TPMS Programavimas

Paslaugos ir su automobiliais nesusiję prekės
Vartotojo avataras
ZyXEL
Valdybos narys
PranešimaiCOLON 11303
UžsiregistravoCOLON 2004 08 12, 03:00
AutomobilisCOLON Lancer Evolution GSR 2011
SkypeCOLON zyxelis
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

TPMS Programavimas

Neperskaitytas pranešimas ZyXEL » 2017 12 14, 17:25

Kadangi man reikėjo- tai nusipirkau TPMS (AUTEL) programatorių. Galiu suprogramuoti tos pačios kontoros sensorius.
Lancer (ir daugelio kitų modelių) sistema leidžia į automobilio ECU (ETACS, spėju) įrašyti tik 4 kodus- t.y. tik vieną komplektą ratų. Pakeitus ratus žieminiais/vasariniais ir naudojant kitus sensorius- reikia perprogramuoti ECU.
Šiuo atveju, naujieji sensoriai yra suprogramuojami su senųjų ID ir taip kompas galvoja, kad niekas nepasikeitė- toliau turit veikiančią TPMS sistemą.

Ko reikia?
1. Esamų sensorių ID (arba nuskaityti kokiam šūstresniam servise, arba atsivežti išimtus senus arba juos galima nuskaityti per ratlankį (bandžiau, beveik visada pavykdavo))
2. Programuojami TPMS sensoriai:
a) USA automobiliams- 315Mhz: http://www.ebay.co.uk/itm/UK-4PC-Autel- ... 1438.l2649
b) EU automobiliams- 413Mhz: http://www.ebay.co.uk/itm/4PC-Autel-MX- ... 1438.l2649
Galiu atsiųsti ir aš, jei pervedat pinigus į priekį.
3. Pakuotę alaus :lol:

Atvarot pas mane arba susitinkam kur nors iš anksto susitarus, suprograminu, išsiskirstom :) Alų pasiimu aš :lol:

Servise už ECU perprogramavimą tikriausiai paimtų kokį 50€, tą reiktų daryti du kartus per metus. Aukščiau aprašytu metodu- vieną kartą susiprogramuojat ir važinėjat 5 metus (arba kol išsikraus daviklio baterija) 8) Aišku, visada galit ignoruoti TPMS lemputę arba tiesiog išjungti TPMS sistemą (pačiame ECU), bet argi nesinori turėti pilnai veikiančio automobilio? :)

Keliems automobiliams bandžiau ir pats išjungti/įjungti TPMS sistemą, jaunesniems nei 2007 metų Mitsubishi (CAN-BUS per OBDII)- viskas pavyko sėkmingai. Tai galit kreiptis ir dėl to. Vienos operacijos kaina- 30€

Miestas: Vilnius
Kontaktai: PM
Mitsubishi Colt 91' 1.5L 12V (C50) - Parduotas
Mitsubishi Colt 94' 1.6L 16V (CA0) - Parduotas
Eagle Talon TSi 95' 2.0L+T (D32A) - Parduotas

Lancer Evolution X GSR 2011

BUTTON_POST_REPLY