eclipse g1 - pliusai/ minusai

Visi klausimai apie Mitsubishi modelius, nesusiję su jų remontu
t-sport
Dalyvis
PranešimaiCOLON 5031
UžsiregistravoCOLON 2005 03 21, 02:00
AutomobilisCOLON Colt GTi ca0
SkypeCOLON t-sport999
MiestasCOLON Marijampolė/Bergen
CONTACTCOLON

Re: eclipse g1 - pliusai/ minusai

Neperskaitytas pranešimas t-sport » 2009 09 21, 22:11

as kazkada irgi svaigau eclipso,nors tuo metu turejau pagriuvusi colta 91 gti..draugas bande man ji labai ibrukti.. :) is tikro buvo labai faina masina tol kol su ja nepasivazinejau normaliai...kazkaip nusivyliau truputi pavazinejas..man asmeniskai labai nepatiko sedesena...labai jau gremezdiska panele..kai kokiam lektuve jautiesi..o siaip gal ir nieko masina,bet su tokia mintim jai imt eclipsa tai reikia kad su turba butu :twisted:
Honda Civic FK2 Executive
Honda Crx i-VT
Colt GTi ca0 (GAME OVER)

Vartotojo avataras
Tomasis
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1360
UžsiregistravoCOLON 2008 07 28, 21:24
AutomobilisCOLON Talon Tsi 2g
SkypeCOLON toma6is
MiestasCOLON Mažeikiai

Re: eclipse g1 - pliusai/ minusai

Neperskaitytas pranešimas Tomasis » 2009 09 21, 22:46

Aš kaip tik visą tą eclipsės panelė priskirčiau prie pliusų :) Labai viskas patogu, viskios knopkės dačikiukai, nesvarbu, kad pusės jų nereikia :lol: Viskas sukasi aplink vairuotoją.
Sėdisi patogiai, minkštai ir kas man labiausiai patinka- žemai :) Tačiau su ja tikrai nepasportuosi, ant 1-2 bėgio prie mažų apsukų rodos traukia labai gerai, tačiau paspaudus prie didesnių apsukų, tikrai nieko įspūdingo :) Nors didelės traukos ir nesitikėjau.
Eagle Talon 98' TSi
Eclipse 4g GT
Eclipse 92m GS Juodaaa Sold
http://www.iherb.com/?rcode=KAV722 - Papildai, vitaminai ir t.t. iš JAV PIGIAU!!! Pirmą kartą ten pirkdami panaudokite kodą KAV722 ir gaukite net 5$ nuolaidą!!!

Vartotojo avataras
$arunas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 609
UžsiregistravoCOLON 2008 02 07, 11:52
AutomobilisCOLON eklipse, gaz69
SkypeCOLON SarunasG69
MiestasCOLON Panevežys/Pasvalys

Re: eclipse g1 - pliusai/ minusai

Neperskaitytas pranešimas $arunas » 2009 09 21, 23:12

Tomasis rašėCOLONAš kaip tik visą tą eclipsės panelė priskirčiau prie pliusų :) Labai viskas patogu, viskios knopkės dačikiukai, nesvarbu, kad pusės jų nereikia :lol: Viskas sukasi aplink vairuotoją.
Sėdisi patogiai, minkštai ir kas man labiausiai patinka- žemai :) Tačiau su ja tikrai nepasportuosi, ant 1-2 bėgio prie mažų apsukų rodos traukia labai gerai, tačiau paspaudus prie didesnių apsukų, tikrai nieko įspūdingo :) Nors didelės traukos ir nesitikėjau.
tai kad kaip tik atvirksciai.... prie 2000-3500 apsuku nieko gero, o pats traukimas ir prasideda nuo 4000-4300 iki kokiu 6500.
Eclipse 110kw
GAZ 69 4wd

Vartotojo avataras
Justoidas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 696
UžsiregistravoCOLON 2008 06 24, 20:53
AutomobilisCOLON Galant V6
SkypeCOLON liustras_ghy
MiestasCOLON Vilnius

Re: eclipse g1 - pliusai/ minusai

Neperskaitytas pranešimas Justoidas » 2009 09 21, 23:43

butent :)
Galant V6 2001
Eclipse GS 1994 ex

Vartotojo avataras
Riebus
Garbės narys
PranešimaiCOLON 9490
UžsiregistravoCOLON 2004 09 13, 03:00
AutomobilisCOLON Peshkom
SkypeCOLON Riebus
MiestasCOLON Anapilis

Re: eclipse g1 - pliusai/ minusai

Neperskaitytas pranešimas Riebus » 2009 09 21, 23:52

pas kiekiena ziuriu apie kapieca :) pas viena ismetimas kiauras tai traukia ant aukstu tai jam atrodo kad prie aukstu traukia pas kita viskas po defoltu ir dar katalyzas uzsikises tai isvis netraukia jei variklis numires :D

as kiek klipiecu turejau tai man jie visi afigienai valino zinoma varikliai mirdavo del nezinojimo ir is taupymo bet pati masina miesto sukuryje 1-2-3 pavarai turi smarves tikrai o del mazo litrazo variklio jau vaziuojant didelesniu greiciu variklis tiesiog neturi smarves :)
Lexus IS350 Дас ист фантастишь...
Neturejo Matosas problemu nusipirko DSM!

A.E.K team
Dalyvis
PranešimaiCOLON 196
UžsiregistravoCOLON 2009 04 02, 16:56
AutomobilisCOLON Mitsubishi Eclipse 1G
MiestasCOLON Kupiskis

Re: eclipse g1 - pliusai/ minusai

Neperskaitytas pranešimas A.E.K team » 2009 09 22, 08:22

Riebus tikrai teisingai pasake...1.2.3. saiba tikrai valina neblogai,kad ir ne turbava...nuo 160 jau kazkaip nebelabai,bet iki tol tai tikrai neblogai.As patenkintas esu savo gs.Visu pirma isvaizda,trauka,valdymu,salonas irgi patinka(autopilotas,kondiske,el langai)viskas paprasta bet kas paprasta tas unikalu :D
Eclipse 1g (Geisha)
Cia niekas nejuokauja :D

Vartotojo avataras
$arunas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 609
UžsiregistravoCOLON 2008 02 07, 11:52
AutomobilisCOLON eklipse, gaz69
SkypeCOLON SarunasG69
MiestasCOLON Panevežys/Pasvalys

Re: eclipse g1 - pliusai/ minusai

Neperskaitytas pranešimas $arunas » 2009 09 22, 08:54

Tai nieks ir nesako kad jis nevalina... Tik tiek kad prie zemu prasciau nei prie aukstesniu. p.s. Pas mane nei ismetimas kiauras nei pakeistas, tik bakelis gale kitas... O norintiems suzinot kas yra traukimas ant zemu apsuku siulyciau pralekt kad ir su audi 80-perechodu GTE versija.
Eclipse 110kw
GAZ 69 4wd

Vartotojo avataras
baxxter
Dalyvis
PranešimaiCOLON 103
UžsiregistravoCOLON 2009 07 11, 17:09
AutomobilisCOLON Mitsubishi lancer
SkypeCOLON efikas
MiestasCOLON Vilnius

Re: eclipse g1 - pliusai/ minusai

Neperskaitytas pranešimas baxxter » 2009 09 22, 18:50

na va draugas kaiptik vakar nusipirko eclipse g1.. tai dave siandien pralekt ratuka. tikrai smagiai vaziuojasi.. smagus aparaciukas. na gana smagiai valdosi rodos, tik va kai zemas su matomumu ne rojus.. bet galima vaziuot.. pasirode gana fainas masinukas. kaip kaskas sake kad daiktadeze patogi... na nezinau.. man ji nepasirode labai jau lapti ir pan...
Mitsubishi lancer 94m 1.6l 83 kw
Sold: VW golf MK3 1,9 tdi
Daily Black Car: Audi A4 1,9 TDI

Vartotojo avataras
paulenz
Dalyvis
PranešimaiCOLON 3122
UžsiregistravoCOLON 2008 02 20, 14:15
AutomobilisCOLON 2g Eagle Talon TSi AWD / 1g Eclipse
MiestasCOLON Vilnius

Re: eclipse g1 - pliusai/ minusai

Neperskaitytas pranešimas paulenz » 2009 09 22, 18:59

baxxter rašėCOLONna va draugas kaiptik vakar nusipirko eclipse g1.. tai dave siandien pralekt ratuka. tikrai smagiai vaziuojasi.. smagus aparaciukas. na gana smagiai valdosi rodos, tik va kai zemas su matomumu ne rojus.. bet galima vaziuot.. pasirode gana fainas masinukas. kaip kaskas sake kad daiktadeze patogi... na nezinau.. man ji nepasirode labai jau lapti ir pan...
Daiktadeze patogi ant jos ranka pasidet,kai begius jungineji. :)
Jei matomumas blogas,sedyne pasiaukstint gali.
2g Eagle Talon TSi AWD
Ex: 1G, 1G Targa, 2G Talon, Galant, 3000GT, 1G.

Vartotojo avataras
baxxter
Dalyvis
PranešimaiCOLON 103
UžsiregistravoCOLON 2009 07 11, 17:09
AutomobilisCOLON Mitsubishi lancer
SkypeCOLON efikas
MiestasCOLON Vilnius

Re: eclipse g1 - pliusai/ minusai

Neperskaitytas pranešimas baxxter » 2009 09 22, 19:08

jo rankai ten but tai smagumelis. Jei netyciukais ysigysiu eclipse zinoma bus kaskaip ausktinama,, kad kur aikstelej sukinedamsis nenubraukciau ko.. nematydamas savo kampu
Mitsubishi lancer 94m 1.6l 83 kw
Sold: VW golf MK3 1,9 tdi
Daily Black Car: Audi A4 1,9 TDI

marciuss
Dalyvis
PranešimaiCOLON 128
UžsiregistravoCOLON 2009 08 02, 00:28
AutomobilisCOLON Mitsubishi COLT glx 1993
MiestasCOLON kaunas

Re: eclipse g1 - pliusai/ minusai

Neperskaitytas pranešimas marciuss » 2009 09 22, 20:04

As ta daiktadeze ir minejau kur ranka dedama,o ne bardacioka:D patogumas puikus:)
ex Mitsubishi Colt GLXi cao
BMW 318is

Vartotojo avataras
Matosas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 14583
UžsiregistravoCOLON 2004 08 16, 03:00
AutomobilisCOLON Ealge Talon TSI AWD
MiestasCOLON Sostinė
CONTACTCOLON

Re: eclipse g1 - pliusai/ minusai

Neperskaitytas pranešimas Matosas » 2009 09 23, 09:30

Riebus rašėCOLONpas kiekiena ziuriu apie kapieca :) pas viena ismetimas kiauras tai traukia ant aukstu tai jam atrodo kad prie aukstu traukia pas kita viskas po defoltu ir dar katalyzas uzsikises tai isvis netraukia jei variklis numires :D

as kiek klipiecu turejau tai man jie visi afigienai valino zinoma varikliai mirdavo del nezinojimo ir is taupymo bet pati masina miesto sukuryje 1-2-3 pavarai turi smarves tikrai o del mazo litrazo variklio jau vaziuojant didelesniu greiciu variklis tiesiog neturi smarves :)
mirdavo, nes norėdavai mane sunaikinti :lol:
šiaip dėl GS traukimo tikrai jokių priekaištų neturiu, visų 150 ag kanopų kabinimą jausdavau 1,2,3 bėgiais (ko miesto automobiliui ir reikia), o jeigu jums 150 ag neužtenka, tai išeitys yra dvi, arba susitvarkyti motorą arba žengti į sekantį stage T ;)
1G GS '93 (SOLD, gone to LV)
1G GST '90 (SOLD, gone to LV)
2G TSI (SOLD, gone to Jarka)
2G TSI AWD 1G 7 bolt SWAP nuo meilės iki neapykantos-vienas žingsnis

Nusipirk mitsubishi, įrodyk kad vyras esi
Paveikslėlis

BUTTON_POST_REPLY