Sigmos stabdziu diskai ir suportai i 1G/2G Eclipse, Colt GTi

TIK instrukcijos, kaip pačiam atlikti remonto ar tobulinimo darbus. JOKIŲ UŽKLAUSŲ.
BUTTON_POST_REPLY
Vartotojo avataras
Falk3n
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1434
UžsiregistravoCOLON 2006 07 11, 13:28
AutomobilisCOLON e46 328i
MiestasCOLON Alytukas

Re: Sigmos stabdziu diskai ir suportai i 1G/2G eclipse

Neperskaitytas pranešimas Falk3n » 2008 10 09, 19:23

O skaitei tema visa? 8) ten visi atsakymai beveik yra. O tau neuztektu tiesiog nusitekint diskus :roll: Sutaupysi kokius 400lt, o jei neleksi i kaciarga, tai per akis tau tu stock stabdziu :wink:
'99 Bmw 328i blackbitch
'97 Audi A4 TDI avant SOLD
'98 Audi A4 TDI some fast traktor... PARTED OUT
'92 Mitsubishi Eclipse 1G black SOLD

Vartotojo avataras
Sting
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1191
UžsiregistravoCOLON 2008 06 01, 18:39
AutomobilisCOLON Mistubishi Eclipse GS 93 juoda
MiestasCOLON Kaunas

Re: Sigmos stabdziu diskai ir suportai i 1G/2G eclipse

Neperskaitytas pranešimas Sting » 2008 10 09, 21:33

Falk3n rašėCOLONO skaitei tema visa? 8) ten visi atsakymai beveik yra. O tau neuztektu tiesiog nusitekint diskus :roll: Sutaupysi kokius 400lt, o jei neleksi i kaciarga, tai per akis tau tu stock stabdziu :wink:
Jei atvirai tai tik pirmus 5 psl 1. as kaip ja pirkau man sake kad priekyje diskai perkaitinti 2paskui man musa per pedala labai nemalonu 3. pries vasara desiuos juodus 18 diskus tai su surudyjusiais stabdziu diskais pas panas vaziuoti nefasonas :D ir 4. niekada nesakyk niekada vistiek kazkada reiks parodyt zmonem ta masina del kurios ties visko cia klausineju kad ir kacergineje

Vartotojo avataras
Falk3n
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1434
UžsiregistravoCOLON 2006 07 11, 13:28
AutomobilisCOLON e46 328i
MiestasCOLON Alytukas

Re: Sigmos stabdziu diskai ir suportai i 1G/2G eclipse

Neperskaitytas pranešimas Falk3n » 2008 10 09, 22:27

Sting rašėCOLON
Falk3n rašėCOLONO skaitei tema visa? 8) ten visi atsakymai beveik yra. O tau neuztektu tiesiog nusitekint diskus :roll: Sutaupysi kokius 400lt, o jei neleksi i kaciarga, tai per akis tau tu stock stabdziu :wink:
Jei atvirai tai tik pirmus 5 psl 1. as kaip ja pirkau man sake kad priekyje diskai perkaitinti 2paskui man musa per pedala labai nemalonu 3. pries vasara desiuos juodus 18 diskus tai su surudyjusiais stabdziu diskais pas panas vaziuoti nefasonas :D ir 4. niekada nesakyk niekada vistiek kazkada reiks parodyt zmonem ta masina del kurios ties visko cia klausineju kad ir kacergineje
Na jei tik parodyt nori kad yra sigmos diskai, tai geriau nedek, nes kainuos dauk,o realiai pajusi nauda tik trasoje.
P.s. Kevinas turi priekiniu stabdziu komplekta gera, tai pirk is jo susitvarkyk stabdzius ir nematysi vargo :wink:
'99 Bmw 328i blackbitch
'97 Audi A4 TDI avant SOLD
'98 Audi A4 TDI some fast traktor... PARTED OUT
'92 Mitsubishi Eclipse 1G black SOLD

Vartotojo avataras
laprix
Dalyvis
PranešimaiCOLON 901
UžsiregistravoCOLON 2008 02 21, 22:44
AutomobilisCOLON mitsubishi eclipse 1G 2.0 GS
MiestasCOLON Klaipeda

Re: Sigmos stabdziu diskai ir suportai i 1G/2G eclipse

Neperskaitytas pranešimas laprix » 2008 10 09, 22:30

1: Apie galinius stabdzius ce nieks nieko ir nekalbejo, nesigilinau kokie jie pas sigma, bet kad jau nieks nedejo tai greiciausei kad jie ir netinka.
2: priekinius gali keist, nuo kokios sigmos visai nesvarbu (dohc ar sohc, aftamatas ar paprastas) Perki pacius suportus ir diskus (jei jie dar bent kiek i norma) arba gali pirkt tik suportus, diskus ir kalades nusipirksi parduotuvei naujus ir tiek vargu.
3: Prisukimai viens prie vieno tad originalius nuimi, sigminius uzdedi ir valio.
4: 15'ikiniai originalus clipses lieti diskai uztelpa be didesniu problemu, dar lieka keliu milimetru tarpelis, jei kartais netilptu, issivalyk diskus is vidaus :wink:

Ir keli mano pastebejimai po sio modo:
Mano nuomone del didesniu stabdziu disku priekije, gerokai pasikeicia stabdziu balansas tarp priekio ir galo, del ko galiniai stabdziai ramei vazinejant nelabai beturi ka veikti (praktiskai isvis ju nebesijaucia), o priekiniai gnybia is peties, ko pasekoje irgi yra gan didele tikimybe ilgiau stabdant juos parkaitint, nes jei ne visas tai bent jau maziausei 80% stabdimo apkrovos tenka priekiui. Ir stiprai stabdant galiniai jabai jau vangei linke isijungt i si reikala, priekis dazniausei jau ciuozia, o galas tebemasto stabdyt ar gal dar ne (ipatingai pasijaucia ant slapios kelio dangos).
Visdelto manau kaska reiktu sugalvot ir su galiniu stabdziu upgreidu, nes tikrai (bent jau man) jauciasi kad nera balanso tarp priekiniu ir galiniu stabdziu stabdimo jegos ir efektivumo.
Svarbu nepraziopsoti kur pasibaigia extrym ir prasideda piz***

Vartotojo avataras
Sting
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1191
UžsiregistravoCOLON 2008 06 01, 18:39
AutomobilisCOLON Mistubishi Eclipse GS 93 juoda
MiestasCOLON Kaunas

Re: Sigmos stabdziu diskai ir suportai i 1G/2G eclipse

Neperskaitytas pranešimas Sting » 2008 10 09, 23:54

laprix rašėCOLON1: Apie galinius stabdzius ce nieks nieko ir nekalbejo, nesigilinau kokie jie pas sigma, bet kad jau nieks nedejo tai greiciausei kad jie ir netinka.
2: priekinius gali keist, nuo kokios sigmos visai nesvarbu (dohc ar sohc, aftamatas ar paprastas) Perki pacius suportus ir diskus (jei jie dar bent kiek i norma) arba gali pirkt tik suportus, diskus ir kalades nusipirksi parduotuvei naujus ir tiek vargu.
3: Prisukimai viens prie vieno tad originalius nuimi, sigminius uzdedi ir valio.
4: 15'ikiniai originalus clipses lieti diskai uztelpa be didesniu problemu, dar lieka keliu milimetru tarpelis, jei kartais netilptu, issivalyk diskus is vidaus :wink:

Ir keli mano pastebejimai po sio modo:
Mano nuomone del didesniu stabdziu disku priekije, gerokai pasikeicia stabdziu balansas tarp priekio ir galo, del ko galiniai stabdziai ramei vazinejant nelabai beturi ka veikti (praktiskai isvis ju nebesijaucia), o priekiniai gnybia is peties, ko pasekoje irgi yra gan didele tikimybe ilgiau stabdant juos parkaitint, nes jei ne visas tai bent jau maziausei 80% stabdimo apkrovos tenka priekiui. Ir stiprai stabdant galiniai jabai jau vangei linke isijungt i si reikala, priekis dazniausei jau ciuozia, o galas tebemasto stabdyt ar gal dar ne (ipatingai pasijaucia ant slapios kelio dangos).
Visdelto manau kaska reiktu sugalvot ir su galiniu stabdziu upgreidu, nes tikrai (bent jau man) jauciasi kad nera balanso tarp priekiniu ir galiniu stabdziu stabdimo jegos ir efektivumo.
Laprix auksas tu vienas is nedaugelio kuris viska issamiai paraso ir pataria :wink: beja geras pastebejimas laprix mane priekis dabar maziausiai domina nes esu skaites del tu sigmu sita tema isivaizduoju kaip ten kas as dabar man dabar galas aktualiausiai

Vartotojo avataras
laprix
Dalyvis
PranešimaiCOLON 901
UžsiregistravoCOLON 2008 02 21, 22:44
AutomobilisCOLON mitsubishi eclipse 1G 2.0 GS
MiestasCOLON Klaipeda

Re: Sigmos stabdziu diskai ir suportai i 1G/2G eclipse

Neperskaitytas pranešimas laprix » 2008 10 09, 23:58

Ai....negaila gi :wink: O man kai ce tingedamas skaityt tiek puslapiu uzklausiau ar tilps 15inei diskai tai iskart gavau per ausi ir buvau nuvarytas skaityt viska is eiles :mrgreen:
Svarbu nepraziopsoti kur pasibaigia extrym ir prasideda piz***

Vartotojo avataras
Vyckele
Valdybos narys
PranešimaiCOLON 3978
UžsiregistravoCOLON 2008 06 10, 22:24
AutomobilisCOLON Colt CZ2 '09
SkypeCOLON traiwetas
MiestasCOLON Kretinga
CONTACTCOLON

Re: Sigmos stabdziu diskai ir suportai i 1G/2G eclipse

Neperskaitytas pranešimas Vyckele » 2008 10 14, 18:56

laprix rašėCOLON1: Apie galinius stabdzius ce nieks nieko ir nekalbejo, nesigilinau kokie jie pas sigma, bet kad jau nieks nedejo tai greiciausei kad jie ir netinka.
2: priekinius gali keist, nuo kokios sigmos visai nesvarbu (dohc ar sohc, aftamatas ar paprastas) Perki pacius suportus ir diskus (jei jie dar bent kiek i norma) arba gali pirkt tik suportus, diskus ir kalades nusipirksi parduotuvei naujus ir tiek vargu.
3: Prisukimai viens prie vieno tad originalius nuimi, sigminius uzdedi ir valio.
4: 15'ikiniai originalus clipses lieti diskai uztelpa be didesniu problemu, dar lieka keliu milimetru tarpelis, jei kartais netilptu, issivalyk diskus is vidaus :wink:

Ir keli mano pastebejimai po sio modo:
Mano nuomone del didesniu stabdziu disku priekije, gerokai pasikeicia stabdziu balansas tarp priekio ir galo, del ko galiniai stabdziai ramei vazinejant nelabai beturi ka veikti (praktiskai isvis ju nebesijaucia), o priekiniai gnybia is peties, ko pasekoje irgi yra gan didele tikimybe ilgiau stabdant juos parkaitint, nes jei ne visas tai bent jau maziausei 80% stabdimo apkrovos tenka priekiui. Ir stiprai stabdant galiniai jabai jau vangei linke isijungt i si reikala, priekis dazniausei jau ciuozia, o galas tebemasto stabdyt ar gal dar ne (ipatingai pasijaucia ant slapios kelio dangos).
Visdelto manau kaska reiktu sugalvot ir su galiniu stabdziu upgreidu, nes tikrai (bent jau man) jauciasi kad nera balanso tarp priekiniu ir galiniu stabdziu stabdimo jegos ir efektivumo.
Labai teisingi pastebėjimai, jau buvau susiruošęs pirkti detales, bet manau reikės kažką kitką galvot ! :idea:
Eclipse GS (D32A) '97
Lancer GTS (GS41) '09
Colt CZC Turbo (Z37A) '06
Outlander DI-D 4WD (GF6W) '15
Colt CZ2 (Z33A) '09

Vartotojo avataras
Rocco
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1325
UžsiregistravoCOLON 2007 07 10, 18:00
AutomobilisCOLON Seat Leon FR 2005m
SkypeCOLON kamstis17
MiestasCOLON Majamis
CONTACTCOLON

Re: Sigmos stabdziu diskai ir suportai i 1G/2G eclipse

Neperskaitytas pranešimas Rocco » 2008 11 11, 11:54

del galo manau aitu kaska kita pritaikyti,tik reikia detaliau pasidometi,pas mane stock stabdziai 1g,taciau galas gan vangiai dirba,kaip laprix minejo sudejus sigmos suportus galas praktiskai nebestabdys ko pasekoje kolega viska pasake,jei darai upgreida stabdziu manau ji reikia atlikti visiskai pilna 8)
Seat Leon CupraR

Vartotojo avataras
Kevinas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 14203
UžsiregistravoCOLON 2005 08 06, 03:00
AutomobilisCOLON Eagle Talon 1990 TSi AWD
SkypeCOLON id: architektas.com
MiestasCOLON Kaunas
CONTACTCOLON

Re: Sigmos stabdziu diskai ir suportai i 1G/2G eclipse

Neperskaitytas pranešimas Kevinas » 2008 11 11, 12:16

Taip, idomu ar imanoma ten ka nors kita susidet. Nes kartais norisi, kad galas geriau "sukabintu".
Mitsubishi Eclipse 1992 GS (sold)
Eagle Talon 1990 TSi AWD (sold)
http://www.avstudija.lt

Vartotojo avataras
Riebus
Garbės narys
PranešimaiCOLON 9490
UžsiregistravoCOLON 2004 09 13, 03:00
AutomobilisCOLON Peshkom
SkypeCOLON Riebus
MiestasCOLON Anapilis

Re: Sigmos stabdziu diskai ir suportai i 1G/2G eclipse

Neperskaitytas pranešimas Riebus » 2008 11 11, 14:05

laprix rašėCOLONMano nuomone del didesniu stabdziu disku priekije, gerokai pasikeicia stabdziu balansas tarp priekio ir galo, del ko galiniai stabdziai ramei vazinejant nelabai beturi ka veikti (praktiskai isvis ju nebesijaucia), o priekiniai gnybia is peties, ko pasekoje irgi yra gan didele tikimybe ilgiau stabdant juos parkaitint, nes jei ne visas tai bent jau maziausei 80% stabdimo apkrovos tenka priekiui. Ir stiprai stabdant galiniai jabai jau vangei linke isijungt i si reikala, priekis dazniausei jau ciuozia, o galas tebemasto stabdyt ar gal dar ne (ipatingai pasijaucia ant slapios kelio dangos).
Visdelto manau kaska reiktu sugalvot ir su galiniu stabdziu upgreidu, nes tikrai (bent jau man) jauciasi kad nera balanso tarp priekiniu ir galiniu stabdziu stabdimo jegos ir efektivumo.
nu su visu respectu laprix`ai bet jau islankstei tai visiskai is oro ;) ir net nepasiremi teorija kas yra pagrindas kadangi praktikoje koznas automobilis del savo technines bukles negali buti kaip patarimas kitiems nes pas juos su auto gali buti visiskai kitaip. Kodel as taip sakau nes mano pvz patirtis sako kad nifiga niekas neciuozia ir labai normaliai auto stabdo tai yra stabde kai as ji turejau. Tuo labiau kad TAM IR DEDAMI SIGMOS STABDZIU SUPORTAI NES DIDESNIS TRINKELIU SUKIBIMO SU DISKU PLOTAS MAZINA UZSIKIRTIMO GALIMYBE todel sakyt kad uzsikerta stabdziai visiskai neteisinga.

O kodel nedirba galiniai diskai variantu gali buti n+1 pvz kad ir:

blogi amortizatoriai ir auksta vaziuokle stabdant permeta visa auto svori i prieki ir galiniai ratai praranda sukibima
blogos suportu nukreipiamos kliudo suportam gerai prisispausti
nesvari sistema nepraleidzia skysti i galine auto dali


zinoma negaliu neigti kad priekio stabdymui paefektyvejus neatsirado skirtumo tarp ratu sukimosi, tai pastebejau tuo kad zymiai dazniau pradejo veikti ABS nes jo kompas paskaiciuoja didesnius ratu apsisukimo skirtumus ir mano kad ratai slysta.


p.s pas sigma galiniais stabdziai dvigubi (atskirai kojos ir rankinis) todel neatitinka tvirtinimai
Lexus IS350 Дас ист фантастишь...
Neturejo Matosas problemu nusipirko DSM!

Vartotojo avataras
Walde
Dalyvis
PranešimaiCOLON 152
UžsiregistravoCOLON 2008 09 26, 19:37
AutomobilisCOLON Mitsubishi lancer C66A
SkypeCOLON valdee
MiestasCOLON Kaunas

Re: Sigmos stabdziu diskai ir suportai i 1G/2G eclipse

Neperskaitytas pranešimas Walde » 2008 11 11, 14:20

Riebus rašėCOLONblogi amortizatoriai ir auksta vaziuokle stabdant permeta visa auto svori i prieki ir galiniai ratai praranda sukibima
blogos suportu nukreipiamos kliudo suportam gerai prisispausti
nesvari sistema nepraleidzia skysti i galine auto dali
na bent jau kas turejau volva su visiskai uzsibaigusiai amortikais, tai kaip tik galas uzsiblokuodavo anksciau nei priekis, nes stabdant del blogu amortu susesdavo prieki, kame jis gaudavo daugiau prispaudimo, o galine asis maziau prispaudziama prie kelio pradedavo ciuozt, tai gerai gasdindavau bobutes prie pereju :twisted:
Volvo 340 1.4
Mitsubishi Lancer '92 1.3
Mitsubishi Lancer '92 1.6

Volvo 360 GLT 2.0l

Vartotojo avataras
Riebus
Garbės narys
PranešimaiCOLON 9490
UžsiregistravoCOLON 2004 09 13, 03:00
AutomobilisCOLON Peshkom
SkypeCOLON Riebus
MiestasCOLON Anapilis

Re: Sigmos stabdziu diskai ir suportai i 1G/2G eclipse

Neperskaitytas pranešimas Riebus » 2008 11 11, 15:17

Walde rašėCOLON
Riebus rašėCOLONblogi amortizatoriai ir auksta vaziuokle stabdant permeta visa auto svori i prieki ir galiniai ratai praranda sukibima
blogos suportu nukreipiamos kliudo suportam gerai prisispausti
nesvari sistema nepraleidzia skysti i galine auto dali
na bent jau kas turejau volva su visiskai uzsibaigusiai amortikais, tai kaip tik galas uzsiblokuodavo anksciau nei priekis, nes stabdant del blogu amortu susesdavo prieki, kame jis gaudavo daugiau prispaudimo, o galine asis maziau prispaudziama prie kelio pradedavo ciuozt, tai gerai gasdindavau bobutes prie pereju :twisted:

na tai apie ka ir kalba kad ne suportu beda kad galas slysta ;)
Lexus IS350 Дас ист фантастишь...
Neturejo Matosas problemu nusipirko DSM!

Vartotojo avataras
laprix
Dalyvis
PranešimaiCOLON 901
UžsiregistravoCOLON 2008 02 21, 22:44
AutomobilisCOLON mitsubishi eclipse 1G 2.0 GS
MiestasCOLON Klaipeda

Re: Sigmos stabdziu diskai ir suportai i 1G/2G eclipse

Neperskaitytas pranešimas laprix » 2008 11 11, 19:35

Nei del ABS, nei del blogu amortiku nieko nesupratau :confused: Kaip kad kaskas ir sake, jei gale bus lievi amortikai, kaiptik ims ciuost galas....taigi pas mane jie ne patis geriausi, kaskiek tai svorio stabdant aisku permeta i prieki, o galas kaip sukosi taip ir sukas.....Vopsim apie ta svorio persokima visks aisku dar kaip is britvisto patirties.... O apie ABS... o kaip suprast pasikeicia ratu sukimasis su siais stabdziais? ABS ziedas lieka koks buves ir ABS'o valdimo blokas nieko klaidinancio negauna, jis tik pradeda veikt kaip kad ir sakei, kai ima blokuotis priekis, o jis pradejo blokuotis dazniau del didesnes stabdimo jegos upgridinus stabdzius. (manau kad jie butum isemes ABS'o saugikli, butum pasiciuozinejes ir tu :roll: ).
Na istiesu is oro, ne is oro (neipatingai su fizika susisneku) bet sakau kaip yra. Pries tai viskas buvo normalei, jautesi kad tikrai yra kaskoks tai stabdziu balansas, o po upgreido jau ne tas...nesakau kad blogai stabdo, stabdo labai gerai ,bet sakykim 90% priekis (ant slapio kelio reikdavo atsargei su stabdziu kad neuzsiblokuotu, kol ABS nesusitaisiau, dabar jau jo problema kelnot pedala, o tai irgi daro gan daznai). su galiniais viskas gerai, bet jie paprasciausei jaaabai jau velai pradega imt :roll:
Svarbu nepraziopsoti kur pasibaigia extrym ir prasideda piz***

Vartotojo avataras
Riebus
Garbės narys
PranešimaiCOLON 9490
UžsiregistravoCOLON 2004 09 13, 03:00
AutomobilisCOLON Peshkom
SkypeCOLON Riebus
MiestasCOLON Anapilis

Re: Sigmos stabdziu diskai ir suportai i 1G/2G eclipse

Neperskaitytas pranešimas Riebus » 2008 11 12, 01:18

pas mane po ubgreido du kart abs rele sudege taip kad ir be abs vazinejau pakankamai

tiesiog kai dariau preikio upgreida nepatingejau ir gale viska pakeist tiek diska kalades ir isvale suportus bei sutvarke rankini(beveik pakol i griovi neilekiau) :D beja masina mano buvo su dijinei koni ir H&R zemintom taip kad viskas stabde ir stabdesi idealnai
Lexus IS350 Дас ист фантастишь...
Neturejo Matosas problemu nusipirko DSM!

Vartotojo avataras
Dzhedaj
Garbės narys
PranešimaiCOLON 15290
UžsiregistravoCOLON 2004 08 12, 03:00
AutomobilisCOLON Hyundai i30N Performance
SkypeCOLON dzhedajus
MiestasCOLON Kaunas

Re: Sigmos stabdziu diskai ir suportai i 1G/2G eclipse

Neperskaitytas pranešimas Dzhedaj » 2008 11 12, 09:00

laprix, o tavo stabdžiai kada tikrinti ant stendo? Įdomu būtų pažiūrėti, kokia jėga stabdo galiniai ;)
'92 Colt GTI
'94 Galant V6 4x4
'01 Galant V6 Avance
...

Hyundai i30N Performance

BUTTON_POST_REPLY