Dingsta coltui sviesos
Dingsta coltui sviesos
gal kas buvote susidure su tokia problema kai coltukui dinsta sviesos? ta prasme neveikia tik gabaritai, artimosios, ilgosios, bei halogenai plius galines irgi neveikia. O visa kita veikia. Is pradziu ir taip buivo bet pajudinau prie vairo laidus ir susitvarke. Galbut ta problema sukele halogenai? nes anksciau kai juos jungdavau ir buvo dingusios sviesos, bet kai varikli uzgesinau ir vel uzkuriau, viskas gerai buvo. Ar varyt iskart pas elektrika?
- Drumbash
- Garbės narys
- PranešimaiCOLON 1792
- UžsiregistravoCOLON 2004 08 12, 03:00
- AutomobilisCOLON šiuo metu neturiu jokio automobilio
- MiestasCOLON Šiauliai
Re: Dingsta coltui sviesos
Siulau ishkart varyt pas elektrika, praskambins laidus ir suras kame bedos, nes jai pats nenusimanai, tai geriau nelysk. Kai prikishi nagus, bus poto dar daugiau bedos. Bet pagal tavo aprashyma, tai galvoju, kad kazkas kazkur trumpina arba nera kontakto. Gal dauzhta auto buwo, kai pirkai ?darkacolt rašėCOLONgal kas buvote susidure su tokia problema kai coltukui dinsta sviesos? ta prasme neveikia tik gabaritai, artimosios, ilgosios, bei halogenai plius galines irgi neveikia. O visa kita veikia. Is pradziu ir taip buivo bet pajudinau prie vairo laidus ir susitvarke. Galbut ta problema sukele halogenai? nes anksciau kai juos jungdavau ir buvo dingusios sviesos, bet kai varikli uzgesinau ir vel uzkuriau, viskas gerai buvo. Ar varyt iskart pas elektrika?
Re: Dingsta coltui sviesos
dauzta nebuvo, bet pagal viska ji stovejusi kokius metus tai tikrai, nes visi kontaktai oksidavesi. Gali but kad trumpina nes kai pirma kart ardziau tai pajudinau laidus ir viskas veikt pradejo. Taip ir darysiu ryt varysiu pas elektrikus.
- Matosas
- Garbės narys
- PranešimaiCOLON 14583
- UžsiregistravoCOLON 2004 08 16, 03:00
- AutomobilisCOLON Ealge Talon TSI AWD
- MiestasCOLON Sostinė
- CONTACTCOLON
Re: Dingsta coltui sviesos
taigi pac parasei kad oksidavesi tau ten viskasdarkacolt rašėCOLONdauzta nebuvo, bet pagal viska ji stovejusi kokius metus tai tikrai, nes visi kontaktai oksidavesi. Gali but kad trumpina nes kai pirma kart ardziau tai pajudinau laidus ir viskas veikt pradejo. Taip ir darysiu ryt varysiu pas elektrikus.

geras sprendimas


patirtis sneka

Re: Dingsta coltui sviesos
Dekui uz pasiulymas, bet problema sutvarkyt padejo tewukas. Surado kad laidai ties saugikliu skydeliu, paprasciausiai issilyde
Gerai kad neuzsidegiau 


-
- Dalyvis
- PranešimaiCOLON 594
- UžsiregistravoCOLON 2004 08 27, 03:00
- AutomobilisCOLON Honda, Honda
- MiestasCOLON Kaunas
Re: Dingsta coltui sviesos
kartais gerai tie tėwukaidarkacolt rašėCOLONDekui uz pasiulymas, bet problema sutvarkyt padejo tewukas. Surado kad laidai ties saugikliu skydeliu, paprasciausiai issilydeGerai kad neuzsidegiau

