Servisai Vilniuje (Šiaurės miestelyje)

Remonto klausimai, netinkantys kitose skiltyse
Vartotojo avataras
ZyXEL
Valdybos narys
PranešimaiCOLON 11305
UžsiregistravoCOLON 2004 08 12, 03:00
AutomobilisCOLON Lancer Evolution GSR 2011
SkypeCOLON zyxelis
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

Servisai Vilniuje (Šiaurės miestelyje)

Neperskaitytas pranešimas ZyXEL » 2009 03 16, 14:01

Sveiki, reikia skubiai pastatyt luošą coltą- tai ieškau atsiliepimus apie servisus šiaurės miestelyje ;) Argumentai dėl vietos: arti namai, didelė koncentracija servisų/dalių parduotuvių (jei reiktų lakstyt) ;) Pasirinkimai:

Delada (prisiskaičiau neigiamų atsiliepimų, o ir pats kažkada keičiau padangas tris valandas :roll: )
Acura
Dargis (po paskutinio apsilankymo labai nekokį įspūdį paliko- tai būčiau linkęs ten nebesilankyt) :evil:
Akstė
???

Vienžo reikia pakeist vairo kolonėlės apsauginę gumą, tikriausiai vandens pompą bei diagnozuoti ir, jei reikia, pagydyti sumuštą koją (galinė važiuoklė) :roll:

Gal tokiem darbam atlikti yra tinkamesnių vietų? Žodžiu visi pasiūlymai priimami ;)
Mitsubishi Colt 91' 1.5L 12V (C50) - Parduotas
Mitsubishi Colt 94' 1.6L 16V (CA0) - Parduotas
Eagle Talon TSi 95' 2.0L+T (D32A) - Parduotas

Lancer Evolution X GSR 2011

Vartotojo avataras
Vitalikas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1113
UžsiregistravoCOLON 2008 08 21, 12:52
AutomobilisCOLON Mitsubishi Colt
SkypeCOLON tyler-lt
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

Re: Servisai Vilniuje (Šiaurės miestelyje)

Neperskaitytas pranešimas Vitalikas » 2009 03 16, 15:30

Nors ir gyvenu arti siaures mestelio bet zinok man pier brangios pardotuves ir seip cia servisai uzkelia kaina.
As tai taisau pas viena ir ta pati meista. Ir seip cia jau senai taisom masina dar problemu ar kazkokiu tai problemu po remonto nebuvo. Randasi
Paveikslėlis

Dar seip geras servisas man langus patis atrado ir istate.... kiek girdejau masinas taipogi taiso nebrangiai.
Ir seip malonus zmones pasiskambina paklausia ar reikia keisti kaikurias detales nes rado defektu ir t.t.
Paveikslėlis

Tai va jai nori galiu dot numeri paskambinsi pasakysi kad as daviau numeri ir atvaziosi pas jos kada galesi.

O nepatarciau taisyt tokioj firmoj kaip Tanagra. Drauguj taise masina varztus ne iki galo uzsuko tai isvis koks cia prafisonalumas gali but. Tevai buvo nuvaziave taisyt pakaba, kaina sumokejo kosmine veliau ishaiskejo net nepakejte detale o tiesiog sutaise ja ir pasake kad cia nauja.

O sis servisas nustebino mane. Visa laika tvarkem masina cia puikiai viska atlikinejo. No problem. Kaina biski kandzijos bet visur beviaik tas pats. O viena karta atvaziavom pasiimti masina is serviso, isvaziave 40 metru masino uzduso. Kaip veliau isaiskejo reikejo generatoriu dar pakeist. Na o toliau dar idomiai po paskutinto karto taisymo atvaziavom pasiimti tai subraizyta vietomis buvo. Kaip mums sake tai cia ibrezimai jau buvo :roll: tai va
Paveikslėlis
Mitsubishi Colt 92' 1.6L 16V 83kw Paveikslėlis ..:: SOLD ::..
Mitsubishi Carisma 98'
Garmin nuvi 660 = LT TOP 1.11

Vartotojo avataras
ZyXEL
Valdybos narys
PranešimaiCOLON 11305
UžsiregistravoCOLON 2004 08 12, 03:00
AutomobilisCOLON Lancer Evolution GSR 2011
SkypeCOLON zyxelis
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

Re: Servisai Vilniuje (Šiaurės miestelyje)

Neperskaitytas pranešimas ZyXEL » 2009 03 16, 15:41

Vitalikas rašėCOLONNors ir gyvenu arti siaures mestelio bet zinok man pier brangios pardotuves ir seip cia servisai uzkelia kaina.
Viskas būtų gerai, jei ne ta pūliuojanti koja :lol: Reiktų normalios diagnostikos ir, tikriausiai, suvedimo :roll: Plius keičiant vandens pompą- reikia nuiminėti pagrindinį diržą, ką tikrai ne visi meistreliai sugeba, o jei kas atsitiktų- iš oficialaus serviso būtų paprasčiau žalos atlyginimo paprašyt ;)
Bet kuo toliau skaitau atsiliepimus apie tuos visus servisus- tuo dažniau akys krypsta link kokio "patikimo garažinio", o visokias diagnostikas ir suvedimus jau būtų galima pasidaryt ir kur nors, kur nereikia nieko ardyt ir surinkinėt :lol:
Mitsubishi Colt 91' 1.5L 12V (C50) - Parduotas
Mitsubishi Colt 94' 1.6L 16V (CA0) - Parduotas
Eagle Talon TSi 95' 2.0L+T (D32A) - Parduotas

Lancer Evolution X GSR 2011

Vartotojo avataras
Vitalikas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1113
UžsiregistravoCOLON 2008 08 21, 12:52
AutomobilisCOLON Mitsubishi Colt
SkypeCOLON tyler-lt
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

Re: Servisai Vilniuje (Šiaurės miestelyje)

Neperskaitytas pranešimas Vitalikas » 2009 03 16, 15:49

1 servise, man keite sitam colte ta vandens pompa :lol: pagrindine dirzelio velyna, stabdzius, amortikus ir dar visokiausias detales kurias spejau sudeginti :lol: ten pat ir deagnostika dare.... sako pasiseke tau dar kad variklis neuzduso be antifrizo vazinedamas. Bet gaila kad suvedima ratu nedaro, jau reikia vaziot i kita vieta. Bet zinau gera vieta. Mama vaziavo ratu suvedima padaryt tai tik 30 lt sumokejo :D

O kad atligintu zala tai cia mes bandem tai padaryt. Bet atsakymas is derektoriaus buvo toks. Ar turime irodymu kad masina buvo be subrezimu. Tai va.....
Mitsubishi Colt 92' 1.6L 16V 83kw Paveikslėlis ..:: SOLD ::..
Mitsubishi Carisma 98'
Garmin nuvi 660 = LT TOP 1.11

Vartotojo avataras
Jankiz
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1943
UžsiregistravoCOLON 2006 08 21, 21:27
AutomobilisCOLON '96 ek3 ferio
MiestasCOLON Vilnius

Re: Servisai Vilniuje (Šiaurės miestelyje)

Neperskaitytas pranešimas Jankiz » 2009 03 16, 16:13

Su Acura rimtai bendraut neteko (nors priėmėjai nlb malonūs pasirodė :roll: ), Dagris irgi ne iš maloniųjų, nors darbą atliko :roll: Deladoje seniai bebuvau, bet lyg nieko...prieš porą metelių mašiną tikrai ilgokai pralaikė. Pas juos ant sienos yra kainininkas, kuris man dažnai būna nepriimtinas :lol:
Ten dar šalia Acuros yra Rimtoma, tai irgi nieko gero - jei gerai pamenu, sugebėjo tėčio mašinai suportą sugadint ir mol ne jie kalti :|
Lukšio gatvėj šalia kėdžių centro servisiukas irgi kietas - jei stebi darbus serviso patalpoje, darbų kaina keliama 15% :D

Vitalikas rašėCOLONBet gaila kad suvedima ratu nedaro, jau reikia vaziot i kita vieta. Bet zinau gera vieta. Mama vaziavo ratu suvedima padaryt tai tik 30 lt sumokejo :D
kur? :wink: Jei slapta - PM 8)
'96 ek3 ferio - project daily car
'93 Lancer 1.6 - SOLD
'97 ej6bėda bėdelė - non ftak gonda - SOLD

'95 Colt 1.3 - sold

Vartotojo avataras
ZyXEL
Valdybos narys
PranešimaiCOLON 11305
UžsiregistravoCOLON 2004 08 12, 03:00
AutomobilisCOLON Lancer Evolution GSR 2011
SkypeCOLON zyxelis
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

Re: Servisai Vilniuje (Šiaurės miestelyje)

Neperskaitytas pranešimas ZyXEL » 2009 03 16, 16:14

Tai ten tas pirmas map'as yra serviso, o ne garažo kokio nors? Gal turi kokį www, jeigu taip? :roll:
Dėl subraižymų čia viskas aišku, aš kalbu apie tokius dalykus, kaip kad keičiant važiuoklės ko nors neprisuka ir po to ratas nukrenta ar blogai uždėtas pagr. diržas ir pan. ;)

P.S. Kol kas geriausius atsiliepimus apie suvedimo darymą (taip pat ir iš savo pusės galėčiau pasakyt) gauna "ARX Servisas" ala Škoda centras geležinio vilko gatvėj (šiek tiek toliau nuo sankryžos su žalgirio gatve aukštyn, po dešine) ;) Kažkada už abiejų ašių suvedimą sumokėjau 50Lt, bet daro su lazeriais, kompu ir t.t., paaiškina jei kas negerai, atspausdina lapą su parodymais ;) Vienžo patiko ir tikriausiai ten ir varysiu toliau :)
Mitsubishi Colt 91' 1.5L 12V (C50) - Parduotas
Mitsubishi Colt 94' 1.6L 16V (CA0) - Parduotas
Eagle Talon TSi 95' 2.0L+T (D32A) - Parduotas

Lancer Evolution X GSR 2011

Vartotojo avataras
Vitalikas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1113
UžsiregistravoCOLON 2008 08 21, 12:52
AutomobilisCOLON Mitsubishi Colt
SkypeCOLON tyler-lt
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

Re: Servisai Vilniuje (Šiaurės miestelyje)

Neperskaitytas pranešimas Vitalikas » 2009 03 16, 16:23

Jankiz rašėCOLON kur? :wink: Jei slapta - PM 8)
Cia
Paveikslėlis
Jai reikia numerio tai vakare kai grisiu namo paieskosiu vizitines.
ZyXEL rašėCOLONTai ten tas pirmas map'as yra serviso, o ne garažo kokio nors? Gal turi kokį www, jeigu taip?
Gal ir turi bet as nezinau.... ir seip kazkaip tai nepaklausiau
ZyXEL rašėCOLONDėl subraižymų čia viskas aišku, aš kalbu apie tokius dalykus, kaip kad keičiant važiuoklės ko nors neprisuka ir po to ratas nukrenta ar blogai uždėtas pagr. diržas ir pan. ;)
Tai mes aiskinomes su Tanagra labai ilgai ir nuobodziai pinigus mes neatgavom nes tipo reikia apziureti masina kada pasiimi o ne kada isvaziavai ir po menesio grizti su pritenzijomes.
O del varztu tai draugas atvaziavo po keliu valandu ir atgavo pinigus.
Mitsubishi Colt 92' 1.6L 16V 83kw Paveikslėlis ..:: SOLD ::..
Mitsubishi Carisma 98'
Garmin nuvi 660 = LT TOP 1.11

Vartotojo avataras
ZyXEL
Valdybos narys
PranešimaiCOLON 11305
UžsiregistravoCOLON 2004 08 12, 03:00
AutomobilisCOLON Lancer Evolution GSR 2011
SkypeCOLON zyxelis
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

Re: Servisai Vilniuje (Šiaurės miestelyje)

Neperskaitytas pranešimas ZyXEL » 2009 03 16, 18:07

Vitalikas rašėCOLON
ZyXEL rašėCOLONTai ten tas pirmas map'as yra serviso, o ne garažo kokio nors? Gal turi kokį www, jeigu taip?
Gal ir turi bet as nezinau.... ir seip kazkaip tai nepaklausiau
Tai gal šiaip kokius kontaktus turi, kad nereiktų važinėt? Dėkui
Mitsubishi Colt 91' 1.5L 12V (C50) - Parduotas
Mitsubishi Colt 94' 1.6L 16V (CA0) - Parduotas
Eagle Talon TSi 95' 2.0L+T (D32A) - Parduotas

Lancer Evolution X GSR 2011

Vartotojo avataras
drago0on
Dalyvis
PranešimaiCOLON 568
UžsiregistravoCOLON 2007 03 09, 16:00
MiestasCOLON Vilnius

Re: Servisai Vilniuje (Šiaurės miestelyje)

Neperskaitytas pranešimas drago0on » 2009 03 16, 19:03

Acuroj siaures miestely lankiausi kelis kartus, tai apie darba nieko blogo negaliu pasakyt, viena karta restauravo galinius suportus ir rankinio trosus keite, aisku kaina didesne negu "garaziuke", bet padare viska tvarkingai. Dar karta reguliavo degima ir karteri keite, tai jau metai laiko viskas tvarkoj, padare iki galo visus varztus prisuko :lol:
Beje gal reikia universaliu vairo koloneles apsauginiu gumu ? turiu neispakuotas :) man irgi jas reikejo keist, bet kai jau prisiruosiau buvo per velu, teko visa vairo kolonele keist.
Yra dar neblogas jaunas meistriukas kuris man vairo kolonele keite, duslintuva uzlope, stabdziu slangutes keite. Dirba jis siaures miestely, ivaziavimas is kareiviu gatves, jei ka galesiu surast kontaktus veliau.

Vartotojo avataras
ZyXEL
Valdybos narys
PranešimaiCOLON 11305
UžsiregistravoCOLON 2004 08 12, 03:00
AutomobilisCOLON Lancer Evolution GSR 2011
SkypeCOLON zyxelis
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

Re: Servisai Vilniuje (Šiaurės miestelyje)

Neperskaitytas pranešimas ZyXEL » 2009 03 16, 22:15

drago0on rašėCOLON...Beje gal reikia universaliu vairo koloneles apsauginiu gumu ? turiu neispakuotas :) man irgi jas reikejo keist, bet kai jau prisiruosiau buvo per velu, teko visa vairo kolonele keist.
Na gal ir reiktų, jei mano kolonėlei irgi ne amen :lol: O kame pasireiškė jos gyvasties pabaiga? Nes pagal gumos stovį, kai ją pamačiau, tai spėju jau gerokai pavažinėjau su tokia :lol:
drago0on rašėCOLONYra dar neblogas jaunas meistriukas kuris man vairo kolonele keite, duslintuva uzlope, stabdziu slangutes keite. Dirba jis siaures miestely, ivaziavimas is kareiviu gatves, jei ka galesiu surast kontaktus veliau.
Jei ką- kreipsiuos ;)
Mitsubishi Colt 91' 1.5L 12V (C50) - Parduotas
Mitsubishi Colt 94' 1.6L 16V (CA0) - Parduotas
Eagle Talon TSi 95' 2.0L+T (D32A) - Parduotas

Lancer Evolution X GSR 2011

Vartotojo avataras
drago0on
Dalyvis
PranešimaiCOLON 568
UžsiregistravoCOLON 2007 03 09, 16:00
MiestasCOLON Vilnius

Re: Servisai Vilniuje (Šiaurės miestelyje)

Neperskaitytas pranešimas drago0on » 2009 03 16, 22:48

ZyXEL rašėCOLON Na gal ir reiktų, jei mano kolonėlei irgi ne amen :lol: O kame pasireiškė jos gyvasties pabaiga? Nes pagal gumos stovį, kai ją pamačiau, tai spėju jau gerokai pavažinėjau su tokia :lol:
pasireiskia vairo drebejimu, bildejimu kai vaziuoji nelygiu keliu ;) man jau gan stipriai tai reiskes, nes ilga laika vazinejau neapziurejes, o kai pamaciau tai uzdelsiau susitvarkyt.
Beje po gumu keitimo reiks daryt suvedima priekiniu ratu ;) tas meistriukas pats to nedaro, bet nuveza padaryt pas speca koki tais, man visu 4 ratu suvedimas kainavo 80lt, po visko duoda lapa su kampais, isvirtimu na kaip priklauso.

Vartotojo avataras
ZyXEL
Valdybos narys
PranešimaiCOLON 11305
UžsiregistravoCOLON 2004 08 12, 03:00
AutomobilisCOLON Lancer Evolution GSR 2011
SkypeCOLON zyxelis
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

Re: Servisai Vilniuje (Šiaurės miestelyje)

Neperskaitytas pranešimas ZyXEL » 2009 03 16, 22:57

drago0on rašėCOLON...pasireiskia vairo drebejimu, bildejimu kai vaziuoji nelygiu keliu ;) man jau gan stipriai tai reiskes, nes ilga laika vazinejau neapziurejes, o kai pamaciau tai uzdelsiau susitvarkyt.
Beje po gumu keitimo reiks daryt suvedima priekiniu ratu ;) tas meistriukas pats to nedaro, bet nuveza padaryt pas speca koki tais, man visu 4 ratu suvedimas kainavo 80lt, po visko duoda lapa su kampais, isvirtimu na kaip priklauso.
Mhm, tai man dar to nėra (na bent jau nepajaučiau) ;) Tai tada jamam tavo tas gumas- bandysiu prakišt į tą Acura gal (pratestuosim), nes darbų nemažai esu susirašęs... Reiks ryt pažiūrėt kaip ten kas, o dėl suvedimo žinau- jau rašiau apie tai aukščiau ;) Tai pasakok ką gero už tas rezinkas nori į PM'ą (beje, man tik vienos reikia :twisted: bet jei sukalbamas būsi- abi paimsiu) :lol:
Mitsubishi Colt 91' 1.5L 12V (C50) - Parduotas
Mitsubishi Colt 94' 1.6L 16V (CA0) - Parduotas
Eagle Talon TSi 95' 2.0L+T (D32A) - Parduotas

Lancer Evolution X GSR 2011

Vartotojo avataras
Faze
Dalyvis
PranešimaiCOLON 603
UžsiregistravoCOLON 2007 05 02, 20:05
AutomobilisCOLON 1 G
MiestasCOLON Vilnius / Panevezys

Re: Servisai Vilniuje (Šiaurės miestelyje)

Neperskaitytas pranešimas Faze » 2009 03 17, 01:01

ZyXEL rašėCOLON
drago0on rašėCOLON...pasireiskia vairo drebejimu, bildejimu kai vaziuoji nelygiu keliu ;) man jau gan stipriai tai reiskes, nes ilga laika vazinejau neapziurejes, o kai pamaciau tai uzdelsiau susitvarkyt.
Beje po gumu keitimo reiks daryt suvedima priekiniu ratu ;) tas meistriukas pats to nedaro, bet nuveza padaryt pas speca koki tais, man visu 4 ratu suvedimas kainavo 80lt, po visko duoda lapa su kampais, isvirtimu na kaip priklauso.
Mhm, tai man dar to nėra (na bent jau nepajaučiau) ;) Tai tada jamam tavo tas gumas- bandysiu prakišt į tą Acura gal (pratestuosim), nes darbų nemažai esu susirašęs... Reiks ryt pažiūrėt kaip ten kas, o dėl suvedimo žinau- jau rašiau apie tai aukščiau ;) Tai pasakok ką gero už tas rezinkas nori į PM'ą (beje, man tik vienos reikia :twisted: bet jei sukalbamas būsi- abi paimsiu) :lol:
Em nesinori gasdinti taciau mano buves kolega pries pora metu toj Acuroj varikli tvarke tai apie ja pasake tie - paskutinis kartas kai as ka nors ten darau. Tai as kazkaip nelabai linkes buciau ten tvarkyt... nu bent jau is atsiliepimu is savo aplinkos zmoniu....
Tomas Fazė
Jaguar XF - daily
TSi AWD - money waster

Vartotojo avataras
Sharas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1064
UžsiregistravoCOLON 2005 04 10, 03:00
MiestasCOLON Vilnius - Siaul

Re: Servisai Vilniuje (Šiaurės miestelyje)

Neperskaitytas pranešimas Sharas » 2009 03 17, 16:26

Vandens pompa ir guma tai galeciau pakeisti (ar siaip jei ka pakeist reiktu), bet tik tuo atveju jei neskubu, nes dabar sia savaite tai laiko kazkaip maza :?
Tiesa su diagnostika nelabai galiu kuom padet, nes neturiu irangos.

P.S. Garazas mano siaures miesteli :mrgreen:
Daily pocket-rocket: 92 Mitsu Colt Gti
Weekend: turbo powered Nissan S12
EikTuNaa... TEAM
Zvaigzdiu Metalas Inc.

Vartotojo avataras
ZyXEL
Valdybos narys
PranešimaiCOLON 11305
UžsiregistravoCOLON 2004 08 12, 03:00
AutomobilisCOLON Lancer Evolution GSR 2011
SkypeCOLON zyxelis
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

Re: Servisai Vilniuje (Šiaurės miestelyje)

Neperskaitytas pranešimas ZyXEL » 2009 03 17, 21:11

Sharas rašėCOLONVandens pompa ir guma tai galeciau pakeisti (ar siaip jei ka pakeist reiktu), bet tik tuo atveju jei neskubu, nes dabar sia savaite tai laiko kazkaip maza :?
Tiesa su diagnostika nelabai galiu kuom padet, nes neturiu irangos.

P.S. Garazas mano siaures miesteli :mrgreen:
Na kitam kartui žinosim, deja buvo skubu ;) Vandens pompą ir gumas pakeitė Acura (na bent jau visos dalys tikrai sudėtos naujos, nes matosi :lol: )... ;) Apie pačią Acurą ir jos darbą galėsiu tikriausiai po šiek tiek laiko papasakot, jei niekas neišlįs ;)
Mitsubishi Colt 91' 1.5L 12V (C50) - Parduotas
Mitsubishi Colt 94' 1.6L 16V (CA0) - Parduotas
Eagle Talon TSi 95' 2.0L+T (D32A) - Parduotas

Lancer Evolution X GSR 2011

BUTTON_POST_REPLY