Problemos su sviesomis

Generatorius, apšvietimas, garso aparatūra, akumuliatorius bei kitos elektrinės sistemos dalys ir jų remontas
Vartotojo avataras
Riebus
Garbės narys
PranešimaiCOLON 9490
UžsiregistravoCOLON 2004 09 13, 03:00
AutomobilisCOLON Peshkom
SkypeCOLON Riebus
MiestasCOLON Anapilis

Neperskaitytas pranešimas Riebus » 2006 01 12, 18:30

Egisai matai ir visi kiti kas cia svaigstat su lemputem jus man pasakykit kada nors kas nors esat istrauke is ne sudauzytos masinos lempute su itrukusiu ar skilusiu stikliuku apie kuri jus cia taip kalbat? m m m m ?

kas buna lemputei? m m m ?

nutrukstai kaitinimo siulelis!!!

taigi mieli mano jis truksta per dideles itampos jie neklystu bo elektra man tabu tai reiskia sumazeja jo tarnavimo laikas
Lexus IS350 Дас ист фантастишь...
Neturejo Matosas problemu nusipirko DSM!

Vartotojo avataras
Micius
VIP narys
PranešimaiCOLON 4686
UžsiregistravoCOLON 2004 08 12, 03:00
MiestasCOLON Kaunas

Neperskaitytas pranešimas Micius » 2006 01 12, 19:07

Riebus rašėCOLONEgisai matai ir visi kiti kas cia svaigstat su lemputem jus man pasakykit kada nors kas nors esat istrauke is ne sudauzytos masinos lempute su itrukusiu ar skilusiu stikliuku apie kuri jus cia taip kalbat? m m m m ?

kas buna lemputei? m m m ?

nutrukstai kaitinimo siulelis!!!

taigi mieli mano jis truksta per dideles itampos jie neklystu bo elektra man tabu tai reiskia sumazeja jo tarnavimo laikas
Teisingai riebiau, jei perdega siulelis, tai lempos "apciupinejimas" su pirstais ne prie ko, taciau "apciupinejus" lempute labai padideja tikimybe suskilti lemputes stiklui :) cia seip pastebejimas, kuri turbut visi ir taip puikiai supranta.
-> Ausriukui: Jei pas tave perdega tiesiog siulelis lemputej, tai 1 is 2: arba nekokybiskos lemputes buvo, arba per didele srove ateina i ta lempecka ;). O jei pats stikliukas lemputes sutruko, tai TSi buterbrodus duok tik po to, kai jis pakeis lemutes, o ne pries pakeitima ;)
Lancer 1.5 '90 (-)
Eclipse 2.0 '94 (-)
Talon 2.0 '98 (-)
Talon TSi AWD '90 (-)
EVO VIII GSR '05 (-)
EVO X MR '09 (+)

Vartotojo avataras
ceo
Dalyvis
PranešimaiCOLON 354
UžsiregistravoCOLON 2005 11 21, 23:12
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

Neperskaitytas pranešimas ceo » 2006 04 05, 10:26

Nenoredamas kurti naujos, prikeliu sia tema.
Situacija tokia - nedega vairuotojo puses artimos sviesos. Lempute tvarkoj, buvau istatets is kitos puses, visos jos veikia. Pas mane ten stovi H4 tipo lempecka su dviem kaitinamaisiais siulais, plius dar viena papildoma tolimuju svisu lempute, ir kai ijungi ilgas, visos ilgosios uzsidega ( keleivio pusej atsijungia trumpusios ). Perziurejau kontaktus, viskas lyg ir ora, jokiu oksidacijos pozymiu, nieko. Any ideas :?:
M4A1 Colt C52
Audi A4 1.8T
http://forum.xtra.lt

BUTTON_POST_REPLY