Reiktu protingo patarimo

Generatorius, apšvietimas, garso aparatūra, akumuliatorius bei kitos elektrinės sistemos dalys ir jų remontas
Vartotojo avataras
Sting
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1191
UžsiregistravoCOLON 2008 06 01, 18:39
AutomobilisCOLON Mistubishi Eclipse GS 93 juoda
MiestasCOLON Kaunas

Reiktu protingo patarimo

Neperskaitytas pranešimas Sting » 2009 12 13, 15:53

Kiekviena ryta sunku uzkurt, ypac db kaip paspaude saltukas. Scenarijus toks, starteris suka viskas ok, tik ji reik ilgiau pasukt, kad pasigautu, nes atrodo, kad jau kursis, o neuzsikuria. Ilgiau pakankinus masina uzsikuria, bet visa purtosi, ryskiai vienas cilindras neuzdegamas, paskui pramusa ir visi cilindrai pradeda veikti. Jei staigiau paspaudziu gazu - uzdusta. Taip reik palaukt kokias 3 minutes ir isleto pakankint su gaza, kol galutinai pramusa. Tai kaip patikrinti kas blogai veikia, zvaklaidziai ar babina, nes mano galva duoda per maza kibirksty zvakei ir benzas tiesiog uzpila. Zvakes sudetos naujos NGK. Ps 1g :P

Vartotojo avataras
tomarinas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1613
UžsiregistravoCOLON 2008 03 09, 16:23
AutomobilisCOLON 1g, e36
SkypeCOLON Tomaz911
MiestasCOLON Kaunas

Re: Reiktu protingo patarimo

Neperskaitytas pranešimas tomarinas » 2009 12 13, 17:03

pradziai kompa pasizieciau :) nes pas mane buvo lygiai tokie patys simptomai, tik pakeiciau kompa ir viskas susitvarke
BMW e36 325 coupe
Mitsubishi Eclipse 1G DOHC2000 92m. RED/BLACK

Vartotojo avataras
Bondas_007
Dalyvis
PranešimaiCOLON 541
UžsiregistravoCOLON 2007 08 21, 12:59
AutomobilisCOLON Colt GTI
SkypeCOLON Bondas_007
MiestasCOLON Kaunas

Re: Reiktu protingo patarimo

Neperskaitytas pranešimas Bondas_007 » 2009 12 13, 18:04

Priezasciu gali buti daug - zvakes netokio modelio kokios turi buti, kreivas ir netikslus uzdegimo kampas, numires lembda zondas, uzsikises, jei yra katalizatorius, toliau kompas, komutatorius ir babina na ir t.t....
http://www.automobiliuremontas.lt
8 678 59083
skype: Bondas_007

Vartotojo avataras
Sting
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1191
UžsiregistravoCOLON 2008 06 01, 18:39
AutomobilisCOLON Mistubishi Eclipse GS 93 juoda
MiestasCOLON Kaunas

Re: Reiktu protingo patarimo

Neperskaitytas pranešimas Sting » 2009 12 13, 22:55

zvakes modelio tokio kokio ir turi but nes viskas puikiai veike kaip buvo sudetos ir tik po pusantro menesio visas sitas geris prasidejo degimo kampas savaime negalejo nusimusti, nes nieko daryta nebuvo, pas mane rezonatorius kad tas dalykas uzsikimso sunkiai tiketina. Jei butu rimta problema del kompo butu lengva nustatyt bet kadangi ji man nesikuria tik para pastovejus saltyje tai bus sunku is kazkoko pasiskolint kompa, o eksperimentuot ir keisti viska iseiles pinigu nera.
Tomarinas papasakok placiau apie savo beda buvuse nes jei kompas tai cia butu man jau treciasis :D Ir ten tam kompe nelabai ka ir priziuresi pas mane ant senojo nei kondikai isbege buvo nei kas o vistiek kibirksties nebuvo ir vaziuojant su masina jinai dingdavo

Vartotojo avataras
tomarinas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1613
UžsiregistravoCOLON 2008 03 09, 16:23
AutomobilisCOLON 1g, e36
SkypeCOLON Tomaz911
MiestasCOLON Kaunas

Re: Reiktu protingo patarimo

Neperskaitytas pranešimas tomarinas » 2009 12 13, 23:56

lygiai tie patys simptomai su vienu is mano turetu kompu, tik tiek kad nereikdavo net nakties laukti, uztekdavo kokiu 3 h ir taip nutikdavo. seip turiu garaze leisgyvi kompa kuris leidzia kurti auto tik trecia karta ijungus degima :D galiu padovanot tau ji ir pasibandysi ar kompe beda :)
BMW e36 325 coupe
Mitsubishi Eclipse 1G DOHC2000 92m. RED/BLACK

Vartotojo avataras
Sting
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1191
UžsiregistravoCOLON 2008 06 01, 18:39
AutomobilisCOLON Mistubishi Eclipse GS 93 juoda
MiestasCOLON Kaunas

Re: Reiktu protingo patarimo

Neperskaitytas pranešimas Sting » 2009 12 14, 00:03

Mes su kevinu pm diskutavom sake bande jis keist kompa sako snipstas taspats kas ir buvo, o del to trecia kart degimo tai kaip ten jei jis leisgyvis tai abejoju ar pades :D treciadieny laisvas busiu nes visa sia savaite sesija pabandysiu CAS sukeist ir reiks to kompo ieskot jei ne tai komutatorius vienintelis belieka nes sake kevinas keite laidus keite babina keite kompa taspats vistiek, jei ka brukstelk savo nr i pm jei nieko gero nerasiu pajamsiu tavo lavonely :D

Vartotojo avataras
Galant2l
Dalyvis
PranešimaiCOLON 289
UžsiregistravoCOLON 2008 08 06, 22:03
AutomobilisCOLON Galant glsi
SkypeCOLON aurimasm.y
MiestasCOLON Kaunas

Re: Reiktu protingo patarimo

Neperskaitytas pranešimas Galant2l » 2009 12 14, 18:14

o tu is ryto kurdamas issuk kokia zvake ir paziurek ar normali kibirkstis ir is karto skelia. Gali but bedos kokios nors su uzdegimo sistema. Man panasiai buvo pora kartu kol masina visai nebesikure. Priezastis buvo numires komutatorius
Mitsubishi galant glsi - sold
Mazda xedos6 v6

Vartotojo avataras
Sting
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1191
UžsiregistravoCOLON 2008 06 01, 18:39
AutomobilisCOLON Mistubishi Eclipse GS 93 juoda
MiestasCOLON Kaunas

Re: Reiktu protingo patarimo

Neperskaitytas pranešimas Sting » 2009 12 14, 19:52

tai treciadieny pabandysiu crank angle sensoriu pasikeist ir kompa idet kita jei nieko neivyks tada beliks tik komutatoriu keist bet nelabai isivaizduoju kur jis ten randas :D bet supranti kad tos kibirkties neskelia gali ir kompas, nes kompas irgi uz kibirksty atsakingas paskui dar crank angle gali buti ten n tu priezasciu gali but

BUTTON_POST_REPLY