Carismos laikrodukas sviecia kai lempos isjungtos

Generatorius, apšvietimas, garso aparatūra, akumuliatorius bei kitos elektrinės sistemos dalys ir jų remontas
kasperas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 63
UžsiregistravoCOLON 2008 02 20, 07:45
AutomobilisCOLON mitsubishi carisma 1.6
MiestasCOLON LTU

Carismos laikrodukas sviecia kai lempos isjungtos

Neperskaitytas pranešimas kasperas » 2008 11 20, 11:09

Gera diena visiem, maza bėda. Laikrodukas ant panelės sviecia kai mašina išjungta , šviesos išjungtos, o kai įjungiu apšvietimą jo apšvietimas dingsta. Tūrėtų būti atvirkščiai, nes dabar man visą naktį šviečia laikroduko lemputė. Gal kas turi kokių idėjų. Buvau išėmęs, nieko neįprasto nepastebėjau.

Vartotojo avataras
Dzeronimas
Dalyvis
PranešimaiCOLON 2922
UžsiregistravoCOLON 2008 01 07, 09:51
AutomobilisCOLON B5+ Variant
SkypeCOLON wyciukasz
MiestasCOLON Kaunas

Re: Carismos laikrodukas sviecia kai lempos isjungtos

Neperskaitytas pranešimas Dzeronimas » 2008 11 20, 11:24

kasperas rašėCOLONGera diena visiem, maza bėda. Laikrodukas ant panelės sviecia kai mašina išjungta , šviesos išjungtos, o kai įjungiu apšvietimą jo apšvietimas dingsta. Tūrėtų būti atvirkščiai, nes dabar man visą naktį šviečia laikroduko lemputė. Gal kas turi kokių idėjų. Buvau išėmęs, nieko neįprasto nepastebėjau.
Blin pas mane buvo kazkas panasaus kazkada. pabandyk saugiklius perziureti. Lyg ir ten pas mane problema buvo :)
nors tiksliai garantuoti negaliu nelabai pamenu kaip issisprende.

Seip logiskai mastant elektronika, reliu problema.

Vartotojo avataras
paulenz
Dalyvis
PranešimaiCOLON 3122
UžsiregistravoCOLON 2008 02 20, 14:15
AutomobilisCOLON 2g Eagle Talon TSi AWD / 1g Eclipse
MiestasCOLON Vilnius

Re: Carismos laikrodukas sviecia kai lempos isjungtos

Neperskaitytas pranešimas paulenz » 2008 11 26, 19:41

kasperas rašėCOLONGera diena visiem, maza bėda. Laikrodukas ant panelės sviecia kai mašina išjungta , šviesos išjungtos, o kai įjungiu apšvietimą jo apšvietimas dingsta. Tūrėtų būti atvirkščiai, nes dabar man visą naktį šviečia laikroduko lemputė. Gal kas turi kokių idėjų. Buvau išėmęs, nieko neįprasto nepastebėjau.
Gera diena. :) Tai palik per nakti uzvesta masina ir ta lempute nesvies. :) Jei rimtai,tai kai pas mane panasiu bedu buna,vaziuoju pas autoelektrika. Nes jie daugeli masinu "ligu" jau zino ir gedima randa zymiai greiciau,nei as pats ten visokius laidus ir reles tikrindamas rasciau.
2g Eagle Talon TSi AWD
Ex: 1G, 1G Targa, 2G Talon, Galant, 3000GT, 1G.

San IL
Dalyvis
PranešimaiCOLON 107
UžsiregistravoCOLON 2008 04 09, 23:10
AutomobilisCOLON Mitsubishi Galant '95
MiestasCOLON Vilnius

Re: Carismos laikrodukas sviecia kai lempos isjungtos

Neperskaitytas pranešimas San IL » 2008 11 27, 12:43

Toks spejimas gal ir kvailas, bet.. - yra vienas laidas kuris ateina i magnetofono skyle, ant kurio atsiranda pliusas tada, kai ijungiamos sviesos (tam kad prigesinti magnetofono apsvietima ir jis susilygintu su paneles apsvietimu) - cia tiem magam, kurie turi tokia funkcija. Galbut jei tas laidas yra netycia sutrumpintas su pliuso laidu, tai paveikia laikroduka, nes jis irgi priklausomas nuo paneles apsvietimo (turi prigesti, kada ijungiamos sviesos). Jeigu sita problema buvo kartu su pirkta masina, greiciausiai laidai sumaisyti kazkur. Jeigu atsirado is niekur nieko - vadinasi sis spejimas netinka (laidai patys nepersijungineja nakti;) )
Galant '95 1.8 GLSi hečbekas - LPG powered, green peace:)

Abi rankos kairės, vietoj smegenų - manų košė

Vartotojo avataras
paulenz
Dalyvis
PranešimaiCOLON 3122
UžsiregistravoCOLON 2008 02 20, 14:15
AutomobilisCOLON 2g Eagle Talon TSi AWD / 1g Eclipse
MiestasCOLON Vilnius

Re: Carismos laikrodukas sviecia kai lempos isjungtos

Neperskaitytas pranešimas paulenz » 2008 11 27, 17:13

San IL rašėCOLONToks spejimas gal ir kvailas, bet.. - yra vienas laidas kuris ateina i magnetofono skyle, ant kurio atsiranda pliusas tada, kai ijungiamos sviesos (tam kad prigesinti magnetofono apsvietima ir jis susilygintu su paneles apsvietimu) - cia tiem magam, kurie turi tokia funkcija. Galbut jei tas laidas yra netycia sutrumpintas su pliuso laidu, tai paveikia laikroduka, nes jis irgi priklausomas nuo paneles apsvietimo (turi prigesti, kada ijungiamos sviesos). Jeigu sita problema buvo kartu su pirkta masina, greiciausiai laidai sumaisyti kazkur. Jeigu atsirado is niekur nieko - vadinasi sis spejimas netinka (laidai patys nepersijungineja nakti;) )
Pagalvojau ir as apie kazka tokio,bet man keista,kad uzvedus masina laikrodukas nebesviecia. Todel labiau manyciau,kad su relem cia kazkas.
2g Eagle Talon TSi AWD
Ex: 1G, 1G Targa, 2G Talon, Galant, 3000GT, 1G.

BUTTON_POST_REPLY