3G lempos

Generatorius, apšvietimas, garso aparatūra, akumuliatorius bei kitos elektrinės sistemos dalys ir jų remontas
Vartotojo avataras
zixelis
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1322
UžsiregistravoCOLON 2006 05 09, 21:15
AutomobilisCOLON walking
MiestasCOLON East London

3G lempos

Neperskaitytas pranešimas zixelis » 2006 12 07, 11:45

isvaziavau i uzmiesti, ziuriu kad man lempos sviecia beekaip, kazkaip kaire perdaug i kaire, desine isvis belenkur, nuveziau sendien i servisa sakau pareguliuokit lempas, sako pas tave reflektoriai isklibe ir ten neina nieko padaryt, sako jas arba kazkaip taisyt arba naujas pirkt, taj ten servise pasake kad netaiso.
gal kas zinot kur taisytu tokius dalykus? ar man pirkt naujas jau reiketu? jej pirkt, kazikur pigiau butu? i acura ar usautoparts vaziuot? beje, as mane xenonai
aciu
[away]

Vartotojo avataras
Nasas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1985
UžsiregistravoCOLON 2004 08 28, 03:00
AutomobilisCOLON Acura RSX Type-S
MiestasCOLON Alytus

Neperskaitytas pranešimas Nasas » 2006 12 07, 12:32

neskubek pirkt nauju, cia kazkaip keistai, o negali buti taip kad tie "meistrai" nemokejo sureguliuoti tai taip pasake, nes nenorejo durniu vietoj buti kad nesupranta kaip reguliuoti tas faras. man 3G irgi pora kartu reguliavo, tai keikesi keikesi, o gale pasake kad na nezinom gal ir gerai jau bus, jei ka ziurek vakare pavazinesi, jei kas negerai dar atvaziuok, na bet gerai sutvarke. o siaip tu tas su dviem akim ruoseisi siustis per ebay :)
RSX Type-S
EX Eclipse 3G GT
EX Eclipse 1G GS

Vartotojo avataras
Wytska
Garbės narys
PranešimaiCOLON 4899
UžsiregistravoCOLON 2004 11 17, 02:00
AutomobilisCOLON nemitsubishi
MiestasCOLON Kaunas

Neperskaitytas pranešimas Wytska » 2006 12 07, 14:07

shniuras irgi klausinejo kaip sureguliuoti lempas, tada pats issieme lempa, apziurejo kaip kokie krumpliaraciai sukinejas ir visks ok buvo. ten tie meistrai su abiem kairem rankom garantuotai :!:
Mitsubishi Eclipse GS '01 (sold)
Mitsubishi Carisma GDI '98 (sold)
Mitsubishi Colt '06 (sold)

Vartotojo avataras
psi
Dalyvis
PranešimaiCOLON 320
UžsiregistravoCOLON 2006 03 29, 23:43
AutomobilisCOLON RS13 (Nissan 200sx)
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas psi » 2006 12 07, 14:08

nu man po vieno ivykio (uzsidarant lempai buvo imesta kai kas i ja. suluzo sinoma) meistrai pasake, kad naujos lempos reik. Rimcius ikishes ranka iki alkunes (hyleris ane? :lol: ) pakrapshte, sumove traukes kaip suprantu - veikia ;) neskubek tiket meistrais..

Beja, tavo 3G ne rewdona ? ;)
S13 91'
kova edition

S13 dalys
861886976

Vartotojo avataras
zixelis
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1322
UžsiregistravoCOLON 2006 05 09, 21:15
AutomobilisCOLON walking
MiestasCOLON East London

Neperskaitytas pranešimas zixelis » 2006 12 07, 14:38

nu kaip buvo... Melgoj sendien keiciaus guoli, taj tuo paciu sakau sureguliuokit lempas. gryzau pasiimt, sako neina sureguliuot, tipo kolektoriai isklibe ar netgi kazkas isluze. taj mes sakom niekuom negalim padet. tada nuvaziavau pas dieduka kazkoki prie regitros i garaziuka, taj jis man isvis sako: ce pas tave lemputes kazkaip ar blogai isuktos ar kazkas vapsce suluze, mano xenonai, sako vaziuok pas xenonistus. taj va, daba nezinau ka ir bedaryt...
[away]

Vartotojo avataras
zixelis
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1322
UžsiregistravoCOLON 2006 05 09, 21:15
AutomobilisCOLON walking
MiestasCOLON East London

Neperskaitytas pranešimas zixelis » 2006 12 07, 14:39

psi rašėCOLONBeja, tavo 3G ne rewdona ? ;)
juoda :)
[away]

Simba
Dalyvis
PranešimaiCOLON 19
UžsiregistravoCOLON 2006 11 27, 07:43

Neperskaitytas pranešimas Simba » 2006 12 07, 20:30

Ranku bei meistru nera.Tingi visi dirbtiViska galma sureguliuot,galeciau,bet to laiko vis truksta ir toli nuo taves esu.Patariu iekok kas sureguluos paprastam garaze.Siulau istatyt papras tas lemečkas 55 x 60 ir bus viskas bus OK.Sekmes

Vartotojo avataras
Wytska
Garbės narys
PranešimaiCOLON 4899
UžsiregistravoCOLON 2004 11 17, 02:00
AutomobilisCOLON nemitsubishi
MiestasCOLON Kaunas

Neperskaitytas pranešimas Wytska » 2006 12 08, 09:20

ka reiskia 55x60 ?

Tiesa, dar tokis idomus dalykas del 3G lempuciu (!) Pas mus dedasi ne H4 bet HB2 lemputes. Nors ju cokoliai vienodi, ir fiskes tinka, taciau siuleliu pozicija truputi skiriasi tarp HB2 ir H4. Tad jeigu jus norit kazka sureguliuoti, praeiti technikine ar t.t., isidekit originalias HB2 lemputes kurios buvo kai gavot masina, o ne visiopliusus ar nightvisionus ar dar kokia fignia, nes jos visos yra H4.
Mitsubishi Eclipse GS '01 (sold)
Mitsubishi Carisma GDI '98 (sold)
Mitsubishi Colt '06 (sold)

Vartotojo avataras
shniurs
Dalyvis
PranešimaiCOLON 171
UžsiregistravoCOLON 2006 03 05, 11:18
MiestasCOLON Palanga

Neperskaitytas pranešimas shniurs » 2006 12 08, 17:03

Pabandyk pats pareguliuot ir pamatysi ar reguliuojasi ar ne :) as buwau pas meistru wisi sake kad pas tawe sugede kazkas prasisuka zodziu nieko negalim padet..nu ka as tada nuwariau i garaza ishsiemeu lempa ogi ziuriu kad dar wienas yra krumpliaratis apacioj :) ir wiska kuo puikiausiai susireguliawau :)
Mitsubishi Eclipse 3G

Vartotojo avataras
zixelis
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1322
UžsiregistravoCOLON 2006 05 09, 21:15
AutomobilisCOLON walking
MiestasCOLON East London

Neperskaitytas pranešimas zixelis » 2006 12 08, 17:32

nu taj reiks ardytis taip isein.... as tik viena krumpliarati tematau, ta prie pat virsaus, o antras taj turbut neprieinamas...
[away]

Vartotojo avataras
zixelis
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1322
UžsiregistravoCOLON 2006 05 09, 21:15
AutomobilisCOLON walking
MiestasCOLON East London

Neperskaitytas pranešimas zixelis » 2006 12 08, 18:04

o jeigu nieko neiseis, taj supyksiu ir nusipirksiu kokias nors is situ!http://www.usadalys.com/site/detail.php?id=183
[away]

Vartotojo avataras
Nasas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1985
UžsiregistravoCOLON 2004 08 28, 03:00
AutomobilisCOLON Acura RSX Type-S
MiestasCOLON Alytus

Neperskaitytas pranešimas Nasas » 2006 12 08, 19:15

zixelis rašėCOLONnu taj reiks ardytis taip isein.... as tik viena krumpliarati tematau, ta prie pat virsaus, o antras taj turbut neprieinamas...
kitas apacioj yra, eina toks griovelis link apacios iki to krumpliaracio, prieinamas su atsuktuvu, taip ir reikia ji reguliuoti :wink: bet be stendo normaliai vistiek nesureguliuosi, vaziuok pas kanors ir isaiskink kad va su situ taip vaiksto lempa, o su tuo taip ir tegu reguliuoja neknise proto :wink:
RSX Type-S
EX Eclipse 3G GT
EX Eclipse 1G GS

Vartotojo avataras
zixelis
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1322
UžsiregistravoCOLON 2006 05 09, 21:15
AutomobilisCOLON walking
MiestasCOLON East London

Neperskaitytas pranešimas zixelis » 2006 12 08, 19:23

nu taj kur man tada nuvaziuot? as paprasciausiai nezinau kur vaziuot! melgoj sako kliba, mes nepadesim, senis ten prie regitros kazkokiam garaze isvis netiesiogiai vos ne nx pasiunte.... sako: vaziuok pas xenonistus arba i kokia moderna.... nusibodo paprasciausiai... as pats mazai ismanantis, taj ir sunku man..
[away]

Vartotojo avataras
Nasas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1985
UžsiregistravoCOLON 2004 08 28, 03:00
AutomobilisCOLON Acura RSX Type-S
MiestasCOLON Alytus

Neperskaitytas pranešimas Nasas » 2006 12 08, 19:28

[quote="zixelis"].... sako: vaziuok pas xenonistus arba i kokia moderna.... quote]
nu cia tai visai topas :lol: jo i moderna atvarai - pareguliuokit faras man :D vat tas ir yra kad daug kur sudarankiai dirba, kurie tik kaip golfa ir bulka zino taisyti, o nuo tokiu masinu kaip eclipsas del menkiausios smulkmenos baidosi :? net nezinau ka cia tau daugiau patarti, as kaip Alytuj tai prie namu netoli A1 servise faras masinom visada reguliuoju, bet su 3G irgi problemukiu buvo, nors sureguliavo normaliai galiausiai.
RSX Type-S
EX Eclipse 3G GT
EX Eclipse 1G GS

Vartotojo avataras
zixelis
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1322
UžsiregistravoCOLON 2006 05 09, 21:15
AutomobilisCOLON walking
MiestasCOLON East London

Neperskaitytas pranešimas zixelis » 2006 12 08, 19:33

nu vnz pabandysiu pats pasireguliuot, o dabar bijau sutemus is kiemo isvaziuot, nes kaire fara vapsce i kaire sviecia, taj visi tik ir blyksi man ilgom...va net sendien pro senukus kaune vaziavau, taj kaj uzsibino kazkox bumeris ilgom xenoninem, nebenorejau nieko... jauciu esu prakeiktas visu, su kuriais prasilenkiau :)
[away]

BUTTON_POST_REPLY