rasoja lempos help

Dažymas, gruntavimas, sparnai, durys, lempos, bamperiai ir kitos kėbulo dalys bei darbai.
Vartotojo avataras
herkuss
Dalyvis
PranešimaiCOLON 630
UžsiregistravoCOLON 2005 08 26, 03:00
AutomobilisCOLON Mitsubishi Lancer 2.0D '94
MiestasCOLON Utena
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas herkuss » 2006 09 13, 09:35

man tas pats buvo ir su fenu džiovinau ir ko tik nedariau... bet ten po pačiu reflektorium liek avandes ir jis kai uždegi lempas pradeda garuoti, kadangi viskas sandaru tai tie garai ir lieka ant stiklo, bet aš keleta saulėtų dienų pastačiau mašiną prieš saulę išėmiau lempas kad drėgmė i šeitų ir vuoalia po 2 dienų nei laselio....
Mitsubishi Lancer 2.0D 94'
Balta kaip gulbė bet burzgia kaip užkimusi žąsis.

Vartotojo avataras
marasco
Dalyvis
PranešimaiCOLON 257
UžsiregistravoCOLON 2006 12 28, 16:24
MiestasCOLON Silute

Neperskaitytas pranešimas marasco » 2007 01 26, 11:28

tai vistik norejau suzinoti ar ta problema issisprende kokiu nors budu del rasavimo?nes kaip tik pas mane rasoja,noriu tvarkyt.tai kur tas suo pakastas? :)
3000 GT 3.0l(161AG)ne zveris,bet man uztenka :~

Vartotojo avataras
Dzhedaj
Garbės narys
PranešimaiCOLON 15290
UžsiregistravoCOLON 2004 08 12, 03:00
AutomobilisCOLON Hyundai i30N Performance
SkypeCOLON dzhedajus
MiestasCOLON Kaunas

Neperskaitytas pranešimas Dzhedaj » 2007 01 26, 11:33

marasco rašėCOLONtai vistik norejau suzinoti ar ta problema issisprende kokiu nors budu del rasavimo?nes kaip tik pas mane rasoja,noriu tvarkyt.tai kur tas suo pakastas? :)
Sprendimas populiariausias ir duodantis rezultatu - ardyti lempa, ishdzhiovinti ir uzhsandarinti ish naujo.
Deja gali tekti zhaisti daug, jei lempa sunkiai ishsiima, be to ishardyti kai kurias gali buti ne taip ir lengva...
'92 Colt GTI
'94 Galant V6 4x4
'01 Galant V6 Avance
...

Hyundai i30N Performance

Vartotojo avataras
v6gt
Dalyvis
PranešimaiCOLON 110
UžsiregistravoCOLON 2009 06 18, 14:37
AutomobilisCOLON Eclipse 3G V6 GT Mechanine
MiestasCOLON Vilnius

Re: rasoja lempos help

Neperskaitytas pranešimas v6gt » 2009 10 19, 21:21

pas mane irgi problemos... nupirkau ogmitoje chrominius tuning zibintus eclipsui, isidejau vw servise. Pastebejau kad rasoja, tokiais laseliais apsinesa dalis lempos. Dabar ziuriu apskritai daugiau nei puse lempos tokiu lyg matiniu ruku apsinese... skambinsiu i ogmita, klausiu kas per briedas. Tai visgi turi buti kazkokia ventiliacija, ar turi buti viskas sandaru? logiskai galvojant, jei yra ventiliacija, tai anksciau ar veliau dulkiu prilys, ir ismesi savo ypatingai skaidrias lempas.... ka daryt? :roll:
Eclipse 3G V6 GT 151kW, mechaninė (laisvalaikis)
A4 1.9TDI 81kW, universalas (vežti bulves)
Civic '93 1.6 66kW - Sold

Trakų Futbolo Klubas

BUTTON_POST_REPLY