1G valytuvo beda

Dažymas, gruntavimas, sparnai, durys, lempos, bamperiai ir kitos kėbulo dalys bei darbai.
pelenas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 289
UžsiregistravoCOLON 2006 08 17, 20:25
MiestasCOLON Vilnius/lazdyna

1G valytuvo beda

Neperskaitytas pranešimas pelenas » 2006 11 10, 20:58

Sakykit kaip nuimti 1G ta metalini laikikli kur walytuwas statosi atsuki warsta jis wistek kaskur det laikosi !!! (noriu nuimti ir keist i nauja nes pas mane jis sokyja manau gal pades pakeist i nauja ) jusu nuomone ka daryt !!!
EX-Eclipsas 93m Zalias

Vartotojo avataras
Kerpycius
Dalyvis
PranešimaiCOLON 352
UžsiregistravoCOLON 2005 01 06, 02:00
AutomobilisCOLON Galantas
SkypeCOLON kerpycius
MiestasCOLON Vilnius

Re: 1G valytuvo beda

Neperskaitytas pranešimas Kerpycius » 2006 11 11, 13:45

pelenas rašėCOLONSakykit kaip nuimti 1G ta metalini laikikli kur walytuwas statosi atsuki warsta jis wistek kaskur det laikosi !!! (noriu nuimti ir keist i nauja nes pas mane jis sokyja manau gal pades pakeist i nauja ) jusu nuomone ka daryt !!!
jei čia apie priekinį valytuvą, tai man ir buvo problemų iš keleivio pusės nuimti, ten spyruoklė taip prispaudžia valytuvą, kad jis kampu įsirėžia ir neina jo numauti, tada geriau atlenkti valytuvą ir nuiminėti, o daugiau be to varžto jo niekas nelaiko.
GALANT 00' 6G13 tikras ryklys sold
GALANT 93' 4D68T (aka Vanquish) sold

ioma
Dalyvis
PranešimaiCOLON 594
UžsiregistravoCOLON 2004 08 27, 03:00
AutomobilisCOLON Honda, Honda
MiestasCOLON Kaunas

Re: 1G valytuvo beda

Neperskaitytas pranešimas ioma » 2006 11 11, 21:46

pelenas rašėCOLONSakykit kaip nuimti 1G ta metalini laikikli kur walytuwas statosi atsuki warsta jis wistek kaskur det laikosi !!! (noriu nuimti ir keist i nauja nes pas mane jis sokyja manau gal pades pakeist i nauja ) jusu nuomone ka daryt !!!
stuktelk kumščiu nesmarkiai per kojelę netoli varžto - turėtų atsilaisvint "šlicai" ir be vargo nuimsi. mane taip mokė meistrai, kai priekinį stiklą keitė. bandžiau, pavyko :) . sėkmės :wink:
Plymouth Laser 1.8 RIP
Honda Prelude 2.2Vti
Honda HR-V

pelenas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 289
UžsiregistravoCOLON 2006 08 17, 20:25
MiestasCOLON Vilnius/lazdyna

Neperskaitytas pranešimas pelenas » 2006 11 12, 00:04

dekui o kaip manot jis pas mane sokineja per ta warsta na neprispautas yra pakeisiu metala ta i nauja pades ?
EX-Eclipsas 93m Zalias

Vartotojo avataras
Kerpycius
Dalyvis
PranešimaiCOLON 352
UžsiregistravoCOLON 2005 01 06, 02:00
AutomobilisCOLON Galantas
SkypeCOLON kerpycius
MiestasCOLON Vilnius

Neperskaitytas pranešimas Kerpycius » 2006 11 12, 10:15

pelenas rašėCOLONdekui o kaip manot jis pas mane sokineja per ta warsta na neprispautas yra pakeisiu metala ta i nauja pades ?
gal pas tave paprasčiausiai tie dantukai užrūdiję? nuėmus valytuvą reiktų pravalyti tuos dantukus, bus geresnis sukibimas ir nešokinės.
GALANT 00' 6G13 tikras ryklys sold
GALANT 93' 4D68T (aka Vanquish) sold

BUTTON_POST_REPLY