DEL GALANTO KLIMOS

Klausimai, susiję su salono šildymu bei vėdinimu
NOTTU
Dalyvis
PranešimaiCOLON 12
UžsiregistravoCOLON 2008 05 28, 15:12
AutomobilisCOLON Mitsubishi Galant '99 2,4 GDI
MiestasCOLON Vilnius

DEL GALANTO KLIMOS

Neperskaitytas pranešimas NOTTU » 2008 06 01, 23:17

kaip isgauti galanto '99 m. klimoj zemesne nei 17 laipsniu temperatura? ar neimanoma? ta prasme pildyt ten kitokiu freonu ar kuo pns.. nes blemba 17 laipsniu mazai.. :/ vasara iskepsi ir prie 17 laipsniu masinoj, dar kai kozha juoda viduje..
Galant '99 2,4 GDI 110kW

Vartotojo avataras
Dzhedaj
Garbės narys
PranešimaiCOLON 15290
UžsiregistravoCOLON 2004 08 12, 03:00
AutomobilisCOLON Hyundai i30N Performance
SkypeCOLON dzhedajus
MiestasCOLON Kaunas

Re: DEL GALANTO KLIMOS

Neperskaitytas pranešimas Dzhedaj » 2008 06 01, 23:25

Patikėk, tikrai neiškepsi. Pavažinėk užstatęs 17 laipsnių truputį ir peršalimas garantuotas.
'92 Colt GTI
'94 Galant V6 4x4
'01 Galant V6 Avance
...

Hyundai i30N Performance

olopitekas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 705
UžsiregistravoCOLON 2008 02 04, 11:11
AutomobilisCOLON mitsubishi galant
MiestasCOLON KNS

Re: DEL GALANTO KLIMOS

Neperskaitytas pranešimas olopitekas » 2008 06 05, 10:19

paparazituosiu biski :D (tobish, naujos temos nekursiu, naudosiuos senom)

galantas. ryklys. gal kas turi nereikalinga veikianti kondicionieriaus varikliuka (ar kaip jis ten teisingai vadinasi)? o tai vasara atejo, kepti nesinori automobilyje. bandyciau per skelbimus apie sudauzytus auto ieskot,ale ta dziaugsma pasilieku pabaigai. ibo kai nelabai suprantu, i ka ziuret reikia, ikis man neveikinati, kaip gera :lol: o jumis va, pasitikiu :D

jei neturite, bent apie kainas pakonsultuokit. teko girdet, ka nenaujas srote apie 600 kainuoja,onaujas ~1.5k :roll:
GALANT '00 2.4 GDI

http://www.eziai.lt

Vartotojo avataras
@ndrius
Dalyvis
PranešimaiCOLON 225
UžsiregistravoCOLON 2008 02 27, 20:48
AutomobilisCOLON Galant 2.4 GDI
MiestasCOLON Jonava

Re: DEL GALANTO KLIMOS

Neperskaitytas pranešimas @ndrius » 2008 06 06, 00:24

Na negaliu pasakyt kiek siurbliukas kainuoja, bet esu uzsisakes slegio davikli lirostoj, kaina 550Lt :|
Mitsubishi Galant 2.4 GDI 2000m.
Mazda 626 2.0 1990m.

Vartotojo avataras
ANGEL
Dalyvis
PranešimaiCOLON 119
UžsiregistravoCOLON 2008 06 12, 15:22
AutomobilisCOLON Mitsubishi Galant '99 2,4 GDI
SkypeCOLON noxonas
MiestasCOLON Vilnius

Re: DEL GALANTO KLIMOS

Neperskaitytas pranešimas ANGEL » 2008 06 12, 15:50

olopitekas rašėCOLONpaparazituosiu biski :D (tobish, naujos temos nekursiu, naudosiuos senom)

galantas. ryklys. gal kas turi nereikalinga veikianti kondicionieriaus varikliuka (ar kaip jis ten teisingai vadinasi)? o tai vasara atejo, kepti nesinori automobilyje. bandyciau per skelbimus apie sudauzytus auto ieskot,ale ta dziaugsma pasilieku pabaigai. ibo kai nelabai suprantu, i ka ziuret reikia, ikis man neveikinati, kaip gera :lol: o jumis va, pasitikiu :D
jei neturite, bent apie kainas pakonsultuokit. teko girdet, ka nenaujas srote apie 600 kainuoja,onaujas ~1.5k :roll:
@ndrius rašėCOLONNa negaliu pasakyt kiek siurbliukas kainuoja, bet esu uzsisakes slegio davikli lirostoj, kaina 550Lt :|
baikit jus apie tokias kainas sneketi :D o tai tuoj imsiu gailetis kad rykli nusipirkau :( :D
Ryklys. 99m. 150AG. Sidabrinis
Mitsubishi-Motors

Vartotojo avataras
Mantas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 6487
UžsiregistravoCOLON 2006 06 19, 10:30
AutomobilisCOLON Honda S2000 + MB W140
MiestasCOLON Kaunas

Re: DEL GALANTO KLIMOS

Neperskaitytas pranešimas Mantas » 2008 06 12, 16:33

hardstYler rašėCOLON
olopitekas rašėCOLONpaparazituosiu biski :D (tobish, naujos temos nekursiu, naudosiuos senom)

galantas. ryklys. gal kas turi nereikalinga veikianti kondicionieriaus varikliuka (ar kaip jis ten teisingai vadinasi)? o tai vasara atejo, kepti nesinori automobilyje. bandyciau per skelbimus apie sudauzytus auto ieskot,ale ta dziaugsma pasilieku pabaigai. ibo kai nelabai suprantu, i ka ziuret reikia, ikis man neveikinati, kaip gera :lol: o jumis va, pasitikiu :D
jei neturite, bent apie kainas pakonsultuokit. teko girdet, ka nenaujas srote apie 600 kainuoja,onaujas ~1.5k :roll:
@ndrius rašėCOLONNa negaliu pasakyt kiek siurbliukas kainuoja, bet esu uzsisakes slegio davikli lirostoj, kaina 550Lt :|
baikit jus apie tokias kainas sneketi :D o tai tuoj imsiu gailetis kad rykli nusipirkau :( :D
Deficitines prekes, kurias reikia uzsakineti, deja brangios... Visos "einamosios" dalys sakyciau niekuo per daug nesiskiria nuo kitu panasaus amziaus ir klases modeliu.
Didelio vaiko dideli žaislai:
Honda S2000 AP2 (summer FUN)
Mercedes Benz S-Class W140 (daily VIP)
BMW [e36] 328i coupe (trackday)

Vartotojo avataras
ProXas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 2439
UžsiregistravoCOLON 2007 04 03, 00:37

Re: DEL GALANTO KLIMOS

Neperskaitytas pranešimas ProXas » 2009 08 03, 17:01

Liaudis - turiu klausima apie rykliu klimos temperaturas.
Pas mane nusistacius 21 laipsni galima sniego senius lipdyt butu kaip shaldyt pradeda, realiai normaliai vazhineju nustates 25-26 laipsnius, kaip suprantu cia kazhkas levai. Net sukeiciau maga su stalciuku kad butu toliau nuo klimos davikliu ir neshildytu ju, bet tas pats :roll:
nera kazhkas baisaus bet nervina - pas jumis tokiu nesamoniu nera?
Pikts Turbo Sandeliukas ant ratu Volvo V70
Rudis ant ratu GSi
Pshichas Kaunietis 8)

Vartotojo avataras
Martynas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1953
UžsiregistravoCOLON 2008 04 22, 14:26
AutomobilisCOLON Galant V6
MiestasCOLON Kaunas
CONTACTCOLON

Re: DEL GALANTO KLIMOS

Neperskaitytas pranešimas Martynas » 2009 08 03, 19:38

ProXas rašėCOLONgalima sniego senius lipdyt
:lol:
Gal pabandyk su kokiu termometru pamatuoti salone. Iskart bus aisku kiek laipsiniu grybauja tavo klima.
Arba išjunk kondishka :mrgreen:
Mitsubishi Galant 2.5 V6-24
BMW 525 E39 Touring

Vartotojo avataras
Karolis 93
Dalyvis
PranešimaiCOLON 862
UžsiregistravoCOLON 2008 02 06, 13:59
AutomobilisCOLON Galant 00m
MiestasCOLON Švenčionys-Kaunas

Re: DEL GALANTO KLIMOS

Neperskaitytas pranešimas Karolis 93 » 2009 08 03, 19:59

Pas mane reikia kokius 28-29 laipsnius uzsukti kad silta ora pustu. Buvau ten viska isrinkes isukes ta vamzdeli i folija ir vel uzdejau tas pats nieks nepasikeite.

Vartotojo avataras
ProXas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 2439
UžsiregistravoCOLON 2007 04 03, 00:37

Re: DEL GALANTO KLIMOS

Neperskaitytas pranešimas ProXas » 2009 08 04, 09:43

Karolis 93 rašėCOLONPas mane reikia kokius 28-29 laipsnius uzsukti kad silta ora pustu. Buvau ten viska isrinkes isukes ta vamzdeli i folija ir vel uzdejau tas pats nieks nepasikeite.
pas mane panashiai - pagal tai kad tik pradejus vazhiuot ji elgiasi normaliai o kuo toliau tuo smarkiau grybauja manau kad kaltas magas visgi - siandien i darba vazhiavau ishjunges maga - panashu kad veikia normaliau :roll:
to vamzdelio kaip suprantu nera prasmes vynioti folija, nes daviklis yra prie pat temperaturos reguliavimo ratuko - ash ten buvau apsiardes, kaip suprantu tas vamzdelis skirtas tik orui traukti pro skylutes esancias prie to ratuko.
apacioj tas vamzdelis kaip suprantu kiauras ir nemaciau jokio oro traukimo mechanizmo, svarstau gal koki mazhiuka ventiliatoriuka pritaikyt, kaip kad maciau BMW mano buvo gamyklishkai padaryta :roll:
tada daviklis visada gaus naujo oro ish salono ir palaikant didesni oro srauta nebus taip idomu mago skleidzhiama shiluma :roll:

makes sense ar vel apsirukiau kazhko ne to? :lol:
Pikts Turbo Sandeliukas ant ratu Volvo V70
Rudis ant ratu GSi
Pshichas Kaunietis 8)

Vartotojo avataras
Karolis 93
Dalyvis
PranešimaiCOLON 862
UžsiregistravoCOLON 2008 02 06, 13:59
AutomobilisCOLON Galant 00m
MiestasCOLON Švenčionys-Kaunas

Re: DEL GALANTO KLIMOS

Neperskaitytas pranešimas Karolis 93 » 2009 08 05, 17:21

Neanau kad nu mago taip darosi. Pas man anksciau buvo siek tiek geriau o dabar dar daugiau reikia atsuki kad sildytu. Pas mane tos skylutes purvu uzaugusis gal dar tas kaltas truputi.

Vartotojo avataras
ProXas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 2439
UžsiregistravoCOLON 2007 04 03, 00:37

Re: DEL GALANTO KLIMOS

Neperskaitytas pranešimas ProXas » 2009 08 06, 13:36

Karolis 93 rašėCOLONNeanau kad nu mago taip darosi. Pas man anksciau buvo siek tiek geriau o dabar dar daugiau reikia atsuki kad sildytu. Pas mane tos skylutes purvu uzaugusis gal dar tas kaltas truputi.
pas mane viskas - svharu, buvau ishardes ir ishvales :roll:
siaip puciant vejeliui yra traukimas per tas skylutes, net nzn ka sugalvoti :roll:
siaip zhiurejau kad pats klimos blogas gana smarkaii shiltas buna, negi jis pats gali ishkreipti savo dachiko parodymus? :roll:
Pikts Turbo Sandeliukas ant ratu Volvo V70
Rudis ant ratu GSi
Pshichas Kaunietis 8)

BUTTON_POST_REPLY