KAIP PASIJUNGT MUZIKIKE

Generatorius, apšvietimas, garso aparatūra, akumuliatorius bei kitos elektrinės sistemos dalys ir jų remontas
Vartotojo avataras
Kevinas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 14203
UžsiregistravoCOLON 2005 08 06, 03:00
AutomobilisCOLON Eagle Talon 1990 TSi AWD
SkypeCOLON id: architektas.com
MiestasCOLON Kaunas
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Kevinas » 2005 12 09, 00:33

o gal geriau nuvaziuok pas elektrika? ;]] siaip pas mane jokiu rakciuku nereikia muzikikei.. mh.. o siaip gana juokinga istorija tavo, dar kaip tik galvojau pries pora dienu lipdamas universitete laiptais: :censored:.. kokia nesamone butu jei magas veiktu tik su rakciuku.. (lipant laiptais kyla ivariausiu minciu ir pamastymu..) :lol:
Mitsubishi Eclipse 1992 GS (sold)
Eagle Talon 1990 TSi AWD (sold)
http://www.avstudija.lt

Vartotojo avataras
Aikste
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1116
UžsiregistravoCOLON 2005 08 04, 03:00
AutomobilisCOLON Mitsubishi Lancer 4WD universalas
SkypeCOLON Aikste
MiestasCOLON Kaunas

Neperskaitytas pranešimas Aikste » 2005 12 09, 10:04

Kevinas rašėCOLONo gal geriau nuvaziuok pas elektrika? ;]] siaip pas mane jokiu rakciuku nereikia muzikikei.. mh.. o siaip gana juokinga istorija tavo, dar kaip tik galvojau pries pora dienu lipdamas universitete laiptais: :censored:.. kokia nesamone butu jei magas veiktu tik su rakciuku.. (lipant laiptais kyla ivariausiu minciu ir pamastymu..) :lol:
Man tai ant puodo sedint daug minciu kyla........visokiu........ 8)
Lancer 93'(улонас LT) GLX universalas 1.6L 16V 83kW 4WD (raudonas, jau pensijoje)
Subaru Legacy 99' Wagon 2,5L AT Limited

Vartotojo avataras
Wytska
Garbės narys
PranešimaiCOLON 4899
UžsiregistravoCOLON 2004 11 17, 02:00
AutomobilisCOLON nemitsubishi
MiestasCOLON Kaunas

Neperskaitytas pranešimas Wytska » 2005 12 09, 10:21

Aikste rašėCOLON
Kevinas rašėCOLONo gal geriau nuvaziuok pas elektrika? ;]] siaip pas mane jokiu rakciuku nereikia muzikikei.. mh.. o siaip gana juokinga istorija tavo, dar kaip tik galvojau pries pora dienu lipdamas universitete laiptais: :censored:.. kokia nesamone butu jei magas veiktu tik su rakciuku.. (lipant laiptais kyla ivariausiu minciu ir pamastymu..) :lol:
Man tai ant puodo sedint daug minciu kyla........visokiu........ 8)
...xorosho tebe s'junnosti na peske sidet' i igrat', a ja tak uz 5 let na travke sizhu.
Mitsubishi Eclipse GS '01 (sold)
Mitsubishi Carisma GDI '98 (sold)
Mitsubishi Colt '06 (sold)

Vartotojo avataras
mpegas
Valdybos narys
PranešimaiCOLON 3017
UžsiregistravoCOLON 2005 08 04, 03:00
AutomobilisCOLON Sianas opelys
SkypeCOLON spokask
MiestasCOLON Mažeikiai
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas mpegas » 2005 12 09, 11:50

Aikste rašėCOLON
Kevinas rašėCOLONo gal geriau nuvaziuok pas elektrika? ;]] siaip pas mane jokiu rakciuku nereikia muzikikei.. mh.. o siaip gana juokinga istorija tavo, dar kaip tik galvojau pries pora dienu lipdamas universitete laiptais: :censored:.. kokia nesamone butu jei magas veiktu tik su rakciuku.. (lipant laiptais kyla ivariausiu minciu ir pamastymu..) :lol:
Man tai ant puodo sedint daug minciu kyla........visokiu........ 8)
A vot tai geriau ant puodo sėdint mastyt, nes perskaites šitai prisiminiau nelinksmą istoriją, kaip kolega, eidamas per perėją galvojo ir prisiminė, kad pinigus namie paliko. Staigiai apsisuko ir... po mėnesio į darbą grįžo :( . Tikras lietuvis toj vietoj turėt pasijuokt :lol: :lol: :lol: .

Vartotojo avataras
cfs-w600
Dalyvis
PranešimaiCOLON 398
UžsiregistravoCOLON 2005 11 14, 14:45
AutomobilisCOLON '98 eclipse GS
MiestasCOLON Vilnius-Druskin

Neperskaitytas pranešimas cfs-w600 » 2005 12 09, 12:39

Bet visdelto tai geriausia atsivesti normalu laida nuo akumo. ir plius gera mase padaryti.

O tai su tais gamykliniais tai buna visokiu nesamoniu(pvz jei klausai garsiai tai kai kur net mago apsvietimas mirksi, bo neuztenka sroves or smth).
Krc mase prijungti reikia pire kebulo tik kad geras kontaktas butu, o pliusa reik nuo akumo atsivesti va tada bus gerai.

Ir dar reik kolonkem laidus pakeist, nors bendrai tai nereikia. Uztenka tokiu kokie yra vistiek nieko nesiskirs. nebend HIEND deti. :deathmetal:
_______________________________
Mitsubishi Eclipse '98 GS, 420A, F4AC1 - automatic transaxle

Andrius Sigma
Dalyvis
PranešimaiCOLON 58
UžsiregistravoCOLON 2005 11 21, 13:50
MiestasCOLON Klaipeda

Neperskaitytas pranešimas Andrius Sigma » 2005 12 09, 13:06

jo jo del to mirkciojimo ir tempiau as ta kabeli, nes ir magasir apsvietimas salone mirkcioja kai garsiau klausai.

Vartotojo avataras
Kevinas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 14203
UžsiregistravoCOLON 2005 08 06, 03:00
AutomobilisCOLON Eagle Talon 1990 TSi AWD
SkypeCOLON id: architektas.com
MiestasCOLON Kaunas
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Kevinas » 2005 12 09, 13:12

kazkokia nesamone.. :/ va kai stipriaka tai nera nuo ko vesti tik nuo akumo o maga.. nzn kazkaip keista man.. :/ :roll:
Mitsubishi Eclipse 1992 GS (sold)
Eagle Talon 1990 TSi AWD (sold)
http://www.avstudija.lt

Vartotojo avataras
Aikste
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1116
UžsiregistravoCOLON 2005 08 04, 03:00
AutomobilisCOLON Mitsubishi Lancer 4WD universalas
SkypeCOLON Aikste
MiestasCOLON Kaunas

Neperskaitytas pranešimas Aikste » 2005 12 09, 16:49

Kevinas rašėCOLONkazkokia nesamone.. :/ va kai stipriaka tai nera nuo ko vesti tik nuo akumo o maga.. nzn kazkaip keista man.. :/ :roll:
Pasaulis yra labai sudetingas kai ziuri 8O didelemis akimis..... :idea:
Lancer 93'(улонас LT) GLX universalas 1.6L 16V 83kW 4WD (raudonas, jau pensijoje)
Subaru Legacy 99' Wagon 2,5L AT Limited

Vartotojo avataras
Henris
Dalyvis
PranešimaiCOLON 76
UžsiregistravoCOLON 2005 01 04, 02:00
MiestasCOLON Klaipeda

Neperskaitytas pranešimas Henris » 2005 12 11, 00:29

Teisingai sneka, reikia geltona su raudonu jungti i viena, o nuo antenos eina mase, tai mases ieskot kaip ir nereikia, tas geltonas laidas man rodos nuo spineles pareina, tai reikia tuos du laidus susukt i viena ir i mago + ivaryti, pas mane taip sujungta ir viskas dzirba
Lancer 94-95, 1.6 benzas, gerai eina, tik pastoviai islenda koks shudukas :)

Vartotojo avataras
Wytska
Garbės narys
PranešimaiCOLON 4899
UžsiregistravoCOLON 2004 11 17, 02:00
AutomobilisCOLON nemitsubishi
MiestasCOLON Kaunas

Neperskaitytas pranešimas Wytska » 2005 12 11, 01:28

nu sakykit ka norit, bet "mase nuo antenos" yra labai prasto elektros pajungimo pozymis.
Mitsubishi Eclipse GS '01 (sold)
Mitsubishi Carisma GDI '98 (sold)
Mitsubishi Colt '06 (sold)

Vartotojo avataras
gazas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 682
UžsiregistravoCOLON 2004 08 16, 03:00
MiestasCOLON Kaunas

Neperskaitytas pranešimas gazas » 2005 12 11, 11:21

hehe, va dar tokio varianto neteko girdet ir matyt :)
Mitsubishi Galant GTi-16V

Vartotojo avataras
mpegas
Valdybos narys
PranešimaiCOLON 3017
UžsiregistravoCOLON 2005 08 04, 03:00
AutomobilisCOLON Sianas opelys
SkypeCOLON spokask
MiestasCOLON Mažeikiai
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas mpegas » 2005 12 11, 16:58

Nu tai chebryte čia prisiskaitę kad pritrumpins... . Net nelabai dabar beaišku iš kur pareinančius tuos laidus sutrumpint :roll: . Kalėdoms lauksim panašių fejerverkų :burning: .

Vartotojo avataras
Pliustas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 3141
UžsiregistravoCOLON 2004 09 08, 03:00
AutomobilisCOLON Eclipse 1G
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Pliustas » 2005 12 29, 11:18

nu as asmenishkaij pas jelektrika vesciau, nes jau esu taip su pajunginejimais metodom tyka megeli supleshkines, nepagailekit chebra 20lt ir ranku terliotis nereiks plius dar
::Trabant - Belekiek kilovatu:: Nupirko
::Toyota Starlet 0.9L:: Supuvo
::Clipse 1G - Шэтонас:: Puksht!!!
::Saab 9-3 154kw:: Benzo vagis

Vartotojo avataras
Neiroc
Dalyvis
PranešimaiCOLON 400
UžsiregistravoCOLON 2005 05 23, 03:00
AutomobilisCOLON Audi 80 Q 2.2
SkypeCOLON xneiroc
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Neiroc » 2005 12 29, 12:19

Pliustas rašėCOLONnu as asmenishkaij pas jelektrika vesciau, nes jau esu taip su pajunginejimais metodom tyka megeli supleshkines, nepagailekit chebra 20lt ir ranku terliotis nereiks plius dar
as tai pagaleciau tu 20 lt, nes cia jau nebezinau kiek kartu vis apie ta pati rashoma, o zmones tingi paskaityti ir pasijungti patys...
kitawertus abieju kairiu ranku efektas, tuomet waziuojat 20lt ir pajungs!
0000 80 '90 2.3 Q US-ed
----------------------
R.I.P:Pajero 2.5TD '88m, Lancer 1.6GLXi '94m,Mazda 626 2.2 '88m, OOOO '87 1.8GTi, Supra 3.0T '89, VVV Gols '91 1.8 mono aftomats

Vartotojo avataras
ZaZaZ
Dalyvis
PranešimaiCOLON 143
UžsiregistravoCOLON 2004 12 09, 02:00
MiestasCOLON Å iauliai

Neperskaitytas pranešimas ZaZaZ » 2005 12 29, 18:24

:censored: :censored: aparatai jus......del mago tiek priraset...... vnz pirma: jei rankos kreivos - vaziuokit pas elektrika. Jei si bei ta mokat padaryt gerai - junkites patys. siaip nzn kaip kitur bet daugumoj masinu ateina pliusas trimis laidais: pastovus, nuo raktelio ir nuo apsvietimo. pastovaus ir to nuo raktelio (geltono ir raudono) sujungt i kruva nepatariu, nes jus pastovu pliusa paduosit visur kur jsi atsiranda ijungus rakteli (t.y. masian bus pastoviai su ijungtu degimu). na nebent noretumet statyti dioda ar koki velnia. TACIAU....kas jum, elektrikai, trugdo pajungt pastovu pliusa i mago du kontaktus, o nuo spyneles pliusa paprasciausia uzizoliuot? (vistiek pagrindine srove ateina tuo laidu kur pastovus pliusas). KAs del mases, tai nuo antenos mase paprastai per silpna....pasukus garsa pradeda mirgciot visas salonas pvz eclipsese. (aisku nuo mago priklauso dar) taigi mase reiktu jungti prie kebulo jei nera zmoniskos atvestos.... tik paziurekit kad prijungtumet normalioje kebulo vietoje, o ne ant kokio skydelio kuris su kebulu per viena plienini varzta susuktas ir lieciasi poroj kvadratiniu milimetru plieno su likusiu kebulu.... (plienas - blogas laidininkas, todel reikai didelio skerspjuvio kontakto, kad sroves kritimas butu normos ribose).....tai va.....sekmes....... o siaip man patiko VDO dayton....na bent jau viena maga maciau.... isemus rakteli magas ishsijungia, taciau be raktelio paspaudus ON mygtuka vel isijungia. tai siaip labai patogu: islipant nereikia isjunginet, o jei nori muzono be raktelio : mygtuka paspaust nesunku
nostalgija: raudona Mitsubishi Eclpse GS,
dabar: juoda Mitsubishi Eclpse GS, Šiauliai

BUTTON_POST_REPLY