SIGMA degina 20l duju ar tai normalu?

Remonto klausimai, netinkantys kitose skiltyse
Andrius Sigma
Dalyvis
PranešimaiCOLON 58
UžsiregistravoCOLON 2005 11 21, 13:50
MiestasCOLON Klaipeda

SIGMA degina 20l duju ar tai normalu?

Neperskaitytas pranešimas Andrius Sigma » 2005 11 21, 14:07

Sveiki, Turiu mitsubishi sigma 3l 151kw automatas, nesenaai isidejau dujas, degina 20 l 100km man atrodo kazkaip perdaug , gal kas nors turit toki auto su dujom, idomu ar tai normalu, ir siaip ka galit pasakyt apie Sigma.

Vartotojo avataras
Matosas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 14583
UžsiregistravoCOLON 2004 08 16, 03:00
AutomobilisCOLON Ealge Talon TSI AWD
MiestasCOLON Sostinė
CONTACTCOLON

Re: SIGMA degina 20l duju ar tai normalu?

Neperskaitytas pranešimas Matosas » 2005 11 21, 14:15

Andrius Sigma rašėCOLONSveiki, Turiu mitsubishi sigma 3l 151kw automatas, nesenaai isidejau dujas, degina 20 l 100km man atrodo kazkaip perdaug , gal kas nors turit toki auto su dujom, idomu ar tai normalu, ir siaip ka galit pasakyt apie Sigma.
na dujų turi degint keliais litrais daugiau negu benzino, priklausomai nuo įrangos gali degint ir tik 0,5l/100km daugiau, taigi priklauso kiek pas tave prieš tai rijo benzo :idea:
1G GS '93 (SOLD, gone to LV)
1G GST '90 (SOLD, gone to LV)
2G TSI (SOLD, gone to Jarka)
2G TSI AWD 1G 7 bolt SWAP nuo meilės iki neapykantos-vienas žingsnis

Nusipirk mitsubishi, įrodyk kad vyras esi
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
egisas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 4746
UžsiregistravoCOLON 2004 09 09, 03:00
MiestasCOLON Palanga

Neperskaitytas pranešimas egisas » 2005 11 21, 14:25

Siaip neturetu toks rajunas buti :roll: diagnostika gal kokia pasidaryk Hokloj. Kas ten variklius su duju yranga reguliuoja Klp tai nezinau.
Paveikslėlis
'91 eclipse GST
'01 PS GTI
'03 307SW HDI

Vyckele

Neperskaitytas pranešimas Vyckele » 2005 11 21, 14:51

Gal automatas

Andrius Sigma
Dalyvis
PranešimaiCOLON 58
UžsiregistravoCOLON 2005 11 21, 13:50
MiestasCOLON Klaipeda

Neperskaitytas pranešimas Andrius Sigma » 2005 11 22, 14:02

Jo automatas, bet benzino degina tikrai nedaug apie 12 litru nedaugiau, duininkai sako kad tai normalu, tie duininkai ten 9 klases baige jiems svarbu ideti iranga ir litus paimti o paskui jau kaipnori nervina mane tokie meistrai blin.

Vartotojo avataras
ZyXEL
Valdybos narys
PranešimaiCOLON 11305
UžsiregistravoCOLON 2004 08 12, 03:00
AutomobilisCOLON Lancer Evolution GSR 2011
SkypeCOLON zyxelis
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas ZyXEL » 2005 11 22, 14:05

Andrius Sigma rašėCOLONJo automatas, bet benzino degina tikrai nedaug apie 12 litru nedaugiau, duininkai sako kad tai normalu, tie duininkai ten 9 klases baige jiems svarbu ideti iranga ir litus paimti o paskui jau kaipnori nervina mane tokie meistrai blin.
Šiaip ne mitsubishi, bet vis tiek- mano buvęs bendradarbis su Aubi V8 lakstydavo (3,4l v8 automatas, jei gerai pamenu)- tai 24 litrus rydavo normaliom sąlygom :twisted: :lol: 8O Nu tai gal ir sigmoj panašiai :roll:
Mitsubishi Colt 91' 1.5L 12V (C50) - Parduotas
Mitsubishi Colt 94' 1.6L 16V (CA0) - Parduotas
Eagle Talon TSi 95' 2.0L+T (D32A) - Parduotas

Lancer Evolution X GSR 2011

Vartotojo avataras
teqi
Dalyvis
PranešimaiCOLON 627
UžsiregistravoCOLON 2005 05 05, 03:00
MiestasCOLON Kaunas

Neperskaitytas pranešimas teqi » 2005 11 22, 20:10

manau, kad normalu. lyginu su savo talonu. anxciau, vasara imdavo koki 12-14l benzo, daba ziema net bijau skaiciuot, nes skaiciai labaj isauge ir pagal jokius logikos desnius man nesueina (siekia netoli 20l, vazinejant mieste)
Eagle Talon TSi AWD '95 (ex)

Vartotojo avataras
kalvis
Dalyvis
PranešimaiCOLON 115
UžsiregistravoCOLON 2005 09 08, 16:15
MiestasCOLON vilnius

Neperskaitytas pranešimas kalvis » 2005 11 22, 21:41

teqi rašėCOLONmanau, kad normalu. lyginu su savo talonu. anxciau, vasara imdavo koki 12-14l benzo, daba ziema net bijau skaiciuot, nes skaiciai labaj isauge ir pagal jokius logikos desnius man nesueina (siekia netoli 20l, vazinejant mieste)
8O joooo mergyt tu viena gali mazeikiu nafta islaikit.nebandei vezt reguliuat :?:

Vartotojo avataras
teqi
Dalyvis
PranešimaiCOLON 627
UžsiregistravoCOLON 2005 05 05, 03:00
MiestasCOLON Kaunas

Neperskaitytas pranešimas teqi » 2005 11 23, 00:49

kalvis rašėCOLON
teqi rašėCOLONmanau, kad normalu. lyginu su savo talonu. anxciau, vasara imdavo koki 12-14l benzo, daba ziema net bijau skaiciuot, nes skaiciai labaj isauge ir pagal jokius logikos desnius man nesueina (siekia netoli 20l, vazinejant mieste)
8O joooo mergyt tu viena gali mazeikiu nafta islaikit.nebandei vezt reguliuat :?:
nzn kur ir ka reguliuot :) issitycios is manes kai nuvaziuosiu. :roll: sakys turbina, 4 varomi tai kiek tu nori kad imtu, 8 l?
Eagle Talon TSi AWD '95 (ex)

Vartotojo avataras
Aikste
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1116
UžsiregistravoCOLON 2005 08 04, 03:00
AutomobilisCOLON Mitsubishi Lancer 4WD universalas
SkypeCOLON Aikste
MiestasCOLON Kaunas

Neperskaitytas pranešimas Aikste » 2005 11 23, 09:29

teqi rašėCOLON
kalvis rašėCOLON 8O joooo mergyt tu viena gali mazeikiu nafta islaikit.nebandei vezt reguliuat :?:
nzn kur ir ka reguliuot :) issitycios is manes kai nuvaziuosiu. :roll: sakys turbina, 4 varomi tai kiek tu nori kad imtu, 8 l?
Teisingai Teqi, man 4WD irgi kainuoja, pas mane ziema virs 10L srebia ir turbinos nereikia, bet uztat vaziuoji mieste kaip caras, kuo blogesnes salygos tuo linksmiau vaziuoti :lol:
O tu jei mieste trumpais atstumais pavazineji tai visam agregatu kopleksui dirbant saltoje busenoje tai kuro tikrai ne mazai reikia.
Variantas isigyti papigiaja koki "Ford Coka Cola" tipo mazalitrazke specialiai drozimui mieste.
Kitu atveju "Ivaizdis dar ne viskas, jis dar ir brangiai kainuoja" :idea: :arrow: :lol:
Lancer 93'(улонас LT) GLX universalas 1.6L 16V 83kW 4WD (raudonas, jau pensijoje)
Subaru Legacy 99' Wagon 2,5L AT Limited

Vartotojo avataras
Matosas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 14583
UžsiregistravoCOLON 2004 08 16, 03:00
AutomobilisCOLON Ealge Talon TSI AWD
MiestasCOLON Sostinė
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Matosas » 2005 11 23, 09:40

Aikste rašėCOLON
teqi rašėCOLON nzn kur ir ka reguliuot :) issitycios is manes kai nuvaziuosiu. :roll: sakys turbina, 4 varomi tai kiek tu nori kad imtu, 8 l?
Teisingai Teqi, man 4WD irgi kainuoja, pas mane ziema virs 10L srebia ir turbinos nereikia, bet uztat vaziuoji mieste kaip caras, kuo blogesnes salygos tuo linksmiau vaziuoti :lol:
O tu jei mieste trumpais atstumais pavazineji tai visam agregatu kopleksui dirbant saltoje busenoje tai kuro tikrai ne mazai reikia.
Variantas isigyti papigiaja koki "Ford Coka Cola" tipo mazalitrazke specialiai drozimui mieste.
Kitu atveju "Ivaizdis dar ne viskas, jis dar ir brangiai kainuoja" :idea: :arrow: :lol:
ne jei nori kad imtų nedaug imk kokį piatą, o šiaip tai didžiausios kuro sąnaudos būna kai žiema važinėji trumpais atstumais, nes nespėja įšilt motoriukas :idea:
1G GS '93 (SOLD, gone to LV)
1G GST '90 (SOLD, gone to LV)
2G TSI (SOLD, gone to Jarka)
2G TSI AWD 1G 7 bolt SWAP nuo meilės iki neapykantos-vienas žingsnis

Nusipirk mitsubishi, įrodyk kad vyras esi
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
ZyXEL
Valdybos narys
PranešimaiCOLON 11305
UžsiregistravoCOLON 2004 08 12, 03:00
AutomobilisCOLON Lancer Evolution GSR 2011
SkypeCOLON zyxelis
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas ZyXEL » 2005 11 23, 09:46

Matosas rašėCOLONne jei nori kad imtų nedaug imk kokį piatą, o šiaip tai didžiausios kuro sąnaudos būna kai žiema važinėji trumpais atstumais, nes nespėja įšilt motoriukas :idea:
Vilniuj tie "Maži atstumai" vis tiek yra dideli, nes pusę laiko kamščiuose prastovi :ranting: ir variklis ten jau 3 ar 4 kartus turbūt spėtų sušilt ir ataušt :lol:
Mitsubishi Colt 91' 1.5L 12V (C50) - Parduotas
Mitsubishi Colt 94' 1.6L 16V (CA0) - Parduotas
Eagle Talon TSi 95' 2.0L+T (D32A) - Parduotas

Lancer Evolution X GSR 2011

Vartotojo avataras
Aikste
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1116
UžsiregistravoCOLON 2005 08 04, 03:00
AutomobilisCOLON Mitsubishi Lancer 4WD universalas
SkypeCOLON Aikste
MiestasCOLON Kaunas

Neperskaitytas pranešimas Aikste » 2005 11 23, 09:46

Matosas rašėCOLON
Aikste rašėCOLON Teisingai Teqi, man 4WD irgi kainuoja, pas mane ziema virs 10L srebia ir turbinos nereikia, bet uztat vaziuoji mieste kaip caras, kuo blogesnes salygos tuo linksmiau vaziuoti :lol:
O tu jei mieste trumpais atstumais pavazineji tai visam agregatu kopleksui dirbant saltoje busenoje tai kuro tikrai ne mazai reikia.
Variantas isigyti papigiaja koki "Ford Coka Cola" tipo mazalitrazke specialiai drozimui mieste.
Kitu atveju "Ivaizdis dar ne viskas, jis dar ir brangiai kainuoja" :idea: :arrow: :lol:
ne jei nori kad imtų nedaug imk kokį piatą, o šiaip tai didžiausios kuro sąnaudos būna kai žiema važinėji trumpais atstumais, nes nespėja įšilt motoriukas :idea:
Piatas papus labai krato :lol:
Lancer 93'(улонас LT) GLX universalas 1.6L 16V 83kW 4WD (raudonas, jau pensijoje)
Subaru Legacy 99' Wagon 2,5L AT Limited

Vartotojo avataras
teqi
Dalyvis
PranešimaiCOLON 627
UžsiregistravoCOLON 2005 05 05, 03:00
MiestasCOLON Kaunas

Neperskaitytas pranešimas teqi » 2005 11 23, 10:09

Matosas rašėCOLON
Aikste rašėCOLON
Teisingai Teqi, man 4WD irgi kainuoja, pas mane ziema virs 10L srebia ir turbinos nereikia, bet uztat vaziuoji mieste kaip caras, kuo blogesnes salygos tuo linksmiau vaziuoti :lol:
O tu jei mieste trumpais atstumais pavazineji tai visam agregatu kopleksui dirbant saltoje busenoje tai kuro tikrai ne mazai reikia.
Variantas isigyti papigiaja koki "Ford Coka Cola" tipo mazalitrazke specialiai drozimui mieste.
Kitu atveju "Ivaizdis dar ne viskas, jis dar ir brangiai kainuoja" :idea: :arrow: :lol:
ne jei nori kad imtų nedaug imk kokį piatą, o šiaip tai didžiausios kuro sąnaudos būna kai žiema važinėji trumpais atstumais, nes nespėja įšilt motoriukas :idea:
tai as dazniausia taip ir vazineju, nedideliais atstumais. kur cia kaune toli nuvaziuosi, iki centro ir atgal :)
Eagle Talon TSi AWD '95 (ex)

Vartotojo avataras
Aikste
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1116
UžsiregistravoCOLON 2005 08 04, 03:00
AutomobilisCOLON Mitsubishi Lancer 4WD universalas
SkypeCOLON Aikste
MiestasCOLON Kaunas

Neperskaitytas pranešimas Aikste » 2005 11 23, 10:23

ZyXEL rašėCOLON
Matosas rašėCOLONne jei nori kad imtų nedaug imk kokį piatą, o šiaip tai didžiausios kuro sąnaudos būna kai žiema važinėji trumpais atstumais, nes nespėja įšilt motoriukas :idea:
Vilniuj tie "Maži atstumai" vis tiek yra dideli, nes pusę laiko kamščiuose prastovi :ranting: ir variklis ten jau 3 ar 4 kartus turbūt spėtų sušilt ir ataušt :lol:
Tai va jei varikliai 1.6L ir 3L tai kuris kamsciuose daugiau benzo srebia?
Girdejau kad yra dedamos sistemos i didelius variklius kurios neesant reikalui varikliui dirbti pilnu pajegumu nutraukia kuro padavima i kelis cilindrus ir taip taupomas kuras stovint kamsciuose ir visokiose kitokiose laiko marinavimo su ijungtu varikliu situacijose.
Lancer 93'(улонас LT) GLX universalas 1.6L 16V 83kW 4WD (raudonas, jau pensijoje)
Subaru Legacy 99' Wagon 2,5L AT Limited

BUTTON_POST_REPLY