INNOVATE Wideband DIY Com/Serial/RS232 cable

TIK instrukcijos, kaip pačiam atlikti remonto ar tobulinimo darbus. JOKIŲ UŽKLAUSŲ.
Vartotojo avataras
ZyXEL
Valdybos narys
PranešimaiCOLON 11263
UžsiregistravoCOLON 2004 08 12, 03:00
AutomobilisCOLON Lancer Evolution GSR 2011
SkypeCOLON zyxelis
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

INNOVATE Wideband DIY Com/Serial/RS232 cable

Neperskaitytas pranešimas ZyXEL » 2018 11 13, 23:18

Kadangi EVO gavau su LC-1 INNOVATE wideband kontroleriu, bet nei COM kabelio (Innovate Motorsports 3746 Replacement Program Cable MTS LC-1 DL-32 LMA-3 SSI-4), nei Terminator plug (Innovate Motorsports 3750 Replacement Terminator Plug MTS LC-1 XD-16 DL-32 SSI-4) nebuvo :roll: Už kabelį ~20, o kištuką ~10 eurų mokėt nenorėjau- tai pasiknisau internete :)

Radau labai mažai informacijos, bet iš kokių 10 puslapių surinkau tai, kas veikia :) Aišku, aš neatsakingas už sugadintus jūsų daiktus bla bla bla, do it at your own risk ir t.t. :lol: Kiekviena iteracija gali turėti skirtingas laidų spalvas- tai tikrinkit, bet kiek mačiau pats, bent jau LC-1- tai sutampa.
Visų pirma- nenorėjau gaminti kabelio, nes tada reiktų mažo ala ausinių kištuko, COM jungties, tada kažkokio perechodo į USB, kiekviena jungtis gali nevykusiai kontaktuoti. Tai tiesiog nusprendžiau nukirpti "OUT" laido (einančio iš kontrolerio) jungtį ir vietoj jos prilituoti USB UART adapterį. Kaip tarėm- taip ir padarėm, nukerpam kuo arčiau jungties, kad liktų pakankamai laido ilgio prijungimui prie kompo 8) Radau tris laidus- Žalias (Ground), Raudonas (TX), Juodas (RX). Laido TX jungiam į adapterio RX, laido RX į adapterio TX, Ground į GND:

Paveikslėlis

Su pačiu adapteriu yra sunkiau :) Turėjau kelis China FT232RL bei CH340G chipset'u paremtus kontrolerius- nei vienas neveikė. Teko skaityti, kad nei vienas kinietis neveiks- reikia originalaus, brangaus :roll: Pasiskolinau tokį, paremtą jau minėtu FTDI chipsetu, sakė mokėjo daug, kol kas veikė su viskuo ir t.t.- akurat, veikia. Tada ir savo šiukšlynėlyje radau kažkokį originalų kabelį, buvo naudojamas UPS'ui valdyt, paremtas Prolific PL2303HX- veikia taip pat puikiai. Patikrinau su parduodamais aliexpress- skiriasi kaip diena ir naktis (pas originalų dvi mikroschemos, daugiau visko ant plokštės). Nematau kito varianto, kaip pirkti iš patikrinto šaltinio arba pirkti tokį, kurio dar nekopijuoja, bet abiem atvejais jie bus brangūs (~10 eurų).
Nepamirškit, kad adapteriui Device Manager'yje reikia nustatyti: Baud Rate 19200, 8N1

Prie kontrolerio neprisijungsit be Terminator Plug, nes taip uždarom kontrolerių grandinę. Jis naudojamas keliems kontroleriams sujungti į vieną programą/valdymą. Jei automobilyje naudosit tik vieną- reikia užtrumpinti kištuku arba pačius laidus, nukirpus jungtį.
Kerpam "IN" laidą, pakankamai arti pačio LC-1 kontrolerio, nes man jis nereikalingas. Tai "IN" Juodą (RX) ir Raudoną (TX) laidus reikia susukti į vieną, Žalią (Ground) paliekam laisvą, viską galim sulituot, susukam su izoliacija arba uždedam kembriką ir paslėpiam prie kontrolerio.

Paveikslėlis

Tada loginam loginam, mapinam mapinam :) arba ne :lol:
Mitsubishi Colt 91' 1.5L 12V (C50) - Parduotas
Mitsubishi Colt 94' 1.6L 16V (CA0) - Parduotas
Eagle Talon TSi 95' 2.0L+T (D32A) - Parduotas

Lancer Evolution X GSR 2011

BUTTON_POST_REPLY