Ryklio elektros problemos

Generatorius, apšvietimas, garso aparatūra, akumuliatorius bei kitos elektrinės sistemos dalys ir jų remontas
algizaz
Dalyvis
PranešimaiCOLON 92
UžsiregistravoCOLON 2007 10 10, 20:20
AutomobilisCOLON Mitsubishi Galant '02m 2.4l GDI
MiestasCOLON Kaunas

Ryklio elektros problemos

Neperskaitytas pranešimas algizaz » 2009 03 29, 23:58

Tai va esu jau po variklio kapitalinio viskas atrodo veikia ciki :) taciau prasidejo bedos su elektra :/ visu pirma keiciausi pazibincius nes abu nudege buvo, taciau vistiek ji sviest nepradejo, o ir ilgos sviesos dingo, net ant skydelio neuzsidega ilgu lempute, tiesiog dega trumpos ir tiek. Toliau dejausi maga nauja, rodos viskas teisingai fishkes buvo ir tt taciau kas atsitiko tai dingo laikrodis, dingo spidometro skydelio apsvietimas (taciau rodykles sviecia dingo tik fonas). Ir nebeveikia centrinis, toliau ijungus mase isjungia nuputimas ir kas svarbiausia nebeturi jis atminties, ka bebuciau nustates jis isijungia su kondicionieriu ir prie 25 laipsniu ir net buna pats pradeda stipriau pust :) kyla tiesiog padalos. Galvojau gal saugikliai ale apzejus visus neradau rodos jokio sudegusio... gal patarimu butu ?

Ai dar tarp kitko kiek instrukcija ziurejau ir forume cia mates jog esant gdi motoruj turi degti GDI eco zalias taciau niekad man jis nedeges ;) kiek suprantu ten kai dega rodo kad ekonomiskai vaziuoji ar kazkas tokio :)
Mitsubishi Galant '02m 2.4l GDI
Audi 80 B4 '93m 2.0i (sold)
Mazda 626 '87m 1.6l (sold)
Opel Corsa '86m 0.9l (sold)

Vartotojo avataras
Singas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 341
UžsiregistravoCOLON 2006 05 03, 09:00
MiestasCOLON Vilnius

Re: Ryklio elektros problemos

Neperskaitytas pranešimas Singas » 2009 03 30, 10:35

čia būna, kai per pigiai nusiperki ;)
Galant 2.5 Avance '02 - Blackie
Carisma 1.6 GLX '96 - first love sold

Vartotojo avataras
Mindaugelis
Garbės narys
PranešimaiCOLON 7862
UžsiregistravoCOLON 2005 01 02, 02:00
AutomobilisCOLON Volvo V50
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

Re: Ryklio elektros problemos

Neperskaitytas pranešimas Mindaugelis » 2009 03 30, 12:59

Nu joa, cia jau kazkokia mistika..
Tik kas del kondicionieriaus, tai jis automatiskai reguliuosi putimo stipruma, nieko cia negero, aisku gali padaryti kad ir nereguliuotu o pastoviai vienodai pustu..
Taciau kas cia pas tave per bedos su lemputem tai neturiu supratimo.. Gal kartais tavo Galantas is anglijos ir vairas permestas i teisinga puse? Nes panasiu mistiku buvo pazistamui, tik su Audi A6 kai persikele vaira..
Volvo V50 - 08' 2.0d
Aprilia Shiver 750

algizaz
Dalyvis
PranešimaiCOLON 92
UžsiregistravoCOLON 2007 10 10, 20:20
AutomobilisCOLON Mitsubishi Galant '02m 2.4l GDI
MiestasCOLON Kaunas

Re: Ryklio elektros problemos

Neperskaitytas pranešimas algizaz » 2009 03 30, 17:29

del per pigiai nesupratau sarkazmo... kame tas pigumas ? kapitalinis jei ka darytas del nekokybisku dirzu vezamu i lietuva (jau ne vienas is sio forumo nukentejo pakeites dirzus) toliau elektra susitvarke vos del vieno saugiklio (as kiek ziurejau man visi atrode sveiki o ir sito kaip tik is arti perdaug nenagrinejau) meistras iskart pati pirma istrauke ir vualia... viskas vel normoje. Daba tik likus vienintele problema tai zalias uzrasas GDI eco jis nedege ir nedega pas mane :/
Toliau tai del ilgu pasirodo galante turi kaip ir kitose masinose jos isijungti ne ratuku sukant ? tai yra stumiant ar traukiant svirti i save ? nes pas mane iki siol veike tiesiog pasukus ratuka pries laikrodzio rodykle... reiks tada vel ieskotis ardomo galanto ir keist kelma su rankenelem, gal kas zinot ardoma su apiplovimu galanta nuo 2000 metu ?
Mitsubishi Galant '02m 2.4l GDI
Audi 80 B4 '93m 2.0i (sold)
Mazda 626 '87m 1.6l (sold)
Opel Corsa '86m 0.9l (sold)

Vartotojo avataras
Tomukas999
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1619
UžsiregistravoCOLON 2006 04 03, 22:16
AutomobilisCOLON Galant 2003 V6 Avance
SkypeCOLON Tomukas999999999
MiestasCOLON Vilnius

Re: Ryklio elektros problemos

Neperskaitytas pranešimas Tomukas999 » 2009 03 30, 17:41

algizaz rašėCOLONdel per pigiai nesupratau sarkazmo... kame tas pigumas ? kapitalinis jei ka darytas del nekokybisku dirzu vezamu i lietuva (jau ne vienas is sio forumo nukentejo pakeites dirzus) toliau elektra susitvarke vos del vieno saugiklio (as kiek ziurejau man visi atrode sveiki o ir sito kaip tik is arti perdaug nenagrinejau) meistras iskart pati pirma istrauke ir vualia... viskas vel normoje. Daba tik likus vienintele problema tai zalias uzrasas GDI eco jis nedege ir nedega pas mane :/
Toliau tai del ilgu pasirodo galante turi kaip ir kitose masinose jos isijungti ne ratuku sukant ? tai yra stumiant ar traukiant svirti i save ? nes pas mane iki siol veike tiesiog pasukus ratuka pries laikrodzio rodykle... reiks tada vel ieskotis ardomo galanto ir keist kelma su rankenelem, gal kas zinot ardoma su apiplovimu galanta nuo 2000 metu ?
tai gal ten priburta kazkas yra, gal nereikia nieko keist, o Tu bandei ta rankenele i save patraukt? turi but taip:ratuka pasuki isijungia gabaritai, dar pasuki trumpos,rankenele i save patrauki isijunge ilgos..
Volvo S80 II Summum D5 AT 136kw
Suzuki GSXR 1000 on road..

algizaz
Dalyvis
PranešimaiCOLON 92
UžsiregistravoCOLON 2007 10 10, 20:20
AutomobilisCOLON Mitsubishi Galant '02m 2.4l GDI
MiestasCOLON Kaunas

Re: Ryklio elektros problemos

Neperskaitytas pranešimas algizaz » 2009 03 30, 18:19

matai pas mane jau kai pirkau buvo lauzta rankenele ir ji vos laikesi tai sulipdem kaip ejo ir tiek :) o man tiesiog budavo ant 0 padeties trumpos (automatiskai isijungia uzvedus is svedu ji) toliau gabaritai ir toliau ilgos :) tai net nezinojau jog gali reiketi i save patraukti uzdegt ilgom :) todel ir ieskosiu naujo rankeneliu kelmo
Mitsubishi Galant '02m 2.4l GDI
Audi 80 B4 '93m 2.0i (sold)
Mazda 626 '87m 1.6l (sold)
Opel Corsa '86m 0.9l (sold)

Vartotojo avataras
Mindaugelis
Garbės narys
PranešimaiCOLON 7862
UžsiregistravoCOLON 2005 01 02, 02:00
AutomobilisCOLON Volvo V50
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

Re: Ryklio elektros problemos

Neperskaitytas pranešimas Mindaugelis » 2009 03 30, 22:52

algizaz rašėCOLONdel per pigiai nesupratau sarkazmo... kame tas pigumas ? kapitalinis jei ka darytas del nekokybisku dirzu vezamu i lietuva (jau ne vienas is sio forumo nukentejo pakeites dirzus) toliau elektra susitvarke vos del vieno saugiklio (as kiek ziurejau man visi atrode sveiki o ir sito kaip tik is arti perdaug nenagrinejau) meistras iskart pati pirma istrauke ir vualia... viskas vel normoje. Daba tik likus vienintele problema tai zalias uzrasas GDI eco jis nedege ir nedega pas mane :/
Toliau tai del ilgu pasirodo galante turi kaip ir kitose masinose jos isijungti ne ratuku sukant ? tai yra stumiant ar traukiant svirti i save ? nes pas mane iki siol veike tiesiog pasukus ratuka pries laikrodzio rodykle... reiks tada vel ieskotis ardomo galanto ir keist kelma su rankenelem, gal kas zinot ardoma su apiplovimu galanta nuo 2000 metu ?
Nu tai va, pats zioplas tai ir nekaltink kitu kad bande ieskot tokiu mistiniu priezasciu kas gali but ;) Nes pats sakei kad SAUGIKLIAI OK!
Volvo V50 - 08' 2.0d
Aprilia Shiver 750

algizaz
Dalyvis
PranešimaiCOLON 92
UžsiregistravoCOLON 2007 10 10, 20:20
AutomobilisCOLON Mitsubishi Galant '02m 2.4l GDI
MiestasCOLON Kaunas

Re: Ryklio elektros problemos

Neperskaitytas pranešimas algizaz » 2009 03 30, 22:56

esme kad saugiklis visai nebuvo nudeges tai yra per jy dar tekejo srove tik maza, jei paprasciau kalbant tai spidometro rodykles sviete pilnai taciau fono nebuvo tai kiek ziurejau man ir atrode saugiklis ok
Mitsubishi Galant '02m 2.4l GDI
Audi 80 B4 '93m 2.0i (sold)
Mazda 626 '87m 1.6l (sold)
Opel Corsa '86m 0.9l (sold)

BUTTON_POST_REPLY