94 Sigma, problema su elektra

Generatorius, apšvietimas, garso aparatūra, akumuliatorius bei kitos elektrinės sistemos dalys ir jų remontas
Rampaulius
Dalyvis
PranešimaiCOLON 49
UžsiregistravoCOLON 2010 05 12, 11:08
AutomobilisCOLON Mitsubishi Sigma

94 Sigma, problema su elektra

Neperskaitytas pranešimas Rampaulius » 2010 08 13, 13:16

Sveiki visi. Iškilo tokia bėda, vakar keitėm generatorių. Prieš viską pradedant, apžiūrint, buvo suliesti kažkokie laidai ir truputi parūko (pačių klaida, iš anksto neatjungėm akumo). Kagi, pakeitėm generatorių, atrodo viskas normaliai. Įsėdi į mašiną, neveikia nė viena lemputė, dingo centrinis. Įjungus degimą neveikia niekas, nei langai, nei vidinis apšvietimas. Užkuri - viskas veikia. Užgesini - vėl nieko nebelieka, visiškai viską atjungia. Peržiūrėti visi saugikliai, vienas 15A pakeistas (kiek supratau, jis ėjo prie centrinio). Visi kiti sveiki. Tik va, įjungus degimą, sušneka kažkokia rėlė netoli generatoriaus, ko seniau nebūdavo. Gal kas žino kuri maždaug?

2010 08 13, 14:05 papildyta:

Gal juokinga, bet čirškėjimo problema jau išspręsta :) Parėjo toks nedidelis mechanizmas prie oro strauto matuoklės. Jis pakeistas, bet su visa elektronika neįsivaizduoju kame bėda. Visi saugikliai sveiki, bet kas galėjo dar nukept?

2010 08 18, 14:21 papildyta:

Negi nieks nežinot? :)

Ramcia
Dalyvis
PranešimaiCOLON 16
UžsiregistravoCOLON 2009 03 25, 20:11
AutomobilisCOLON Mitsubishi Sigma
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

Re: 94 Sigma, problema su elektra

Neperskaitytas pranešimas Ramcia » 2010 08 21, 13:16

Na jei remontuodamas sulietei laidus tai tikrai kazka sudeginai.
Pamenu turejau Toyota Camry tai betvarkydamas sulieciau laidus aukstos itampos tai man tada sudege pagrindinis saugiklis 100 Amperu.
Dabar kas liecia neveikiancius langus ir visa kita tai tu greiciausiai sudeginai kazka generatoriuje. Siulyciau ji patikrinti, nes tarkim Toyotoje man tai pat buvo kad niekas neveike nei langai nei liukas nei lemputes nedege ir tai buvo tik del to kad per avarija buvo pazeistas generatorius (jo elektronine dalis).
Kuomet ji pakeiciau viskas vel veike.
Siaip sigmai brangiai gali kainuoti generas, nes cia ju silpna vieta yra.
Mitsubishi Sigma
http://www.semperamas.lt

Vartotojo avataras
DruZhBA
Prezidentas
PranešimaiCOLON 2238
UžsiregistravoCOLON 2008 10 02, 18:40
AutomobilisCOLON BMW F10, 528i, 3000cc, L6, 190kW
MiestasCOLON Vilnius

Re: 94 Sigma, problema su elektra

Neperskaitytas pranešimas DruZhBA » 2010 08 23, 14:25

turejau ta problema eclipsei. nezinau kaip pas tave, bet pas mane eina kazkoks saugiklis 80A po kapotu, kuris kai sudega ar nera kontakto, buna grynai kaip tu pasakoji, nieks be degimo neveikia :)

Tad dar atidziai perziurek tuos didelius mitsubishinius saugiklius :idea:
Eclipse GS 1g 94m Parduotas
Šeimyninis Mitsubishi Grandis 2400cc, 121 kw, 04metų vyšnia.
BMW F10, 528i, 3000cc, L6, 190kW, juodas bumeris

Rampaulius
Dalyvis
PranešimaiCOLON 49
UžsiregistravoCOLON 2010 05 12, 11:08
AutomobilisCOLON Mitsubishi Sigma

Re: 94 Sigma, problema su elektra

Neperskaitytas pranešimas Rampaulius » 2010 09 22, 22:46

Ramcia rašėCOLONNa jei remontuodamas sulietei laidus tai tikrai kazka sudeginai.
Pamenu turejau Toyota Camry tai betvarkydamas sulieciau laidus aukstos itampos tai man tada sudege pagrindinis saugiklis 100 Amperu.
Dabar kas liecia neveikiancius langus ir visa kita tai tu greiciausiai sudeginai kazka generatoriuje. Siulyciau ji patikrinti, nes tarkim Toyotoje man tai pat buvo kad niekas neveike nei langai nei liukas nei lemputes nedege ir tai buvo tik del to kad per avarija buvo pazeistas generatorius (jo elektronine dalis).
Kuomet ji pakeiciau viskas vel veike.
Siaip sigmai brangiai gali kainuoti generas, nes cia ju silpna vieta yra.
Įdomu, įdomu. Na, pas mane tie saugikliai sveiki, bent kiek kur radau. Generatorius buvo keičiamas, nes anas nebekrovė. Kadangi turėjau kitą, keičiau visą generatorių, o ne vien angliukus. Vis nėra laiko bėdos pilnai išspręst, reikalų pilną apipuolę... O dėl kainų, tai tikrai sutinku, brangūs generatoriai :)
lion_rampant rašėCOLONturejau ta problema eclipsei. nezinau kaip pas tave, bet pas mane eina kazkoks saugiklis 80A po kapotu, kuris kai sudega ar nera kontakto, buna grynai kaip tu pasakoji, nieks be degimo neveikia :)

Tad dar atidziai perziurek tuos didelius mitsubishinius saugiklius :idea:
Apie saugiklius jau paminėjau. O dėl to degimo... Man ir su degimu niekas neveikia, veikia TIK užkūrus mašiną :)

exbebras
Dalyvis
PranešimaiCOLON 145
UžsiregistravoCOLON 2008 04 16, 20:22
AutomobilisCOLON Protone
MiestasCOLON Vilnius

Re: 94 Sigma, problema su elektra

Neperskaitytas pranešimas exbebras » 2010 10 01, 20:24

paziurek ar ant generatoriaus ateina pagrindinis pliusas jei ne eik link akumo palei ta laida
Autoelektriko paslaugos, diagnostika....

BUTTON_POST_REPLY