Dureliu daviklis

Generatorius, apšvietimas, garso aparatūra, akumuliatorius bei kitos elektrinės sistemos dalys ir jų remontas
Vartotojo avataras
rimciux
Dalyvis
PranešimaiCOLON 723
UžsiregistravoCOLON 2004 10 05, 03:00
MiestasCOLON Vilnius

Neperskaitytas pranešimas rimciux » 2005 08 03, 11:14

Matosas rašėCOLON[
pas mane yra toks pat dalykas tik kad atvirkstinis poveikis, kai atidarai vairuotojo dureles, tai niekas nereaguoja , o nuo keleivio reaguoja, tai manau ten pas mane bus kazkas uzsiterse tereikia isardyt isvalyt ir psio jauciu :roll:
pas mane rgi tas pats buvo bet as issiardziau ziu kontaktai uzsioksidava nusveiciau surinkau viska ir liuks veikia :D :D :D
Eclipse 1G Targa (SOLD)

Vartotojo avataras
Matosas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 14583
UžsiregistravoCOLON 2004 08 16, 03:00
AutomobilisCOLON Ealge Talon TSI AWD
MiestasCOLON Sostinė
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Matosas » 2005 08 03, 11:54

rimciux rašėCOLON
Matosas rašėCOLON[
pas mane yra toks pat dalykas tik kad atvirkstinis poveikis, kai atidarai vairuotojo dureles, tai niekas nereaguoja , o nuo keleivio reaguoja, tai manau ten pas mane bus kazkas uzsiterse tereikia isardyt isvalyt ir psio jauciu :roll:
pas mane rgi tas pats buvo bet as issiardziau ziu kontaktai uzsioksidava nusveiciau surinkau viska ir liuks veikia :D :D :D
tai ka ir sakau :idea:
1G GS '93 (SOLD, gone to LV)
1G GST '90 (SOLD, gone to LV)
2G TSI (SOLD, gone to Jarka)
2G TSI AWD 1G 7 bolt SWAP nuo meilės iki neapykantos-vienas žingsnis

Nusipirk mitsubishi, įrodyk kad vyras esi
Paveikslėlis

Dainiusl
Dalyvis
PranešimaiCOLON 721
UžsiregistravoCOLON 2005 02 24, 02:00
AutomobilisCOLON Renault Grand Scenic
MiestasCOLON Vilnius

Neperskaitytas pranešimas Dainiusl » 2005 08 03, 17:32

Nepykit tik, bet idejus cia viena raide gautusi "Durneliu daviklis". Man atrodo, kad toks kartais irgi suveikia cia forumuose :)

Vartotojo avataras
rimciux
Dalyvis
PranešimaiCOLON 723
UžsiregistravoCOLON 2004 10 05, 03:00
MiestasCOLON Vilnius

Neperskaitytas pranešimas rimciux » 2005 08 03, 17:39

Dainiusl rašėCOLONNepykit tik, bet idejus cia viena raide gautusi "Durneliu daviklis". Man atrodo, kad toks kartais irgi suveikia cia forumuose :)
ir sugalvok tu man :lol: :lol: :lol: :lol:
Eclipse 1G Targa (SOLD)

Vartotojo avataras
Matosas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 14583
UžsiregistravoCOLON 2004 08 16, 03:00
AutomobilisCOLON Ealge Talon TSI AWD
MiestasCOLON Sostinė
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Matosas » 2005 08 03, 22:17

Dainiusl rašėCOLONNepykit tik, bet idejus cia viena raide gautusi "Durneliu daviklis". Man atrodo, kad toks kartais irgi suveikia cia forumuose :)
tiesiai i 10 :wink:
1G GS '93 (SOLD, gone to LV)
1G GST '90 (SOLD, gone to LV)
2G TSI (SOLD, gone to Jarka)
2G TSI AWD 1G 7 bolt SWAP nuo meilės iki neapykantos-vienas žingsnis

Nusipirk mitsubishi, įrodyk kad vyras esi
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Micius
VIP narys
PranešimaiCOLON 4686
UžsiregistravoCOLON 2004 08 12, 03:00
MiestasCOLON Kaunas

Neperskaitytas pranešimas Micius » 2005 08 03, 22:27

durneliu ne durneliu cia daviklis, bet jei rimtai, tai as papasakosiu kaip pas mane yra, ir ka as manau tuo klausimu.
Reiskias taip: kas turi 1Geclipse (nors gal ir kai kuriuose kituose mitsuose yra tas pats) zino, kad atidariu bet kurias dureles (nesvarbu, vairuotojo ar keleivio) uzsidega salone lempecka (jei ji yra nustatyta i ta padeti, kad atidarius duris isijungtu), spyneles apsvietimo lempecka, raudona lempecka prietaisu skydelyje (rodo kad atidarytos durys) ir lempecka ties keleivio kojomis (po priekine panele). Taigi jei atidarius dureles tos visos lempeckos neuzsidega (su salyga kad pati elektros grandine (laidai, sugikliai) yra ok), tai problemos tik dvi - blogas kontaktas to "mikriko" kuris atidarius duris "-" laida sujiungia su kebulu (99%), arba perdegusios lempeckos (tarkim 1% kad gali buti perdegusios visos lempeckos). Cia viskas suprantama ir OK. Taciau... Pirma: Jus taip pat zinot ir pastebejot, kad jei spyneleje paliekate rakteli bet kurioje padetyje isskyrus degima, ir atidarote vairuotojo duris, pasigirsta pypsejimas. To pypsejimo nebuna, jei jus atidarot keleivio duris. Antra: Pas mane signalke yra pajungta taip, kad jei atrakinu su signalizacijos pulteliu masina ir bet kuriu jos duru neatidarau tarkim per 5 sekundes, masina vel yra uzrakinama. Jei per ta laika nors 1 duris atidarau, auto masina jau savaime neuzsirakina.(Manau ir pas daugeli jusu signalizacija yra pajungta butent taip). Nu va, kadangi pas mane ten tas vairuotojo dureliu "mikrikas" (as taip vadinu ta juggikli kur uzdega tas mano anksciau minetas visas lempeckas) kartais blogai kontaktuoja, tai pastebiu, kad atidarius dureles neisijungia tos lempeckos ir po tu 5 sek isijungia signalizacija. Viskas suprantama - nei lempeckos nei signalizacija "nemato" kad durys atidarytos, nes tas mikrikas nesudaro kontakto, taciau...kad ir nei signalizacija nei lempeckos nejaucia kad durys is tikruju atidarytos, ta JAUCIA spynele, nes vos tik ikisi i ja rakteli, pasigirsta pypsejimas, nors kartoju - mikrikas to kantakto "-" su kebulu nepadaro. Taigi galu gale po tokios ilgos mano rasliavos man i galva ateina tik tokia minti: vairuotojo durelese yra du "atidarytu duru davikliai" - vienas spynelei, kitas visoms toms lempeckoms. :!:
Aciu uz demesi, jei nusisnekejau, nepykit, o paaiskinkit kaip yra is tikro. :wink:
Lancer 1.5 '90 (-)
Eclipse 2.0 '94 (-)
Talon 2.0 '98 (-)
Talon TSi AWD '90 (-)
EVO VIII GSR '05 (-)
EVO X MR '09 (+)

Vartotojo avataras
Matosas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 14583
UžsiregistravoCOLON 2004 08 16, 03:00
AutomobilisCOLON Ealge Talon TSI AWD
MiestasCOLON Sostinė
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Matosas » 2005 08 03, 22:44

Na ze pas mani tai yra taip
BENDRA SITUACIJA :arrow:
spyneles atjungtos nuo dureliu, atsirakina tik su signalke (jokio rakto niekas niekur nekisam :idea: )
signalizacija atrakinusir neatidarius dureliu ji vel isijungia
atidarius dureles ji vistiek vel isijungia
atidarius bagazine - neisijungia
ijungus ir isjungus degima - neisijungia

SITUACIJA PRIES SUGEDIMA :arrow:
viskas taip pat kaip ir bendroj situacijoj, tik tiek kad atidarius dureles visos sviesos (tiek i kojas tiek salione, tiek ant skydelio) uzsidega ir palaipsniui sexovai uzgesta :D
neistraukus raktelio ir atidarius duris ar neuzgesinussviesikiu ir atidarius duris viskas cypia kaukia

SITUACIJA PO GEDIMO :arrow:
atsidarius keleivio durelem ir bagazinei viskas veikai kaip ir pries sugedima
atsidarius vaditelio dverkem sviesa neuzsidega (nei i kojas nei i galva, o skydelyje nepastebejau tiesa sakant) jokios lempeckos, bet neisemus raktelio ar palikus svieskes viskas pypsi ir cypsi
su signalizacija viskas taip pat kai pir bendram stovy :roll:

va stai tokia mano istorija
1G GS '93 (SOLD, gone to LV)
1G GST '90 (SOLD, gone to LV)
2G TSI (SOLD, gone to Jarka)
2G TSI AWD 1G 7 bolt SWAP nuo meilės iki neapykantos-vienas žingsnis

Nusipirk mitsubishi, įrodyk kad vyras esi
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Micius
VIP narys
PranešimaiCOLON 4686
UžsiregistravoCOLON 2004 08 12, 03:00
MiestasCOLON Kaunas

Neperskaitytas pranešimas Micius » 2005 08 03, 23:08

Nu tai, matosai, pas tave reiskia visiskai tokia pat situacija kaip ir pas mane. Ir pakolkas mano nuomone lyg ir pasitvirtina. Pas tave kaip ir pas mane, signalkes isijungimas/neisijungimas priristas prie tos elektros grandines, kuri ijungia tas lempeckas. si grandine suveikia tik atidarius bet kurias dureles arba bagaznika. Vienas mikrikas papildomas stovi dar grynai tik vairuotojo durelese, kad ispeti apie paliktas sviesas ir neistraukta is uzvedimo spyneles rakteli, taciau jis nera suristas su ta grandine kuri ten apima lempeckas ir prie kurios prijungta signalke. Taigi reiskia, kad pas tave uzsioksidaves ar dar kazkas atsitike vaditelio dureliu mikrikui, o bagazines ir keleivio tai jungikliai ok :)
Lancer 1.5 '90 (-)
Eclipse 2.0 '94 (-)
Talon 2.0 '98 (-)
Talon TSi AWD '90 (-)
EVO VIII GSR '05 (-)
EVO X MR '09 (+)

Vartotojo avataras
Matosas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 14583
UžsiregistravoCOLON 2004 08 16, 03:00
AutomobilisCOLON Ealge Talon TSI AWD
MiestasCOLON Sostinė
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Matosas » 2005 08 04, 10:52

Micius rašėCOLONNu tai, matosai, pas tave reiskia visiskai tokia pat situacija kaip ir pas mane. Ir pakolkas mano nuomone lyg ir pasitvirtina. Pas tave kaip ir pas mane, signalkes isijungimas/neisijungimas priristas prie tos elektros grandines, kuri ijungia tas lempeckas. si grandine suveikia tik atidarius bet kurias dureles arba bagaznika. Vienas mikrikas papildomas stovi dar grynai tik vairuotojo durelese, kad ispeti apie paliktas sviesas ir neistraukta is uzvedimo spyneles rakteli, taciau jis nera suristas su ta grandine kuri ten apima lempeckas ir prie kurios prijungta signalke. Taigi reiskia, kad pas tave uzsioksidaves ar dar kazkas atsitike vaditelio dureliu mikrikui, o bagazines ir keleivio tai jungikliai ok :)
nu tai vsio, reiskias ardom, darom, ieskom, tvarkom :wink:
1G GS '93 (SOLD, gone to LV)
1G GST '90 (SOLD, gone to LV)
2G TSI (SOLD, gone to Jarka)
2G TSI AWD 1G 7 bolt SWAP nuo meilės iki neapykantos-vienas žingsnis

Nusipirk mitsubishi, įrodyk kad vyras esi
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
rimciux
Dalyvis
PranešimaiCOLON 723
UžsiregistravoCOLON 2004 10 05, 03:00
MiestasCOLON Vilnius

Neperskaitytas pranešimas rimciux » 2005 08 04, 11:36

Matosas rašėCOLON nu tai vsio, reiskias ardom, darom, ieskom, tvarkom :wink:
tai ko lauki???
mars i garaza!!! :lol: :lol: :lol:
Eclipse 1G Targa (SOLD)

Vartotojo avataras
Matosas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 14583
UžsiregistravoCOLON 2004 08 16, 03:00
AutomobilisCOLON Ealge Talon TSI AWD
MiestasCOLON Sostinė
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Matosas » 2005 08 04, 12:30

rimciux rašėCOLON
Matosas rašėCOLON nu tai vsio, reiskias ardom, darom, ieskom, tvarkom :wink:
tai ko lauki???
mars i garaza!!! :lol: :lol: :lol:
tau ka visai kuku baba as taigi neturiu garazo, o pistas i ispanija ismove :idea: reikia laukt karo pabaigos daba :roll:
1G GS '93 (SOLD, gone to LV)
1G GST '90 (SOLD, gone to LV)
2G TSI (SOLD, gone to Jarka)
2G TSI AWD 1G 7 bolt SWAP nuo meilės iki neapykantos-vienas žingsnis

Nusipirk mitsubishi, įrodyk kad vyras esi
Paveikslėlis

Dainiusl
Dalyvis
PranešimaiCOLON 721
UžsiregistravoCOLON 2005 02 24, 02:00
AutomobilisCOLON Renault Grand Scenic
MiestasCOLON Vilnius

Neperskaitytas pranešimas Dainiusl » 2005 08 04, 14:47

Matosas rašėCOLON
rimciux rašėCOLON tai ko lauki???
mars i garaza!!! :lol: :lol: :lol:
tau ka visai kuku baba as taigi neturiu garazo, o pistas i ispanija ismove :idea: reikia laukt karo pabaigos daba :roll:
Koks dar garazhas? Remontuok ant saligatvio. Greitai tik!!! :)
Paimk VeDeSorok, issitrauk tas knopockas, apipurksk, pamaigyk, vel apipurksk, tada nuvalyk sausu skudureliu i veiks.
Na dar padetu dezinfekuoti pvz. Arba isvirint kaip svirkstus sovietmeciu :)

Vartotojo avataras
rimciux
Dalyvis
PranešimaiCOLON 723
UžsiregistravoCOLON 2004 10 05, 03:00
MiestasCOLON Vilnius

Neperskaitytas pranešimas rimciux » 2005 08 05, 11:22

Dainiusl rašėCOLON Na dar padetu dezinfekuoti pvz. Arba isvirint kaip svirkstus sovietmeciu :)
:lol: :lol: :lol: :lol:
Eclipse 1G Targa (SOLD)

Vartotojo avataras
Darekas1
Dalyvis
PranešimaiCOLON 4
UžsiregistravoCOLON 2005 05 24, 03:00

Neperskaitytas pranešimas Darekas1 » 2005 08 05, 14:30

na vyruciai tas antras laidas yra irgi reikalingas pirmasis ijungia salono apsvietima antrasis lempu zoomeri(jis duoda signala kad paliktos sviesos)

Vartotojo avataras
Matosas
Garbės narys
PranešimaiCOLON 14583
UžsiregistravoCOLON 2004 08 16, 03:00
AutomobilisCOLON Ealge Talon TSI AWD
MiestasCOLON Sostinė
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas Matosas » 2005 08 05, 14:37

Darekas1 rašėCOLONna vyruciai tas antras laidas yra irgi reikalingas pirmasis ijungia salono apsvietima antrasis lempu zoomeri(jis duoda signala kad paliktos sviesos)
ka mes jau pries 100 metu su micium issiaiskine :wink:
1G GS '93 (SOLD, gone to LV)
1G GST '90 (SOLD, gone to LV)
2G TSI (SOLD, gone to Jarka)
2G TSI AWD 1G 7 bolt SWAP nuo meilės iki neapykantos-vienas žingsnis

Nusipirk mitsubishi, įrodyk kad vyras esi
Paveikslėlis

BUTTON_POST_REPLY