Pagalbos!! Neveikia trumposios sviesos

Generatorius, apšvietimas, garso aparatūra, akumuliatorius bei kitos elektrinės sistemos dalys ir jų remontas
pilietis
Dalyvis
PranešimaiCOLON 2
UžsiregistravoCOLON 2006 06 04, 16:38
MiestasCOLON Kaunas

Pagalbos!! Neveikia trumposios sviesos

Neperskaitytas pranešimas pilietis » 2006 06 04, 16:56

Pirmiausia sveiki visi, kas nori padeti :roll:

Problema tame, kad viena tamsu vakara isedes i savo miciu, noredamas kur nors nusitrenkti pastebejau, kad neveikia sviesos(trumpos) 8O ...

Gaboritai veikia, taciau perjungus i trumpas neveikia.. Pabandziau ijungti ilgasias - veikia, bet neuzsifiksuoja(ta prasme gali tik pamirkseti ilgom)..

Kame kampas??? :cry: Blecha, patikrinau saugiklius bet visi sveiki.. Sako, kad gali buti perjungimo rankenele prie vairo suejus, ar tiesa? Jei taip, ar ja imanoma tvarkyti ar reikia naujos??

Aciu uz atsakymus

Vartotojo avataras
pharaon
Dalyvis
PranešimaiCOLON 852
UžsiregistravoCOLON 2005 12 17, 15:40
MiestasCOLON Vilnius

Re: Pagalbos!! Neveikia trumposios sviesos

Neperskaitytas pranešimas pharaon » 2006 06 04, 18:10

pilietis rašėCOLONPirmiausia sveiki visi, kas nori padeti :roll:

Problema tame, kad viena tamsu vakara isedes i savo miciu, noredamas kur nors nusitrenkti pastebejau, kad neveikia sviesos(trumpos) 8O ...

Gaboritai veikia, taciau perjungus i trumpas neveikia.. Pabandziau ijungti ilgasias - veikia, bet neuzsifiksuoja(ta prasme gali tik pamirkseti ilgom)..

Kame kampas??? :cry: Blecha, patikrinau saugiklius bet visi sveiki.. Sako, kad gali buti perjungimo rankenele prie vairo suejus, ar tiesa? Jei taip, ar ja imanoma tvarkyti ar reikia naujos??

Aciu uz atsakymus
Pas mane buvo ta pati problema(tik ilgosios norm veike),tai pasikeiciau lempute artimuju/tolimuju ir dabar viskas ok :wink:
Aj...pirma supratau,kad nedega tik viena artimoji sviesa,o pas tave abi nesviecia? :roll: Jei taip,tai vistiek pirma patikrink lemputes:jei sveikos,tada kito gedimo ieskok.. :wink:
Audi A3 1.8T :twisted:

Mitsubishi Carisma 1.8 GLX :sold:

Dainiusl
Dalyvis
PranešimaiCOLON 721
UžsiregistravoCOLON 2005 02 24, 02:00
AutomobilisCOLON Renault Grand Scenic
MiestasCOLON Vilnius

Neperskaitytas pranešimas Dainiusl » 2006 06 04, 21:24

Lemputes patikrinti aisku labai paprasta ir reiktu tai pasidaryt pries betka ardant, bet speju cia bus kas nors su perjungikliu... Jis nesunkiai issiima nuardzius vairo koloneles apdaila. Kai issiimsi galesi patikrint ka jis ten veikia...

Vartotojo avataras
Drumbash
Garbės narys
PranešimaiCOLON 1792
UžsiregistravoCOLON 2004 08 12, 03:00
AutomobilisCOLON šiuo metu neturiu jokio automobilio
MiestasCOLON Šiauliai

Neperskaitytas pranešimas Drumbash » 2006 06 05, 08:38

kokia auto ?
citramonas kupinis.
http://www.zaliauskai.lt

pilietis
Dalyvis
PranešimaiCOLON 2
UžsiregistravoCOLON 2006 06 04, 16:38
MiestasCOLON Kaunas

Neperskaitytas pranešimas pilietis » 2006 06 05, 20:09

Drumbash rašėCOLONkokia auto ?
Mitsubishi galant 94m.

Zodziu stebuklai su mano micium :lol:
Jau veikia sviesos (pradejo veikti nieko netvarkius) Arba perjungiklis puliuoja arba... Nu daug tu variantu gali buti..

Nepykit kad subalamutinau ir aciu uz atsakymus :roll:

Vartotojo avataras
Kerpycius
Dalyvis
PranešimaiCOLON 352
UžsiregistravoCOLON 2005 01 06, 02:00
AutomobilisCOLON Galantas
SkypeCOLON kerpycius
MiestasCOLON Vilnius

Neperskaitytas pranešimas Kerpycius » 2006 06 05, 21:45

Keista 8O pas mane identiska situacija atsitiko pries pora savaiciu: dingo trumposios, gabaritai sviecia, o nei trumpuju nei ilguju nejungia(net nemirksi), buvo mintis, kad rele nesuveikia, taciau idejus is brolio galanto rele niekas nepasikeite, aisku dar nepatikrinau ar mano rele veikia(reikes kuria diena i brolio galanta ikisti ir paziureti). Jei ne rele tada vienintele problemos priezastis bus perjungiklis :pullhair:
GALANT 00' 6G13 tikras ryklys sold
GALANT 93' 4D68T (aka Vanquish) sold

Vartotojo avataras
horn
Dalyvis
PranešimaiCOLON 463
UžsiregistravoCOLON 2005 08 27, 03:00
AutomobilisCOLON Eclipse 2g GS-T
SkypeCOLON edgarask.
MiestasCOLON Sostinė (dzūkijos)

Neperskaitytas pranešimas horn » 2006 06 08, 18:35

Idomus tavo gedimas ir dar idomiau,ar issprendei ji??? Pas mane bus nukaltas saugiklis,bet preisrukiniu- kur tie saugikliai???
Parduota 96m. Eclipse 2G, 2.0 GST, raudona a/t.
Parduota 98m. Eclipse 2G, 2.0 GST, bordo m/t.
Parduota - 92m. Eclipse 1G, 2.0 GS, raudona m/t.

Vartotojo avataras
pharaon
Dalyvis
PranešimaiCOLON 852
UžsiregistravoCOLON 2005 12 17, 15:40
MiestasCOLON Vilnius

Neperskaitytas pranešimas pharaon » 2006 06 08, 23:44

horn rašėCOLONIdomus tavo gedimas ir dar idomiau,ar issprendei ji??? Pas mane bus nukaltas saugiklis,bet preisrukiniu- kur tie saugikliai???
po kapotu :wink:
Audi A3 1.8T :twisted:

Mitsubishi Carisma 1.8 GLX :sold:

Vartotojo avataras
horn
Dalyvis
PranešimaiCOLON 463
UžsiregistravoCOLON 2005 08 27, 03:00
AutomobilisCOLON Eclipse 2g GS-T
SkypeCOLON edgarask.
MiestasCOLON Sostinė (dzūkijos)

Neperskaitytas pranešimas horn » 2006 06 14, 17:02

pharaon rašėCOLON
horn rašėCOLONIdomus tavo gedimas ir dar idomiau,ar issprendei ji??? Pas mane bus nukaltas saugiklis,bet preisrukiniu- kur tie saugikliai???
po kapotu :wink:
Gal galima konkreciau,nes as ziurejau,ten ju gal 3 dezutes yra,bet kurioj is ju?? Kaip parasyta turi buti??
Parduota 96m. Eclipse 2G, 2.0 GST, raudona a/t.
Parduota 98m. Eclipse 2G, 2.0 GST, bordo m/t.
Parduota - 92m. Eclipse 1G, 2.0 GS, raudona m/t.

Vartotojo avataras
pharaon
Dalyvis
PranešimaiCOLON 852
UžsiregistravoCOLON 2005 12 17, 15:40
MiestasCOLON Vilnius

Neperskaitytas pranešimas pharaon » 2006 06 14, 19:10

horn rašėCOLON
pharaon rašėCOLON po kapotu :wink:
Gal galima konkreciau,nes as ziurejau,ten ju gal 3 dezutes yra,bet kurioj is ju?? Kaip parasyta turi buti??
O tai atsidaryt ir paziuret negali? :roll: :)
Pas mane,tai salia akumo yra.. :roll:
Audi A3 1.8T :twisted:

Mitsubishi Carisma 1.8 GLX :sold:

Vartotojo avataras
Kerpycius
Dalyvis
PranešimaiCOLON 352
UžsiregistravoCOLON 2005 01 06, 02:00
AutomobilisCOLON Galantas
SkypeCOLON kerpycius
MiestasCOLON Vilnius

Neperskaitytas pranešimas Kerpycius » 2006 08 18, 16:48

Kerpycius rašėCOLONKeista 8O pas mane identiska situacija atsitiko pries pora savaiciu: dingo trumposios, gabaritai sviecia, o nei trumpuju nei ilguju nejungia(net nemirksi), buvo mintis, kad rele nesuveikia, taciau idejus is brolio galanto rele niekas nepasikeite, aisku dar nepatikrinau ar mano rele veikia(reikes kuria diena i brolio galanta ikisti ir paziureti). Jei ne rele tada vienintele problemos priezastis bus perjungiklis :pullhair:
Na pagaliau prisiruosiau ir susitvarkiau elektra (sviesas), pasirodo ne viskas taip paprasta mitsuose :evil: jungikli ir rele buvau sukeites su brolio galanto, pas ji mano rele ir jungiklis veike, pas mane ne :evil: Tada dar pabandziau uztrumpinti du kontaktus releje ir sviesos dege. Padariau isvada, kad dar yra viena rele :roll: Elektrikas apsiemes darbo po to pasake, kad buvo laidas vienas nuluzes prie antros :!: reles, ir dar pasake, kad kai kuriuose galantu modeliuose dar yra ir trecia :idea: rele sviesom, ir ji yra po sparnu, tai daznai ispuna ir sviesos durniuot pradeda.
Tai tiek ziniu, tikiuosi kam nors pravers ta info
GALANT 00' 6G13 tikras ryklys sold
GALANT 93' 4D68T (aka Vanquish) sold

BUTTON_POST_REPLY