Tai suka tai nesuka starterio

Generatorius, apšvietimas, garso aparatūra, akumuliatorius bei kitos elektrinės sistemos dalys ir jų remontas
Vartotojo avataras
taxistas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 1981
UžsiregistravoCOLON 2005 02 26, 02:00
AutomobilisCOLON e38, M67
SkypeCOLON valentaspilz
MiestasCOLON Dzukija
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas taxistas » 2005 11 16, 11:10

Matosai, turejau omeny starterio sepetelius. As irgi vos nenupirkau nauja akuma nes vos vos suko( i pabaiga visai nesuko), o pasirodo starterio sepeteliai parejo, kontaktas darosi vis blogesnis ir vis sunkiau suka. O toks jausmas kad akumas nuduso
ex: galant 95' TD, 97' TD
e38 M67

http://www.fxpro.co.uk/

Vartotojo avataras
Matosas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 14583
UžsiregistravoCOLON 2004 08 16, 03:00
AutomobilisCOLON Ealge Talon TSI AWD
MiestasCOLON Sostinė
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Matosas » 2005 11 16, 11:13

taxistas rašėCOLONMatosai, turejau omeny starterio sepetelius. As irgi vos nenupirkau nauja akuma nes vos vos suko( i pabaiga visai nesuko), o pasirodo starterio sepeteliai parejo, kontaktas darosi vis blogesnis ir vis sunkiau suka. O toks jausmas kad akumas nuduso
aaa o tai jie kiečiami ar kaip ir kiek kaštuoja :?:
1G GS '93 (SOLD, gone to LV)
1G GST '90 (SOLD, gone to LV)
2G TSI (SOLD, gone to Jarka)
2G TSI AWD 1G 7 bolt SWAP nuo meilės iki neapykantos-vienas žingsnis

Nusipirk mitsubishi, įrodyk kad vyras esi
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
taxistas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 1981
UžsiregistravoCOLON 2005 02 26, 02:00
AutomobilisCOLON e38, M67
SkypeCOLON valentaspilz
MiestasCOLON Dzukija
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas taxistas » 2005 11 16, 11:15

Aisku keiciami. Blyn, senokai buvo, nepamenu. Patys sepeteliai pora lt, nes juos ten pritaiko/paslifuoja. Viskas kazkur apie 60lt
ex: galant 95' TD, 97' TD
e38 M67

http://www.fxpro.co.uk/

Vartotojo avataras
Matosas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 14583
UžsiregistravoCOLON 2004 08 16, 03:00
AutomobilisCOLON Ealge Talon TSI AWD
MiestasCOLON Sostinė
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Matosas » 2005 11 16, 11:23

taxistas rašėCOLONAisku keiciami. Blyn, senokai buvo, nepamenu. Patys sepeteliai pora lt, nes juos ten pritaiko/paslifuoja. Viskas kazkur apie 60lt
ok dėkui tikiuosi jie man ir bus parėje :pray:
nes simptomai tai tokie patys :D
1G GS '93 (SOLD, gone to LV)
1G GST '90 (SOLD, gone to LV)
2G TSI (SOLD, gone to Jarka)
2G TSI AWD 1G 7 bolt SWAP nuo meilės iki neapykantos-vienas žingsnis

Nusipirk mitsubishi, įrodyk kad vyras esi
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
duskas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 68
UžsiregistravoCOLON 2005 07 21, 03:00
MiestasCOLON Vilnius

Neperskaitytas pranešimas duskas » 2005 11 16, 15:56

visko gali buti:) pas mane pvz ir kazkada nesuko starterio pasiro buvo varztai islakste ir iskrites is savo vietos. teko naujus varztus pasidaryti ir prisiverzti starteriuka.:) tik priejimas bjaurus ziauriai
Mitsubishi Eclipse 1G balta

Vartotojo avataras
Aikste
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1116
UžsiregistravoCOLON 2005 08 04, 03:00
AutomobilisCOLON Mitsubishi Lancer 4WD universalas
SkypeCOLON Aikste
MiestasCOLON Kaunas

Neperskaitytas pranešimas Aikste » 2005 11 16, 16:42

Du variantai patikrinti:

Pirmas tai ar bendeksas imeta dantrati i varikli tai toks garsas kaip rele junginetusi pries starterio darba.
Antras: pats starteris kai jau minejo su laidais tiesiogiai tikrinti.
Lancer 93'(улонас LT) GLX universalas 1.6L 16V 83kW 4WD (raudonas, jau pensijoje)
Subaru Legacy 99' Wagon 2,5L AT Limited

Vartotojo avataras
teqi
Dalyvis
PranešimaiCOLON 627
UžsiregistravoCOLON 2005 05 05, 03:00
MiestasCOLON Kaunas

Neperskaitytas pranešimas teqi » 2005 11 16, 18:10

Micius rašėCOLON
Riebus rašėCOLONjei jau prasnekom apie starteri tai man tokiu yra itarimu ka jis pas mane peza na tame bedos nera bet siaip dlia vsiakix bizapasnix tai va kai vedi salta beee labai jau salta tai tik uzkurus tox grezimas trumpas nu daba visi pasakys kad per ilgai laikau rakta neee ne tox as ne blondine :D reiktu paklausyt kad suprast man mintis buvo kad cia dirzelis generatoriaus nes jei viskas butu sujunkta tai tas grezimas ilgesnis bet ne dirzelis nes jis naujas ir gerai itemptas ir necypia bbz sugalvokit patis kas cia gali buti :P :)
Lygiai tas pats ir pas mano lanceri, kai labai stipriai (zemiau -15) sala. Tai uzkurus keles sekundes pazvimbia/pagrezia/pazyzia ar dar kaip nors cia pavadinus, ir praeina.
Beje, man tai neatrodo, kad ta grezima galetu sukelti smagratis, kazkoks tas garsas ten ne metalinis ar kaip cia isireiskus, nu bet as aisku tiksliai nezinau :)
pas mane lygiai tas pats buvo, bet vasara, tai tikrai bent jau pas mane ne nuo salto oro priklauso. kaj uzvedi kazkas kelias sekundes pagergzdzia i vel nustoja. daba susiradau saskaita sena, tai parasyta 1) ivores 2)bendiksas ir total 110 litu :) nu daba tai niex negergzda, bet kazkaip irgi man sake, kad lygtais nieko blogo tas dzerzgimas... :roll: seip tik per nervus grodavo.
Eagle Talon TSi AWD '95 (ex)

Vartotojo avataras
Neiroc
Dalyvis
PranešimaiCOLON 400
UžsiregistravoCOLON 2005 05 23, 03:00
AutomobilisCOLON Audi 80 Q 2.2
SkypeCOLON xneiroc
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Neiroc » 2005 11 16, 18:16

teqi rašėCOLON pas mane lygiai tas pats buvo, bet vasara, tai tikrai bent jau pas mane ne nuo salto oro priklauso. kaj uzvedi kazkas kelias sekundes pagergzdzia i vel nustoja. daba susiradau saskaita sena, tai parasyta 1) ivores 2)bendiksas ir total 110 litu :) nu daba tai niex negergzda, bet kazkaip irgi man sake, kad lygtais nieko blogo tas dzerzgimas... :roll: seip tik per nervus grodavo.
drerzgia dazniausiai bendiksas, nieko blogo kol masina wedas bet po kurio laiko vistiek ji reikes keisti (ir ish esmes cia ne elektriko darbas:) o mechaniko ji pakeisti)

o jei silpnai suka tai gali but akumas nuduses arba sepeciai.
0000 80 '90 2.3 Q US-ed
----------------------
R.I.P:Pajero 2.5TD '88m, Lancer 1.6GLXi '94m,Mazda 626 2.2 '88m, OOOO '87 1.8GTi, Supra 3.0T '89, VVV Gols '91 1.8 mono aftomats

Vartotojo avataras
Matosas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 14583
UžsiregistravoCOLON 2004 08 16, 03:00
AutomobilisCOLON Ealge Talon TSI AWD
MiestasCOLON Sostinė
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Matosas » 2005 11 17, 08:55

Aikste rašėCOLONDu variantai patikrinti:

Pirmas tai ar bendeksas imeta dantrati i varikli tai toks garsas kaip rele junginetusi pries starterio darba.
Antras: pats starteris kai jau minejo su laidais tiesiogiai tikrinti.
kad ne bendiksas tai garantija, nes kaip ir sakiau nėra jokio garso
1G GS '93 (SOLD, gone to LV)
1G GST '90 (SOLD, gone to LV)
2G TSI (SOLD, gone to Jarka)
2G TSI AWD 1G 7 bolt SWAP nuo meilės iki neapykantos-vienas žingsnis

Nusipirk mitsubishi, įrodyk kad vyras esi
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Ramoonas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 96
UžsiregistravoCOLON 2005 01 06, 02:00

Neperskaitytas pranešimas Ramoonas » 2005 11 17, 12:17

Riebus rašėCOLONjei jau prasnekom apie starteri tai man tokiu yra itarimu ka jis pas mane peza na tame bedos nera bet siaip dlia vsiakix bizapasnix tai va kai vedi salta beee labai jau salta tai tik uzkurus tox grezimas trumpas nu daba visi pasakys kad per ilgai laikau rakta neee ne tox as ne blondine :D reiktu paklausyt kad suprast man mintis buvo kad cia dirzelis generatoriaus nes jei viskas butu sujunkta tai tas grezimas ilgesnis bet ne dirzelis nes jis naujas ir gerai itemptas ir necypia bbz sugalvokit patis kas cia gali buti :P :)
Paprastai tai būna bendiksas kai dar sukasi iš inercijos ir vibruoja padilusiom yvorėm...Bet turėjau atvejį su eskortu...( Čia aišku ne mašina o "veikiantis modelis" bet vistiek...}Toks "kriūktelėjimas" po užvedimo... ilgai buvau tikras kad bendiksas...Paskui netyčia pastebėjau tą patį garsą užvedus "pastūmimo būdu".... :roll:
Paskui išaiškėjo, kad tai kriuksėjo generatoriaus guoliai...prie pabaigos jau buvo.Juos pakeitus visi tie garsai dingo.

Vartotojo avataras
Matosas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 14583
UžsiregistravoCOLON 2004 08 16, 03:00
AutomobilisCOLON Ealge Talon TSI AWD
MiestasCOLON Sostinė
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Matosas » 2005 12 14, 21:07

problemą patvarkiau reiškias buvo taip:
inkaro vienas dantukas buv išlūžęs ir jis galutinai nudrožė starterio šepetėlius
starteris kaštavo 70 lt nuo 1,5 12V cotl/lancer darbas 25lt ir daug laiko bandant atidaryti klipiecą :wink:
1G GS '93 (SOLD, gone to LV)
1G GST '90 (SOLD, gone to LV)
2G TSI (SOLD, gone to Jarka)
2G TSI AWD 1G 7 bolt SWAP nuo meilės iki neapykantos-vienas žingsnis

Nusipirk mitsubishi, įrodyk kad vyras esi
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Pliustas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 3141
UžsiregistravoCOLON 2004 09 08, 03:00
AutomobilisCOLON Eclipse 1G
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Pliustas » 2005 12 14, 21:21

Matosas rašėCOLONproblemą patvarkiau reiškias buvo taip:
inkaro vienas dantukas buv išlūžęs ir jis galutinai nudrožė starterio šepetėlius
starteris kaštavo 70 lt nuo 1,5 12V cotl/lancer darbas 25lt ir daug laiko bandant atidaryti klipiecą :wink:
o kaip atidarei?......deginai?
::Trabant - Belekiek kilovatu:: Nupirko
::Toyota Starlet 0.9L:: Supuvo
::Clipse 1G - Шэтонас:: Puksht!!!
::Saab 9-3 154kw:: Benzo vagis

Vartotojo avataras
jhonis
Garbės narys
PranešimaiCOLON 1154
UžsiregistravoCOLON 2004 09 30, 03:00
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas jhonis » 2005 12 14, 21:54

Pliustas rašėCOLON
Matosas rašėCOLONproblemą patvarkiau reiškias buvo taip:
inkaro vienas dantukas buv išlūžęs ir jis galutinai nudrožė starterio šepetėlius
starteris kaštavo 70 lt nuo 1,5 12V cotl/lancer darbas 25lt ir daug laiko bandant atidaryti klipiecą :wink:
o kaip atidarei?......deginai?
Galiu papasakot kaip atidarėm: "Kišk kišk gerai, dabar suk nuo savęs gerai, suk suk dar dar, gerai gerai. Trau po lėto, dar trauk trauk, dabar trau sukdamas po biški į save, gerai gerai. :censored:.... blogai kišk atgal kišk kišk gerai dar dar"
Nu va panašiai buvo, o po to labai didelė auforija su viešais apsikabinimais. Nu žodžiu matyt reikėjo, žodžiais to jausmo neperteiksi
Colt CaO 4WD, Mivec 175 hp, Cyborg perleistas į teisingas rankas

Vartotojo avataras
Matosas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 14583
UžsiregistravoCOLON 2004 08 16, 03:00
AutomobilisCOLON Ealge Talon TSI AWD
MiestasCOLON Sostinė
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Matosas » 2005 12 14, 21:56

jhonis rašėCOLON
Pliustas rašėCOLON o kaip atidarei?......deginai?
Galiu papasakot kaip atidarėm: "Kišk kišk gerai, dabar suk nuo savęs gerai, suk suk dar dar, gerai gerai. Trau po lėto, dar trauk trauk, dabar trau sukdamas po biški į save, gerai gerai. :censored:.... blogai kišk atgal kišk kišk gerai dar dar"
Nu va panašiai buvo, o po to labai didelė auforija su viešais apsikabinimais. Nu žodžiu matyt reikėjo, žodžiais to jausmo neperteiksi
jo buvo gan įspūdingai kaip tik norėjau papasakot draugas išgelbėjo draugą :lol:
1G GS '93 (SOLD, gone to LV)
1G GST '90 (SOLD, gone to LV)
2G TSI (SOLD, gone to Jarka)
2G TSI AWD 1G 7 bolt SWAP nuo meilės iki neapykantos-vienas žingsnis

Nusipirk mitsubishi, įrodyk kad vyras esi
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
mpegas
Valdybos narys
PranešimaiCOLON 3017
UžsiregistravoCOLON 2005 08 04, 03:00
AutomobilisCOLON Sianas opelys
SkypeCOLON spokask
MiestasCOLON Mažeikiai
CONTACTCOLON

Re: Tai suka tai nesuka starterio

Neperskaitytas pranešimas mpegas » 2005 12 14, 22:32

Andriuxa rašėCOLONbandant vesti jokio sukimo,toks jausmas kad starterio nera :) .o kartais normaliai,kur ieskoti gedimo,gal kas patartu.
O dažniausiai tai būna....kištukas prie starterio, kur nuo spynelės ateina, apsioksidavęs. Padeda ir "kyšt...kyšt" padaryt :)

BUTTON_POST_REPLY