akumuliatorius

Generatorius, apšvietimas, garso aparatūra, akumuliatorius bei kitos elektrinės sistemos dalys ir jų remontas
BUTTON_POST_REPLY
Vartotojo avataras
common
Dalyvis
PranešimaiCOLON 299
UžsiregistravoCOLON 2005 03 07, 02:00
AutomobilisCOLON Vysninis Galantas 93'td
SkypeCOLON common_hero2
MiestasCOLON Vilnius

Neperskaitytas pranešimas common » 2005 10 27, 13:02

Micius rašėCOLON
Vaikis rašėCOLON jo ziurejau sita puslapi bet tai as vilnietis ir cia vietoj reiks ziureti kazkokia parduotuve
O tu manai, kad Kauno gatve tik Kaune gali buti? :D :lol:
P.S. ta firma ir yra Vilniuje :idea:
jo pagalvojau :oops:

Vartotojo avataras
Pliustas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 3141
UžsiregistravoCOLON 2004 09 08, 03:00
AutomobilisCOLON Eclipse 1G
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Pliustas » 2005 10 27, 15:07

Vaikis rašėCOLON
Micius rašėCOLON O tu manai, kad Kauno gatve tik Kaune gali buti? :D :lol:
P.S. ta firma ir yra Vilniuje :idea:
jo pagalvojau :oops:
cia ta datve kur nuo stoties vaziuojant link dailes kombinato, nu arba veneriniu ligu dispanseris kauno gatvej irgi yra :D
::Trabant - Belekiek kilovatu:: Nupirko
::Toyota Starlet 0.9L:: Supuvo
::Clipse 1G - Шэтонас:: Puksht!!!
::Saab 9-3 154kw:: Benzo vagis

Vartotojo avataras
common
Dalyvis
PranešimaiCOLON 299
UžsiregistravoCOLON 2005 03 07, 02:00
AutomobilisCOLON Vysninis Galantas 93'td
SkypeCOLON common_hero2
MiestasCOLON Vilnius

Neperskaitytas pranešimas common » 2005 10 28, 16:37

nusipirkau akumuliatoriu ten kauno gatvej kartu su pardaveju-konsultantu pamatavom matmenys mano leisgyvio akumo ir nusprendem kad geriausia pirkti DAEWOO 65A nors ant generatoriau tai 75A dar nuolaida padare 10lt :)
o griztant namo zemaites gtv. is priesingos juostos isleke ratu sukdamasis sidabrinis subaru pro mano prieki ~5m praskrido ir i salia pirma juosta stovincia balta masina atsitrenke, vaizdelis buvo nekoks, kaip supratau tai subaru kazkas is kiemo vaziudamas trenkesi i gala ir ji uzsuko

Vartotojo avataras
Aikste
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1116
UžsiregistravoCOLON 2005 08 04, 03:00
AutomobilisCOLON Mitsubishi Lancer 4WD universalas
SkypeCOLON Aikste
MiestasCOLON Kaunas

Neperskaitytas pranešimas Aikste » 2005 10 28, 16:45

Vaikis rašėCOLONnusipirkau akumuliatoriu ten kauno gatvej kartu su pardaveju-konsultantu pamatavom matmenys mano leisgyvio akumo ir nusprendem kad geriausia pirkti DAEWOO 65A nors ant generatoriau tai 75A dar nuolaida padare 10lt :)
o griztant namo zemaites gtv. is priesingos juostos isleke ratu sukdamasis sidabrinis subaru pro mano prieki ~5m praskrido ir i salia pirma juosta stovincia balta masina atsitrenke, vaizdelis buvo nekoks, kaip supratau tai subaru kazkas is kiemo vaziudamas trenkesi i gala ir ji uzsuko
Tau ispejimas buvo kad DAEWOO daugiau nepirktum.
Vsio sto konciajetsia na bukvu O vsio gav................O
:hahaha:
Lancer 93'(улонас LT) GLX universalas 1.6L 16V 83kW 4WD (raudonas, jau pensijoje)
Subaru Legacy 99' Wagon 2,5L AT Limited

Vartotojo avataras
Pliustas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 3141
UžsiregistravoCOLON 2004 09 08, 03:00
AutomobilisCOLON Eclipse 1G
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Pliustas » 2005 10 29, 10:00

Aikste rašėCOLON
Vaikis rašėCOLONnusipirkau akumuliatoriu ten kauno gatvej kartu su pardaveju-konsultantu pamatavom matmenys mano leisgyvio akumo ir nusprendem kad geriausia pirkti DAEWOO 65A nors ant generatoriau tai 75A dar nuolaida padare 10lt :)
o griztant namo zemaites gtv. is priesingos juostos isleke ratu sukdamasis sidabrinis subaru pro mano prieki ~5m praskrido ir i salia pirma juosta stovincia balta masina atsitrenke, vaizdelis buvo nekoks, kaip supratau tai subaru kazkas is kiemo vaziudamas trenkesi i gala ir ji uzsuko
Tau ispejimas buvo kad DAEWOO daugiau nepirktum.
Vsio sto konciajetsia na bukvu O vsio gav................O
:hahaha:
:D :D ai man tai rodos ar daewo ar kokia varta tai tarnavimo laikas skirias kokiu pusmeciu
::Trabant - Belekiek kilovatu:: Nupirko
::Toyota Starlet 0.9L:: Supuvo
::Clipse 1G - Шэтонас:: Puksht!!!
::Saab 9-3 154kw:: Benzo vagis

Vartotojo avataras
Ramoonas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 96
UžsiregistravoCOLON 2005 01 06, 02:00

Neperskaitytas pranešimas Ramoonas » 2005 10 29, 10:35

taxistas rašėCOLONIr dar, ant generatoriaus raso, bent jau pas mane.
kažkaip skaitau ir stebiuosi...dauguma čia įsitikinę kad ant generatoriaus parašyta akumo duomenys? NIEKO PANAŠAUS.
Jei ant generatoriaus rašo 74A vansi jo ilgalaikė apkrovos srovė gali siekti 74A. Galia: 12x74A=888Watai... Ir tiek.
Ant akumo jei parašyta 74Ah....tai reiškia kad 74 valandas jis duos 1A srovę...arba 1 val. 74A. Ir kas čia bendro su generatoriaus galia?


Gerokai svarbesnis akumo parametras yra startinė srovė. Bet čia reikia nepasimest tarp skaičių, bo skirtingi gamintojai naudoja skitingus standartus...

Ir kad ydėjus didesnį akumą jis bus nedakrautas, o generatorius perkrautas - mitai ir legendos. Prisiekiu savo elektriko diplomu... :D

Vartotojo avataras
Pliustas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 3141
UžsiregistravoCOLON 2004 09 08, 03:00
AutomobilisCOLON Eclipse 1G
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Pliustas » 2005 10 29, 10:41

Ramoonas rašėCOLON
taxistas rašėCOLONIr dar, ant generatoriaus raso, bent jau pas mane.
kažkaip skaitau ir stebiuosi...dauguma čia įsitikinę kad ant generatoriaus parašyta akumo duomenys? NIEKO PANAŠAUS.
Jei ant generatoriaus rašo 74A vansi jo ilgalaikė apkrovos srovė gali siekti 74A. Galia: 12x74A=888Watai... Ir tiek.
Ant akumo jei parašyta 74Ah....tai reiškia kad 74 valandas jis duos 1A srovę...arba 1 val. 74A. Ir kas čia bendro su generatoriaus galia?


Gerokai svarbesnis akumo parametras yra startinė srovė. Bet čia reikia nepasimest tarp skaičių, bo skirtingi gamintojai naudoja skitingus standartus...

Ir kad ydėjus didesnį akumą jis bus nedakrautas, o generatorius perkrautas - mitai ir legendos. Prisiekiu savo elektriko diplomu... :D
Aleliuja :)
::Trabant - Belekiek kilovatu:: Nupirko
::Toyota Starlet 0.9L:: Supuvo
::Clipse 1G - Шэтонас:: Puksht!!!
::Saab 9-3 154kw:: Benzo vagis

Vartotojo avataras
Wytska
Garbės narys
PranešimaiCOLON 4899
UžsiregistravoCOLON 2004 11 17, 02:00
AutomobilisCOLON nemitsubishi
MiestasCOLON Kaunas

Neperskaitytas pranešimas Wytska » 2005 10 29, 11:01

Ramoonas rašėCOLONkaþkaip skaitau ir stebiuosi...dauguma èia ásitikinæ kad ant generatoriaus paraðyta akumo duomenys? NIEKO PANAÐAUS.
Jei ant generatoriaus raðo 74A vansi jo ilgalaikë apkrovos srovë gali siekti 74A. Galia: 12x74A=888Watai... Ir tiek.
Ant akumo jei paraðyta 74Ah....tai reiðkia kad 74 valandas jis duos 1A srovæ...arba 1 val. 74A. Ir kas èia bendro su generatoriaus galia?


Gerokai svarbesnis akumo parametras yra startinë srovë. Bet èia reikia nepasimest tarp skaièiø, bo skirtingi gamintojai naudoja skitingus standartus...

Ir kad ydëjus didesná akumà jis bus nedakrautas, o generatorius perkrautas - mitai ir legendos. Prisiekiu savo elektriko diplomu... :D
visiskai su viskuo sutinku :!: tik ten gal reiketu ne 12V, o 13.4V rasyt, bet neesme ;)
Mitsubishi Eclipse GS '01 (sold)
Mitsubishi Carisma GDI '98 (sold)
Mitsubishi Colt '06 (sold)

Vartotojo avataras
Aikste
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1116
UžsiregistravoCOLON 2005 08 04, 03:00
AutomobilisCOLON Mitsubishi Lancer 4WD universalas
SkypeCOLON Aikste
MiestasCOLON Kaunas

Neperskaitytas pranešimas Aikste » 2005 11 02, 08:43

Ramoonas rašėCOLON
taxistas rašėCOLONIr dar, ant generatoriaus raso, bent jau pas mane.
kažkaip skaitau ir stebiuosi...dauguma čia įsitikinę kad ant generatoriaus parašyta akumo duomenys? NIEKO PANAŠAUS.
Jei ant generatoriaus rašo 74A vansi jo ilgalaikė apkrovos srovė gali siekti 74A. Galia: 12x74A=888Watai... Ir tiek.
Ant akumo jei parašyta 74Ah....tai reiškia kad 74 valandas jis duos 1A srovę...arba 1 val. 74A. Ir kas čia bendro su generatoriaus galia?


Gerokai svarbesnis akumo parametras yra startinė srovė. Bet čia reikia nepasimest tarp skaičių, bo skirtingi gamintojai naudoja skitingus standartus...

Ir kad ydėjus didesnį akumą jis bus nedakrautas, o generatorius perkrautas - mitai ir legendos. Prisiekiu savo elektriko diplomu... :D
O diplomas nuo 10kW ar maziau? :lol: :lol: :lol:
Lancer 93'(улонас LT) GLX universalas 1.6L 16V 83kW 4WD (raudonas, jau pensijoje)
Subaru Legacy 99' Wagon 2,5L AT Limited

Vartotojo avataras
Matosas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 14583
UžsiregistravoCOLON 2004 08 16, 03:00
AutomobilisCOLON Ealge Talon TSI AWD
MiestasCOLON Sostinė
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Matosas » 2005 11 02, 10:40

jaučiu kad ir mano philips silverstone jau kapiecas artėja ir jis dar tikiu kad nekraunamas yra :?
1G GS '93 (SOLD, gone to LV)
1G GST '90 (SOLD, gone to LV)
2G TSI (SOLD, gone to Jarka)
2G TSI AWD 1G 7 bolt SWAP nuo meilės iki neapykantos-vienas žingsnis

Nusipirk mitsubishi, įrodyk kad vyras esi
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Riebus
Garbės narys
PranešimaiCOLON 9490
UžsiregistravoCOLON 2004 09 13, 03:00
AutomobilisCOLON Peshkom
SkypeCOLON Riebus
MiestasCOLON Anapilis

Neperskaitytas pranešimas Riebus » 2005 11 02, 11:06

Ramoonas rašėCOLON
taxistas rašėCOLONIr dar, ant generatoriaus raso, bent jau pas mane.
kažkaip skaitau ir stebiuosi...dauguma čia įsitikinę kad ant generatoriaus parašyta akumo duomenys? NIEKO PANAŠAUS.
Jei ant generatoriaus rašo 74A vansi jo ilgalaikė apkrovos srovė gali siekti 74A. Galia: 12x74A=888Watai... Ir tiek.
Ant akumo jei parašyta 74Ah....tai reiškia kad 74 valandas jis duos 1A srovę...arba 1 val. 74A. Ir kas čia bendro su generatoriaus galia?


Gerokai svarbesnis akumo parametras yra startinė srovė. Bet čia reikia nepasimest tarp skaičių, bo skirtingi gamintojai naudoja skitingus standartus...

Ir kad ydėjus didesnį akumą jis bus nedakrautas, o generatorius perkrautas - mitai ir legendos. Prisiekiu savo elektriko diplomu... :D
tai visdelto neklydau ir dzedajus man sumelavai :)

Vartotojo avataras
ZyXEL
Valdybos narys
PranešimaiCOLON 11303
UžsiregistravoCOLON 2004 08 12, 03:00
AutomobilisCOLON Lancer Evolution GSR 2011
SkypeCOLON zyxelis
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas ZyXEL » 2005 11 02, 11:26

Pas mane irgi jau prie dugno jau akumuliukas :roll: Jau praeitą žiemą galvojau neužsikursiu, bet... :eh: Dabar jau jaučiu, kad po kiekvienos nakties vis sunkiau jam užvesti mano formulę- tai spėju kai vieną rytą neužsivesiu- teks grįžt iš darbo su akumu nauju :nuke: :osama:
Mitsubishi Colt 91' 1.5L 12V (C50) - Parduotas
Mitsubishi Colt 94' 1.6L 16V (CA0) - Parduotas
Eagle Talon TSi 95' 2.0L+T (D32A) - Parduotas

Lancer Evolution X GSR 2011

Vartotojo avataras
Ramoonas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 96
UžsiregistravoCOLON 2005 01 06, 02:00

Neperskaitytas pranešimas Ramoonas » 2005 11 03, 16:38

[[/quote]
O diplomas nuo 10kW ar maziau? :lol: :lol: :lol:[/quote]
nu blyn gryšiu namo pažžėsiu... :D

Vartotojo avataras
Ramoonas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 96
UžsiregistravoCOLON 2005 01 06, 02:00

Neperskaitytas pranešimas Ramoonas » 2005 11 03, 16:40

Matosas rašėCOLONjaučiu kad ir mano philips silverstone jau kapiecas artėja ir jis dar tikiu kad nekraunamas yra :?
nekraunamas???? Tai tipo - batareika? Ar aš ko nors nesupratau? 8O

Vartotojo avataras
ZyXEL
Valdybos narys
PranešimaiCOLON 11303
UžsiregistravoCOLON 2004 08 12, 03:00
AutomobilisCOLON Lancer Evolution GSR 2011
SkypeCOLON zyxelis
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas ZyXEL » 2005 11 03, 16:44

Ramoonas rašėCOLON
Matosas rašėCOLONjaučiu kad ir mano philips silverstone jau kapiecas artėja ir jis dar tikiu kad nekraunamas yra :?
nekraunamas???? Tai tipo - batareika? Ar aš ko nors nesupratau? 8O
Na kai Amu?Ku?liatoriuje vien vanduo, tai ką ten ir bekraut :roll: Kiek pamenu- tai Pliustas labai našiai pilstė vandenėlį į tą savo bata?reika? :lol:
Mitsubishi Colt 91' 1.5L 12V (C50) - Parduotas
Mitsubishi Colt 94' 1.6L 16V (CA0) - Parduotas
Eagle Talon TSi 95' 2.0L+T (D32A) - Parduotas

Lancer Evolution X GSR 2011

BUTTON_POST_REPLY