Duju iranga i 99m. Space Star 1.3 63kW. Kur kokybiska?

Visi klausimai susiję su LPG įrangos dėjimu, remontu, reguliavimu ir t.t.
Vartotojo avataras
Bondas_007
Dalyvis
PranešimaiCOLON 541
UžsiregistravoCOLON 2007 08 21, 12:59
AutomobilisCOLON Colt GTI
SkypeCOLON Bondas_007
MiestasCOLON Kaunas

Re: Duju iranga i 99m. Space Star 1.3 63kW. Kur kokybiska?

Neperskaitytas pranešimas Bondas_007 » 2012 08 18, 18:46

performancas rašėCOLON
Bondas_007 rašėCOLONtik ne tornado, ribotos kompo galimybes, aptarnavimas prastas, su garantijomis sunkiai. Kiek susiduriau tai nerekomenduoju kazkaip ju... na cia mano nuomone, bet kiek maciau zmoniu su problemom tu kompu tornado tai ir norisi iskarto atkalbeti, gal tiesiog taip papuole man cia? :)
nelabai isivaizduoju kurioje vietoje pas tornado yra ribotos galimybes? gal gali placiau paaskint? siu siuo kompu dirbu jau apie 5 metus, dar nepasitaike auto kuriai neiseitu sureguluot kuro misinio visame apsuku depazone, ir prie visu apkrovu. sis kompas turi taikrai gera kuro zemelapi kuri galima keisti kaip tik tau patinka. map sensorius bosch, neteko matyti sugedusiuo dar neikart, su garantijom visiskai jokiu problemu, gali pakeist i nauja praktiskai betkada, nors man keist teko tik 1 karta. kuom yra prastas jo aptarnavimas? jis nereikalauja isvis jokio aptarnavimo. bendradarbiauju kartu su bene geriausiu dujininkais vilniuje (pas kuriuos eile maziausiai 1-2 men i prieki, o kaina 4 cil nuo 2200lt su jau mineta iranga), kurie jau daug metu stato siuos kompus i visas auto, nei man nei jiem dar neikart neiskilo jokiu problemu su siais kompais. apie brc kompus ir pacia iranga tikrai gal geriau patylesiu, apie ju galimybes, ir problemas.
manau kad svarbiausia yra darbu kokybe ir zinojimas ka tu darai, o jai supratimo nera tai nepades netgi pilnai programuojamas variklio kompas, nes tu paprasciausiai nesugebesi jo suprogramint, o jo galimybes yra prakiskai neribotos:) (tikrai neturiu nieko asmenisko, ir neturiu galvoje taves, cia apskritai)
p.s.
jai variklis netiketai patapo turbininis, o jo benzino kompiuteris ne, kuris visai nesupranta apie kuro kieki kai variklyje atsiranda slegis, ir toliau atidarineja purkstukus pagal atmosferini savo map'a ir misinys yra liesas netgi prie 0,1bar slegio, o dujinis kompas sugeba susitvarkyti su slegiu visame apsuku ir apkrovos depazone nuo -0,7 iki +1,0 bar ir daugiau, tai nemanau kad jis turi ribotas galimybes, kai benzo kompas nuspaudus tapke dugnas jam sako 10-11ms ir jam visai px ar 0, ar + 1bar :wink:

Oj atsiprasau kad tik dabar, kazkaip neuzmaciau sio posto per savo neribotus darbus ir uzimtuma, retai tenka cia uzlekti;

Del pavyzdziu, noreciau pamatyti bent viena Tornado iranga sumontuota i FSI varikli, nors koki nors, ar esate sudeje ar kas nors yra sudeje? Klausiu nes pats esu dejes, idomu butu i ka konkreciai sumontuotas ir kaip sekasi vazineti, trauka/dinamika ir esminis - sanaudos;

NEsu mates tvarkingai dirbancios MAzda 6 3.0 v6 varikliu su Tornado kompu, kazkaip manau kad jis nesugeba susitvarkyti su rezimu keitimu lygiam kelyje is pilnai sequento i pusiau, ar klystu? Vel gi - smalsumas, idomu ar teko ir ar nera problemu;

Tornado as nedirbu, tai pernelyg i niuansus ir neklystu, zinau tik kad kas savaite po penketa emeilu gaunu apie graudzias istorijas kaip koks Tornado nevaziuoja, bet kaip ir minejai - turbut tai tiesiog kompetencijos klausimas tu kurie jas montuoja...
http://www.automobiliuremontas.lt
8 678 59083
skype: Bondas_007

BUTTON_POST_REPLY