papildomu koloneliu pajungimas

Generatorius, apšvietimas, garso aparatūra, akumuliatorius bei kitos elektrinės sistemos dalys ir jų remontas
Vartotojo avataras
Vytenis
Dalyvis
PranešimaiCOLON 898
UžsiregistravoCOLON 2010 02 07, 14:38
AutomobilisCOLON Mitsubishi Lancer 1995 universalas
SkypeCOLON vytenis-p
MiestasCOLON Vilnius/Panevezys
CONTACTCOLON

papildomu koloneliu pajungimas

Neperskaitytas pranešimas Vytenis » 2010 10 08, 22:49

Sveiki, pas mane koloneles tik prieky (4) ir pagalvojau, kad butu smagu suburt ir gale pora kolonkyciu. Siuo mtu magelis palaiko 4x50, tad teoriskai jei gale jungciau be pap. stiprintuvo dar dvi kolonkes, galeciau prie to pacio isejimo, kaip viena pora priekyje esanciu kabint (lituot tiesiog isejimus prie to pacio? Taip pat reiketu sumoj ziuret, kad ant vieno galo nedaugiau 50 W kabetu, kad nesudegint mago, taip?

Jei kazkaip kitaip reikia galvot - pasidalinkit, pergalvosiu:)

Aciu,
Vytenis

2010 10 13, 12:37 papildyta:

UP :)
- paskutinis projektas: http://www.crafts-world.com -

Vartotojo avataras
extremalas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 33
UžsiregistravoCOLON 2010 01 13, 21:12
AutomobilisCOLON Mitsubishi carisma 1.6 16valve

Re: papildomu koloneliu pajungimas

Neperskaitytas pranešimas extremalas » 2010 10 13, 19:07

Vytenis rašėCOLONSveiki, pas mane koloneles tik prieky (4) ir pagalvojau, kad butu smagu suburt ir gale pora kolonkyciu. Siuo mtu magelis palaiko 4x50, tad teoriskai jei gale jungciau be pap. stiprintuvo dar dvi kolonkes, galeciau prie to pacio isejimo, kaip viena pora priekyje esanciu kabint (lituot tiesiog isejimus prie to pacio? Taip pat reiketu sumoj ziuret, kad ant vieno galo nedaugiau 50 W kabetu, kad nesudegint mago, taip?

Jei kazkaip kitaip reikia galvot - pasidalinkit, pergalvosiu:)

Aciu,
Vytenis

2010 10 13, 12:37 papildyta:

UP :)
sweikas,

As kai taip pagalvojautai pirma ir paklausiau rcl pardej ;) tai man pasiule, kad galiu jungti kiek tik noriu kolonkiu, ant vieno isejimo!!! bet sakau kad sudegs magas, o jis man sako kad jung ne lygiagreciai (minusa i minusa o pliusa prie pliuso) kaip paprasta kolonele, bet nuosekliai tai yra kai is mago vesk pliusa i garsekalbio minusa i is garsekalbio pliuso i kito norimo garsekalbio minusa o is jo jau i mago minusa. taip mane uztikrino kad niekas nesudegs. pabandziau is karto gryzes. rezultatas: groja truputy bet jeigu reikia ant to pacio isejimo po dvi kolonkes tai tikrai neblogai. bet geriau po viena ant isejimo.

Vartotojo avataras
Vytenis
Dalyvis
PranešimaiCOLON 898
UžsiregistravoCOLON 2010 02 07, 14:38
AutomobilisCOLON Mitsubishi Lancer 1995 universalas
SkypeCOLON vytenis-p
MiestasCOLON Vilnius/Panevezys
CONTACTCOLON

Re: papildomu koloneliu pajungimas

Neperskaitytas pranešimas Vytenis » 2010 10 14, 18:42

Ačiū, reikės pabandyt, tik galvojų kiek dar laidų reikės tokiai sistemai. Visgi durelėse tolimesnės kolonėlės. Na bet bent čia rankos tiesios, susitvarkysiu kažkaip. O tai gale žmonės verkia, kad be muzikos jiems liūdna :))
- paskutinis projektas: http://www.crafts-world.com -

Vartotojo avataras
chemikaz
Dalyvis
PranešimaiCOLON 110
UžsiregistravoCOLON 2010 09 18, 16:02
AutomobilisCOLON Galant
MiestasCOLON Kaunas

Re: papildomu koloneliu pajungimas

Neperskaitytas pranešimas chemikaz » 2010 10 14, 21:20

mane irgi prigasdino kad magas kais ir gali sudegt pajungus pvz 6 garsiakalbius, tai pajungus tokiu budu nesupratau, groja normaliai ar truputi ?

Vartotojo avataras
extremalas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 33
UžsiregistravoCOLON 2010 01 13, 21:12
AutomobilisCOLON Mitsubishi carisma 1.6 16valve

Re: papildomu koloneliu pajungimas

Neperskaitytas pranešimas extremalas » 2010 10 15, 13:47

chemikaz rašėCOLONmane irgi prigasdino kad magas kais ir gali sudegt pajungus pvz 6 garsiakalbius, tai pajungus tokiu budu nesupratau, groja normaliai ar truputi ?

viskas ten normalu tik buna truputi tyliau groja, nu kaip tyliau... reikia pas mane pagarsinti dviem padalom kai yra 30. tik vienas pliusas , kad niekas nesudegs su garantija! o kokybe bus truputy prastesne. :)

Vartotojo avataras
Galant2l
Dalyvis
PranešimaiCOLON 289
UžsiregistravoCOLON 2008 08 06, 22:03
AutomobilisCOLON Galant glsi
SkypeCOLON aurimasm.y
MiestasCOLON Kaunas

Re: papildomu koloneliu pajungimas

Neperskaitytas pranešimas Galant2l » 2010 10 15, 18:40

Taip jungiant varza dideja tai pvz vietoj vienos 4 omu kolonkes pajungus dvi bendroj sumoj gaunasi 8omai. O galia vietoj tu varganu 20w pajungus papildoma kolonke sumazeja iki kokiu tarkim 10w ir vos girdisi kaip kazkas groja. O pvz jungiant lygegreciai gaunasi kaip tik mazesne varza ir geriau bei garsiau groja. Aisku omai turi but proto ribose
Mitsubishi galant glsi - sold
Mazda xedos6 v6

BUTTON_POST_REPLY