Eklipses apetitas... kas normalu ir kas ishkrypimas?

Remonto klausimai, netinkantys kitose skiltyse
nervas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 129
UžsiregistravoCOLON 2004 10 11, 03:00
MiestasCOLON Vyylnius

Eklipses apetitas... kas normalu ir kas ishkrypimas?

Neperskaitytas pranešimas nervas » 2004 11 13, 11:07

brangieji eklypsiu exploatotuojaj prispyre reikalas jau atverst kortas visishkai ir nuogai savo yklypse aptart. gi brangioji mano mieste, per daug nespaudaliojant, ryja apie 14l/100kuj. apetita turi mergyte, bet jaj augt nereikia iki vilkiko, taj ir galvoju, gal gali ji ir mazhiau pusryteliams reikalaut. tad pasidalinkit patirtim, likimo broliai, bandysiu zhuret, kur chia shuo pakastas. tiesa, lemda zonda tik ka pasikeichiau, bet zhvakiu laidai dar musha shonan. tai kiek turechiau tiketis ish savo meilutes normaliom miesto salygom??
pykta yklypse du-nulis dohc 2000gt (paleidzhiu ish ranku)

ioma
Dalyvis
PranešimaiCOLON 594
UžsiregistravoCOLON 2004 08 27, 03:00
AutomobilisCOLON Honda, Honda
MiestasCOLON Kaunas

Neperskaitytas pranešimas ioma » 2004 11 13, 11:25

apie tai jau esam kalbėję če: modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=27 :wink:
Plymouth Laser 1.8 RIP
Honda Prelude 2.2Vti
Honda HR-V

Vartotojo avataras
Sura
Dalyvis
PranešimaiCOLON 109
UžsiregistravoCOLON 2004 10 25, 03:00
MiestasCOLON Mrj-Vln

Re: Eklipses apetitas... kas normalu ir kas ishkrypimas?

Neperskaitytas pranešimas Sura » 2004 11 13, 11:43

nervas rašėCOLONbrangieji eklypsiu exploatotuojaj prispyre reikalas jau atverst kortas visishkai ir nuogai savo yklypse aptart. gi brangioji mano mieste, per daug nespaudaliojant, ryja apie 14l/100kuj. apetita turi mergyte, bet jaj augt nereikia iki vilkiko, taj ir galvoju, gal gali ji ir mazhiau pusryteliams reikalaut. tad pasidalinkit patirtim, likimo broliai, bandysiu zhuret, kur chia shuo pakastas. tiesa, lemda zonda tik ka pasikeichiau, bet zhvakiu laidai dar musha shonan. tai kiek turechiau tiketis ish savo meilutes normaliom miesto salygom??
kiek plojai uz lemda zonda?

nervas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 129
UžsiregistravoCOLON 2004 10 11, 03:00
MiestasCOLON Vyylnius

Re: Eklipses apetitas... kas normalu ir kas ishkrypimas?

Neperskaitytas pranešimas nervas » 2004 11 13, 11:47

Sura rašėCOLON
nervas rašėCOLONbrangieji eklypsiu exploatotuojaj prispyre reikalas jau atverst kortas visishkai ir nuogai savo yklypse aptart. gi brangioji mano mieste, per daug nespaudaliojant, ryja apie 14l/100kuj. apetita turi mergyte, bet jaj augt nereikia iki vilkiko, taj ir galvoju, gal gali ji ir mazhiau pusryteliams reikalaut. tad pasidalinkit patirtim, likimo broliai, bandysiu zhuret, kur chia shuo pakastas. tiesa, lemda zonda tik ka pasikeichiau, bet zhvakiu laidai dar musha shonan. tai kiek turechiau tiketis ish savo meilutes normaliom miesto salygom??
kiek plojai uz lemda zonda?

achiu ioma. ash mataj kajp naujaskuris, taj man klawsimu be galo :wink:, tai pirma, o antra, uz lemda zonda parduotuvej japansku daliu plojaw ~220 kiek menu.
pykta yklypse du-nulis dohc 2000gt (paleidzhiu ish ranku)

Vartotojo avataras
Sura
Dalyvis
PranešimaiCOLON 109
UžsiregistravoCOLON 2004 10 25, 03:00
MiestasCOLON Mrj-Vln

Neperskaitytas pranešimas Sura » 2004 11 13, 12:05

yra skirtumas? kaip pasikeitei?

Vartotojo avataras
Riebus
Garbės narys
PranešimaiCOLON 9490
UžsiregistravoCOLON 2004 09 13, 03:00
AutomobilisCOLON Peshkom
SkypeCOLON Riebus
MiestasCOLON Anapilis

Neperskaitytas pranešimas Riebus » 2004 11 13, 14:10

manau nuo lemdos skirtumas koki 0.5 litro max jei jis pas tave nera visai numires nes kai ikaista dazniausiai pradeda veikti normaliai o bludija pakol saltas :wink: ir padet 200 lt ant tokio reikaliuko neapsimoka manau uz tiek gali ciut ne visas gumeles ir kompensatorius pakeits ir da tarpine ant dangtelio kad garantuotai sutaupyt alyvos o benzo visu pirma oro filtras poto ar visos zvakes gerai veikia nu ir spaust maziau reikia :twisted:

mano vasara mieste valge 10 daba pradejo 11 nu bet jau nuo filtro keitimo praejo pusmetis o po kaimus tai daviaus :wink:
Lexus IS350 Дас ист фантастишь...
Neturejo Matosas problemu nusipirko DSM!

Vartotojo avataras
Sura
Dalyvis
PranešimaiCOLON 109
UžsiregistravoCOLON 2004 10 25, 03:00
MiestasCOLON Mrj-Vln

Neperskaitytas pranešimas Sura » 2004 11 13, 17:23

Riebus rašėCOLONmanau nuo lemdos skirtumas koki 0.5 litro max jei jis pas tave nera visai numires nes kai ikaista dazniausiai pradeda veikti normaliai o bludija pakol saltas :wink: ir padet 200 lt ant tokio reikaliuko neapsimoka manau uz tiek gali ciut ne visas gumeles ir kompensatorius pakeits ir da tarpine ant dangtelio kad garantuotai sutaupyt alyvos o benzo visu pirma oro filtras poto ar visos zvakes gerai veikia nu ir spaust maziau reikia :twisted:

mano vasara mieste valge 10 daba pradejo 11 nu bet jau nuo filtro keitimo praejo pusmetis o po kaimus tai daviaus :wink:
as buvau pas ipurskimo specus tai konstavo, kad jis mires :cry: . Ir man ji atjunge nes tipo tada duoda per riebu misini, o jei jis atjungtas tai viskas normaliai tik ant salto truputi prasciau.Planuoju pasikeist kada kai gausiu papigiaj ar apkeisiu kieno :lol:

Vartotojo avataras
Riebus
Garbės narys
PranešimaiCOLON 9490
UžsiregistravoCOLON 2004 09 13, 03:00
AutomobilisCOLON Peshkom
SkypeCOLON Riebus
MiestasCOLON Anapilis

Neperskaitytas pranešimas Riebus » 2004 11 14, 13:47

siaip tai jei nepainioju tai ecu reguliuoja misinio riebuma prie laisvu apsuku o kai yra full throtle tai ir buna pilna katuske pagal nustatytus paramtrus :wink:
Lexus IS350 Дас ист фантастишь...
Neturejo Matosas problemu nusipirko DSM!

Vartotojo avataras
Sura
Dalyvis
PranešimaiCOLON 109
UžsiregistravoCOLON 2004 10 25, 03:00
MiestasCOLON Mrj-Vln

Neperskaitytas pranešimas Sura » 2004 11 14, 15:26

Mangustas rašėCOLON
Sura rašėCOLON as buvau pas ipurskimo specus tai konstavo, kad jis mires :cry: . Ir man ji atjunge nes tipo tada duoda per riebu misini, o jei jis atjungtas tai viskas normaliai tik ant salto truputi prasciau.Planuoju pasikeist kada kai gausiu papigiaj ar apkeisiu kieno :lol:

kur tau diagnozavo :?:
Birstone kur tvarko ipurskimus. Beja ten keite ir mano kompa nes buvo nuduses. O tu tikrai is Marijampoles nes nematau tokio ten mitso nors kiekviena diena slifuoju gatves :?:

Vartotojo avataras
Matosas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 14583
UžsiregistravoCOLON 2004 08 16, 03:00
AutomobilisCOLON Ealge Talon TSI AWD
MiestasCOLON Sostinė
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Matosas » 2004 11 15, 10:00

Riebus rašėCOLONmanau nuo lemdos skirtumas koki 0.5 litro max jei jis pas tave nera visai numires nes kai ikaista dazniausiai pradeda veikti normaliai o bludija pakol saltas :wink: ir padet 200 lt ant tokio reikaliuko neapsimoka manau uz tiek gali ciut ne visas gumeles ir kompensatorius pakeits ir da tarpine ant dangtelio kad garantuotai sutaupyt alyvos o benzo visu pirma oro filtras poto ar visos zvakes gerai veikia nu ir spaust maziau reikia :twisted:

mano vasara mieste valge 10 daba pradejo 11 nu bet jau nuo filtro keitimo praejo pusmetis o po kaimus tai daviaus :wink:
oro filtras tai kokiu 1.0 l daugiau gali kuro padet suziaumot, vot pas mani zverius eda 9.7l/100 km mieste nne sportinui rezimu, o jei jau paspaudalioji nu tai nezinau koki 10.5 l/100 km :roll: nespaudi juk visu 100km ant 6000 :lol: vat tai cia jauciu kad ne filtras , bet zinai kai biski filtras biski degimas biski lemda nu agal ir sumoj susidarytu :wink: varyk pas maisterus svajevo dela tai jie tau pades, vot kelis tel. turiu (jau etatiniai mitsu taisytuvai) , tai jei nori galiu pateikt ju tel. i PMs-a :D
1G GS '93 (SOLD, gone to LV)
1G GST '90 (SOLD, gone to LV)
2G TSI (SOLD, gone to Jarka)
2G TSI AWD 1G 7 bolt SWAP nuo meilės iki neapykantos-vienas žingsnis

Nusipirk mitsubishi, įrodyk kad vyras esi
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
TADAS
Dalyvis
PranešimaiCOLON 561
UžsiregistravoCOLON 2004 09 07, 03:00
AutomobilisCOLON Mitsubishi Eclipse GS-T 97'
MiestasCOLON Vilnius

Neperskaitytas pranešimas TADAS » 2004 11 15, 11:49

As tai dar net nezhinau kiek pas mane ryja, kol kas megaujuosi ir vaziuoju kaip patinka neziuredamas i kuro sanaudas. 8)

Vartotojo avataras
Sura
Dalyvis
PranešimaiCOLON 109
UžsiregistravoCOLON 2004 10 25, 03:00
MiestasCOLON Mrj-Vln

Neperskaitytas pranešimas Sura » 2004 11 15, 18:22

niekaip nesuprantu kaip jus taip tiksliai apskaiciuojat :?: Matosai o gal tavo ima 9.75 :lol: :lol: :lol: :lol:

Vartotojo avataras
ZyXEL
Valdybos narys
PranešimaiCOLON 11303
UžsiregistravoCOLON 2004 08 12, 03:00
AutomobilisCOLON Lancer Evolution GSR 2011
SkypeCOLON zyxelis
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas ZyXEL » 2004 11 16, 11:18

o tai ko nepaskaičiuot? Įsipilu va pvz aš pilną baką (40 L) išvažinėji, po to įsipili vėl pilną baką nu ir jei turi 40L ir išvažinėtą (mieste) kylų skaičių, tai negi nemoki pasiskaičiuot, kiek litrų valgo 100km? :roll: 8O ne kas su matematika tada :lol:
Mitsubishi Colt 91' 1.5L 12V (C50) - Parduotas
Mitsubishi Colt 94' 1.6L 16V (CA0) - Parduotas
Eagle Talon TSi 95' 2.0L+T (D32A) - Parduotas

Lancer Evolution X GSR 2011

BUTTON_POST_REPLY