Ieškau Vilniuje kas "atkalynėtų" mašiniukę.. patarkit...

Remonto klausimai, netinkantys kitose skiltyse
Vėja
Dalyvis
PranešimaiCOLON 36
UžsiregistravoCOLON 2008 03 14, 10:20
AutomobilisCOLON Mitsubishi Carisma
MiestasCOLON Vilnius

Ieškau Vilniuje kas "atkalynėtų" mašiniukę.. patarkit...

Neperskaitytas pranešimas Vėja » 2008 06 28, 10:08

Zodziu vakar jei kas girdejot apie ta ivyki, kai mentai vijosi motociklininka per visa Vilniu ir prie Mados sukele didele avarija... joje nukentejo ir manoji Carismute.... :cry: :cry: :cry: Vargse stovejo aiskteleje, kai atskridusi masina i ja atsitrenke.... Isdauze fara, buferi ir kapota sulankste.... Dabar mastau kaip su draudimu daryti? Ar imti pinigelius ir paciai tvarkytis, ar tegul jie tvarko..... Jei pati tvarkyciausi, reiktu patikimu zmoniu, ir kad tilpciau i ta suma, kuria gausiu.... :cry:
Mitsubishi Carisma '96, 1.6GL

olopitekas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 705
UžsiregistravoCOLON 2008 02 04, 11:11
AutomobilisCOLON mitsubishi galant
MiestasCOLON KNS

Re: Ieškau Vilniuje kas "atkalynėtų" mašiniukę.. patarkit...

Neperskaitytas pranešimas olopitekas » 2008 06 28, 10:15

as asmeniskai leidziu sau nesukt galvos, kreipiuosi i draudejus, paklausiu, kokius servisus jie gali pasiulyt, issirenku tinkanti (pagal rekomendacijas) ir nuvarau masina. nereikia gaisti laiko daliu ieskant, su meistrais derinant, koliojantis su draudejais del ismokos dydzio ir t.t.

ale, mane del to amzinai durnina. sako, tiek pinigu prarandi :D

o del ivykio uzuojautos. ale bet kazkodel zmones sesdami ant britvos smegena savo namie palieka. nezinia, kodel.
GALANT '00 2.4 GDI

http://www.eziai.lt

Vėja
Dalyvis
PranešimaiCOLON 36
UžsiregistravoCOLON 2008 03 14, 10:20
AutomobilisCOLON Mitsubishi Carisma
MiestasCOLON Vilnius

Re: Ieškau Vilniuje kas "atkalynėtų" mašiniukę.. patarkit...

Neperskaitytas pranešimas Vėja » 2008 06 28, 10:39

tai jau tikrai praranda... ir dar mentinej toks patenkintas juokesi... kaip nevisprotis koks atsiprasant.... keturias masinas sudauze, pries eisma vaziavo, per raudonas, kokiu greiciu.... kiek galejo suzeisti....ai zodizu.....
radau kaip ir viena sprendimo buda... turiu pazistama nepriklausomu ekspertu kompanijoj, jis man suskaiciuos zala ir nereiks gincytis su drauejais :D ir jis dar plius sutvarkys viska... amanu taip tikrai daugiau silosiu ir dar pinigeliu liks, kaip moraline kompensacija...
Mitsubishi Carisma '96, 1.6GL

Vartotojo avataras
junioras
Dalyvis
PranešimaiCOLON 407
UžsiregistravoCOLON 2008 01 17, 21:15
AutomobilisCOLON veza draugai ir autobusas:D
MiestasCOLON Klaipeda-Palanga

Re: Ieškau Vilniuje kas "atkalynėtų" mašiniukę.. patarkit...

Neperskaitytas pranešimas junioras » 2008 06 28, 12:42

Vėja rašėCOLONDabar mastau kaip su draudimu daryti? Ar imti pinigelius ir paciai tvarkytis, ar tegul jie tvarko.....
dazniausiai apsimoka pasimti pinigus :wink: as pats buvau taip padares kai turejau dar kita auto, tai viska sutvarkius man liko apie 600lt :D
veza draugai ir autobusas:D

BUTTON_POST_REPLY