Girgzda Clipses bagazine

Dažymas, gruntavimas, sparnai, durys, lempos, bamperiai ir kitos kėbulo dalys bei darbai.
Vartotojo avataras
Pliustas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 3141
UžsiregistravoCOLON 2004 09 08, 03:00
AutomobilisCOLON Eclipse 1G
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

Girgzda Clipses bagazine

Neperskaitytas pranešimas Pliustas » 2004 11 11, 23:13

Kazkaip labaij jau pradejo girgzdet clipses bagazine vaziuojant, kas galetu but, tikiuosi kokia stojke nebus itrukus. Gal kam panashi beda buvo, kaip ishsprendet shita prabliema

ioma
Dalyvis
PranešimaiCOLON 594
UžsiregistravoCOLON 2004 08 27, 03:00
AutomobilisCOLON Honda, Honda
MiestasCOLON Kaunas

Neperskaitytas pranešimas ioma » 2004 11 11, 23:21

nu man ir vienu metu buvo įsičyrpinus ana, tai apžiūrėjau, kad jos plastmasė kur stiklo kraštą dengia, lietėsi į kėbulo plastmasę. tai aš tą, kuri ant dangčio pakaliau guminiu plaktuku i vysks, tvarkelė :wink:
Plymouth Laser 1.8 RIP
Honda Prelude 2.2Vti
Honda HR-V

Vartotojo avataras
Riebus
Garbės narys
PranešimaiCOLON 9490
UžsiregistravoCOLON 2004 09 13, 03:00
AutomobilisCOLON Peshkom
SkypeCOLON Riebus
MiestasCOLON Anapilis

Neperskaitytas pranešimas Riebus » 2004 11 12, 00:05

man tai buvo cyrejimas tai as i ta guma kuri eina apvadu aplink visa kebula prapjoviau ir i vidu ikisau standesne guma tai daba ore ir nesimato nieko ir necyrskia bo tas hatchbeckas megsta musien nuo senatves issiklibinti :wink:
Lexus IS350 Дас ист фантастишь...
Neturejo Matosas problemu nusipirko DSM!

Vartotojo avataras
Pliustas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 3141
UžsiregistravoCOLON 2004 09 08, 03:00
AutomobilisCOLON Eclipse 1G
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Pliustas » 2004 11 12, 00:20

Riebus rašėCOLONman tai buvo cyrejimas tai as i ta guma kuri eina apvadu aplink visa kebula prapjoviau ir i vidu ikisau standesne guma tai daba ore ir nesimato nieko ir necyrskia bo tas hatchbeckas megsta musien nuo senatves issiklibinti :wink:
a kokia ten ta standesne kaip ten viska padaryt? gal galima smulkiaw, su iliustracijom

Vartotojo avataras
Riebus
Garbės narys
PranešimaiCOLON 9490
UžsiregistravoCOLON 2004 09 13, 03:00
AutomobilisCOLON Peshkom
SkypeCOLON Riebus
MiestasCOLON Anapilis

Neperskaitytas pranešimas Riebus » 2004 11 12, 00:25

su iliustracijom negalima o su smulkinti imanoma

nu pasakoju krc pas mane buvo pedalai nueja biski tai as ta pedalo guma nulupau visai daba mano pedalai metalni visai nu bet ne tame esme tai ta antgumi :) supjausciau zievelem kaip pirsto dydzio ir prapjoves statmenai apvada gumini kuris izoliuoja bagazines dangti ir korpusa ir saugo nuo dregmes ikisau i ji ties desiniuoju laikikliu virsuje ziurint is galo ir uzdares dangti pralekiau girgzdesys dingo :wink:
Lexus IS350 Дас ист фантастишь...
Neturejo Matosas problemu nusipirko DSM!

nervas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 129
UžsiregistravoCOLON 2004 10 11, 03:00
MiestasCOLON Vyylnius

Neperskaitytas pranešimas nervas » 2004 11 13, 10:42

Riebus rašėCOLONsu iliustracijom negalima o su smulkinti imanoma

nu pasakoju krc pas mane buvo pedalai nueja biski tai as ta pedalo guma nulupau visai daba mano pedalai metalni visai nu bet ne tame esme tai ta antgumi :) supjausciau zievelem kaip pirsto dydzio ir prapjoves statmenai apvada gumini kuris izoliuoja bagazines dangti ir korpusa ir saugo nuo dregmes ikisau i ji ties desiniuoju laikikliu virsuje ziurint is galo ir uzdares dangti pralekiau girgzdesys dingo :wink:
:D gerulis Riebus sugalvojo, blyn o kajp pedalaj?? nenuslysta koja??? nu bet dzin, koja atgal ant pedalo uzhkelt gali, o kaj bagazhnykas girgzhda ir per dantis ajna, taj tik ajaj ir sakaj. ne vajravimas, o kankyne. svejkinu su originaliu sprendimu :wink:
pykta yklypse du-nulis dohc 2000gt (paleidzhiu ish ranku)

BUTTON_POST_REPLY