Signalizacijos montavimas

Generatorius, apšvietimas, garso aparatūra, akumuliatorius bei kitos elektrinės sistemos dalys ir jų remontas
Lanceris1
Dalyvis
PranešimaiCOLON 4
UžsiregistravoCOLON 2009 10 01, 21:57
AutomobilisCOLON Mitsubishi Lancer
SkypeCOLON Myndziuz

Signalizacijos montavimas

Neperskaitytas pranešimas Lanceris1 » 2010 02 05, 16:13

Sveiki Pilieciai :D gal kas nors is forumieciu galetu duoti keleta patarimu ar bent kokios informacijos? Matot zadu instaliotis signalizacine sistema i Lanceri 93mt. anskciau ten jau buvo idiegta si sistema bet pries keleta metu kazkas ten pradejo trumpinti ar pan. ir teko ja atjungti.(cia tai buvo pries man perkant si auto) ir va sugalvojau vel isimesti kita signa.(aisku cia ji butu paprasto tipo,be imobilaizerio ir kitu "sustresniu" priedu. na zodzio noriu kazko paprastesnio :) tad gal galetumete ka patarti,ar apsimoka ja montuoti ir kokio tipo ji turetu buti jei ja montuociausi ir nuo ko reiketu pradeti imtis darbo.
Dekui.

Vartotojo avataras
Roliz
Dalyvis
PranešimaiCOLON 6440
UžsiregistravoCOLON 2005 02 19, 02:00
AutomobilisCOLON Accord Tourer
SkypeCOLON stotas
MiestasCOLON Kaunas

Re: Signalizacijos montavimas

Neperskaitytas pranešimas Roliz » 2010 02 06, 19:02

Sveikas. Manau turi signalkes intrukcija , nes ten yra visa jungimo schema. Daviklius ir sirena turi ? Ir dar reiktu daug ilgu laidu 8) ir pagal schema jungineji.
Accord Tourer

Vartotojo avataras
Spikas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 214
UžsiregistravoCOLON 2008 01 11, 14:37
AutomobilisCOLON Space Star 1.3 GLX '99m Sidabrinis
MiestasCOLON Vilnius

Re: Signalizacijos montavimas

Neperskaitytas pranešimas Spikas » 2010 02 08, 12:03

Jei nekeli dideliu reikalavimu imk pacia paprasciausia, tipo Eaglemaster 5200, ELITA E50 ar kazka panasaus. Kadangi pas tave jau yra buvusi sigalizacija, nauja galesi pastatyti i jos vieta, sutaupysi truputi laidu ir laiko. Aisku reiketu patikrinti ar teisingai viskas pajungta ir pajungimo vietos nera apsioksidavusios. Atskirai reiketu pamineti duru uzraktus jei pas tave nera centrinio uzrakto o nori kad butu. Teks ardyti dureles ir statyti bei nuvesti laidus iki signalizacijos. As savo masinai pats staciausi Eaglemaster 5200. Buvo forume sneketa kad ji nera labai gera, kad pultelis labai greit apsitrina, tai galiu pasakyti, kad jau per du metus kurios as ja naudoju net uzdazyti uzrasai nera nuo mygtuku nusitryne. Zodziu as patenkintas. Gal reiketu pamineti tik Eaglemaster 5200 veikimo atstuma, patikimai masina valdo kai atstumas nera didesnis ~ nei 10m. Prie to pacio, galiu atiduoti sirena SC-530, pradzioje galvojau detis ja sau bet gavau geresne tai dabar metosi nereikalinga.
Space Star 1.3 GLX '99m

Lanceris1
Dalyvis
PranešimaiCOLON 4
UžsiregistravoCOLON 2009 10 01, 21:57
AutomobilisCOLON Mitsubishi Lancer
SkypeCOLON Myndziuz

Re: Signalizacijos montavimas

Neperskaitytas pranešimas Lanceris1 » 2010 02 08, 14:07

Na siaip man dideliu reikalavimu nereikia,noriu kazko paprastesnio kaip kad tu minejai.
Pas mane taipogi yra centrinis uzraktas,ir visi laidai yra nutiesti. Kiek teko isiaiskinti pas mane automobilyje signalizacija buvo atjungta del sugedusiu "smegenu". Tipo jos pradejo kvailioti,iskraudinedavo akumuliatoriu ir trumpindavo laidus kazkur. Kadangi to automibilio buves savaninkas yra mano pazistamas jis man isdeste problemas kurios jam nutikdavo su sia signalizacija. Pas mane automobilyje tera istraukta pati smegenu schema (blokas),o sirena ir kiti laidai yra like automobilyje. tik vat galvoju ar vel reikes is naujo instalioti kitus laidus,montuojant kita signalizajos sistema,o gal iseis kaip nors pakeisti tik smegenu schema? Aisku laidus perjunginet pagal ta kita signalizacija. O klausyk tas "Eaglemaster 5200" kiek kainuoja sio metu? :) O uz sirena dekui bet nereikia pas mane kazkoke stovi,tai kaip montuosios pasiziuresiu gal dar bus tinkanti.

Lanceris1
Dalyvis
PranešimaiCOLON 4
UžsiregistravoCOLON 2009 10 01, 21:57
AutomobilisCOLON Mitsubishi Lancer
SkypeCOLON Myndziuz

Re: Signalizacijos montavimas

Neperskaitytas pranešimas Lanceris1 » 2010 02 08, 14:13

Ne Roli,as dar neturiu jos nupirkes :) tik vis dar ziuriuosi koke cia paciupus signalke,ir kaip cia man su jos instaliavimu gausis. O jei sakai kad prie jos turi buti instrukcija su jos instaliacija,tai manau kad problemu neturesiu :)

Vartotojo avataras
Spikas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 214
UžsiregistravoCOLON 2008 01 11, 14:37
AutomobilisCOLON Space Star 1.3 GLX '99m Sidabrinis
MiestasCOLON Vilnius

Re: Signalizacijos montavimas

Neperskaitytas pranešimas Spikas » 2010 02 08, 15:16

Eaglemaster 5200 http://www.lemona.lt/index.php?page=item&i_id=59889
http://www.evita.lt/det-15647-product.html Jei ypatigai taupai turiu Lemonoje siokia tokia nuolaida, gausis ~110lt. Komplekte montavimo instrukcija yra gana nebloga, nors yra ir niuansu apie kuriuos veliau , jei reikes. Tai daugelio laidu manau nereikes vesti, tokiu kaip +, GND, sirena, tik patikrinti. Ir centrinio valdymui gali nereiketi, ziurint kaip ten viskas pajungta.
Space Star 1.3 GLX '99m

BUTTON_POST_REPLY