Automobilių alyva

Parduodamos naujos ir naudotos dalys, automobiliai dalimis, skysčiai, akumuliatoriai, lemputės, alyvos ir kitos eksploatacijos priemonės
EimantasS
Dalyvis
PranešimaiCOLON 4
UžsiregistravoCOLON 2019 02 09, 09:50
AutomobilisCOLON nevairuoju

Automobilių alyva

Neperskaitytas pranešimas EimantasS » 2019 02 11, 19:50

Automobilių alyva

Visiem žinoma, kad su alyvos pasirinkimu yra taip, kaip su automobilio dalių pirkimu - reikia naudoti, tik geros kokybės tepalus. Kadangi pagrindinės alyvos funkcijos - variklį plauti, aušinti, sandarinti, saugoti nuo dilimo, bei korozijos. Todėl naudojami, tik aukščiausios kokybės priedai esantys firminėse alyvose, pavyzdžiui "Repsol", užtikrins geriausią apsaugą nuo dėvėjimosi ir palaikys variklio švarą. (http://www.tekstara.lt, Vilkpėdės g. 2A, Vilnius.)
Teiraukitės telefonu: +37052105602

„Repsol“ alyva gali būti tiek pilnai sintetinė, tiek pusiau sintetinė. Pilnai sintetinė variklinė alyva skirta naujos kartos benzininiams varikliams, kuriems rekomenduojamas specifinis klampumas, o pusiau sintetinė tinka lengvųjų automobilių bei mikroautobusų benzininiams ir dyzeliniams varikliams. Taip pat galite pasirinkti alyvos filtrą, kurį reikia pakeisti kartu su automobilių alyva, jį rasite www.tekstara.lt internetinėje parduotuvėje.

BUTTON_POST_REPLY