ausinimo zarnos "didzioji" "mazhoji"

Remonto klausimai, netinkantys kitose skiltyse
Vartotojo avataras
Matosas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 14583
UžsiregistravoCOLON 2004 08 16, 03:00
AutomobilisCOLON Ealge Talon TSI AWD
MiestasCOLON Sostinė
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Matosas » 2005 11 14, 13:35

taxistas rašėCOLONRasiau ne apie lempute o apie davikli kuris ir jungia ta tavo oranze lempacka :lol: Juk turi but ir daviklis jeigu lempute yra :roll:
a vot to tau daba tai pgreit nepasakysiu, reikia ieškot forume micius rašė jau kažkur kur jisai stovi, bet esmė ta kad jin užsidega tada kai permažai būna aušinimo skysčio (kai tik nusipirkau taip buvo, bo leido toji žarna, tai gal tadu višuj stovi :roll: )
1G GS '93 (SOLD, gone to LV)
1G GST '90 (SOLD, gone to LV)
2G TSI (SOLD, gone to Jarka)
2G TSI AWD 1G 7 bolt SWAP nuo meilės iki neapykantos-vienas žingsnis

Nusipirk mitsubishi, įrodyk kad vyras esi
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
taxistas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 1981
UžsiregistravoCOLON 2005 02 26, 02:00
AutomobilisCOLON e38, M67
SkypeCOLON valentaspilz
MiestasCOLON Dzukija
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas taxistas » 2005 11 14, 13:48

Ir taip aisku kad virsui. Tik radiatoriaus ar bloko :?: :roll: Nors panasu kad ant motoro. Ir toks jausmas kad nenusiorina pas tave. O cia jau reikia vietoj ziuret kaip ta ora isprasyti is variklio. Neturejau reikalu su clipsem.
ex: galant 95' TD, 97' TD
e38 M67

http://www.fxpro.co.uk/

Vartotojo avataras
Matosas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 14583
UžsiregistravoCOLON 2004 08 16, 03:00
AutomobilisCOLON Ealge Talon TSI AWD
MiestasCOLON Sostinė
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Matosas » 2005 11 14, 14:03

taxistas rašėCOLONIr taip aisku kad virsui. Tik radiatoriaus ar bloko :?: :roll: Nors panasu kad ant motoro. Ir toks jausmas kad nenusiorina pas tave. O cia jau reikia vietoj ziuret kaip ta ora isprasyti is variklio. Neturejau reikalu su clipsem.
o tai nu tipo o tia gal ir jo, bet daba dar vienas momentas, tai sakyk jei pas mane visa sistema sandari iš kur tam orui atsirast ten, bo prieš tai ten jo nebuvo :roll: , o tai je ijis ten atsirado tai ką sistema kažkur nesandari :roll: (na je itikrai oro burbulas ten koks tai valkiojasi)
1G GS '93 (SOLD, gone to LV)
1G GST '90 (SOLD, gone to LV)
2G TSI (SOLD, gone to Jarka)
2G TSI AWD 1G 7 bolt SWAP nuo meilės iki neapykantos-vienas žingsnis

Nusipirk mitsubishi, įrodyk kad vyras esi
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
pelioks
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1113
UžsiregistravoCOLON 2005 08 21, 03:00
MiestasCOLON Kaunas-Biržai
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas pelioks » 2005 11 14, 14:06

Matosas rašėCOLONavot man irgi dėl tų visų rudiratorių ir tosolų bei kitų aušinimo skysčių toks vat bajeris , jau kurį laiką dega orange lempečka, tipo ale permažai aušinimo skysčio, tai aš dapyliau ale lempečka neužgesta, na jin užgesta tik karc nuo akrto, ka idaug pravažiuoji arba kai auto pasimakaluoja, tai aš ir galvoju, ar čia pas mane tik nebus koks oro kamštis, nors prieš tai to nebuvo :roll:
na man kai motorą įmetė ir lemputė ta oranžinė degė, nors tasolas viršum varvėjo pro įpilimą.. tai teko į įsiplėtimo bakelį pora kart dapilt ir nustojo degusi.. :roll: :alcoholic:
Eclipse'93 + 1 kaušas, kurie kartais dirb kartais ne.. ir nevelnio neparyši
Medus valgyt sveika (netepsi - nevaziuosi)

Vartotojo avataras
Matosas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 14583
UžsiregistravoCOLON 2004 08 16, 03:00
AutomobilisCOLON Ealge Talon TSI AWD
MiestasCOLON Sostinė
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Matosas » 2005 11 14, 14:10

pelioks rašėCOLON
Matosas rašėCOLONavot man irgi dėl tų visų rudiratorių ir tosolų bei kitų aušinimo skysčių toks vat bajeris , jau kurį laiką dega orange lempečka, tipo ale permažai aušinimo skysčio, tai aš dapyliau ale lempečka neužgesta, na jin užgesta tik karc nuo akrto, ka idaug pravažiuoji arba kai auto pasimakaluoja, tai aš ir galvoju, ar čia pas mane tik nebus koks oro kamštis, nors prieš tai to nebuvo :roll:
na man kai motorą įmetė ir lemputė ta oranžinė degė, nors tasolas viršum varvėjo pro įpilimą.. tai teko į įsiplėtimo bakelį pora kart dapilt ir nustojo degusi.. :roll: :alcoholic:
vo vo kaip tik ir aš šitą masčiau tik per savaitgalį nesugebėjau niekaip to įgyvendinti per pliusto gimtadienio nuodus už dyka :alcoholic:
1G GS '93 (SOLD, gone to LV)
1G GST '90 (SOLD, gone to LV)
2G TSI (SOLD, gone to Jarka)
2G TSI AWD 1G 7 bolt SWAP nuo meilės iki neapykantos-vienas žingsnis

Nusipirk mitsubishi, įrodyk kad vyras esi
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
taxistas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 1981
UžsiregistravoCOLON 2005 02 26, 02:00
AutomobilisCOLON e38, M67
SkypeCOLON valentaspilz
MiestasCOLON Dzukija
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas taxistas » 2005 11 14, 14:35

Matosas rašėCOLON
taxistas rašėCOLONIr taip aisku kad virsui. Tik radiatoriaus ar bloko :?: :roll: Nors panasu kad ant motoro. Ir toks jausmas kad nenusiorina pas tave. O cia jau reikia vietoj ziuret kaip ta ora isprasyti is variklio. Neturejau reikalu su clipsem.
o tai nu tipo o tia gal ir jo, bet daba dar vienas momentas, tai sakyk jei pas mane visa sistema sandari iš kur tam orui atsirast ten, bo prieš tai ten jo nebuvo :roll: , o tai je ijis ten atsirado tai ką sistema kažkur nesandari :roll: (na je itikrai oro burbulas ten koks tai valkiojasi)
Mano senam Galante taip budavo. Po kazkiek laiko atsiranda oras sistemoje. Tai isvada padariau viena - radiatoriaus kamstis blogas (ir siaip matesi kad gumos jau labai negrazios). Kai antifrizas susila, pliaciasi ir pro kamsti eina i bakeli. Tada teoriskai gaunasi, kad kai atsala, vel susitraukia ir turetu paimti trukstama skysti is bakelio. Bet kadangi kamstis blogas, tai siurbdavo ne skysti o ora. Bet cia tik mano teorija, prasau :censored: :roll: O pirkti tokiu kamsciu nebuvo, tik didesnio spaudimo. Bijojau toki deti. O shrote irgi neaisku koki gali nupirkti- gal dar blogesni.
ex: galant 95' TD, 97' TD
e38 M67

http://www.fxpro.co.uk/

Vartotojo avataras
Ramoonas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 96
UžsiregistravoCOLON 2005 01 06, 02:00

Neperskaitytas pranešimas Ramoonas » 2005 11 14, 15:57

taxistas rašėCOLON[
Mano senam Galante taip budavo. Po kazkiek laiko atsiranda oras sistemoje. Tai isvada padariau viena - radiatoriaus kamstis blogas (ir siaip matesi kad gumos jau labai negrazios). Kai antifrizas susila, pliaciasi ir pro kamsti eina i bakeli. Tada teoriskai gaunasi, kad kai atsala, vel susitraukia ir turetu paimti trukstama skysti is bakelio. Bet kadangi kamstis blogas, tai siurbdavo ne skysti o ora. Bet cia tik mano teorija, prasau :censored: :roll: O pirkti tokiu kamsciu nebuvo, tik didesnio spaudimo. Bijojau toki deti. O shrote irgi neaisku koki gali nupirkti- gal dar blogesni.[/quote]

Teorija iš esmės teisinga. Taip jau būna...ir ne tik nuo kamščio nesandarumo. o bet kur sistemoje esant labai mažam nesandarumui...., pvz radiatoriui maža skylutė, greičiau išgaruoja nei varva...o atšalus per tą skylutę pasiurbia oro, ir vėl nėr balos, tik oro kamštukas...ir pamažiukais skysčio mažėja. Bet labiausiai tikėtina kad per kamštį...

Vartotojo avataras
mpegas
Valdybos narys
PranešimaiCOLON 3017
UžsiregistravoCOLON 2005 08 04, 03:00
AutomobilisCOLON Sianas opelys
SkypeCOLON spokask
MiestasCOLON Mažeikiai
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas mpegas » 2005 11 14, 16:42

Nzn, papildomai kažką su mitsais daryt, kad nuorint sistemą po antifrizo pakeitimo niekad nereikėdavo. Užtekdavo tik pripilti radiatorių iki viršaus ir plėtimosi bakelį iki max žymos. Po kelių užkaitimo-ataušimo ciklų išsiburbuliuodavo. Vot VW tai reikia pavargti :cry: . Jeigu užsiorina sistema savaime, tai gali būt sumesta variklio galvutė(dėl perkaitimo, ar po remonto, kai silpnai priveržia). Bet čia jau kita istorija.
Dyzeliui, kad atsidarytų termostatas ir pati sistema nusiorintų, reikia gerai apkrauti variklį. Tai praktiškai gali pavykti tik važiuojant trasoj daugiau 100 km/h. Taip kad apatinė šlanga bus karšta tik po tokio važiavimo.

Vartotojo avataras
C`M`Y`K`
Dalyvis
PranešimaiCOLON 58
UžsiregistravoCOLON 2005 10 25, 10:35
MiestasCOLON Vilnius

Neperskaitytas pranešimas C`M`Y`K` » 2005 11 15, 08:37

mpegas rašėCOLONNzn, papildomai kažką su mitsais daryt, kad nuorint sistemą po antifrizo pakeitimo niekad nereikėdavo. Užtekdavo tik pripilti radiatorių iki viršaus ir plėtimosi bakelį iki max žymos. Po kelių užkaitimo-ataušimo ciklų išsiburbuliuodavo. Vot VW tai reikia pavargti :cry: . Jeigu užsiorina sistema savaime, tai gali būt sumesta variklio galvutė(dėl perkaitimo, ar po remonto, kai silpnai priveržia). Bet čia jau kita istorija.
Dyzeliui, kad atsidarytų termostatas ir pati sistema nusiorintų, reikia gerai apkrauti variklį. Tai praktiškai gali pavykti tik važiuojant trasoj daugiau 100 km/h. Taip kad apatinė šlanga bus karšta tik po tokio važiavimo.
taip taip sendien prasilekiau 120 is ryto ir zarna apatine buvo silta

BUTTON_POST_REPLY