del peciuko

Klausimai, susiję su salono šildymu bei vėdinimu
meskaveidis
Dalyvis
PranešimaiCOLON 18
UžsiregistravoCOLON 2008 11 19, 17:04

del peciuko

Neperskaitytas pranešimas meskaveidis » 2009 01 12, 00:44

gal kas turit koki gera manuala su foto kur peciukas isardomas nes noreciau ji isvalyt mes man bemaz neuzsyla jis nor variklio temperatura pakyla iki vidurio o jis vitiek pucia drungna ora pas mane galnt 95m 2.0td

Vartotojo avataras
mpegas
Valdybos narys
PranešimaiCOLON 3017
UžsiregistravoCOLON 2005 08 04, 03:00
AutomobilisCOLON Sianas opelys
SkypeCOLON spokask
MiestasCOLON Mažeikiai
CONTACTCOLON

Re: del peciuko

Neperskaitytas pranešimas mpegas » 2009 01 12, 09:22

Pasikartosiu, nes ten kur rašiau, dar keleta klausimų nagrinėjama buvo. Pečiuko gal nenuėminėk, kol keist nereikia. Nuimk šlangas nuo variklio, kurios iš pečiuko eina ir pilk vandenį tai iš vienos tai iš kitos pusės, kol pradės švarus bėgti. Vėliau prapūsk oru ir atgal prijunk. Siūlau plaut visą sistemą ir tuo pačiu pasikeisi aušinimo skystį. Skystį pilk tik tokį, kuris apsaugo metalus nuo korozijos.

Vartotojo avataras
aurukas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 62
UžsiregistravoCOLON 2008 09 30, 12:51
AutomobilisCOLON mitsubishi colt 1.6 93
SkypeCOLON aurukazz
MiestasCOLON alytus-vilnius

Re: del peciuko

Neperskaitytas pranešimas aurukas » 2009 01 13, 02:13

na pas mane buvo tokia beda kad pakyla temperatura iki vidurio bet peciukas pucia drungna ora, bet viskas issisprende pakeitus termostata :)
colt 93 1.6 juodas

Haris
Dalyvis
PranešimaiCOLON 54
UžsiregistravoCOLON 2008 02 05, 08:41
MiestasCOLON LTU

Re: del peciuko

Neperskaitytas pranešimas Haris » 2009 01 13, 08:58

Gal as nesuprantu veikimo principo, bet man kas nors paaiskinkit termostato paskirti tada ir kaip jis susijes su sildymo konturu? As isivaizduoju kad jis tik atidaro didiji ausinimo rata kai masina uzsyla, bet nereguliuoja silumos kiekio sildymo konture, ar as klystu?

Vartotojo avataras
mpegas
Valdybos narys
PranešimaiCOLON 3017
UžsiregistravoCOLON 2005 08 04, 03:00
AutomobilisCOLON Sianas opelys
SkypeCOLON spokask
MiestasCOLON Mažeikiai
CONTACTCOLON

Re: del peciuko

Neperskaitytas pranešimas mpegas » 2009 01 13, 11:57

Haris rašėCOLONGal as nesuprantu veikimo principo, bet man kas nors paaiskinkit termostato paskirti tada ir kaip jis susijes su sildymo konturu? As isivaizduoju kad jis tik atidaro didiji ausinimo rata kai masina uzsyla, bet nereguliuoja silumos kiekio sildymo konture, ar as klystu?
Viską supranti ir neklysti :) Gal aurukas turėjo mintyj, kad temperatūros rodyklė iš viso kažkada pakildavo iki vidurio skalės. Šiaip tai įdėjus termostatą, kurio atsidarymo temperatūra aukštesnė, turėtų padidėti šiluma iš pečiuko.

Vartotojo avataras
aurukas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 62
UžsiregistravoCOLON 2008 09 30, 12:51
AutomobilisCOLON mitsubishi colt 1.6 93
SkypeCOLON aurukazz
MiestasCOLON alytus-vilnius

Re: del peciuko

Neperskaitytas pranešimas aurukas » 2009 01 13, 18:36

kolega mpegas teisingai isdeste mano minti :)
colt 93 1.6 juodas

BUTTON_POST_REPLY