klausimelis del 2g eclipso

Visi klausimai apie Mitsubishi modelius, nesusiję su jų remontu
Vartotojo avataras
Nomad
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1978
UžsiregistravoCOLON 2005 01 14, 02:00
AutomobilisCOLON Eagle Talon '98 Tsi AWD
SkypeCOLON justas.gvozdiovas
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Nomad » 2006 02 01, 20:05

is isores tai tikrai tvarkinga, raso kad 110kw tai manau bus chrystlerio variklis nes ant mitsu kiek pastebejau 107kw bet ce as nelabai zinau. jei masina "pati" pravaziavus neseniai ta technine tai turetu but tvarkinga. as kai pirkau tai vaziavau pas mitsubishi atstovus kad viska patikrint, ten pakaba, vaziuokle, prie kompo pajungtu kaina berods buvo apie 100lt, bet kai pamate chrystelrio tai neiko nesuprato, bande ten kazka bande pajunginet bet nekas gavosi tai taip ir likau stovet prie ju duru nieko nepadares ir nieko neissiaishkines :roll:
Paveikslėlis
Eagle Talon '98 AWD TSI 4G63T, MHI EVO III turbo
Reklama Internete

Vartotojo avataras
augster
Dalyvis
PranešimaiCOLON 246
UžsiregistravoCOLON 2005 10 25, 14:50
MiestasCOLON vln

Neperskaitytas pranešimas augster » 2006 02 01, 20:21

nera nurodytos ridos, bet jei pirksi atsidek dar ~500lt paskirstymo dirzeliams. kiek teko dometis, mitsams tai turbut vienintele silpna vieta.

siaip + grazi spalva, - automatas :(
talon tsi

Linkolnas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 297
UžsiregistravoCOLON 2006 01 11, 19:02
MiestasCOLON Vilnius

Neperskaitytas pranešimas Linkolnas » 2006 02 01, 22:19

beto atidziai paziurek kuri vieta buvo dauzta, ar neprixalturina, ir pamegink issiaiskint kodel visa masina perdazyta, kas nutike buvo.
o seip uz 12500 as savaja gal atiduociau, tik metai mano 97:)
nors ne, gal vistik gaila butu :lol:
Eclipse 2g
I don't drive fast... I fly low...

Linkolnas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 297
UžsiregistravoCOLON 2006 01 11, 19:02
MiestasCOLON Vilnius

Neperskaitytas pranešimas Linkolnas » 2006 02 01, 22:21

beje gal kas zino kame reikalas kad vienos 2g buna su galiniu valytuvu kitos be, kuo jos skirias daugiau
Eclipse 2g
I don't drive fast... I fly low...

Vartotojo avataras
TADAS
Dalyvis
PranešimaiCOLON 561
UžsiregistravoCOLON 2004 09 07, 03:00
AutomobilisCOLON Mitsubishi Eclipse GS-T 97'
MiestasCOLON Vilnius

Neperskaitytas pranešimas TADAS » 2006 02 01, 23:20

Linkolnas rašėCOLONbeje gal kas zino kame reikalas kad vienos 2g buna su galiniu valytuvu kitos be, kuo jos skirias daugiau
Pas tave likolnai RS komplektacija...del to ir galinio valytuvo nera, stabdziai gale bugniniai.... :?
EX Mitsubishi Eclipse GST

Vartotojo avataras
Auris
Dalyvis
PranešimaiCOLON 70
UžsiregistravoCOLON 2004 09 21, 03:00

Neperskaitytas pranešimas Auris » 2006 02 02, 00:20

Linkolnas rašėCOLONbeto atidziai paziurek kuri vieta buvo dauzta, ar neprixalturina, ir pamegink issiaiskint kodel visa masina perdazyta, kas nutike buvo.
o seip uz 12500 as savaja gal atiduociau, tik metai mano 97:)
nors ne, gal vistik gaila butu :lol:
na jei ka sumastysi duok zhinot jei ka uzh 12 gal ir sumastysiu griept :lol:

Vartotojo avataras
cfs-w600
Dalyvis
PranešimaiCOLON 398
UžsiregistravoCOLON 2005 11 14, 14:45
AutomobilisCOLON '98 eclipse GS
MiestasCOLON Vilnius-Druskin

Neperskaitytas pranešimas cfs-w600 » 2006 02 02, 02:15

Na, siaip masina gera, del varikliu tai kiek suprantu tai tokio 110 kw lyg ir nera yra silpnestis chryslerio 420A, arba mitso 4G63 galibgesnis uz chryslerio. jei automatas tai patikrink ar visi begiai jungiasi ir tiek, as pats turiu automata 420A.
Del pakabos tai nera problemu Acura http://www.acura.lt viska turi ner ka sukt galvos, na mebent gsx. O i vytara nevaryk, jie lochai ir gaidziai tinginiai ir truksta zodziu!!!!! Siaip jei noretu uzsiimtu su tom masinom, bet na .... jie aiskina taip: Tai yra bendras DSM projektas ir jie neturi jokios info apie sy modely ....
Del spalvos tai zinok nemanau, kad atspesi kas buwa negerai. nes jeigu dazyta visa nestardantine spalva tai jau kazka reiskia! Nes original yra original!!!!

Siaip del diagnostikos istikruju yra problema! Siuo metu tariausi su GZ tikiuosi jie man pades!

Pranesiu kaip sekesi!

sory uz klaidas jeigu bus, bet jau ...
_______________________________
Mitsubishi Eclipse '98 GS, 420A, F4AC1 - automatic transaxle

Vartotojo avataras
Nomad
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1978
UžsiregistravoCOLON 2005 01 14, 02:00
AutomobilisCOLON Eagle Talon '98 Tsi AWD
SkypeCOLON justas.gvozdiovas
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Nomad » 2006 02 02, 09:01

cfs-w600 rašėCOLONNa, siaip masina gera, del varikliu tai kiek suprantu tai tokio 110 kw lyg ir nera yra silpnestis chryslerio 420A, arba mitso 4G63 galibgesnis uz chryslerio. jei automatas tai patikrink ar visi begiai jungiasi ir tiek, as pats turiu automata 420A.
Del pakabos tai nera problemu Acura http://www.acura.lt viska turi ner ka sukt galvos, na mebent gsx. O i vytara nevaryk, jie lochai ir gaidziai tinginiai ir truksta zodziu!!!!! Siaip jei noretu uzsiimtu su tom masinom, bet na .... jie aiskina taip: Tai yra bendras DSM projektas ir jie neturi jokios info apie sy modely ....
Del spalvos tai zinok nemanau, kad atspesi kas buwa negerai. nes jeigu dazyta visa nestardantine spalva tai jau kazka reiskia! Nes original yra original!!!!

Siaip del diagnostikos istikruju yra problema! Siuo metu tariausi su GZ tikiuosi jie man pades!

Pranesiu kaip sekesi!

sory uz klaidas jeigu bus, bet jau ...

na pas mane 420A ir ant tech paso parasyta 110kw :)
Paveikslėlis
Eagle Talon '98 AWD TSI 4G63T, MHI EVO III turbo
Reklama Internete

Vartotojo avataras
Micius
VIP narys
PranešimaiCOLON 4686
UžsiregistravoCOLON 2004 08 12, 03:00
MiestasCOLON Kaunas

Neperskaitytas pranešimas Micius » 2006 02 02, 09:28

Nomad rašėCOLON na pas mane 420A ir ant tech paso parasyta 110kw :)
O pas mane irgi 420A, ir parasyta tech. pase, kad 101 kW,
Pas Tekila TSi (4G63T), o parasyta tech. pase, kad 107kW lyg.

Ir visa tai reisia, kad regitra neturi normalios duombazes apie USA auto tech charakteristikas ir paraso i tech. pasa bile ka. Realiai kiek man zinoma non turbo 2G turi 107 arba 104 kW ;)
Lancer 1.5 '90 (-)
Eclipse 2.0 '94 (-)
Talon 2.0 '98 (-)
Talon TSi AWD '90 (-)
EVO VIII GSR '05 (-)
EVO X MR '09 (+)

Vartotojo avataras
TADAS
Dalyvis
PranešimaiCOLON 561
UžsiregistravoCOLON 2004 09 07, 03:00
AutomobilisCOLON Mitsubishi Eclipse GS-T 97'
MiestasCOLON Vilnius

Neperskaitytas pranešimas TADAS » 2006 02 02, 09:33

pas mane tech pase irgi 110kw, gal ir gerai, jei civilini draudima pagal galinguma prades skaiciuot tai sutaupysiu :lol:
EX Mitsubishi Eclipse GST

Vartotojo avataras
Riebus
Garbės narys
PranešimaiCOLON 9490
UžsiregistravoCOLON 2004 09 13, 03:00
AutomobilisCOLON Peshkom
SkypeCOLON Riebus
MiestasCOLON Anapilis

Neperskaitytas pranešimas Riebus » 2006 02 02, 10:55

galvojat jie ziuri ten turbo ar ne jie ziuri kad yra eklipse europine ir raso 110kw bet vat melieji reikia stovet prie meistro kai jis regina ir viskas as jam kokias 15 min aiskinau kad cia AWD ir cia 210 arkliu ant netiki cia sako tiek daug negali but nu ok sakau nueik i interneta jis i carfax nulindo ogi ziuri akurat nu tada surase man viska normaliai i tech pasa
Lexus IS350 Дас ист фантастишь...
Neturejo Matosas problemu nusipirko DSM!

Vartotojo avataras
Auris
Dalyvis
PranešimaiCOLON 70
UžsiregistravoCOLON 2004 09 21, 03:00

Neperskaitytas pranešimas Auris » 2006 02 02, 11:15

cfs-w600 rašėCOLONNa, siaip masina gera, del varikliu tai kiek suprantu tai tokio 110 kw lyg ir nera yra silpnestis chryslerio 420A, arba mitso 4G63 galibgesnis uz chryslerio. jei automatas tai patikrink ar visi begiai jungiasi ir tiek, as pats turiu automata 420A.
Del pakabos tai nera problemu Acura http://www.acura.lt viska turi ner ka sukt galvos, na mebent gsx. O i vytara nevaryk, jie lochai ir gaidziai tinginiai ir truksta zodziu!!!!! Siaip jei noretu uzsiimtu su tom masinom, bet na .... jie aiskina taip: Tai yra bendras DSM projektas ir jie neturi jokios info apie sy modely ....
Del spalvos tai zinok nemanau, kad atspesi kas buwa negerai. nes jeigu dazyta visa nestardantine spalva tai jau kazka reiskia! Nes original yra original!!!!

Siaip del diagnostikos istikruju yra problema! Siuo metu tariausi su GZ tikiuosi jie man pades!

Pranesiu kaip sekesi!

sory uz klaidas jeigu bus, bet jau ...
na matai problema ta kad KLP acuros nera, tai net nzn kur ir tikrintis ta masina i autoaibe kazkaip nevilioja vezti, tai va tokia nesamone ir gaunasi ner kur patikrinti o ablomo gauti nesinori, uzhteko i g1 sukishau tiek bapkiu kiek masina buvo verta

BUTTON_POST_REPLY