Puslapis 11

Mistubishi carisma check engine

ParašytasCOLON 2013 05 20, 15:07
Dratas
Sveiki,

tokia problemytę turiu su savo Mitsubishiu, važiuojant užsidega lempute check engine, pavažiavus pora km. mašina pradeda "dusti" ir užgęsta, užkūrus vėl užgęsta. Užsitrumpinau kompo diagnostikos "fishkės" kontaktus, išmirksėjo 23(Camshaft position sensor) ir 54 klaidas(No Cam Signal At PCM). Jeigu google gerai verčia, tai reiškia paskirstymo veleno padėties daviklio gedimą. Gal kas galite pasakyti, kur jis yra, ir jei kas buvot susidūrę su tokiu gedimu, kiek jis kainuoja, ar sudėtinga pačiam pakeisti?

Re: Mistubishi carisma check engine

ParašytasCOLON 2013 05 20, 15:15
scheichas
o pas tave kuris variklis? su dviem babinom is virsaus, ar su paskirstytoju variklio gale virs greiciu dezes?

Re: Mistubishi carisma check engine

ParašytasCOLON 2013 05 20, 15:45
Dratas
kiek pamenu su dviem babinom, kai grisiu namo, tiksliau paziuresiu ir variklio koda imesiu. Gal bus aiskiau.

Re: Mistubishi carisma check engine

ParašytasCOLON 2013 05 20, 15:57
scheichas
jei su dviem babinom, tai daviklis is velenelio galo, prisuktas vienu varztu ir uzmauta fyske... nuotraukoje slepiasi po alsuoklio slangele
Paveikslėlis
naujo tikrai nepirksi, o devetas 50-100 lt turetu buti

Re: Mistubishi carisma check engine

ParašytasCOLON 2013 05 27, 14:37
Dratas
Ačiū už atsakymą, išsiėmiau. Reikia kitą nusipirkti. Kodėl rašai, kad naujo nepirksi? Pasiskambinau į kelias parduotuves, kaina svyruoja nuo ~80 iki 250lt. Kai pasakei, kad naujo nepirksi, galvojau, kad tūkstančiais už tokį šūduką :D. Galima ir naują nusipirkti... Aišku klausimas kiek jis laikys. Kainos skiriasi tik nuo gamintojo. Kokį patartum gamintoją pirkti?

Re: Mistubishi carisma check engine

ParašytasCOLON 2013 05 28, 07:18
scheichas
na man galantui kai reikejo, tai uz nauja 1,6K lietuvisku sauke :) del to ir sakiau kad naujo nepirksi :)