1g dureliu uzraktas

Generatorius, apšvietimas, garso aparatūra, akumuliatorius bei kitos elektrinės sistemos dalys ir jų remontas
Vartotojo avataras
AGV
Dalyvis
PranešimaiCOLON 386
UžsiregistravoCOLON 2011 05 19, 22:06
AutomobilisCOLON Mitsubishi eclipse 1g

Re: 1g dureliu uzraktas

Neperskaitytas pranešimas AGV » 2012 08 20, 23:02

doS rašėCOLONSveiki, kad nekurt nauja tema nusprendziau paklaust cia. Gal yra saugiklis ant centrinio ir jei yra tai kuris gal kas zino nes ne isto ne is sio pas mane centrinis nustojo veikt... isvis jokiu garsu neskleidzia ar uzdarant su raktu ar is vidaus... tiesiog uzsidaro vienos dureles ir tiek... ar cia gal pravodke ar pats varikliukas parejo? :) Nesinori ardyt tai noriu pradet nuo lengviausio :D

2012 06 14, 08:40 papildyta:

Sveiki, kad nekurt nauja tema nusprendziau paklaust cia. Gal yra saugiklis ant centrinio ir jei yra tai kuris gal kas zino nes ne isto ne is sio pas mane centrinis nustojo veikt... isvis jokiu garsu neskleidzia ar uzdarant su raktu ar is vidaus... tiesiog uzsidaro vienos dureles ir tiek... ar cia gal pravodke ar pats varikliukas parejo? :) Nesinori ardyt tai noriu pradet nuo lengviausio :D
Man ta pati beda, laukiu ir as informacijos :P
Einu fer farka fauksciukai firfatik fist fer kufra su fagaliu. Atsikeliu ryte nei finigines nei finigu nei friekinu dantu. Facanu darbas! Fize! Nefasiseke!

BUTTON_POST_REPLY