Temperaturinis sensorius

Generatorius, apšvietimas, garso aparatūra, akumuliatorius bei kitos elektrinės sistemos dalys ir jų remontas
Grigutis
Dalyvis
PranešimaiCOLON 21
UžsiregistravoCOLON 2015 05 05, 23:41
AutomobilisCOLON 2008 Lancer 2,0 Di-D
MiestasCOLON Alytus/Kaunas

Temperaturinis sensorius

Neperskaitytas pranešimas Grigutis » 2018 09 10, 19:30

Sveiki isminciai. Neseniai teko operuoti savo miciui DPF ir suzinojau, kad nusproges vienas temperaturinis sensorius (juodas, nepajungtas). Kiek ieskojausi internete, suradau si detales koda: 1587A022 . Galbut kas nors patikslintu ar tai tas pats sensorius? Beje, galbut kas nors turite veikianti ir noretumete perleisti? Dekoju uz Jusu laika ir suteikta informacija. :roll:

Paveikslėlis Paveikslėlis
Lancer 2008 Di-D

Vartotojo avataras
HDi
Klubo narys
PranešimaiCOLON 285
UžsiregistravoCOLON 2011 01 24, 19:16
AutomobilisCOLON Mitsubishi Lancer 2.0 Di-D instyle
SkypeCOLON eddmunddas
MiestasCOLON Trakai-Vilnius

Re: Temperaturinis sensorius

Neperskaitytas pranešimas HDi » 2018 09 24, 13:31

Grigutis rašėCOLONSveiki isminciai. Neseniai teko operuoti savo miciui DPF ir suzinojau, kad nusproges vienas temperaturinis sensorius (juodas, nepajungtas). Kiek ieskojausi internete, suradau si detales koda: 1587A022 . Galbut kas nors patikslintu ar tai tas pats sensorius? Beje, galbut kas nors turite veikianti ir noretumete perleisti? Dekoju uz Jusu laika ir suteikta informacija. :roll:

Paveikslėlis Paveikslėlis
Nemažai šitų lancerių (iš tų nedaug išleistų) yra be DPF gamykliškai (pas mane ir be) ir pas mane tokių fyškių šitoj vietoj net nėra :lol:
20 Ford Mustang Convertible 2.3T, Daily
06 Mercedes-Benz ML320 CDI, Draudimo nurašyta, parduota
04 Audi A3 2.0TDI, Parduota
13 BMW 328i xDrive 2.0T, Parduota
08 Mitsubishi Lancer 2.0 Di-D Instyle, Parduota
94 Subaru Impreza GC8 2.0 GL, Parduota
06 Subaru Legacy 2.0R, Parduota
96 Subaru Impreza GF8 2.0 GL, Parduota

Grigutis
Dalyvis
PranešimaiCOLON 21
UžsiregistravoCOLON 2015 05 05, 23:41
AutomobilisCOLON 2008 Lancer 2,0 Di-D
MiestasCOLON Alytus/Kaunas

Re: Temperaturinis sensorius

Neperskaitytas pranešimas Grigutis » 2018 09 24, 13:36

HDi rašėCOLON
Grigutis rašėCOLONSveiki isminciai. Neseniai teko operuoti savo miciui DPF ir suzinojau, kad nusproges vienas temperaturinis sensorius (juodas, nepajungtas). Kiek ieskojausi internete, suradau si detales koda: 1587A022 . Galbut kas nors patikslintu ar tai tas pats sensorius? Beje, galbut kas nors turite veikianti ir noretumete perleisti? Dekoju uz Jusu laika ir suteikta informacija. :roll:

Paveikslėlis Paveikslėlis
Nemažai šitų lancerių (iš tų nedaug išleistų) yra be DPF gamykliškai (pas mane ir be) ir pas mane tokių fyškių šitoj vietoj net nėra :lol:
Šiuo atveju pavydžiu :D Dabar truputį aiškiau pasidarė, kodėl daug kur nematau netgi vartydamas skelbimus kas dalimis leidžia :D
Lancer 2008 Di-D

BUTTON_POST_REPLY