Vagiukai isdauze galini duru stikliuka (GALANT 98)

Dažymas, gruntavimas, sparnai, durys, lempos, bamperiai ir kitos kėbulo dalys bei darbai.
Ausriukas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 5203
UžsiregistravoCOLON 2004 10 19, 03:00
AutomobilisCOLON Subaru
MiestasCOLON Vilnius

Re: Vagiukai isdauze galini duru stikliuka (GALANT 98)

Neperskaitytas pranešimas Ausriukas » 2007 11 18, 22:52

Riko rašėCOLON
Matosas rašėCOLONna stiprybės ir kantrybės žmogau

o kas nuostolius atlygino draudimo firma ar ta firma kuriso technika sugadino tavo auto?
Cia labai idomiai buvo, policija dalyvavo tik telefonu, atvaziavusi nebuvo. Mazdaug pasake jei susitarsite, tai OK, jei ne, tektu man atvykti i nuovada rasyti pareiskimo ir tada bylinetis per teisma. Susitarus del sumos su firmos vadovu jie man atveze pinigus, pasirasiau akta, o jie dar sumokes 27% fiziniu pajamu mokesti, tai jiems gavosi kazkur 820Lt sumoj. Draudimas cia nedalyvavo irgi.


cia ne i tema, bet jai pildysi metu pabaigoj deklaracija gpm susigrazinti del (mokestis uz moksla, gyvybes draudimas, palukanos) shita suma turi itraukt i deklarasija, nes cia skaitosi tavo pajamos :lol:
Galant'as 2.5 V6 24V parduotas
Jaguar XJ8 4.0 V8 parduota

Subaru Impreza

Riko
Dalyvis
PranešimaiCOLON 188
UžsiregistravoCOLON 2006 10 18, 17:31
AutomobilisCOLON Galant '98
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

Re: Vagiukai isdauze galini duru stikliuka (GALANT 98)

Neperskaitytas pranešimas Riko » 2007 11 19, 09:02

Ausriukas rašėCOLON
Riko rašėCOLON Cia labai idomiai buvo, policija dalyvavo tik telefonu, atvaziavusi nebuvo. Mazdaug pasake jei susitarsite, tai OK, jei ne, tektu man atvykti i nuovada rasyti pareiskimo ir tada bylinetis per teisma. Susitarus del sumos su firmos vadovu jie man atveze pinigus, pasirasiau akta, o jie dar sumokes 27% fiziniu pajamu mokesti, tai jiems gavosi kazkur 820Lt sumoj. Draudimas cia nedalyvavo irgi.


cia ne i tema, bet jai pildysi metu pabaigoj deklaracija gpm susigrazinti del (mokestis uz moksla, gyvybes draudimas, palukanos) shita suma turi itraukt i deklarasija, nes cia skaitosi tavo pajamos :lol:
Aciu, Ausriuk, gera pastaba :!: Reikes nepamirsti itraukti. Bet as turesiu itraukti bendra suma t.y. 821.92 Lt, tiesa?
Galant '98, 2.0L (4G63)

Vartotojo avataras
Mindaugelis
Garbės narys
PranešimaiCOLON 7862
UžsiregistravoCOLON 2005 01 02, 02:00
AutomobilisCOLON Volvo V50
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

Re: Vagiukai isdauze galini duru stikliuka (GALANT 98)

Neperskaitytas pranešimas Mindaugelis » 2007 11 24, 21:48

Vat cia tas geras ne i tema, bet man idomu pasidare, o pinigus kuriuos as gausiu is draudimo masinos remontui irgi reikia itraukti i deklaracija? :)
Volvo V50 - 08' 2.0d
Aprilia Shiver 750

Vartotojo avataras
brudelis
Dalyvis
PranešimaiCOLON 404
UžsiregistravoCOLON 2007 10 06, 13:47
AutomobilisCOLON Mitsubishi 3000gt
MiestasCOLON kaunas

Re: Vagiukai isdauze galini duru stikliuka (GALANT 98)

Neperskaitytas pranešimas brudelis » 2007 11 24, 21:59

Mindaugelis rašėCOLONVat cia tas geras ne i tema, bet man idomu pasidare, o pinigus kuriuos as gausiu is draudimo masinos remontui irgi reikia itraukti i deklaracija? :)
Ne nereikia, nes tai yra islaidu dengimas, o ne kazkokiu papildomu pajamu gavimas
mitsubihi 3000gt vr4 sport

Vartotojo avataras
Mindaugelis
Garbės narys
PranešimaiCOLON 7862
UžsiregistravoCOLON 2005 01 02, 02:00
AutomobilisCOLON Volvo V50
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

Re: Vagiukai isdauze galini duru stikliuka (GALANT 98)

Neperskaitytas pranešimas Mindaugelis » 2007 11 24, 22:08

ok dekui uz informacija ;)
Volvo V50 - 08' 2.0d
Aprilia Shiver 750

BUTTON_POST_REPLY