trauke ar sarnyras ar dar koks shudelekas?

Klausimai susiję su važiuoklės ir stabdžių remontu
Vartotojo avataras
Henris
Dalyvis
PranešimaiCOLON 76
UžsiregistravoCOLON 2005 01 04, 02:00
MiestasCOLON Klaipeda

trauke ar sarnyras ar dar koks shudelekas?

Neperskaitytas pranešimas Henris » 2006 03 26, 20:43

Tai, va nesenai man tikrino pakaba sake viskas gerai, bet esme tame kai susuku vaira biski i desine ir duodu ant gazo biski, arba vaziuojant per nelyguma koki kazkoks viena karta buna garsas klynkt :) praejau pro amortikus nieko neskleidzia jokio garso pradejau klibint ratus, tai viena rata priekini kaires puses trukciojant ant saves kazkaas nezymiai jaucias kad kliba, cia kas gali buti ar trauke ar sarnyras ar dar koks biesas ??? Ka reikia pasikeisti ir kokia kaina?? Blin neseniai dariau ratu suvedima, dabar kazka pakeis ir vel reiks daryt :(
Lancer 94-95, 1.6 benzas, gerai eina, tik pastoviai islenda koks shudukas :)

Vartotojo avataras
Kevinas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 14203
UžsiregistravoCOLON 2005 08 06, 03:00
AutomobilisCOLON Eagle Talon 1990 TSi AWD
SkypeCOLON id: architektas.com
MiestasCOLON Kaunas
CONTACTCOLON

Re: trauke ar sarnyras ar dar koks shudelekas?

Neperskaitytas pranešimas Kevinas » 2006 03 26, 20:53

Henris rašėCOLONTai, va nesenai man tikrino pakaba sake viskas gerai, bet esme tame kai susuku vaira biski i desine ir duodu ant gazo biski, arba vaziuojant per nelyguma koki kazkoks viena karta buna garsas klynkt :) praejau pro amortikus nieko neskleidzia jokio garso pradejau klibint ratus, tai viena rata priekini kaires puses trukciojant ant saves kazkaas nezymiai jaucias kad kliba, cia kas gali buti ar trauke ar sarnyras ar dar koks biesas ??? Ka reikia pasikeisti ir kokia kaina?? Blin neseniai dariau ratu suvedima, dabar kazka pakeis ir vel reiks daryt :(
man traukes antgaliuka kazkokia ten keite tai.. 40lt detale ir darbas ten ~10lt, o suvedimo net nereikejo daryt..
Mitsubishi Eclipse 1992 GS (sold)
Eagle Talon 1990 TSi AWD (sold)
http://www.avstudija.lt

Vartotojo avataras
Roliz
Dalyvis
PranešimaiCOLON 6440
UžsiregistravoCOLON 2005 02 19, 02:00
AutomobilisCOLON Accord Tourer
SkypeCOLON stotas
MiestasCOLON Kaunas

Re: trauke ar sarnyras ar dar koks shudelekas?

Neperskaitytas pranešimas Roliz » 2006 03 26, 20:56

Henris rašėCOLONTai, va nesenai man tikrino pakaba sake viskas gerai, bet esme tame kai susuku vaira biski i desine ir duodu ant gazo biski, arba vaziuojant per nelyguma koki kazkoks viena karta buna garsas klynkt :) praejau pro amortikus nieko neskleidzia jokio garso pradejau klibint ratus, tai viena rata priekini kaires puses trukciojant ant saves kazkaas nezymiai jaucias kad kliba, cia kas gali buti ar trauke ar sarnyras ar dar koks biesas ??? Ka reikia pasikeisti ir kokia kaina?? Blin neseniai dariau ratu suvedima, dabar kazka pakeis ir vel reiks daryt :(
paziurek ar ratas neatsisukes :)
Accord Tourer

Vartotojo avataras
Korsaras
Dalyvis
PranešimaiCOLON 594
UžsiregistravoCOLON 2005 05 03, 03:00
MiestasCOLON Kaunas

Neperskaitytas pranešimas Korsaras » 2006 03 26, 21:00

panasu i traukes antgali. o jei judinant vaira jauciasi koks nors garsas klinkt, tai jau ir visa kolonele vairo gali but ...

Vartotojo avataras
Henris
Dalyvis
PranešimaiCOLON 76
UžsiregistravoCOLON 2005 01 04, 02:00
MiestasCOLON Klaipeda

Neperskaitytas pranešimas Henris » 2006 03 26, 21:59

Hmmm, na kai isjungtas variklis tai sukinejant vaira toks duslus garsiukas girdis bet ne tas apie kuri sneku, kai ijungtas variklis ir veikia vairo stiprintuvas jokio garso nera sukinejant, bet va jei susuku ratus ir judu is vietos tada tas garsas karts nuo karto klynkt buna, aisku nesuprasi kurioj pusej tik aisku kad prieki, ir tas nezymus klibejimas kairej pusej judinant rata man sukele itarima kad cia gali bti priezastis, sevise man sake kad mano amortikas vienas apsimyzes, bet sake dar veikia gerai, ir jei amortiko garsas butu tai judinant ji islipus is masinos irgi garsas butu, o to nera tai sita varianta atmeciau. Man tas garsiukas atsirado kai pakeite gumines apsaugas prie vairo koloneles, ar nebus tik kazko neprisuke blia, arba tai tiesiog sutapimas.
Lancer 94-95, 1.6 benzas, gerai eina, tik pastoviai islenda koks shudukas :)

Vartotojo avataras
Nomad
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1978
UžsiregistravoCOLON 2005 01 14, 02:00
AutomobilisCOLON Eagle Talon '98 Tsi AWD
SkypeCOLON justas.gvozdiovas
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Nomad » 2006 03 26, 23:26

o kai suki vaira i kuria nors puse iki galo, ar nesijaucia bent kazkiek sunkiau kad suktusi? nes buvo man yvikis kad pameciau rata po masina, tada kainavo daugiau nei 40lt :) o buvo berods sharnyras ishsineres ar kazkokstais biesas :)
Paveikslėlis
Eagle Talon '98 AWD TSI 4G63T, MHI EVO III turbo
Reklama Internete

Vartotojo avataras
TADAS
Dalyvis
PranešimaiCOLON 561
UžsiregistravoCOLON 2004 09 07, 03:00
AutomobilisCOLON Mitsubishi Eclipse GS-T 97'
MiestasCOLON Vilnius

Neperskaitytas pranešimas TADAS » 2006 03 26, 23:51

Henris rašėCOLONHmmm, na kai isjungtas variklis tai sukinejant vaira toks duslus garsiukas girdis bet ne tas apie kuri sneku, kai ijungtas variklis ir veikia vairo stiprintuvas jokio garso nera sukinejant, bet va jei susuku ratus ir judu is vietos tada tas garsas karts nuo karto klynkt buna, aisku nesuprasi kurioj pusej tik aisku kad prieki, ir tas nezymus klibejimas kairej pusej judinant rata man sukele itarima kad cia gali bti priezastis, sevise man sake kad mano amortikas vienas apsimyzes, bet sake dar veikia gerai, ir jei amortiko garsas butu tai judinant ji islipus is masinos irgi garsas butu, o to nera tai sita varianta atmeciau. Man tas garsiukas atsirado kai pakeite gumines apsaugas prie vairo koloneles, ar nebus tik kazko neprisuke blia, arba tai tiesiog sutapimas.
Gali buti vidine granata.
EX Mitsubishi Eclipse GST

Vartotojo avataras
Matosas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 14583
UžsiregistravoCOLON 2004 08 16, 03:00
AutomobilisCOLON Ealge Talon TSI AWD
MiestasCOLON Sostinė
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Matosas » 2006 03 27, 09:20

jei barška tik tada kai susuktas vairas tai granata, o jei ir tieisiai tai gali būti stabilizatoriaus traukė išėjus, jei ratas pirmyn atgan juda remiant koja, kaip nova ruskiai daro :lol:
šiaip ar tai pjei ne granata tai kaina tikrai ne kosminė patvarkyt tuos visus šarnyrus sailenblokus ar traukeles pakeist
1G GS '93 (SOLD, gone to LV)
1G GST '90 (SOLD, gone to LV)
2G TSI (SOLD, gone to Jarka)
2G TSI AWD 1G 7 bolt SWAP nuo meilės iki neapykantos-vienas žingsnis

Nusipirk mitsubishi, įrodyk kad vyras esi
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Henris
Dalyvis
PranešimaiCOLON 76
UžsiregistravoCOLON 2005 01 04, 02:00
MiestasCOLON Klaipeda

Neperskaitytas pranešimas Henris » 2006 03 27, 09:57

O ant stendo kai tikrina vaziuokle, ar gali pastebeti, kad granata pareina arba amortikam pi..dec?
Lancer 94-95, 1.6 benzas, gerai eina, tik pastoviai islenda koks shudukas :)

Vartotojo avataras
Matosas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 14583
UžsiregistravoCOLON 2004 08 16, 03:00
AutomobilisCOLON Ealge Talon TSI AWD
MiestasCOLON Sostinė
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Matosas » 2006 03 27, 10:05

Henris rašėCOLONO ant stendo kai tikrina vaziuokle, ar gali pastebeti, kad granata pareina arba amortikam pi..dec?
granatos ne, amortiką taip
1G GS '93 (SOLD, gone to LV)
1G GST '90 (SOLD, gone to LV)
2G TSI (SOLD, gone to Jarka)
2G TSI AWD 1G 7 bolt SWAP nuo meilės iki neapykantos-vienas žingsnis

Nusipirk mitsubishi, įrodyk kad vyras esi
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Henris
Dalyvis
PranešimaiCOLON 76
UžsiregistravoCOLON 2005 01 04, 02:00
MiestasCOLON Klaipeda

Neperskaitytas pranešimas Henris » 2006 03 27, 10:34

Va cia ir iskyla dilema, nes granata afigenai kainuoja. O jei ji ne prie ko ir as ja pasikeisiu, manau visteik nepagailesiu 10 lt, varysiu i kita servisa dar pasikratyt ir pasakysiu kame bajeris :p
Lancer 94-95, 1.6 benzas, gerai eina, tik pastoviai islenda koks shudukas :)

Vartotojo avataras
Matosas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 14583
UžsiregistravoCOLON 2004 08 16, 03:00
AutomobilisCOLON Ealge Talon TSI AWD
MiestasCOLON Sostinė
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Matosas » 2006 03 27, 10:48

Henris rašėCOLONVa cia ir iskyla dilema, nes granata afigenai kainuoja. O jei ji ne prie ko ir as ja pasikeisiu, manau visteik nepagailesiu 10 lt, varysiu i kita servisa dar pasikratyt ir pasakysiu kame bajeris :p
taigi sakau, jei ratas juda tada stabilizatorius, o jei susukus vairą gerai spustelėjus girdisi bildesys tada granata greičiausiai, bet irgi ne visais atvejais, nuvarysi pas meistrą pasakysi kažkas barška ir jis tau pasakys ką keist reikia, nes kisrtingais atvejais ne vien traukę reikai pakeist gal ir darkoks agregatas išėjo iš rykiuotės
1G GS '93 (SOLD, gone to LV)
1G GST '90 (SOLD, gone to LV)
2G TSI (SOLD, gone to Jarka)
2G TSI AWD 1G 7 bolt SWAP nuo meilės iki neapykantos-vienas žingsnis

Nusipirk mitsubishi, įrodyk kad vyras esi
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Henris
Dalyvis
PranešimaiCOLON 76
UžsiregistravoCOLON 2005 01 04, 02:00
MiestasCOLON Klaipeda

Neperskaitytas pranešimas Henris » 2006 03 27, 20:59

Tai va nuvariau ant stendo sako viskas ore gali technikini aijt be problemu praeisi, pasakiau kame reikalas, sako jei granata tai turetu pastoviai brasket. Hmmm bet va siandien pas mus biski nulijo, tacka gavo dregmes iki namu nuo darbo parvaziavau jokio garselio. Tai arba granata gavo dregmes ir nebesitrina ten niekas, arba kazkoks tada guminis reikalas, nes guma suminkstejo, arba blin gal koks guolis. Blin kaip mane besina kai neina rasti kas per fignia, geriau jau zinai ir pasikeiti.
Lancer 94-95, 1.6 benzas, gerai eina, tik pastoviai islenda koks shudukas :)

Vartotojo avataras
pew
Dalyvis
PranešimaiCOLON 197
UžsiregistravoCOLON 2004 10 16, 03:00
MiestasCOLON Kaunas
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas pew » 2006 03 27, 23:26

o negali cia but amortizatoriaus atraminis guolis? :roll:
Žydrasis lazeris "91

Vartotojo avataras
Matosas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 14583
UžsiregistravoCOLON 2004 08 16, 03:00
AutomobilisCOLON Ealge Talon TSI AWD
MiestasCOLON Sostinė
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Matosas » 2006 03 28, 08:10

pew rašėCOLONo negali cia but amortizatoriaus atraminis guolis? :roll:
nu :roll: šiaip jis jaučiasi važiuojant per nelygumus, šiaip reikia parkutint mašinytę į šonus ir išgirsi
1G GS '93 (SOLD, gone to LV)
1G GST '90 (SOLD, gone to LV)
2G TSI (SOLD, gone to Jarka)
2G TSI AWD 1G 7 bolt SWAP nuo meilės iki neapykantos-vienas žingsnis

Nusipirk mitsubishi, įrodyk kad vyras esi
Paveikslėlis

BUTTON_POST_REPLY