Grazios masinytes (...man labai patinka, bet ne mitsubishi)

BUTTON_POST_REPLY
geras bajeris
Dalyvis
PranešimaiCOLON 51
UžsiregistravoCOLON 2008 07 01, 10:25
MiestasCOLON Vilnius

Re: Grazios masinytes (...man labai patinka, bet ne mitsubishi)

Neperskaitytas pranešimas geras bajeris » 2008 08 03, 19:00

Dzhedaj rašėCOLONKai kas kritikos priimti nemoka ir nesupranta, kad kiti žmonės gali turėti savo nuomonę, kuri nebūtinai turi sutapti su tavo nuomone.
Man irgi asmeniškai dauguma BMW yra negražūs, ir šitas įdėtas nesukelia jokių teigiamų vizualinių emocijų.
kritika yra suprantama. Man paciam ne visi grazus ir panasiai. Cia jau skonio reikalas. Vieniem patinka viena, kitiem kita... Bet ten ta citata apie 850 juokinga, (gal nieko toks visai 850, bt ir ta gadina tas jo zenkliukas). O tai jau nera kritika.
As nekaltas kad mano mergina myli mitsubishi :)
BMW 4 EVER

Vartotojo avataras
ASTA
Dalyvis
PranešimaiCOLON 731
UžsiregistravoCOLON 2008 06 07, 19:47
AutomobilisCOLON Mitsubishi 3G GS '02
SkypeCOLON astamalyna
MiestasCOLON vilnius

Re: Grazios masinytes (...man labai patinka, bet ne mitsubishi)

Neperskaitytas pranešimas ASTA » 2008 08 03, 19:14

visi renkames sau masinas pagal savo skoni, gal net gi pagal charakteri:) ar pagal savo vaziavimo stiliu :)
bmw yra bmw :) o mitsubishi yra mitsubishi :)
ko jus cia is viso gincijates :) nors padiskutuoti visada idomu...

p.s. mano nuomone, mitsubishi klubo forume neturetu buti varoma ant mitsubu visgi... ponas geras bajeri, tai jums dedikuojama :) o kas bus jei as nueisiu i bmwfanu puslapi ir ten pradesiu visus itikineti, kad mitsas yra gera masina :) taigi, visi galvos as sirguliuoju ir pasiulys pasigydyti :D
isvadas pasidarysi pats :)
ex-MItsubishi Carisma 1.8 '97
Mitsubishi Eclipse 3G GS '02

Vartotojo avataras
laprix
Dalyvis
PranešimaiCOLON 901
UžsiregistravoCOLON 2008 02 21, 22:44
AutomobilisCOLON mitsubishi eclipse 1G 2.0 GS
MiestasCOLON Klaipeda

Re: Grazios masinytes (...man labai patinka, bet ne mitsubishi)

Neperskaitytas pranešimas laprix » 2008 08 03, 21:49

As nieko ir nekritikuoju, as tiesei sviesei sakau kad man visiskai jie nepatinka, neturinciosjokio grozio, nesuprantu kas ten is technines puses tokio gero is jo butu, ar kaskoks tai super vairavimas....nu nemegstu ir audzi, nelabai man ir mersai.... jau 100kart geriau opelis, kuris gal ir nera jau kaskoks stebuklingas, bet bent jau ir nereikalauja kaskokio tai superinio priziurejimo.
Jei del ka turejau, ko neturejau ir panasei... per metus pakeiciau dvi kregzdes...tikrai ne silpnu nervu zmogui ta marke ir netodel kad ten kaskas super gasdinancio ar ekstremalaus, o todel kad viskas ten jose nervina ant tiek kad tik ir alvoji kai greiciau ja atsikratyt... pravaziuoji 200km ir jau kaskas netaip... vel i servisa, vel remontas. vairavimo malonumas.... nu atsiprasau... vien todel kad galiniais varomas tai aciu ne... turejau omega su 2.5l tai tikrai maloniau nei ta spokinicia ant ratu, konforto nulis, sedesena nepatogi, o stabilumas...net dabartine eklipse stabilesne ant posukiu, o jau ji man del to nelabai patinka.
Gal as "nelietuvis" bet tikrai bent man bemve viena is prasciausiu masinu....nu nepatinka jos man ir fsio, niekad nesusigyvenau su sia marke ir niekad nesuprasiu kodel daugumai bemve yra viskas ir kitu isvis nepripazysta.
Ir ce jokia kritika, tiesiog man taip atrodo, kitam kitaip atrodo ir vazineja su bemve :lol: koks skirtumas... kad mitsas pats geriausias ir taip toliau tai irgi nesakysiu... turiu kita megstama marke ant kurios turbut sugrysiu po savosiuos 1G, o kolkas pazadu ja myleti, gerbti, rupintis ir priziureti kol jau kitaip nebeiseis kaip paleist i geras rankas ar istarnauto pailsio :wink:
Svarbu nepraziopsoti kur pasibaigia extrym ir prasideda piz***

Vartotojo avataras
Matosas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 14583
UžsiregistravoCOLON 2004 08 16, 03:00
AutomobilisCOLON Ealge Talon TSI AWD
MiestasCOLON Sostinė
CONTACTCOLON

Re: Grazios masinytes (...man labai patinka, bet ne mitsubishi)

Neperskaitytas pranešimas Matosas » 2008 08 03, 22:00

asmeniškai man į tvarkinga auto visada malonu paveizėti, žinoma skonio reikalas, bet apie šitą bmw galiu pasakyti, kad man tikrai pagiežos šypsnio nekelia :wink:
1G GS '93 (SOLD, gone to LV)
1G GST '90 (SOLD, gone to LV)
2G TSI (SOLD, gone to Jarka)
2G TSI AWD 1G 7 bolt SWAP nuo meilės iki neapykantos-vienas žingsnis

Nusipirk mitsubishi, įrodyk kad vyras esi
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
gabriel-gst
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1009
UžsiregistravoCOLON 2006 05 31, 11:53
AutomobilisCOLON eclipse gst jdm 2ga
SkypeCOLON gabriel_medved
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

Re: Grazios masinytes (...man labai patinka, bet ne mitsubishi)

Neperskaitytas pranešimas gabriel-gst » 2008 08 03, 22:02

kodel tik vokisku auto megejai serga didybes manija? kuo didesni ratai tuo graziau - nesuprantu sito :roll:
dar truputis japonisko gerio
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis

bonus , Infiniti bling-bling :)
Paveikslėlis
'98 BMW E39 528i daily boat
'96 mitsubishi eclipse GST sold

Vartotojo avataras
Matosas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 14583
UžsiregistravoCOLON 2004 08 16, 03:00
AutomobilisCOLON Ealge Talon TSI AWD
MiestasCOLON Sostinė
CONTACTCOLON

Re: Grazios masinytes (...man labai patinka, bet ne mitsubishi)

Neperskaitytas pranešimas Matosas » 2008 08 03, 22:08

silvija yra mano silpnybė :droll:
1G GS '93 (SOLD, gone to LV)
1G GST '90 (SOLD, gone to LV)
2G TSI (SOLD, gone to Jarka)
2G TSI AWD 1G 7 bolt SWAP nuo meilės iki neapykantos-vienas žingsnis

Nusipirk mitsubishi, įrodyk kad vyras esi
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Andriuha
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1913
UžsiregistravoCOLON 2007 03 21, 18:00
AutomobilisCOLON Mitsubishi Eclipse 2G
SkypeCOLON Chuligan.as
MiestasCOLON Kaunas yra Kaunas !
CONTACTCOLON

Re: Grazios masinytes (...man labai patinka, bet ne mitsubishi)

Neperskaitytas pranešimas Andriuha » 2008 08 03, 22:45

jooo grazu smagu butu kad japoniskos auto butu su vairu kairej :roll:
VW Golf 1.8 Sold
BMW 318i Sold
Mitsubishi Eclipse 2.0 2G ReD & Black Sold
VW jetta 2.0 Black Sold
BMW 318 Tds Sold
Bmw 1.8iS Sold
VW Bora 1.9 TDI 96 kw 2003 m

BMW X5 3.0D
---------------------------

geras bajeris
Dalyvis
PranešimaiCOLON 51
UžsiregistravoCOLON 2008 07 01, 10:25
MiestasCOLON Vilnius

Re: Grazios masinytes (...man labai patinka, bet ne mitsubishi)

Neperskaitytas pranešimas geras bajeris » 2008 08 04, 00:16

laprix rašėCOLONAs nieko ir nekritikuoju, as tiesei sviesei sakau kad man visiskai jie nepatinka, neturinciosjokio grozio, nesuprantu kas ten is technines puses tokio gero is jo butu, ar kaskoks tai super vairavimas....nu nemegstu ir audzi, nelabai man ir mersai.... jau 100kart geriau opelis, kuris gal ir nera jau kaskoks stebuklingas, bet bent jau ir nereikalauja kaskokio tai superinio priziurejimo.
Jei del ka turejau, ko neturejau ir panasei... per metus pakeiciau dvi kregzdes...tikrai ne silpnu nervu zmogui ta marke ir netodel kad ten kaskas super gasdinancio ar ekstremalaus, o todel kad viskas ten jose nervina ant tiek kad tik ir alvoji kai greiciau ja atsikratyt... pravaziuoji 200km ir jau kaskas netaip... vel i servisa, vel remontas. vairavimo malonumas.... nu atsiprasau... vien todel kad galiniais varomas tai aciu ne... turejau omega su 2.5l tai tikrai maloniau nei ta spokinicia ant ratu, konforto nulis, sedesena nepatogi, o stabilumas...net dabartine eklipse stabilesne ant posukiu, o jau ji man del to nelabai patinka.
Gal as "nelietuvis" bet tikrai bent man bemve viena is prasciausiu masinu....nu nepatinka jos man ir fsio, niekad nesusigyvenau su sia marke ir niekad nesuprasiu kodel daugumai bemve yra viskas ir kitu isvis nepripazysta.
Ir ce jokia kritika, tiesiog man taip atrodo, kitam kitaip atrodo ir vazineja su bemve :lol: koks skirtumas... kad mitsas pats geriausias ir taip toliau tai irgi nesakysiu... turiu kita megstama marke ant kurios turbut sugrysiu po savosiuos 1G, o kolkas pazadu ja myleti, gerbti, rupintis ir priziureti kol jau kitaip nebeiseis kaip paleist i geras rankas ar istarnauto pailsio :wink:
Na taip, sutinku, tai yra skonio reikalas ir kas ko masinoje iesko, vienintelis bmw privalumas (mano nuomone ir taikoma man, pas kiekviena is musu gali buti kiti privalumai ir pliusai) yra galas varoma na ir plius eksplotacija nebrangi. Apie isvaizda ar ka kita nekalbu. Varikliai tikrai geri, beabejo, turi savo ligu kurios yra zinomos ir stebuklu ten dideliu nera.
O dabar paaiskinsiu del ko man kraujas uzvire: o gi kai apie 850 kai snekejai, tokia isvada pasipirso kad jei ant jo butu mitsubishi zenkliukas tai ten butu labai gera masina. o kadangi dabar ten tera tiktais melynai baltas malunelis, tai jau jinai yra visiskas blogis.
Paskutinį kartą redagavo 1 geras bajeris. Iš viso redaguota 2008 kartus.
As nekaltas kad mano mergina myli mitsubishi :)
BMW 4 EVER

geras bajeris
Dalyvis
PranešimaiCOLON 51
UžsiregistravoCOLON 2008 07 01, 10:25
MiestasCOLON Vilnius

Re: Grazios masinytes (...man labai patinka, bet ne mitsubishi)

Neperskaitytas pranešimas geras bajeris » 2008 08 04, 00:23

ASTA rašėCOLONvisi renkames sau masinas pagal savo skoni, gal net gi pagal charakteri:) ar pagal savo vaziavimo stiliu :)
bmw yra bmw :) o mitsubishi yra mitsubishi :)
ko jus cia is viso gincijates :) nors padiskutuoti visada idomu...

p.s. mano nuomone, mitsubishi klubo forume neturetu buti varoma ant mitsubu visgi... ponas geras bajeri, tai jums dedikuojama :) o kas bus jei as nueisiu i bmwfanu puslapi ir ten pradesiu visus itikineti, kad mitsas yra gera masina :) taigi, visi galvos as sirguliuoju ir pasiulys pasigydyti :D
isvadas pasidarysi pats :)
Panele ASTA,
ant mitsubishi markes tikrai niekas "nevaro"
Mitsubishi yra tikrai labai puiki marke. Ir nekuriu modeliu tikrai ir pats neatsisakyciau. Bet kiekvienas perkame auto pagal save, pagal galimybes, ir pagal tai ko is auto sito norime ir ka su juo veikti ruosiames.
O del BMWFAN, tai prasau, sukurkite tokia pacia tema ir diskutuokite apie kitokias automobiliu markes (darykite tai ka siuo metu mes darome cia) ir sioje vietoje as tikrai labai didelio blogio nematau. Tai siuo atveju cia ir vyksta ta diskusija, o zmogui, kur rasiau zinute auksciau, atrodo, jei ant BMW uzklijuosi Mitsubishi zenkliuka, tai tada tai (hibridas, bemsas su mitsu zenkliuku) taps labai puiki masina. Tai ir pasirode man labai juokinga, tai ir isreiskiau savo nuomone.
As nekaltas kad mano mergina myli mitsubishi :)
BMW 4 EVER

Vartotojo avataras
Matosas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 14583
UžsiregistravoCOLON 2004 08 16, 03:00
AutomobilisCOLON Ealge Talon TSI AWD
MiestasCOLON Sostinė
CONTACTCOLON

Re: Grazios masinytes (...man labai patinka, bet ne mitsubishi)

Neperskaitytas pranešimas Matosas » 2008 08 04, 08:13

problema manau labai aiški, tieisog gana neblogai auto markei, dėl daugumos ją vairuojančių žmonių Lietuvoje buvo prikabintas ne koks veidas ir tiek :wink:
1G GS '93 (SOLD, gone to LV)
1G GST '90 (SOLD, gone to LV)
2G TSI (SOLD, gone to Jarka)
2G TSI AWD 1G 7 bolt SWAP nuo meilės iki neapykantos-vienas žingsnis

Nusipirk mitsubishi, įrodyk kad vyras esi
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Kennyy
Dalyvis
PranešimaiCOLON 756
UžsiregistravoCOLON 2005 08 29, 03:00
AutomobilisCOLON Honda Acoord 2.4
MiestasCOLON Kaunas

Re: Grazios masinytes (...man labai patinka, bet ne mitsubishi)

Neperskaitytas pranešimas Kennyy » 2008 08 04, 08:26

Ash asmeniskai Laprix'ui visiskai pritariu iskyrus ta 850 ir zenkliuka :D Kaip ir dauguma, as to nesupratau :) Bet su 850i BMW pasivezint smagu :) Draugas toki turi, tai kai ner ka veikt ir negaila pinigu, tai issitraukiam :D Bet kai vietoj stovint jis ryja berots 14ltr., vaziuojant miesto rezimu 24ltr., o uzspaudus apie 50ltr., nu tai pasivezini valandziuke ir 50Lt. nera :D Vistik V-12 :) Bet tas variklio garsas, tai super!! Duodi gaziuko, tai visi net atsisuka pasiziuret, kas per naikintuvas parlekia (beto, pas ji visa tiesiogine dusliarka padaryta, apart galiniu bakeliu)..
O siaip tai teko vazinet su audi, su golfais, bmw ir mitsubishi, tai as asmeniskai susidariau tokios nuomones, kad japoniskos masinos yra tikrai geriausios... Jos tikrai nera lepios ir visa kita... Pas audi, vw, bmw tai tas, tai tas pareina ir visa tai "uzmusa".... Nebudavo tokio menesio, kad kaskas vistik nenutiktu. Kad ir maza problema, bet vistiek islenda, o ta maza problemele vistiek nervuoja (o as kai tame reikale esu pedantas, tai man ir menkiausia smulkmena nervoja, o pas pastaruosius modelius ju daug)....
Va dar ziauriai gerbiu korieciu markes auto KIA.. Gal kiti ir peikia, bet asmeniskai ash tai uz jas... Turim net tris (du carnival ir pregio) Tai jau 8nis metus kaip nieko netvarke.. Va tik vakar maniskaim carnivalui parejo vakuminis siurblys stabziu, tai pasikeisiu ir sau spakainas...

Vienu zodziu Japoju auto yra super!
2008 m. Honda Accord 2.4

Vartotojo avataras
ASTA
Dalyvis
PranešimaiCOLON 731
UžsiregistravoCOLON 2008 06 07, 19:47
AutomobilisCOLON Mitsubishi 3G GS '02
SkypeCOLON astamalyna
MiestasCOLON vilnius

Re: Grazios masinytes (...man labai patinka, bet ne mitsubishi)

Neperskaitytas pranešimas ASTA » 2008 08 04, 09:49

geras bajeris rašėCOLON
ASTA rašėCOLONvisi renkames sau masinas pagal savo skoni, gal net gi pagal charakteri:) ar pagal savo vaziavimo stiliu :)
bmw yra bmw :) o mitsubishi yra mitsubishi :)
ko jus cia is viso gincijates :) nors padiskutuoti visada idomu...

p.s. mano nuomone, mitsubishi klubo forume neturetu buti varoma ant mitsubu visgi... ponas geras bajeri, tai jums dedikuojama :) o kas bus jei as nueisiu i bmwfanu puslapi ir ten pradesiu visus itikineti, kad mitsas yra gera masina :) taigi, visi galvos as sirguliuoju ir pasiulys pasigydyti :D
isvadas pasidarysi pats :)
Panele ASTA,
ant mitsubishi markes tikrai niekas "nevaro"
Mitsubishi yra tikrai labai puiki marke. Ir nekuriu modeliu tikrai ir pats neatsisakyciau. Bet kiekvienas perkame auto pagal save, pagal galimybes, ir pagal tai ko is auto sito norime ir ka su juo veikti ruosiames.
O del BMWFAN, tai prasau, sukurkite tokia pacia tema ir diskutuokite apie kitokias automobiliu markes (darykite tai ka siuo metu mes darome cia) ir sioje vietoje as tikrai labai didelio blogio nematau. Tai siuo atveju cia ir vyksta ta diskusija, o zmogui, kur rasiau zinute auksciau, atrodo, jei ant BMW uzklijuosi Mitsubishi zenkliuka, tai tada tai (hibridas, bemsas su mitsu zenkliuku) taps labai puiki masina. Tai ir pasirode man labai juokinga, tai ir isreiskiau savo nuomone.
seimyniniams barniams STOP :)
man pakaks proto nelisti i bmw fanus :) nes nieko ten nepameciau, be reikalo leidai :D
ex-MItsubishi Carisma 1.8 '97
Mitsubishi Eclipse 3G GS '02

Vartotojo avataras
laprix
Dalyvis
PranešimaiCOLON 901
UžsiregistravoCOLON 2008 02 21, 22:44
AutomobilisCOLON mitsubishi eclipse 1G 2.0 GS
MiestasCOLON Klaipeda

Re: Grazios masinytes (...man labai patinka, bet ne mitsubishi)

Neperskaitytas pranešimas laprix » 2008 08 04, 11:49

Ok, del to 850 :wink: Mintis buvo tokia kad is visu bemve jis bent mano nuomone vienintelis dar kaskiek nusipelno pagarbos, bent jau tikrai yra i ka paziuter tiek is isores tiek ir is vidaus, vienintelis modelis ko is bemve nesitikejau :wink: Tas modelis bent man kaskaip virs bemve... ce kaskas tokio kas porsas, ferarris, ar tu laiku lambordzinis....Zodziu visai ne bemwsiskas :roll:
Svarbu nepraziopsoti kur pasibaigia extrym ir prasideda piz***

Vartotojo avataras
laprix
Dalyvis
PranešimaiCOLON 901
UžsiregistravoCOLON 2008 02 21, 22:44
AutomobilisCOLON mitsubishi eclipse 1G 2.0 GS
MiestasCOLON Klaipeda

Re: Grazios masinytes (...man labai patinka, bet ne mitsubishi)

Neperskaitytas pranešimas laprix » 2008 08 04, 11:54

Matosas rašėCOLONproblema manau labai aiški, tieisog gana neblogai auto markei, dėl daugumos ją vairuojančių žmonių Lietuvoje buvo prikabintas ne koks veidas ir tiek :wink:
Taip kaip ir opeliam "nemasinos" pravarde, nors dauguma net nera jo tureje kad kaska galetu apie ji pasakyt.
As savo patirties turiu jau ganetinai pakankamai ir jei nusipirkus kaskokia tai masina man ji nepatinka, neina susigyvent tai su ja greitai ir atsisveikinu :wink: .
Svarbu nepraziopsoti kur pasibaigia extrym ir prasideda piz***

geras bajeris
Dalyvis
PranešimaiCOLON 51
UžsiregistravoCOLON 2008 07 01, 10:25
MiestasCOLON Vilnius

Re: Grazios masinytes (...man labai patinka, bet ne mitsubishi)

Neperskaitytas pranešimas geras bajeris » 2008 08 04, 14:48

Va cia jau panasiau i zmoniu nuomone :)
Gal ir ne i tema, bet: "Не каждый водитель БМВ отморозок, но каждый отморозок хочет водить БМВ"
Ir dar apie galingas masinas, manyciau yra du nesuderinami dalykai, ekonomiska ir galinga masina, tai kad turint ir vazinejant su V12 varikliuku nederetu skustis kiek jinai daug benzino valgo ir kokia neekonomiska jinai. Kiekvienas malonumas daugiau ar maziau kainuoja. Negali sau leist, nevazinek su masina tokia.
Apie opelius: butu labai puiki masina jei taip nerudytu jos. Varikliai opeliu yra tikrai puikus, ir apie vaziuokles atsiliepimu neblogu girdejas esu. Bet jau kebulas... tai blogiau nebuna, netgi cinkuotus rudis pragrauzt sugeba.
As nekaltas kad mano mergina myli mitsubishi :)
BMW 4 EVER

BUTTON_POST_REPLY