generatoriaus perkrovimas

Generatorius, apšvietimas, garso aparatūra, akumuliatorius bei kitos elektrinės sistemos dalys ir jų remontas
Vartotojo avataras
Roliz
Dalyvis
PranešimaiCOLON 6440
UžsiregistravoCOLON 2005 02 19, 02:00
AutomobilisCOLON Accord Tourer
SkypeCOLON stotas
MiestasCOLON Kaunas

generatoriaus perkrovimas

Neperskaitytas pranešimas Roliz » 2007 04 23, 00:42

Kaip manot ar sumazes paduodama itampa nuo generatoriaus istacius varza? nesinori remontuot nes laukiu kol nauja atsius. Be to ar imanoma kad generatoriaus rele nusoktu nuo trumpinimo sistemoje ar perkrovos? be to ar gali radiatoriaus ventiliatorius duot perkrova ? vnz daug prirasiau :)
Accord Tourer

Vartotojo avataras
egisas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 4746
UžsiregistravoCOLON 2004 09 09, 03:00
MiestasCOLON Palanga

Re: generatoriaus perkrovimas

Neperskaitytas pranešimas egisas » 2007 04 23, 00:44

Roliz rašėCOLONKaip manot ar sumazes paduodama itampa nuo generatoriaus istacius varza? nesinori remontuot nes laukiu kol nauja atsius. Be to ar imanoma kad generatoriaus rele nusoktu nuo trumpinimo sistemoje ar perkrovos? be to ar gali radiatoriaus ventiliatorius duot perkrova ? vnz daug prirasiau :)
Man po uztrumpinimo buvo akumo perkrovimas del generatoriaus reles kuri yra paciame generatoriuje. Ji gana nemazai kainuoja tai geriau imti naudota.
Paveikslėlis
'91 eclipse GST
'01 PS GTI
'03 307SW HDI

Vartotojo avataras
Roliz
Dalyvis
PranešimaiCOLON 6440
UžsiregistravoCOLON 2005 02 19, 02:00
AutomobilisCOLON Accord Tourer
SkypeCOLON stotas
MiestasCOLON Kaunas

Neperskaitytas pranešimas Roliz » 2007 04 23, 00:47

tai as ta suprantu , bet remontas man kainuos daugiau nei as uz ta generatoriu mokejau. o nuo ko tau uztrumpino ? kazin su testeriu imanoma atrast kur trumpina?
Accord Tourer

Vartotojo avataras
egisas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 4746
UžsiregistravoCOLON 2004 09 09, 03:00
MiestasCOLON Palanga

Neperskaitytas pranešimas egisas » 2007 04 23, 00:49

Roliz rašėCOLONtai as ta suprantu , bet remontas man kainuos daugiau nei as uz ta generatoriu mokejau. o nuo ko tau uztrumpino ? kazin su testeriu imanoma atrast kur trumpina?
Kisau nagus ten kur nereikia ir uztrumpino, tau nebutinai nuo uztrumpinimo galejo pareiti ta rele.
Paveikslėlis
'91 eclipse GST
'01 PS GTI
'03 307SW HDI

Vartotojo avataras
Roliz
Dalyvis
PranešimaiCOLON 6440
UžsiregistravoCOLON 2005 02 19, 02:00
AutomobilisCOLON Accord Tourer
SkypeCOLON stotas
MiestasCOLON Kaunas

Neperskaitytas pranešimas Roliz » 2007 04 23, 00:53

egisas rašėCOLON
Roliz rašėCOLONtai as ta suprantu , bet remontas man kainuos daugiau nei as uz ta generatoriu mokejau. o nuo ko tau uztrumpino ? kazin su testeriu imanoma atrast kur trumpina?
Kisau nagus ten kur nereikia ir uztrumpino, tau nebutinai nuo uztrumpinimo galejo pareiti ta rele.
matai kad ant stendo tikrino , rode kad geras, be to jau antram generatoriui kaput. Nes man atrodo kad ventiliatoriaus kalte nes kai pakeiciau greicio reguliavimo varza prasidejo tokie vejai.
Accord Tourer

Vartotojo avataras
Roliz
Dalyvis
PranešimaiCOLON 6440
UžsiregistravoCOLON 2005 02 19, 02:00
AutomobilisCOLON Accord Tourer
SkypeCOLON stotas
MiestasCOLON Kaunas

Neperskaitytas pranešimas Roliz » 2007 04 23, 01:22

katik pasiskaitinejau sugalvojau deti stabilizatoriu bet nzn ar toki rasiu kokio reik ...
Accord Tourer

BUTTON_POST_REPLY