3g eclipse ar tiburona?

Visi klausimai apie Mitsubishi modelius, nesusiję su jų remontu
Vartotojo avataras
zixelis
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1322
UžsiregistravoCOLON 2006 05 09, 21:15
AutomobilisCOLON walking
MiestasCOLON East London

Neperskaitytas pranešimas zixelis » 2007 05 17, 19:25

nu bet tu ir parenki nuotraukas :D :D
[away]

Vartotojo avataras
egisas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 4746
UžsiregistravoCOLON 2004 09 09, 03:00
MiestasCOLON Palanga

Neperskaitytas pranešimas egisas » 2007 05 17, 19:41

Apdailos kokybe baisi
Paveikslėlis
'91 eclipse GST
'01 PS GTI
'03 307SW HDI

tomykas_
Dalyvis
PranešimaiCOLON 11
UžsiregistravoCOLON 2007 05 17, 00:42

Neperskaitytas pranešimas tomykas_ » 2007 05 17, 19:49

zixelis rašėCOLONnu bet tu ir parenki nuotraukas :D :D
ta prasme? :D
egisas rašėCOLONApdailos kokybe baisi
galetum konkretizuoti?

Vartotojo avataras
egisas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 4746
UžsiregistravoCOLON 2004 09 09, 03:00
MiestasCOLON Palanga

Neperskaitytas pranešimas egisas » 2007 05 17, 20:30

tomykas_ rašėCOLON
zixelis rašėCOLONnu bet tu ir parenki nuotraukas :D :D
ta prasme? :D
egisas rašėCOLONApdailos kokybe baisi
galetum konkretizuoti?
Na ilipau i masina, apciupinejau apdailos ivairias detales ir visa kita, tai salono pagaminimo kokybe mano 90m eclipses kur kas geresne. Gal komplektacija tokia pasitaike, variklis buvo 3L.
Paveikslėlis
'91 eclipse GST
'01 PS GTI
'03 307SW HDI

Vartotojo avataras
Ruffian
Dalyvis
PranešimaiCOLON 733
UžsiregistravoCOLON 2006 01 08, 21:45
MiestasCOLON Alytus
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Ruffian » 2007 05 17, 20:31

va toj antroj,tavo parodytoj nuotraukoj,tai labai rimtas variklis.speju + -apie 350 hp,GTS'o atmosferinis variklis is saves jau yra stiprus ir tikrai galingas,o su turbo kit'u ir visais kitais modais ar superchargeriu isvis zveris turetu but.
You can get much farther with a kind word and a gun than you can with a kind word alone.

Vartotojo avataras
Ruffian
Dalyvis
PranešimaiCOLON 733
UžsiregistravoCOLON 2006 01 08, 21:45
MiestasCOLON Alytus
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Ruffian » 2007 05 17, 20:33

3G eclipses apdaila pigi ir nekokybiska yra.3G GTS eclipses apdaila gera,oda gera ir kokybiska,paneles tarpai visur labai gerai suleisti,plasmases skiriasi nuo visu kitu 3G eclipsiu,tiburono vidus labai pigus,ir bent jau man asmeniskai,tikrai negrazus.
You can get much farther with a kind word and a gun than you can with a kind word alone.

tomykas_
Dalyvis
PranešimaiCOLON 11
UžsiregistravoCOLON 2007 05 17, 00:42

Neperskaitytas pranešimas tomykas_ » 2007 05 17, 20:48

Ruffian rašėCOLONva toj antroj,tavo parodytoj nuotraukoj,tai labai rimtas variklis.speju + -apie 350 hp,GTS'o atmosferinis variklis is saves jau yra stiprus ir tikrai galingas,o su turbo kit'u ir visais kitais modais ar superchargeriu isvis zveris turetu but.
tai kad antroj mano nuotraukoj yra paprastas 2.7 variklis tiburono, su turbo kitu. bet tai neesme. as tik norejau parodyt kad varikliai panasiai atrodo... tai kaip ten del to panasumo?!
Ruffian rašėCOLON3G eclipses apdaila pigi ir nekokybiska yra.3G GTS eclipses apdaila gera,oda gera ir kokybiska,paneles tarpai visur labai gerai suleisti,plasmases skiriasi nuo visu kitu 3G eclipsiu,tiburono vidus labai pigus,ir bent jau man asmeniskai,tikrai negrazus.
gaila nemaciau GTS apdailos.. bet tiburono vidus uz GT man grazesnis. o kuo skiriasi GT nuo GTS?

Vartotojo avataras
Ruffian
Dalyvis
PranešimaiCOLON 733
UžsiregistravoCOLON 2006 01 08, 21:45
MiestasCOLON Alytus
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Ruffian » 2007 05 17, 20:59

tomykas_ rašėCOLON
Ruffian rašėCOLONva toj antroj,tavo parodytoj nuotraukoj,tai labai rimtas variklis.speju + -apie 350 hp,GTS'o atmosferinis variklis is saves jau yra stiprus ir tikrai galingas,o su turbo kit'u ir visais kitais modais ar superchargeriu isvis zveris turetu but.
tai kad antroj mano nuotraukoj yra paprastas 2.7 variklis tiburono, su turbo kitu. bet tai neesme. as tik norejau parodyt kad varikliai panasiai atrodo... tai kaip ten del to panasumo?!
Ruffian rašėCOLON3G eclipses apdaila pigi ir nekokybiska yra.3G GTS eclipses apdaila gera,oda gera ir kokybiska,paneles tarpai visur labai gerai suleisti,plasmases skiriasi nuo visu kitu 3G eclipsiu,tiburono vidus labai pigus,ir bent jau man asmeniskai,tikrai negrazus.
gaila nemaciau GTS apdailos.. bet tiburono vidus uz GT man grazesnis. o kuo skiriasi GT nuo GTS?
jo dabar matau,kad nepazejau atidziau,bet vizualiai jis labai panasus i GTS.ir tavo nuotraukoj tas variklis su turbina yra.
You can get much farther with a kind word and a gun than you can with a kind word alone.

tomykas_
Dalyvis
PranešimaiCOLON 11
UžsiregistravoCOLON 2007 05 17, 00:42

Neperskaitytas pranešimas tomykas_ » 2007 05 17, 21:01

Ruffian rašėCOLON
tomykas_ rašėCOLON tai kad antroj mano nuotraukoj yra paprastas 2.7 variklis tiburono, su turbo kitu. bet tai neesme. as tik norejau parodyt kad varikliai panasiai atrodo... tai kaip ten del to panasumo?!
gaila nemaciau GTS apdailos.. bet tiburono vidus uz GT man grazesnis. o kuo skiriasi GT nuo GTS?
jo dabar matau,kad nepazejau atidziau,bet vizualiai jis labai panasus i GTS.ir tavo nuotraukoj tas variklis su turbina yra.
taip, tai as ir klausiu ar gali buti taip kad variklis tas pats tik galva mazesne uzdeta aceit kazkur taip girdejau...

tai kuo skiriasi GT nuo GTS??

Vartotojo avataras
Nasas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1985
UžsiregistravoCOLON 2004 08 28, 03:00
AutomobilisCOLON Acura RSX Type-S
MiestasCOLON Alytus

Neperskaitytas pranešimas Nasas » 2007 05 17, 21:37

tomykas_ rašėCOLON tai kuo skiriasi GT nuo GTS??
tuo kad pas GTS daugiau privalumu tokiu kaip TCL, daugiafunkcinis vairas ir t.t plius 5 arba 10 AG daugiau uz GT ( ziurint ar GT Fed ar Cali spec yra) del didesnio suspaudimo laipsio ir kitokio intake'o .
RSX Type-S
EX Eclipse 3G GT
EX Eclipse 1G GS

Vartotojo avataras
Ruffian
Dalyvis
PranešimaiCOLON 733
UžsiregistravoCOLON 2006 01 08, 21:45
MiestasCOLON Alytus
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Ruffian » 2007 05 17, 22:02

GTS mechanine deze skiriasi kardinaliai nuo visu kitu 3G modeliu,pradedant performancu,baigiant vidaus apdailos kokybe ir stipriais stabdziais su ABS ir EBD.
va parases buvau kazkada buvau aprasyma, kai turejau GTS,pasiskaityk.
http://www.pagreitis.lt/mitsubishi/ecli ... 070001.htm
You can get much farther with a kind word and a gun than you can with a kind word alone.

Vartotojo avataras
Donix
Garbės narys
PranešimaiCOLON 2794
UžsiregistravoCOLON 2004 08 18, 03:00
AutomobilisCOLON Mitsubishi Lancer EVO IV [JDM]
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Donix » 2007 05 17, 22:59

kibironas?
http://www.imagine.lt idėja -> realybe
http://www.itprojektai.lt stabiliam darbui
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
rs_matrix
Dalyvis
PranešimaiCOLON 956
UžsiregistravoCOLON 2007 03 27, 22:45
AutomobilisCOLON Eagle Talon 2G
MiestasCOLON vln

Neperskaitytas pranešimas rs_matrix » 2007 05 17, 23:18

Donix rašėCOLONkibironas?
100% tiesa, nevaliska man ta auto, klipsas irgi ne pasaka, bet ner ka lygint su tuo kibiru. Na zinoma dar daukas priklauso nuo komplektacijos, bet vistiek man eclipse zmoniskesne masina...
2G Eagle Talon ESi

Vartotojo avataras
Riebus
Garbės narys
PranešimaiCOLON 9490
UžsiregistravoCOLON 2004 09 13, 03:00
AutomobilisCOLON Peshkom
SkypeCOLON Riebus
MiestasCOLON Anapilis

Neperskaitytas pranešimas Riebus » 2007 05 17, 23:48

rs_matrix rašėCOLON
Donix rašėCOLONkibironas?
100% tiesa, nevaliska man ta auto, klipsas irgi ne pasaka, bet ner ka lygint su tuo kibiru. Na zinoma dar daukas priklauso nuo komplektacijos, bet vistiek man eclipse zmoniskesne masina...
tai va kai masinos nezinai tai ir negali nieko sakyt todel mano galva tiburonas man nepasisikes o 3g gaidys totalus ir atrodo tikrai gaidiskai :lol:
Lexus IS350 Дас ист фантастишь...
Neturejo Matosas problemu nusipirko DSM!

Vartotojo avataras
rs_matrix
Dalyvis
PranešimaiCOLON 956
UžsiregistravoCOLON 2007 03 27, 22:45
AutomobilisCOLON Eagle Talon 2G
MiestasCOLON vln

Neperskaitytas pranešimas rs_matrix » 2007 05 17, 23:59

Riebus rašėCOLON
rs_matrix rašėCOLON 100% tiesa, nevaliska man ta auto, klipsas irgi ne pasaka, bet ner ka lygint su tuo kibiru. Na zinoma dar daukas priklauso nuo komplektacijos, bet vistiek man eclipse zmoniskesne masina...
tai va kai masinos nezinai tai ir negali nieko sakyt todel mano galva tiburonas man nepasisikes o 3g gaidys totalus ir atrodo tikrai gaidiskai :lol:
kaip jau rasiau, tai mano asmenine nuomone :!:
2G Eagle Talon ESi

BUTTON_POST_REPLY