Akumuliatoriai

Parduodamos naujos ir naudotos dalys, automobiliai dalimis, skysčiai, akumuliatoriai, lemputės, alyvos ir kitos eksploatacijos priemonės
EimantasS
Dalyvis
PranešimaiCOLON 4
UžsiregistravoCOLON 2019 02 09, 09:50
AutomobilisCOLON nevairuoju

Akumuliatoriai

Neperskaitytas pranešimas EimantasS » 2019 02 09, 11:38

Akumuliatoriai

Jūsų akumuliatorius užsivedimo metu jau ne taip smagiai suka variklį kaip anksčiau? Jūs bandėte jį pakrauti ir tai nedavė jokių rezultatų? Jūsų akumuliatoriui jau yra 5 metai ir daugiau? Tai reiškia, kad jį atėjo laikas pakeisti. Mano pasiūlymas padaryti tai kuo greičiau. „Bosch“ firmos akumuliatoriai pagaminti pagal naujausias technologijas ilgam išspręs šią problemą. „Bosch“ firmos akumuliatorius ir jų kainas rasite http://www.tekstara.lt, Vilnius. Apsilankykite autodetalių parduotuvėje „Tekstara“ adresu Vilkpėdės 2A, Vilnius.


Jums reikalingas naujas akumuliatorius? Norite, kad būtų geros kokybės, ilgaamžis, patikimos firmos ir su 2 metų garantija? Jis gali būti iš japonijos firmos YUASA. Ši įmonė viena iš pasaulio lyderių, gaminanti automobilių ir motociklų akumuliatorius. Perkant akumuliatorių reikia pasižiūrėti jo pagaminimo metus. Rekomenduojame pirkti tik tų gamintojų gaminius, kurie suteikia aiškias garantijos sąlygas. YUASA tai yra aukšta japoniška kokybė ir garantuotas efektyvumas.

BUTTON_POST_REPLY