Tiesa ar melas?:) (kad tauposi kuras stabdant pavara)

Visi klausimai apie Mitsubishi modelius, nesusiję su jų remontu
BUTTON_POST_REPLY
Vartotojo avataras
klaustrofobijus
Dalyvis
PranešimaiCOLON 18
UžsiregistravoCOLON 2006 10 27, 12:32
MiestasCOLON Siauliai

Neperskaitytas pranešimas klaustrofobijus » 2006 10 27, 14:31

Cia man L skaudi tema, jei stabdau pawara tai tik ziema, kad y koky medi neilipt, o kitais atvejais irgi netikiu kad ekonomiska sukt varikli per jega. Gal jei kuras pigesnis uz sankabos, dezes, ir kitu mexaniniu daliu remonta. Bet mes placia tevyne y laisve uz grasius iskeitem, ir kuro lasas man nervu servise neatpirks i poziurio y mano tr. pr. nepakeis :twisted:
carisma 1.9 TD ish Renault :)
help su "check engine"

Vartotojo avataras
taxistas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 1981
UžsiregistravoCOLON 2005 02 26, 02:00
AutomobilisCOLON e38, M67
SkypeCOLON valentaspilz
MiestasCOLON Dzukija
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas taxistas » 2006 10 27, 14:44

klaustrofobijus rašėCOLONCia man L skaudi tema, jei stabdau pawara tai tik ziema, kad y koky medi neilipt, o kitais atvejais irgi netikiu kad ekonomiska sukt varikli per jega. Gal jei kuras pigesnis uz sankabos, dezes, ir kitu mexaniniu daliu remonta. Bet mes placia tevyne y laisve uz grasius iskeitem, ir kuro lasas man nervu servise neatpirks i poziurio y mano tr. pr. nepakeis :twisted:
Zmogau, kaip tu gali pilti kura, jeigu net nezinai koks variklis pas tave :?: :roll: Is paraso galima suprasti kad nezinai ar benzas ar dyzelis tavo carismoj :lol:
ex: galant 95' TD, 97' TD
e38 M67

http://www.fxpro.co.uk/

Vartotojo avataras
JAWA9
Dalyvis
PranešimaiCOLON 456
UžsiregistravoCOLON 2006 09 21, 22:41
MiestasCOLON nEtevyne Karlstad

Neperskaitytas pranešimas JAWA9 » 2006 10 27, 21:15

taxistas rašėCOLON
klaustrofobijus rašėCOLONCia man L skaudi tema, jei stabdau pawara tai tik ziema, kad y koky medi neilipt, o kitais atvejais irgi netikiu kad ekonomiska sukt varikli per jega. Gal jei kuras pigesnis uz sankabos, dezes, ir kitu mexaniniu daliu remonta. Bet mes placia tevyne y laisve uz grasius iskeitem, ir kuro lasas man nervu servise neatpirks i poziurio y mano tr. pr. nepakeis :twisted:
Zmogau, kaip tu gali pilti kura, jeigu net nezinai koks variklis pas tave :?: :roll: Is paraso galima suprasti kad nezinai ar benzas ar dyzelis tavo carismoj :lol:
geras pastebejimas :osama:

BUTTON_POST_REPLY