Auto pilotas?

Generatorius, apšvietimas, garso aparatūra, akumuliatorius bei kitos elektrinės sistemos dalys ir jų remontas
Vartotojo avataras
tadokas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 182
UžsiregistravoCOLON 2009 11 05, 22:02
AutomobilisCOLON Eclipse 2.0 16v doch
MiestasCOLON Klaipeda

Auto pilotas?

Neperskaitytas pranešimas tadokas » 2010 02 17, 20:17

Sveiki, vel prireike jusu patarimu. 92m 2.0 eclipsej imanoma kad galejo but autopilotas? O jei taip tai kaip suprantu jis turetu isijungti su mechanizmu ant valytuvu ijungimo ir isjungimo svirteles? Jei ten autopilotas tai reiskia neveikia arba jau jo nebera. Kiek suprantu jis veikia pagal principa, kad lemda zondas matuoja deguonies kieki ismetimo karteryje o ijungus autopilota nustato kad tiektu kuro misini varikliui toki pat, kad ismetime O2 butu tiek pat?

Vartotojo avataras
miurdock
Valdybos narys
PranešimaiCOLON 4293
UžsiregistravoCOLON 2007 06 04, 15:27
AutomobilisCOLON Mitsubishi Eclipse
SkypeCOLON miurdock
MiestasCOLON Kaunas
CONTACTCOLON

Re: Auto pilotas?

Neperskaitytas pranešimas miurdock » 2010 02 17, 20:23

O kaip tu bandei jį patikrint veikia ar ne?
Pasuki svirtelės galą žemyn užsidega autopiloto lemputė oranžinė ant svirtelės, tada pora kartu spusteli mygtuka svirtelės gale ir turi prietaisų skydelyje užsidegti žalias užrašas CRUISE.
Mitsubishi Eclipse 2g 99' ex
Mitsubishi Eclipse 1g 93' 2.0 ex
Plymouth Laser 91' 1.8 ex...

www.promoservice.lt

Vartotojo avataras
Galant2l
Dalyvis
PranešimaiCOLON 289
UžsiregistravoCOLON 2008 08 06, 22:03
AutomobilisCOLON Galant glsi
SkypeCOLON aurimasm.y
MiestasCOLON Kaunas

Re: Auto pilotas?

Neperskaitytas pranešimas Galant2l » 2010 02 17, 20:28

tadokas rašėCOLONKiek suprantu jis veikia pagal principa, kad lemda zondas matuoja deguonies kieki ismetimo karteryje o ijungus autopilota nustato kad tiektu kuro misini varikliui toki pat, kad ismetime O2 butu tiek pat?
Sveiki, vel prireike jusu patarimu. 92m 2.0 eclipsej imanoma kad galejo but autopilotas? O jei taip tai kaip suprantu jis turetu isijungti su mechanizmu ant valytuvu ijungimo ir isjungimo svirteles? Jei ten autopilotas tai reiskia neveikia arba jau jo nebera. Kiek suprantu jis veikia pagal principa, kad lemda zondas matuoja deguonies kieki ismetimo karteryje o ijungus autopilota nustato kad tiektu kuro misini varikliui toki pat, kad ismetime O2 butu tiek pat?
Totali pieva :nono:
Mitsubishi galant glsi - sold
Mazda xedos6 v6

Vartotojo avataras
tadokas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 182
UžsiregistravoCOLON 2009 11 05, 22:02
AutomobilisCOLON Eclipse 2.0 16v doch
MiestasCOLON Klaipeda

Re: Auto pilotas?

Neperskaitytas pranešimas tadokas » 2010 02 17, 20:35

Buvau megines prie nedidelio greicio, tada aplamai net ir nebutu kas iseje. Pora kartu vaziavau is ir i klaipeda autostrada visaip meginau, pas mane pasukus svirteles gala lempute uzsidega jame, bet paspaudus ta mygtuka niekas nevyksta, atleidus pedala krenta greitis.

Vartotojo avataras
tadokas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 182
UžsiregistravoCOLON 2009 11 05, 22:02
AutomobilisCOLON Eclipse 2.0 16v doch
MiestasCOLON Klaipeda

Re: Auto pilotas?

Neperskaitytas pranešimas tadokas » 2010 02 17, 20:36

Totali pieva :nono:[/quote]
Tai gal paaiskintum?

Vartotojo avataras
miurdock
Valdybos narys
PranešimaiCOLON 4293
UžsiregistravoCOLON 2007 06 04, 15:27
AutomobilisCOLON Mitsubishi Eclipse
SkypeCOLON miurdock
MiestasCOLON Kaunas
CONTACTCOLON

Re: Auto pilotas?

Neperskaitytas pranešimas miurdock » 2010 02 17, 21:41

tadokas rašėCOLONBuvau megines prie nedidelio greicio, tada aplamai net ir nebutu kas iseje. Pora kartu vaziavau is ir i klaipeda autostrada visaip meginau, pas mane pasukus svirteles gala lempute uzsidega jame, bet paspaudus ta mygtuka niekas nevyksta, atleidus pedala krenta greitis.
Man veikia net važiuoajnt 40 km/h.
Tai kai pasuki tą svirtelės galą kad užsidegtų tai neatleidus reikią tą mygtuką spaust pora kartų. Kada užsidega lemputė tada atleist svirtelės galą atsistatyt į vietą
Mitsubishi Eclipse 2g 99' ex
Mitsubishi Eclipse 1g 93' 2.0 ex
Plymouth Laser 91' 1.8 ex...

www.promoservice.lt

Vartotojo avataras
skalbiniu_Wagis`
Dalyvis
PranešimaiCOLON 2835
UžsiregistravoCOLON 2007 03 11, 10:19
AutomobilisCOLON Mitsubishi elipse
MiestasCOLON Alytus

Re: Auto pilotas?

Neperskaitytas pranešimas skalbiniu_Wagis` » 2010 02 17, 21:42

tai jis įsijungia, bet neužsifiksuoja?
VW New Beetle `00 TDI
Suzuki GSXR'600 `05

Vartotojo avataras
Tomasis
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1360
UžsiregistravoCOLON 2008 07 28, 21:24
AutomobilisCOLON Talon Tsi 2g
SkypeCOLON toma6is
MiestasCOLON Mažeikiai

Re: Auto pilotas?

Neperskaitytas pranešimas Tomasis » 2010 02 17, 22:00

Prie to pačio (gal temos autorius nesupyks), man autopilotas taip ir įsijungia kaip miurdock aiškino, tik pvz užmiestyje važiuojant pastoviu 70km/h greičiu nustatau autopilotą, užsidega ta lemputė ir mašina taip keistai pradeda važiuoti: Greitis pamažu nukrenta iki ~65/km/h ir staiga vėl pakyla iki 70km/h porą sekundžių pasilaiko ir vėl iki 65km/h ir taip pasaka be galo :) Kodėl taip gali būti, gal kas turite kokių idėjų? :roll: :)
Eagle Talon 98' TSi
Eclipse 4g GT
Eclipse 92m GS Juodaaa Sold
http://www.iherb.com/?rcode=KAV722 - Papildai, vitaminai ir t.t. iš JAV PIGIAU!!! Pirmą kartą ten pirkdami panaudokite kodą KAV722 ir gaukite net 5$ nuolaidą!!!

Vartotojo avataras
miurdock
Valdybos narys
PranešimaiCOLON 4293
UžsiregistravoCOLON 2007 06 04, 15:27
AutomobilisCOLON Mitsubishi Eclipse
SkypeCOLON miurdock
MiestasCOLON Kaunas
CONTACTCOLON

Re: Auto pilotas?

Neperskaitytas pranešimas miurdock » 2010 02 17, 23:08

Tomasis rašėCOLONPrie to pačio (gal temos autorius nesupyks), man autopilotas taip ir įsijungia kaip miurdock aiškino, tik pvz užmiestyje važiuojant pastoviu 70km/h greičiu nustatau autopilotą, užsidega ta lemputė ir mašina taip keistai pradeda važiuoti: Greitis pamažu nukrenta iki ~65/km/h ir staiga vėl pakyla iki 70km/h porą sekundžių pasilaiko ir vėl iki 65km/h ir taip pasaka be galo :) Kodėl taip gali būti, gal kas turite kokių idėjų? :roll: :)
Na pas mane panašiai veikia tik tas greičio nukritimas gal šiek tiek mažiau jaučiamas ir nėra toks ritmingas kaip iš aprašo galima suprast :) Tiesiog kaip suprantu pastovaus greičio grynai grynai kaip koja ant pedalo palaikyt negali, gal ne tokia sistema, gal nuo amžiaus kas pasikeičia. O kad pakrinta ir vėl prietaisas pakelia greitį tai normalu, man gal labiau toks dalykas jaučiamas kai yra pašalinių trikdžių - įkalnės, nuokalnės, duobės ir t.t.
Mitsubishi Eclipse 2g 99' ex
Mitsubishi Eclipse 1g 93' 2.0 ex
Plymouth Laser 91' 1.8 ex...

www.promoservice.lt

Vartotojo avataras
DruZhBA
Prezidentas
PranešimaiCOLON 2238
UžsiregistravoCOLON 2008 10 02, 18:40
AutomobilisCOLON BMW F10, 528i, 3000cc, L6, 190kW
MiestasCOLON Vilnius

Re: Auto pilotas?

Neperskaitytas pranešimas DruZhBA » 2010 02 17, 23:16

nzn chebryte, neturi but jokiu smukinejimu, pas mane i kalna gal ir 1km/h nukrenta ir staigiai vel atitaiso ta pati greiti. tas pats nuo kalno ar vejui puputus. zodziu, kazkokia beda pas jus.
Eclipse GS 1g 94m Parduotas
Šeimyninis Mitsubishi Grandis 2400cc, 121 kw, 04metų vyšnia.
BMW F10, 528i, 3000cc, L6, 190kW, juodas bumeris

marsas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 348
UžsiregistravoCOLON 2009 10 12, 17:43
AutomobilisCOLON eclipse
MiestasCOLON Jonava

Re: Auto pilotas?

Neperskaitytas pranešimas marsas » 2010 02 17, 23:55

pas mane ijungus auto pilota tai pat jauciasi tampimasis ne toks baisus bet jauciasi,kad kas kiek laiko biski numeta ir vel isligina greiti.nepastoviai,bet buna buna.

Vartotojo avataras
Fever
Valdybos narys
PranešimaiCOLON 4869
UžsiregistravoCOLON 2007 05 10, 20:19
AutomobilisCOLON 1990 Mitsubishi Galant GTi
SkypeCOLON rimwerimwe
MiestasCOLON Kupiškis/Kaunas

Re: Auto pilotas?

Neperskaitytas pranešimas Fever » 2010 02 18, 15:55

tadokas rašėCOLONSveiki, vel prireike jusu patarimu. 92m 2.0 eclipsej imanoma kad galejo but autopilotas? O jei taip tai kaip suprantu jis turetu isijungti su mechanizmu ant valytuvu ijungimo ir isjungimo svirteles? Jei ten autopilotas tai reiskia neveikia arba jau jo nebera. Kiek suprantu jis veikia pagal principa, kad lemda zondas matuoja deguonies kieki ismetimo karteryje o ijungus autopilota nustato kad tiektu kuro misini varikliui toki pat, kad ismetime O2 butu tiek pat?
Viskas paprasčiau. Po kapotu yra matoriukas į kurį nueina gazo trosas, ir jis ten viską reguliuoja. O salone yra valdymo blokas, tai jis ten už visus pagreitėjimus, paletėjimus, greičio išlyginimą, bla bla atsakingas. Viskas padaryta elementariai :wink:
Tomasis rašėCOLONPrie to pačio (gal temos autorius nesupyks), man autopilotas taip ir įsijungia kaip miurdock aiškino, tik pvz užmiestyje važiuojant pastoviu 70km/h greičiu nustatau autopilotą, užsidega ta lemputė ir mašina taip keistai pradeda važiuoti: Greitis pamažu nukrenta iki ~65/km/h ir staiga vėl pakyla iki 70km/h porą sekundžių pasilaiko ir vėl iki 65km/h ir taip pasaka be galo :) Kodėl taip gali būti, gal kas turite kokių idėjų? :roll: :)
O kaip pas tave su trosų įtempimu? Gal polaisvis ties pačiu autopiloto valdymo bloku. Jis ten įdomiai tempiasi ties ta vietą, tai pasidaryk, kad laisvumo nebūtų.
1990 Mitsubishi Galant AWD Turbo
1997 Mitsubishi Galant 2.5 V6 Avance
2002 Mitsubishi Galant 2.5 V6 Elegance

Vartotojo avataras
tadokas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 182
UžsiregistravoCOLON 2009 11 05, 22:02
AutomobilisCOLON Eclipse 2.0 16v doch
MiestasCOLON Klaipeda

Re: Auto pilotas?

Neperskaitytas pranešimas tadokas » 2010 02 18, 19:16

Buvau megines ji ijungti prie 50km/h, paskui kazkur 70-80 tame tarpe, ir kelis kartus prie120km/h, bet niekas nesigavo. Dar snd pameginau kaip moket, pas mane pasukus ir laikant, pora kartu paspaudus ta mygtuka neuzsidega jokia lempute zalia su uzrasu CRUIZE. Kudie klausiau gal kas susije su lemda zondu, nes pas mane nuo lemda zondo nueina laidai kazkur iki vandens pompos jei neklystu, bet esme kad atsisakoja keli laidai ir yra su fiske, kuri viduj prie kontaktu kaip nauja, neapsinesus bet kad jos nera kur ijungti (Ryt pasistengsiu foto ideti, tai gal tiksliau pasakysit kame beda su tais laidais). Beto, kiek suprantu jei neveiktu lemda zondas tai kuro rytu daugiau, bet pas mane mieste 10-12, o uzmiesty 8l vidutiniskai.

Vartotojo avataras
Galant2l
Dalyvis
PranešimaiCOLON 289
UžsiregistravoCOLON 2008 08 06, 22:03
AutomobilisCOLON Galant glsi
SkypeCOLON aurimasm.y
MiestasCOLON Kaunas

Re: Auto pilotas?

Neperskaitytas pranešimas Galant2l » 2010 02 19, 19:36

tadokas rašėCOLONBuvau megines ji ijungti prie 50km/h, paskui kazkur 70-80 tame tarpe, ir kelis kartus prie120km/h, bet niekas nesigavo. Dar snd pameginau kaip moket, pas mane pasukus ir laikant, pora kartu paspaudus ta mygtuka neuzsidega jokia lempute zalia su uzrasu CRUIZE. Kudie klausiau gal kas susije su lemda zondu, nes pas mane nuo lemda zondo nueina laidai kazkur iki vandens pompos jei neklystu, bet esme kad atsisakoja keli laidai ir yra su fiske, kuri viduj prie kontaktu kaip nauja, neapsinesus bet kad jos nera kur ijungti (Ryt pasistengsiu foto ideti, tai gal tiksliau pasakysit kame beda su tais laidais). Beto, kiek suprantu jei neveiktu lemda zondas tai kuro rytu daugiau, bet pas mane mieste 10-12, o uzmiesty 8l vidutiniskai.
O duju nera?
Mitsubishi galant glsi - sold
Mazda xedos6 v6

Vartotojo avataras
tadokas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 182
UžsiregistravoCOLON 2009 11 05, 22:02
AutomobilisCOLON Eclipse 2.0 16v doch
MiestasCOLON Klaipeda

Re: Auto pilotas?

Neperskaitytas pranešimas tadokas » 2010 02 19, 21:31

Duju tikrai nera, ir nemanau kad galejo but, nes variklis gan gerai dirba, ta prasme, traukos yra.

BUTTON_POST_REPLY