galant - bėgantis skystis, turbūt stiprintuvo, ir ūžesys

Remonto klausimai, netinkantys kitose skiltyse
Boog
Dalyvis
PranešimaiCOLON 66
UžsiregistravoCOLON 2008 09 29, 14:18
AutomobilisCOLON Mitsubishi Galant
SkypeCOLON dargvilas
MiestasCOLON Klaipėda/Biržai

galant - bėgantis skystis, turbūt stiprintuvo, ir ūžesys

Neperskaitytas pranešimas Boog » 2010 03 12, 18:27

97m galant'as dvi savaites stovėjo kieme. Šiandien pabandžiau užvest ir pagalvojau kad prie to pačio perstatysiu į geresnę poziciją. Man tik pradėjus lėtai judėt iš vietos, pasigirdo keistas užesys, sakyčiau net barškesys iš variklio skyriaus ir pajutau, kad vairas labai sunkiai sukasi. Perstatęs automobilį pastebėjau, kad kažkokia raudono/oranžinio skysčio linija pažymėjo mano manevravimo trajektoriją ir paliko dėmes te, kur automobilis stovėjo iki šiol, ir po mašina, ją jau perstačius. Kaip suprantu, tai vairo stprintuvo bakelio skystis, nes iš jo išeina dvi šlangelės: viena į siurblį, kuris su skriemuliu ir diržu yra sujungtas su varikliu, o kita - po radiatorium palenda, tiksliai neįžiūrėjau kur ten ji nukeliauja. Tačiau leidžia ne šita, kita, kuri eina iš po radiatoriaus į salono pusę ir už variklio užsilenkia ir taip pat pasislepia. Sunku tiksliai viską apibūdinti, nes gan šalta ir jau tamsu, kad tyrinėčiau, kas ir kur veda, bet man įdomu, kodėl leidžia skysti, tik kai užvestas variklis ir iš kur tas baisus užimas. jis ypač suaktivėja, kai užvedus mašiną sukioju vairą. Kas tai galėtų būti?

Paveikslėlis
Paskutinį kartą redagavo 3 Boog. Iš viso redaguota 2010 kartus.

Vartotojo avataras
M_actep
Dalyvis
PranešimaiCOLON 789
UžsiregistravoCOLON 2009 01 05, 20:22
AutomobilisCOLON galant90
SkypeCOLON mactep_ccc
MiestasCOLON Kaišiadorys-Dremmen

Re: galant - bėgantis skystis, turbūt stiprintuvo, ir ūžesys

Neperskaitytas pranešimas M_actep » 2010 03 12, 18:50

Leidzhia skysti tik kai uzhwestas todel kad kai uzhwedi wairo stiprintuwo siurbliukas pradeda warineti skysti taip sudarydamas spaudima ir tada skystis tau bega.Gali buti kad tau prasistryne wamzdukas po wairo stiprintuwo kolonele (kaip ir man buwo).Kaip man weliau pasake chia ju liga.Bet chia tik mano prielaidos.Jei turi galimybe palyst po mashina, tai pats galetum pamatyti pro kur ten tau ta skysti leidzhia.Tikiuosi atsakiau i dali tawo klausimu :D
Colt 90m 44kW shrote
Galant 89 m 55 kW shrote
Galant 90 m. 66 kW- rudyja kieme,ruoshiasi keliaut i shrota
Mazda 626 89 m. 66 kW - truko galva,keliaus i shrot
lancer 93 m. 83kW - Darbinis arkliukas

Boog
Dalyvis
PranešimaiCOLON 66
UžsiregistravoCOLON 2008 09 29, 14:18
AutomobilisCOLON Mitsubishi Galant
SkypeCOLON dargvilas
MiestasCOLON Klaipėda/Biržai

Re: galant - bėgantis skystis, turbūt stiprintuvo, ir ūžesys

Neperskaitytas pranešimas Boog » 2010 03 12, 18:58

M_actep rašėCOLONLeidzhia skysti tik kai uzhwestas todel kad kai uzhwedi wairo stiprintuwo siurbliukas pradeda warineti skysti taip sudarydamas spaudima ir tada skystis tau bega.Gali buti kad tau prasistryne wamzdukas po wairo stiprintuwo kolonele (kaip ir man buwo).Kaip man weliau pasake chia ju liga.Bet chia tik mano prielaidos.Jei turi galimybe palyst po mashina, tai pats galetum pamatyti pro kur ten tau ta skysti leidzhia.Tikiuosi atsakiau i dali tawo klausimu :D
Ačiu. Supratau - stipriai leidžia dėl spaudimo, kurį sudaro stiprintuvo skysčio siurbliukas.

Neaišku: Kodėl ir kas tiksliai ūžia? Ir ar galima su tokia automobilio bukle važinėti?

Vartotojo avataras
M_actep
Dalyvis
PranešimaiCOLON 789
UžsiregistravoCOLON 2009 01 05, 20:22
AutomobilisCOLON galant90
SkypeCOLON mactep_ccc
MiestasCOLON Kaišiadorys-Dremmen

Re: galant - bėgantis skystis, turbūt stiprintuvo, ir ūžesys

Neperskaitytas pranešimas M_actep » 2010 03 12, 19:03

Be wairo stiprintuwo wazhineti galima.Tik reikia ji atjungti .t.y. nuimti dirzheli ir tiek :D Tik tada aishku tau vairas sunkiai sukinesis :D O del uzhimo tai reikia dar ishsiaishkinti ish kur ir kas uzhia Gal tas pats wairo stiprintuwas uzhia , nes ishbego skystis ( pas mane taip buwo)
Tiesiog reikia nepatingeti ir pasikrapshtyti ir ishsiaishkinti :D
Sekmes
Colt 90m 44kW shrote
Galant 89 m 55 kW shrote
Galant 90 m. 66 kW- rudyja kieme,ruoshiasi keliaut i shrota
Mazda 626 89 m. 66 kW - truko galva,keliaus i shrot
lancer 93 m. 83kW - Darbinis arkliukas

Boog
Dalyvis
PranešimaiCOLON 66
UžsiregistravoCOLON 2008 09 29, 14:18
AutomobilisCOLON Mitsubishi Galant
SkypeCOLON dargvilas
MiestasCOLON Klaipėda/Biržai

Re: galant - bėgantis skystis, turbūt stiprintuvo, ir ūžesys

Neperskaitytas pranešimas Boog » 2010 03 12, 19:15

M_actep rašėCOLONBe wairo stiprintuwo wazhineti galima.Tik reikia ji atjungti .t.y. nuimti dirzheli ir tiek :D Tik tada aishku tau vairas sunkiai sukinesis :D O del uzhimo tai reikia dar ishsiaishkinti ish kur ir kas uzhia Gal tas pats wairo stiprintuwas uzhia , nes ishbego skystis ( pas mane taip buwo)
Tiesiog reikia nepatingeti ir pasikrapshtyti ir ishsiaishkinti :D
Sekmes
Ačiū už patarimus :) sakydamas "ūžia vairo stiprintuvas" tu turi omenyje tą siurbliuką su diržu? Kaži, ar tas diržas lengvai nusiem? Ir ar taip pat lengvai užsided? Kažko bijau eksperimentuot :D

Vartotojo avataras
deividelis
Dalyvis
PranešimaiCOLON 295
UžsiregistravoCOLON 2009 10 05, 21:58
AutomobilisCOLON mitsubishi galant 2.0tdi 1994.
SkypeCOLON deividutis1
MiestasCOLON birzai

Re: galant - bėgantis skystis, turbūt stiprintuvo, ir ūžesys

Neperskaitytas pranešimas deividelis » 2010 03 12, 22:10

nu jis nusiimt neturetu sunkei, ir ji nuemus tas uzesys turetu ding, tada tik vairas bus sunkus :)

Boog
Dalyvis
PranešimaiCOLON 66
UžsiregistravoCOLON 2008 09 29, 14:18
AutomobilisCOLON Mitsubishi Galant
SkypeCOLON dargvilas
MiestasCOLON Klaipėda/Biržai

Re: galant - bėgantis skystis, turbūt stiprintuvo, ir ūžesys

Neperskaitytas pranešimas Boog » 2010 03 12, 23:00

deividelis rašėCOLONnu jis nusiimt neturetu sunkei, ir ji nuemus tas uzesys turetu ding, tada tik vairas bus sunkus :)
Prieš galant'ą turėjau 83m golfelį, tai patikėk, kaip rankytės atidirbo ;D

Boog
Dalyvis
PranešimaiCOLON 66
UžsiregistravoCOLON 2008 09 29, 14:18
AutomobilisCOLON Mitsubishi Galant
SkypeCOLON dargvilas
MiestasCOLON Klaipėda/Biržai

Re: galant - bėgantis skystis, turbūt stiprintuvo, ir ūžesys

Neperskaitytas pranešimas Boog » 2010 03 13, 10:01

deividelis rašėCOLONnu jis nusiimt neturetu sunkei, ir ji nuemus tas uzesys turetu ding, tada tik vairas bus sunkus :)
Bet ar varikliui nieko tokio, kad atjungus siurblį dings apkrova?

Vartotojo avataras
kamazistas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 411
UžsiregistravoCOLON 2008 04 17, 08:19
AutomobilisCOLON mitsubishi galant 2.0 td
MiestasCOLON Kaunas

Re: galant - bėgantis skystis, turbūt stiprintuvo, ir ūžesys

Neperskaitytas pranešimas kamazistas » 2010 03 13, 10:13

Ūžia todėl, kad stiprintuvo siurblys tuščias. Užpilk ir nutils iki tol kol skysčio bus... 8O Laukia brangus remontas arba geros kolonėlės paieškos... Duok dieve, kad tik vamzdukas prasitrynęs, tada bus pigiau :wink:
Galantas 2,0 GLSTD 1995

Boog
Dalyvis
PranešimaiCOLON 66
UžsiregistravoCOLON 2008 09 29, 14:18
AutomobilisCOLON Mitsubishi Galant
SkypeCOLON dargvilas
MiestasCOLON Klaipėda/Biržai

Re: galant - bėgantis skystis, turbūt stiprintuvo, ir ūžesys

Neperskaitytas pranešimas Boog » 2010 03 13, 10:16

kamazistas rašėCOLONŪžia todėl, kad stiprintuvo siurblys tuščias. Užpilk ir nutils iki tol kol skysčio bus... 8O Laukia brangus remontas arba geros kolonėlės paieškos... Duok dieve, kad tik vamzdukas prasitrynęs, tada bus pigiau :wink:
Kodėl brangus remontas? Ta prasme, jei užpilus skysčio siurblys nutils, tai viskas su juo ok ir remontuoti reikės tik vamzduką?

Vartotojo avataras
kamazistas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 411
UžsiregistravoCOLON 2008 04 17, 08:19
AutomobilisCOLON mitsubishi galant 2.0 td
MiestasCOLON Kaunas

Re: galant - bėgantis skystis, turbūt stiprintuvo, ir ūžesys

Neperskaitytas pranešimas kamazistas » 2010 03 13, 10:23

Tai ir sakau, jei tik vamzdelis tada ok, nesudėtinga ir nebrangu. savo Galantui keičiau kolonėlę tai kainas biskį žinau. Norint restauruoti kolonėlę kainuioja apie 600-800Lt. Kiek naudota kolonėlė kainuoja dabar nežinau, aš tai 150Lt mokėjau, pakeitė už 200Lt. :|
Galantas 2,0 GLSTD 1995

Boog
Dalyvis
PranešimaiCOLON 66
UžsiregistravoCOLON 2008 09 29, 14:18
AutomobilisCOLON Mitsubishi Galant
SkypeCOLON dargvilas
MiestasCOLON Klaipėda/Biržai

Re: galant - bėgantis skystis, turbūt stiprintuvo, ir ūžesys

Neperskaitytas pranešimas Boog » 2010 03 13, 10:54

kamazistas rašėCOLONTai ir sakau, jei tik vamzdelis tada ok, nesudėtinga ir nebrangu. savo Galantui keičiau kolonėlę tai kainas biskį žinau. Norint restauruoti kolonėlę kainuioja apie 600-800Lt. Kiek naudota kolonėlė kainuoja dabar nežinau, aš tai 150Lt mokėjau, pakeitė už 200Lt. :|
Aišku.... na, pirmiau pabandysiu diržą nuimti ir be stiprintuvo pasivažinėti. prisiminsiu senus gerus golf'o laikus :D

Vartotojo avataras
kamazistas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 411
UžsiregistravoCOLON 2008 04 17, 08:19
AutomobilisCOLON mitsubishi galant 2.0 td
MiestasCOLON Kaunas

Re: galant - bėgantis skystis, turbūt stiprintuvo, ir ūžesys

Neperskaitytas pranešimas kamazistas » 2010 03 13, 11:06

Boog rašėCOLON
kamazistas rašėCOLONTai ir sakau, jei tik vamzdelis tada ok, nesudėtinga ir nebrangu. savo Galantui keičiau kolonėlę tai kainas biskį žinau. Norint restauruoti kolonėlę kainuioja apie 600-800Lt. Kiek naudota kolonėlė kainuoja dabar nežinau, aš tai 150Lt mokėjau, pakeitė už 200Lt. :|
Aišku.... na, pirmiau pabandysiu diržą nuimti ir be stiprintuvo pasivažinėti. prisiminsiu senus gerus golf'o laikus :D
Sėkmės kultūrizmo seanse... :D Mano manymu, jei jau mašinoj yra kažkoks įrengimas tai jis turi veikti, kad ir kiek tai kainuoja... :D
Galantas 2,0 GLSTD 1995

Boog
Dalyvis
PranešimaiCOLON 66
UžsiregistravoCOLON 2008 09 29, 14:18
AutomobilisCOLON Mitsubishi Galant
SkypeCOLON dargvilas
MiestasCOLON Klaipėda/Biržai

Re: galant - bėgantis skystis, turbūt stiprintuvo, ir ūžesys

Neperskaitytas pranešimas Boog » 2010 03 13, 11:45

Krizės metu, pirmiausia klausiu "kiek tai kainuos" o tik po to, "ar tai tikrai turi veikti?" ;D

Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis

trečioje nuotraukoje vieta per kurią trykšta stiprintuvo skystis - sujungimas.
Tačiau kaip reikia nuimti diržą - čia tai klausimas????

Vartotojo avataras
Roliz
Dalyvis
PranešimaiCOLON 6440
UžsiregistravoCOLON 2005 02 19, 02:00
AutomobilisCOLON Accord Tourer
SkypeCOLON stotas
MiestasCOLON Kaunas

Re: galant - bėgantis skystis, turbūt stiprintuvo, ir ūžesys

Neperskaitytas pranešimas Roliz » 2010 03 13, 12:52

mano akim jei servise viskas gali kainuoti iki 100 lt . As tai kazkaip vaziuociau greiciau i servisa , o ne cia postringauciau, nes musu patarimai problemos nepasalins.
Accord Tourer

BUTTON_POST_REPLY