Interpretacija kolega, interpretacijaDzhedaj rašėCOLONKaip tik skystis yra ne hidrofobishkas, bet atvirkschiai - jis vandeni traukia.
Hidrofobishkas vandeni atstumia



Interpretacija kolega, interpretacijaDzhedaj rašėCOLONKaip tik skystis yra ne hidrofobishkas, bet atvirkschiai - jis vandeni traukia.
Hidrofobishkas vandeni atstumia
Įkalbėjot, keisiu stabdžius- pasikeisiu ir skysčiusDzhedaj rašėCOLONKai vandeni traukia, yra kazhkoks irgi terminas hidro****, tik dabar nepamenu![]()
Reiketu ir man pasikeisti skyschius shituos, bet vis neprisiruoshiu...
Siulyciau uzvaryti ant duobes ir pasiziureti darbini cilindriuka, kuris yra prie dezes, ten ant jo tokia apsaugine gumele dedas, tai kai as tikrinausi, pakelus ta gumele dotas pasipyle - vnz, cilindriukui ragai. Jei neaptekejes cil ir pakelus apsaugine guma nebega, tai tada lisk po pedaliais ir ziurek, ar padrindinis, kur prie pedalo yra, cilindriukas neapsislapines. Jei netinka ne vienas is tu atveju, tada bandyk nuorint sankaba.Swifty rašėCOLONkokios pasekmes buna kai pareina tas cilindriukas?
nes ramiai vaziuojant priesh men, staiga pradejo sunkiai begiai junginetis, per jega reikedavo igrusti, bet pastovi auto ir viskas normaliai, ilgiau pavazinejus pradeda vel puliuoti, stoviu sankaba ismines, bet jauciasi kad biski sankaba kabinasi ir auto pradeda redeti...bet dabar vel viskas normaliai
Va taip ir buna,kai pasinaudoji paieska..... vos keli zmogai pamate mano klausima... Matosas kaip visada pastabus-uz ka tau ir dekui!Matosas rašėCOLONtai gal diskas pac parėjobet tada lyg ir pastoviai neturėtų būt stiprios sankabos
nu arba GT 3000horn rašėCOLONVa taip ir buna,kai pasinaudoji paieska..... vos keli zmogai pamate mano klausima... Matosas kaip visada pastabus-uz ka tau ir dekui!Matosas rašėCOLONtai gal diskas pac parėjobet tada lyg ir pastoviai neturėtų būt stiprios sankabos
![]()
Ryt ims deze ir ziures,sako kad viduj kazkas bus. O viduj yra kazkoks velnias nuo variklio puses prie disko,kuris kazkokiu budu turi kazka uzfiksuoti....o kai tas "velnias" uzpuliouja,prasideda tokie navarotai,kaip kad nutiko man..
Diska pakeiciau ziema,kai buvo bedos-po to viskas buvo liuks,tik vel staiga- pyzt y nerNuorinau,skyscio dapyliau-jokiu pokyciu
Na,ryt paaiskes...
P.S: gal tai zenklai,kad laikas masina keist![]()
![]()
![]()
P.P.S: bet-tik i kita klipieca
na dar keleta klausimu...Robzudys rašėCOLONSiulyciau uzvaryti ant duobes ir pasiziureti darbini cilindriuka, kuris yra prie dezes, ten ant jo tokia apsaugine gumele dedas, tai kai as tikrinausi, pakelus ta gumele dotas pasipyle - vnz, cilindriukui ragai. Jei neaptekejes cil ir pakelus apsaugine guma nebega, tai tada lisk po pedaliais ir ziurek, ar padrindinis, kur prie pedalo yra, cilindriukas neapsislapines. Jei netinka ne vienas is tu atveju, tada bandyk nuorint sankaba.Swifty rašėCOLONkokios pasekmes buna kai pareina tas cilindriukas?
nes ramiai vaziuojant priesh men, staiga pradejo sunkiai begiai junginetis, per jega reikedavo igrusti, bet pastovi auto ir viskas normaliai, ilgiau pavazinejus pradeda vel puliuoti, stoviu sankaba ismines, bet jauciasi kad biski sankaba kabinasi ir auto pradeda redeti...bet dabar vel viskas normaliai
Swifty rašėCOLONna dar keleta klausimu...Robzudys rašėCOLON Siulyciau uzvaryti ant duobes ir pasiziureti darbini cilindriuka, kuris yra prie dezes, ten ant jo tokia apsaugine gumele dedas, tai kai as tikrinausi, pakelus ta gumele dotas pasipyle - vnz, cilindriukui ragai. Jei neaptekejes cil ir pakelus apsaugine guma nebega, tai tada lisk po pedaliais ir ziurek, ar padrindinis, kur prie pedalo yra, cilindriukas neapsislapines. Jei netinka ne vienas is tu atveju, tada bandyk nuorint sankaba.
siandien zwilgtelejau tai tas darbinis cilindriukas matosi kad yra apsislapines, guma biski pajudinau(nenorejau teptis), bet niekas neisbego gal per mazai judinau![]()
...
dabar taip![]()
1 kaip nuorinti sankaba?
2 kur sankabos Dot pilti?
Po savaitgalio bus fotkes apie sankaba ir nuorinima bei apie stabdziu taisyma sudetos ir pakomentuotosSwifty rašėCOLONna dar keleta klausimu...Robzudys rašėCOLON Siulyciau uzvaryti ant duobes ir pasiziureti darbini cilindriuka, kuris yra prie dezes, ten ant jo tokia apsaugine gumele dedas, tai kai as tikrinausi, pakelus ta gumele dotas pasipyle - vnz, cilindriukui ragai. Jei neaptekejes cil ir pakelus apsaugine guma nebega, tai tada lisk po pedaliais ir ziurek, ar padrindinis, kur prie pedalo yra, cilindriukas neapsislapines. Jei netinka ne vienas is tu atveju, tada bandyk nuorint sankaba.
siandien zwilgtelejau tai tas darbinis cilindriukas matosi kad yra apsislapines, guma biski pajudinau(nenorejau teptis), bet niekas neisbego gal per mazai judinau![]()
...
dabar taip![]()
1 kaip nuorinti sankaba?
2 kur sankabos Dot pilti?
Na,brol,teisus busi,bent jau taip meistrai spango,paziuresiu ka jie man parodys isimta is dezes.... Bet cia jau megachuinia gaunasi,nei puse metu nepraejo ir jau parejo... SupykauMatosas rašėCOLONtai gal diskas pac parėjobet tada lyg ir pastoviai neturėtų būt stiprios sankabos