Oras i salona

Klausimai, susiję su salono šildymu bei vėdinimu
muxxxas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 138
UžsiregistravoCOLON 2010 09 18, 15:18
AutomobilisCOLON mitsubishi galant

Oras i salona

Neperskaitytas pranešimas muxxxas » 2010 10 16, 09:54

M Galant 1997m 2td.Pastebejau kat nevenodai pucia ora; tai ira kai nustatau kat pustu ant langu tai ji pucia zenkliai silpniau negu pavizdziui pustu i vairuotoja ar keleivi.Tik norejau suzinoti kaip pas kitus galantus tokio modelio.Aciu.

artex
Dalyvis
PranešimaiCOLON 64
UžsiregistravoCOLON 2008 08 07, 14:28
AutomobilisCOLON Mitsubishi Galant V6-24 Automatas
MiestasCOLON Vilnius

Re: Oras i salona

Neperskaitytas pranešimas artex » 2010 10 16, 13:24

muxxxas rašėCOLONM Galant 1997m 2td.Pastebejau kat nevenodai pucia ora; tai ira kai nustatau kat pustu ant langu tai ji pucia zenkliai silpniau negu pavizdziui pustu i vairuotoja ar keleivi.Tik norejau suzinoti kaip pas kitus galantus tokio modelio.Aciu.
Pas mane pučia žymiai labiau ant keleivio priekinio lango pusės, tai šitą problemą daugmaž išsprendžiau užklijavęs su izoliaciją dalį išpūtimo angos keleivio pusėj, dabar pučia apylygiai.
Galant '99 V6-24 automatas

Vartotojo avataras
ZeRoX
Dalyvis
PranešimaiCOLON 2140
UžsiregistravoCOLON 2009 11 15, 19:06
AutomobilisCOLON Skoda OCtavia
MiestasCOLON Panevėžys

Re: Oras i salona

Neperskaitytas pranešimas ZeRoX » 2010 10 16, 13:46

muxxxas rašėCOLONM Galant 1997m 2td.Pastebejau kat nevenodai pucia ora; tai ira kai nustatau kat pustu ant langu tai ji pucia zenkliai silpniau negu pavizdziui pustu i vairuotoja ar keleivi.Tik norejau suzinoti kaip pas kitus galantus tokio modelio.Aciu.
Na bent jau pas mane Carismoje taip yra, nes kai nustatai kad pūstu į langus, dalį oro vistiek pučia į žmones. Kai rankiniu būdu užsuki (na prie grotelių kai ratuku reguliuoji kaip stipriai pūsti) visas groteles į saloną, tada į langus pučia visu pajėgumu.
Carisma '96 1.8l 85 kW SOLD
Škoda Octavia Combi '01 2.0 85kW

Vartotojo avataras
Dzhedaj
Garbės narys
PranešimaiCOLON 15290
UžsiregistravoCOLON 2004 08 12, 03:00
AutomobilisCOLON Hyundai i30N Performance
SkypeCOLON dzhedajus
MiestasCOLON Kaunas

Re: Oras i salona

Neperskaitytas pranešimas Dzhedaj » 2010 10 16, 13:59

Galantas turi tokią bėdą, kad vairuotojo pusėj langas prastokai šildomas, todėl labiau rasoja.
O dėl pūtimo stiprumo, tai tiesiog palygink, kokio pločio angos pūtimo į langą ir į keleivius, bus aišku, kodėl atrodo, jog stipriau pučia.
'92 Colt GTI
'94 Galant V6 4x4
'01 Galant V6 Avance
...

Hyundai i30N Performance

Vartotojo avataras
nexon
Dalyvis
PranešimaiCOLON 131
UžsiregistravoCOLON 2009 12 19, 03:30
AutomobilisCOLON Mitsubishi Galant VI 2.5l 120kw
SkypeCOLON nexon.36
MiestasCOLON Klaipeda

Re: Oras i salona

Neperskaitytas pranešimas nexon » 2011 09 11, 19:35

As tai kaip pastebejau tai pucia pro visas skyles, tik kad kur nustatai tai ten daugiau pucia (taip mzadaug 80%).

Nenoriu kurt nauja tema, tai cia prie topacio parasysiu:
Buvau cia viena kart uzBurnautines, buvau uzmirses isjungt "ventiliatoriu", tai pritrauke dumu i vidu. Ir kokias geras 2 savaites kai ijungiu ora, tai is ten nesa tom svilusiom padangom. Db biski maziau ,bet vistiek jai prisiiuoscius tai smirda dar. (Is pradziu kvepejo, db jau smirda :mrgreen: )
Tai cia oro filtra gali buti prisigeres to kvapo ar ka daryt kad nebesmirdetu. :oops:
Dabar: Paveikslėlis Galant 1997 2.5L V6-24
Buvo: Paveikslėlis Colt 1996 1.3

Vartotojo avataras
redline
Dalyvis
PranešimaiCOLON 3064
UžsiregistravoCOLON 2008 01 01, 18:08
AutomobilisCOLON ASX
MiestasCOLON Kaunas/Norway
CONTACTCOLON

Re: Oras i salona

Neperskaitytas pranešimas redline » 2011 10 01, 01:41

nexon rašėCOLONAs tai kaip pastebejau tai pucia pro visas skyles, tik kad kur nustatai tai ten daugiau pucia (taip mzadaug 80%).

Nenoriu kurt nauja tema, tai cia prie topacio parasysiu:
Buvau cia viena kart uzBurnautines, buvau uzmirses isjungt "ventiliatoriu", tai pritrauke dumu i vidu. Ir kokias geras 2 savaites kai ijungiu ora, tai is ten nesa tom svilusiom padangom. Db biski maziau ,bet vistiek jai prisiiuoscius tai smirda dar. (Is pradziu kvepejo, db jau smirda :mrgreen: )
Tai cia oro filtra gali buti prisigeres to kvapo ar ka daryt kad nebesmirdetu. :oops:
Oro filtras ne prie ko.
Pradziai isvedink auto ir pasikeisk salono filtra. Jei nepades nusipirk spec. priemoniu isnaikinsi kvapa. Man taip buvo kelis menesius degesiu kvapas kai purkstukas apiplovimo uzsidege.
Mitsubishi ASX 2014 m. 116 Ag.
Mitsubishi Carisma 1997 m. 115 Ag.
Mitsubishi Outlander II 2008 m. 136 Ag. Sold
Mitsubishi Lancer Wagon 2003 m. 98 Ag. Sold

BUTTON_POST_REPLY