GALANT TUNING LEMPOS IR NE TIK

Dažymas, gruntavimas, sparnai, durys, lempos, bamperiai ir kitos kėbulo dalys bei darbai.
SADATAS
Dalyvis
PranešimaiCOLON 36
UžsiregistravoCOLON 2009 09 26, 19:21
AutomobilisCOLON MITSUBISHI GALANT
SkypeCOLON Sillkolene_GP
MiestasCOLON Klaipėda

Re: GALANT TUNING LEMPOS IR NE TIK

Neperskaitytas pranešimas SADATAS » 2009 10 19, 16:10

Ar kas nors gali man pasakyti ar tinka 2001 metu galanto galines lempos i 1998 metu galanta. As noriu tokias pirkt ir nezinau pirkt ar ne, gal kas dejotes, labai prasau pasakykite.
Mitsubishi Galant SPORT EDITION 98m.

SADATAS
Dalyvis
PranešimaiCOLON 36
UžsiregistravoCOLON 2009 09 26, 19:21
AutomobilisCOLON MITSUBISHI GALANT
SkypeCOLON Sillkolene_GP
MiestasCOLON Klaipėda

Re: GALANT TUNING LEMPOS IR NE TIK

Neperskaitytas pranešimas SADATAS » 2009 10 19, 16:25

Dar man viena klausimas iskilo ar sitie posukiai kuom nors ypatingi http://img195.imageshack.us/i/mitsubish ... ormal.jpg/ jie kazkokie is vidaus pajuodinti gal originalai, norejau nusipirkt, bet tai kazkas jau uz mane padare. Taj vat ar jie originalus, ar samadelni ir ar yra toku pirkt pajuodintu, nes man yra mintis pas mano dabartinius baltus posukius ta reflektoriu blizganti pust juodai ir statyt diodus, kad tas pats ryskumas butu, bet jei yra jau gatavu uzjuodintu prkt tai tik baltus diodus tereiktu sustatyt kad ta oranzine lepute vaizdo negadintu.
Paskutinį kartą redagavo 1 SADATAS. Iš viso redaguota 2009 kartus.
Mitsubishi Galant SPORT EDITION 98m.

Vartotojo avataras
Roliz
Dalyvis
PranešimaiCOLON 6440
UžsiregistravoCOLON 2005 02 19, 02:00
AutomobilisCOLON Accord Tourer
SkypeCOLON stotas
MiestasCOLON Kaunas

Re: GALANT TUNING LEMPOS IR NE TIK

Neperskaitytas pranešimas Roliz » 2009 10 19, 16:31

SADATAS rašėCOLONAr kas nors gali man pasakyti ar tinka 2001 metu galanto galines lempos i 1998 metu galanta. As noriu tokias pirkt ir nezinau pirkt ar ne, gal kas dejotes, labai prasau pasakykite.
jei ne amerikono , tai tinka.
Accord Tourer

SADATAS
Dalyvis
PranešimaiCOLON 36
UžsiregistravoCOLON 2009 09 26, 19:21
AutomobilisCOLON MITSUBISHI GALANT
SkypeCOLON Sillkolene_GP
MiestasCOLON Klaipėda

Re: GALANT TUNING LEMPOS IR NE TIK

Neperskaitytas pranešimas SADATAS » 2009 10 19, 19:20

Labai aciu Roliz uz atsakyma, daba mano rykliukas pagrazes, tos naujesnes lempos tikrai daug grazesnes uz tas senas 98.
Mitsubishi Galant SPORT EDITION 98m.

SADATAS
Dalyvis
PranešimaiCOLON 36
UžsiregistravoCOLON 2009 09 26, 19:21
AutomobilisCOLON MITSUBISHI GALANT
SkypeCOLON Sillkolene_GP
MiestasCOLON Klaipėda

Re: GALANT TUNING LEMPOS IR NE TIK

Neperskaitytas pranešimas SADATAS » 2009 10 19, 20:47

SADATAS rašėCOLONDar man viena klausimas iskilo ar sitie posukiai kuom nors ypatingi http://img195.imageshack.us/i/mitsubish ... ormal.jpg/ jie kazkokie is vidaus pajuodinti gal originalai, norejau nusipirkt, bet tai kazkas jau uz mane padare. Taj vat ar jie originalus, ar samadelni ir ar yra toku pirkt pajuodintu, nes man yra mintis pas mano dabartinius baltus posukius ta reflektoriu blizganti pust juodai ir statyt diodus, kad tas pats ryskumas butu, bet jei yra jau gatavu uzjuodintu prkt tai tik baltus diodus tereiktu sustatyt kad ta oranzine lepute vaizdo negadintu.
Gal dar kas ir y sita klausimely galetu atsakyti?
Mitsubishi Galant SPORT EDITION 98m.

Vartotojo avataras
Roliz
Dalyvis
PranešimaiCOLON 6440
UžsiregistravoCOLON 2005 02 19, 02:00
AutomobilisCOLON Accord Tourer
SkypeCOLON stotas
MiestasCOLON Kaunas

Re: GALANT TUNING LEMPOS IR NE TIK

Neperskaitytas pranešimas Roliz » 2009 10 20, 01:15

SADATAS rašėCOLON
SADATAS rašėCOLONDar man viena klausimas iskilo ar sitie posukiai kuom nors ypatingi http://img195.imageshack.us/i/mitsubish ... ormal.jpg/ jie kazkokie is vidaus pajuodinti gal originalai, norejau nusipirkt, bet tai kazkas jau uz mane padare. Taj vat ar jie originalus, ar samadelni ir ar yra toku pirkt pajuodintu, nes man yra mintis pas mano dabartinius baltus posukius ta reflektoriu blizganti pust juodai ir statyt diodus, kad tas pats ryskumas butu, bet jei yra jau gatavu uzjuodintu prkt tai tik baltus diodus tereiktu sustatyt kad ta oranzine lepute vaizdo negadintu.
Gal dar kas ir y sita klausimely galetu atsakyti?
tie posukiai tokie pat kaip ir visi .
Accord Tourer

BUTTON_POST_REPLY