Tai suka tai nesuka starterio

Generatorius, apšvietimas, garso aparatūra, akumuliatorius bei kitos elektrinės sistemos dalys ir jų remontas
Vartotojo avataras
Andriuxa
Dalyvis
PranešimaiCOLON 3
UžsiregistravoCOLON 2005 02 05, 02:00
MiestasCOLON Klaipeda

Tai suka tai nesuka starterio

Neperskaitytas pranešimas Andriuxa » 2005 02 17, 19:32

bandant vesti jokio sukimo,toks jausmas kad starterio nera :) .o kartais normaliai,kur ieskoti gedimo,gal kas patartu.

Vartotojo avataras
Matosas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 14583
UžsiregistravoCOLON 2004 08 16, 03:00
AutomobilisCOLON Ealge Talon TSI AWD
MiestasCOLON Sostinė
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Matosas » 2005 02 17, 19:40

starterio yvore gali buti issidrozus :idea:
1G GS '93 (SOLD, gone to LV)
1G GST '90 (SOLD, gone to LV)
2G TSI (SOLD, gone to Jarka)
2G TSI AWD 1G 7 bolt SWAP nuo meilės iki neapykantos-vienas žingsnis

Nusipirk mitsubishi, įrodyk kad vyras esi
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Drumbash
Garbės narys
PranešimaiCOLON 1792
UžsiregistravoCOLON 2004 08 12, 03:00
AutomobilisCOLON šiuo metu neturiu jokio automobilio
MiestasCOLON Šiauliai

Neperskaitytas pranešimas Drumbash » 2005 02 17, 20:46

Matosas rašėCOLONstarterio yvore gali buti issidrozus :idea:
pritariu matosui, ten yra tokie kaip dantukai, jei vienas ishsidrozes ir ant jo nebepaiko kontakto tai ir nesuka :wink: Starterio remontas nuo 150 ~300lt.
citramonas kupinis.
http://www.zaliauskai.lt

Vartotojo avataras
Donix
Garbės narys
PranešimaiCOLON 2794
UžsiregistravoCOLON 2004 08 18, 03:00
AutomobilisCOLON Mitsubishi Lancer EVO IV [JDM]
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Donix » 2005 02 18, 10:05

Vilniuje starterio remontas kiek taisiau 80<
kitas starteris ish savartyno 50LT.<
bent ash kiek skambinausi pagal skelbimus 50-120lt. uzh starteri prasho :P taikas neapsimoka taisyt nebent tai atitiktu kito nenaujo starterio kainao vis zhinosi kad viena detale nauja ;)

o patikrint gali ishemi starteri ir prijungi tiesiog rpie akumo ir ziuri kaip suka ;)

Vartotojo avataras
Andriuxa
Dalyvis
PranešimaiCOLON 3
UžsiregistravoCOLON 2005 02 05, 02:00
MiestasCOLON Klaipeda

Neperskaitytas pranešimas Andriuxa » 2005 02 18, 11:13

dekui jums, reiks paziuret :wink:

Vartotojo avataras
Donix
Garbės narys
PranešimaiCOLON 2794
UžsiregistravoCOLON 2004 08 18, 03:00
AutomobilisCOLON Mitsubishi Lancer EVO IV [JDM]
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Donix » 2005 02 19, 16:15

Andriuxa rašėCOLONdekui jums, reiks paziuret :wink:
beja starteris tinka nuo betkurio mitciaus/Hiundai (88-92 colt/lancer/galant) (<95m. eclipse/talon/lacer) dar geriau dyzelio! ;)
uimk ir varyk ir ziurek kad butu panashus.... gal kontaktai truputi netaip ishdestyti ir t.t. bet tai smulkmena... ;)

Sekmes!

Vartotojo avataras
Riebus
Garbės narys
PranešimaiCOLON 9490
UžsiregistravoCOLON 2004 09 13, 03:00
AutomobilisCOLON Peshkom
SkypeCOLON Riebus
MiestasCOLON Anapilis

Neperskaitytas pranešimas Riebus » 2005 02 21, 19:22

jei jau prasnekom apie starteri tai man tokiu yra itarimu ka jis pas mane peza na tame bedos nera bet siaip dlia vsiakix bizapasnix tai va kai vedi salta beee labai jau salta tai tik uzkurus tox grezimas trumpas nu daba visi pasakys kad per ilgai laikau rakta neee ne tox as ne blondine :D reiktu paklausyt kad suprast man mintis buvo kad cia dirzelis generatoriaus nes jei viskas butu sujunkta tai tas grezimas ilgesnis bet ne dirzelis nes jis naujas ir gerai itemptas ir necypia bbz sugalvokit patis kas cia gali buti :P :)
Lexus IS350 Дас ист фантастишь...
Neturejo Matosas problemu nusipirko DSM!

Vartotojo avataras
Donix
Garbės narys
PranešimaiCOLON 2794
UžsiregistravoCOLON 2004 08 18, 03:00
AutomobilisCOLON Mitsubishi Lancer EVO IV [JDM]
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Donix » 2005 02 21, 19:50

Riebus rašėCOLONjei jau prasnekom apie starteri tai man tokiu yra itarimu ka jis pas mane peza na tame bedos nera bet siaip dlia vsiakix bizapasnix tai va kai vedi salta beee labai jau salta tai tik uzkurus tox grezimas trumpas nu daba visi pasakys kad per ilgai laikau rakta neee ne tox as ne blondine :D reiktu paklausyt kad suprast man mintis buvo kad cia dirzelis generatoriaus nes jei viskas butu sujunkta tai tas grezimas ilgesnis bet ne dirzelis nes jis naujas ir gerai itemptas ir necypia bbz sugalvokit patis kas cia gali buti :P :)
smagracio dantys supjauti... ;)
cia tik spejimas :/ reik ziuret

Vartotojo avataras
Micius
VIP narys
PranešimaiCOLON 4686
UžsiregistravoCOLON 2004 08 12, 03:00
MiestasCOLON Kaunas

Neperskaitytas pranešimas Micius » 2005 02 21, 21:40

Riebus rašėCOLONjei jau prasnekom apie starteri tai man tokiu yra itarimu ka jis pas mane peza na tame bedos nera bet siaip dlia vsiakix bizapasnix tai va kai vedi salta beee labai jau salta tai tik uzkurus tox grezimas trumpas nu daba visi pasakys kad per ilgai laikau rakta neee ne tox as ne blondine :D reiktu paklausyt kad suprast man mintis buvo kad cia dirzelis generatoriaus nes jei viskas butu sujunkta tai tas grezimas ilgesnis bet ne dirzelis nes jis naujas ir gerai itemptas ir necypia bbz sugalvokit patis kas cia gali buti :P :)
Lygiai tas pats ir pas mano lanceri, kai labai stipriai (zemiau -15) sala. Tai uzkurus keles sekundes pazvimbia/pagrezia/pazyzia ar dar kaip nors cia pavadinus, ir praeina.
Beje, man tai neatrodo, kad ta grezima galetu sukelti smagratis, kazkoks tas garsas ten ne metalinis ar kaip cia isireiskus, nu bet as aisku tiksliai nezinau :)
Lancer 1.5 '90 (-)
Eclipse 2.0 '94 (-)
Talon 2.0 '98 (-)
Talon TSi AWD '90 (-)
EVO VIII GSR '05 (-)
EVO X MR '09 (+)

Vartotojo avataras
Dzhedaj
Garbės narys
PranešimaiCOLON 15290
UžsiregistravoCOLON 2004 08 12, 03:00
AutomobilisCOLON Hyundai i30N Performance
SkypeCOLON dzhedajus
MiestasCOLON Kaunas

Neperskaitytas pranešimas Dzhedaj » 2005 02 21, 21:50

Toks pats garsas retkarchiai buna motinos bulkai...kazhkas sake, kad nieko blogo :)
'92 Colt GTI
'94 Galant V6 4x4
'01 Galant V6 Avance
...

Hyundai i30N Performance

Vartotojo avataras
DIESEL
Dalyvis
PranešimaiCOLON 21
UžsiregistravoCOLON 2005 10 24, 00:27
MiestasCOLON Plunge
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas DIESEL » 2005 11 07, 23:57

yra toksai :censored:*kas starteryje kuris sukas aplink savo asy kartu su juo sukasi dantraciai man buvo nutrukes tas :censored:*kas nuo dantraciu ir ju nebesuko tada startery gali mesti lauk as uz kolto 89m. mokejau 100lt

Vartotojo avataras
Donix
Garbės narys
PranešimaiCOLON 2794
UžsiregistravoCOLON 2004 08 18, 03:00
AutomobilisCOLON Mitsubishi Lancer EVO IV [JDM]
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

Re: Tai suka tai nesuka starterio

Neperskaitytas pranešimas Donix » 2005 11 08, 11:00

Andriuxa rašėCOLONbandant vesti jokio sukimo,toks jausmas kad starterio nera :) .o kartais normaliai,kur ieskoti gedimo,gal kas patartu.
laidai/kontaktai
starterio itempimo reles kontaktai

kai nesikuria pastatyk ant laisvo nuvsk laida nuo akumo iki starterio "v primuju" sujunk ir paziurek ar suka, jei suka vadinas laidai
http://www.imagine.lt idėja -> realybe
http://www.itprojektai.lt stabiliam darbui
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Matosas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 14583
UžsiregistravoCOLON 2004 08 16, 03:00
AutomobilisCOLON Ealge Talon TSI AWD
MiestasCOLON Sostinė
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Matosas » 2005 11 16, 08:39

gerai ir aš apie savo problemą :arrow:
reiškias taip vaizdas buvo lyg sėda akumas (jau nuo vasaros pabaigos vis lėčiau pradėjo sukt starterį), bet kadangi avis dar sukdavo staterį tai per daug ir nepergyvenau, ir tik vieną dieną džžžžyyk džyyyyyyk džžžžžžk dk ir žsio tylu, nu vo galvoju pasėdo :x na ką užstūmė mani (jau aprašyta istorija, bet kad neieškot pakartosiu)galvojau pavažiuosiu kažkiek pasikraus, tai vo nuvariau ~15 km užgesinau variklį ir iškatr vėl pabandžiau užvest :? 0emocijų nei garso 8O nu geras galvoju, tai ką gal nekrauna generatorius, bet jei nekrautų nepavažiuočiau, pamatuoju su voltmetru 14,5 :roll: krauna normaliai tai reiškia akumas visdėlto,be signalizaciaj veikia :roll: nu pokum galvoju nusiperku akumą įsidedu :D įsėdu pasuku starterį :x nei garso, tai vo dabar ja uir man iškilo klausimas ar čia ta čvorę bus bo rėlė lyg ir suveikia, ar yra dar kokių mazgų kur gali būt parėję :?: kas ten dar yra pritraukimo kažkokia rėlė (bet čia turbūt ta pati)
1G GS '93 (SOLD, gone to LV)
1G GST '90 (SOLD, gone to LV)
2G TSI (SOLD, gone to Jarka)
2G TSI AWD 1G 7 bolt SWAP nuo meilės iki neapykantos-vienas žingsnis

Nusipirk mitsubishi, įrodyk kad vyras esi
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
taxistas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 1981
UžsiregistravoCOLON 2005 02 26, 02:00
AutomobilisCOLON e38, M67
SkypeCOLON valentaspilz
MiestasCOLON Dzukija
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas taxistas » 2005 11 16, 09:00

Matosas rašėCOLONgerai ir aš apie savo problemą :arrow:
reiškias taip vaizdas buvo lyg sėda akumas (jau nuo vasaros pabaigos vis lėčiau pradėjo sukt starterį), bet kadangi avis dar sukdavo staterį tai per daug ir nepergyvenau, ir tik vieną dieną džžžžyyk džyyyyyyk džžžžžžk dk ir žsio tylu, nu vo galvoju pasėdo :x na ką užstūmė mani (jau aprašyta istorija, bet kad neieškot pakartosiu)galvojau pavažiuosiu kažkiek pasikraus, tai vo nuvariau ~15 km užgesinau variklį ir iškatr vėl pabandžiau užvest :? 0emocijų nei garso 8O nu geras galvoju, tai ką gal nekrauna generatorius, bet jei nekrautų nepavažiuočiau, pamatuoju su voltmetru 14,5 :roll: krauna normaliai tai reiškia akumas visdėlto,be signalizaciaj veikia :roll: nu pokum galvoju nusiperku akumą įsidedu :D įsėdu pasuku starterį :x nei garso, tai vo dabar ja uir man iškilo klausimas ar čia ta čvorę bus bo rėlė lyg ir suveikia, ar yra dar kokių mazgų kur gali būt parėję :?: kas ten dar yra pritraukimo kažkokia rėlė (bet čia turbūt ta pati)
sepeteliai :?:
ex: galant 95' TD, 97' TD
e38 M67

http://www.fxpro.co.uk/

Vartotojo avataras
Matosas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 14583
UžsiregistravoCOLON 2004 08 16, 03:00
AutomobilisCOLON Ealge Talon TSI AWD
MiestasCOLON Sostinė
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Matosas » 2005 11 16, 09:03

taxistas rašėCOLON
Matosas rašėCOLONgerai ir aš apie savo problemą :arrow:
reiškias taip vaizdas buvo lyg sėda akumas (jau nuo vasaros pabaigos vis lėčiau pradėjo sukt starterį), bet kadangi avis dar sukdavo staterį tai per daug ir nepergyvenau, ir tik vieną dieną džžžžyyk džyyyyyyk džžžžžžk dk ir žsio tylu, nu vo galvoju pasėdo :x na ką užstūmė mani (jau aprašyta istorija, bet kad neieškot pakartosiu)galvojau pavažiuosiu kažkiek pasikraus, tai vo nuvariau ~15 km užgesinau variklį ir iškatr vėl pabandžiau užvest :? 0emocijų nei garso 8O nu geras galvoju, tai ką gal nekrauna generatorius, bet jei nekrautų nepavažiuočiau, pamatuoju su voltmetru 14,5 :roll: krauna normaliai tai reiškia akumas visdėlto,be signalizaciaj veikia :roll: nu pokum galvoju nusiperku akumą įsidedu :D įsėdu pasuku starterį :x nei garso, tai vo dabar ja uir man iškilo klausimas ar čia ta čvorę bus bo rėlė lyg ir suveikia, ar yra dar kokių mazgų kur gali būt parėję :?: kas ten dar yra pritraukimo kažkokia rėlė (bet čia turbūt ta pati)
sepeteliai :?:
taigi skau generatorius krauna daugiau negu pakankama, o mano bosh silver 6B irgi geras tai manau kad starteris tiesiog neprasuka, o išskyrus tas ėvores ar dar kažkas gali būt :?:
1G GS '93 (SOLD, gone to LV)
1G GST '90 (SOLD, gone to LV)
2G TSI (SOLD, gone to Jarka)
2G TSI AWD 1G 7 bolt SWAP nuo meilės iki neapykantos-vienas žingsnis

Nusipirk mitsubishi, įrodyk kad vyras esi
Paveikslėlis

BUTTON_POST_REPLY