Reikalingas patarimas del Carismos

Dažymas, gruntavimas, sparnai, durys, lempos, bamperiai ir kitos kėbulo dalys bei darbai.
BUTTON_POST_REPLY
11_
Dalyvis
PranešimaiCOLON 2
UžsiregistravoCOLON 2009 01 19, 09:07
AutomobilisCOLON Carisma 97m. 1.9 TD žalia :)
SkypeCOLON tadas.z
MiestasCOLON Vilnius

Re: Reikalingas patarimas del Carismos

Neperskaitytas pranešimas 11_ » 2009 01 20, 17:18

Sveiki, kur šiai dienai geriausiai kreiptis dėl Carismos farų sureguliavimo Vilniuje? Bėda ta, kad jos kažkaip kampu stovi ir ne ten šviečia, kur turi šviesti (diagnozavo tech. apžiūroje). Viename servise buvau, pakaušius krapštė, aiškino, kad kažkas kažkur sulūžę, bet taip ir neįtikino iki galo, kad reikia keist faras, o šviest jos šviečia kuo puikiausiai, reikia tik kampus sureguliuoti. Patarkite, kuriame servise yra meistras išmanantis mitsubišių faras?

Vartotojo avataras
Dzeronimas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 2922
UžsiregistravoCOLON 2008 01 07, 09:51
AutomobilisCOLON B5+ Variant
SkypeCOLON wyciukasz
MiestasCOLON Kaunas

Re: Reikalingas patarimas del Carismos

Neperskaitytas pranešimas Dzeronimas » 2009 03 11, 21:27

11_ rašėCOLONSveiki, kur šiai dienai geriausiai kreiptis dėl Carismos farų sureguliavimo Vilniuje? Bėda ta, kad jos kažkaip kampu stovi ir ne ten šviečia, kur turi šviesti (diagnozavo tech. apžiūroje). Viename servise buvau, pakaušius krapštė, aiškino, kad kažkas kažkur sulūžę, bet taip ir neįtikino iki galo, kad reikia keist faras, o šviest jos šviečia kuo puikiausiai, reikia tik kampus sureguliuoti. Patarkite, kuriame servise yra meistras išmanantis mitsubišių faras?
Kaip suprantu reflektorius isluzo is vietos. Man tas pats buvo kai taivanski zibintai :) tai panaudojo meistas kartona uzkisimui, tai db kuo puikiausiai.

BUTTON_POST_REPLY