Patirtis remontuojantis

Generatorius, apšvietimas, garso aparatūra, akumuliatorius bei kitos elektrinės sistemos dalys ir jų remontas
MasteriX
Dalyvis
PranešimaiCOLON 39
UžsiregistravoCOLON 2008 07 20, 12:42
AutomobilisCOLON Mitsibishi - Space Runner 2.0 Tdi
MiestasCOLON Siauliai

Re: Patirtis remontuojantis

Neperskaitytas pranešimas MasteriX » 2008 08 04, 16:44

Autoservisas "uab DAINIAI" siauliu m.
Tvarke nutukusi paskirstymo dirza, paeme 1800 lt, pasake kad keite (kuro siurbly, tepalus, dirzus 2 irs regis voztuvus kelis)
ZODZIU jokio siurblio net neliete , TEPALU nekeite (tepalo filtras senas tepalai seni) o kokius dirzus ir dalis varikli kaite nezinia. (SUREGULIOT NEMOKA ejo kaip siuvimo masina tarkst tarkst tarkst) zodziu daug darbu pasako kuriu nei neatliko.

Viska man sureguliavo autoservisas UAB DYZVA (negaliu ir ju pagirti nes neviska atliko ko klausiau ir prasiau kad atliktu)
bet sumokejau 220 lt ir likau patenkintas (pakeite oro filtra ir sureguliavo viska kas priklauso po dirzo nutrukimo.)
Siaip dauguma servisu darbuotoju ira labai nagli pasipute ir nepakenciami. daug ismano bet mazai padaro. retas kuris saziningai atlieka savo darbus.

Vartotojo avataras
redline
Dalyvis
PranešimaiCOLON 3064
UžsiregistravoCOLON 2008 01 01, 18:08
AutomobilisCOLON ASX
MiestasCOLON Kaunas/Norway
CONTACTCOLON

Re: Patirtis remontuojantis

Neperskaitytas pranešimas redline » 2008 08 04, 17:00

MasteriX rašėCOLONAutoservisas "uab DAINIAI" siauliu m.
Tvarke nutukusi paskirstymo dirza, paeme 1800 lt, pasake kad keite (kuro siurbly, tepalus, dirzus 2 irs regis voztuvus kelis)
ZODZIU jokio siurblio net neliete , TEPALU nekeite (tepalo filtras senas tepalai seni) o kokius dirzus ir dalis varikli kaite nezinia. (SUREGULIOT NEMOKA ejo kaip siuvimo masina tarkst tarkst tarkst) zodziu daug darbu pasako kuriu nei neatliko.

Viska man sureguliavo autoservisas UAB DYZVA (negaliu ir ju pagirti nes neviska atliko ko klausiau ir prasiau kad atliktu)
bet sumokejau 220 lt ir likau patenkintas (pakeite oro filtra ir sureguliavo viska kas priklauso po dirzo nutrukimo.)
Siaip dauguma servisu darbuotoju ira labai nagli pasipute ir nepakenciami. daug ismano bet mazai padaro. retas kuris saziningai atlieka savo darbus.
Ir nieko nedarei, kaip bande taip apgauti? 8O
As tai buciau arba i snuki daves arba i nemaisto prekiu kontrolierius kreipesis. Bet jauciu 1 variantas itikinamesnis, nesusilakyciau :lol:
Mitsubishi ASX 2014 m. 116 Ag.
Mitsubishi Carisma 1997 m. 115 Ag.
Mitsubishi Outlander II 2008 m. 136 Ag. Sold
Mitsubishi Lancer Wagon 2003 m. 98 Ag. Sold

MasteriX
Dalyvis
PranešimaiCOLON 39
UžsiregistravoCOLON 2008 07 20, 12:42
AutomobilisCOLON Mitsibishi - Space Runner 2.0 Tdi
MiestasCOLON Siauliai

Re: Patirtis remontuojantis

Neperskaitytas pranešimas MasteriX » 2008 08 04, 17:35

tevukas patare nesitept ranku. nors jis pats norejo ten vaziuot gerai papurtyt ta servisa. bet kadangi viskas veikia dabar ok po kitu meistru tai liux. net prisiminiau ispejimus dave kad gali buti tas ir anas. zodziu ner garanto kiek laiko vaziuosiu.
na kadangi as pats remontuoju masinas variklius vaziuokles ir t.t. galiu susitvarkyt iki galo bet kai tevukas uzlenke tai jis ir tvarke servise . man jis nebutu mokejas :D :roll:
dar yra bedu kurias as uzuodziu :( bet zinau kai pradesiu lyst tai nesibaigs pinigu kisimas. itariu kad nevisi voztuvai sandarus, turbina prie mirties slengscio :? na dar ir stabilizatorius trukes kurio net TECH. abziura nesurado fantastika kaskokia. na tiek darbo kad ner kada rankeliu priglaust prie savo mazyles.
Na o galu gale galeciau rekomenduoti savo autoservisa bet tai butu nesazininga. bet jei kam idomu laukiu asmenines zinutes.
sekmes.

Vartotojo avataras
redline
Dalyvis
PranešimaiCOLON 3064
UžsiregistravoCOLON 2008 01 01, 18:08
AutomobilisCOLON ASX
MiestasCOLON Kaunas/Norway
CONTACTCOLON

Re: Patirtis remontuojantis

Neperskaitytas pranešimas redline » 2008 08 04, 17:41

Nu tu duodi 8O tureciau savo autoservisa tai niekur kitur ir netvarkyciau. Kaip gali kazkam kitam patiket savo auto, jei pats sugebi ir svarbiausia turi salygas tvarkytis :lol:
Mitsubishi ASX 2014 m. 116 Ag.
Mitsubishi Carisma 1997 m. 115 Ag.
Mitsubishi Outlander II 2008 m. 136 Ag. Sold
Mitsubishi Lancer Wagon 2003 m. 98 Ag. Sold

MasteriX
Dalyvis
PranešimaiCOLON 39
UžsiregistravoCOLON 2008 07 20, 12:42
AutomobilisCOLON Mitsibishi - Space Runner 2.0 Tdi
MiestasCOLON Siauliai

Re: Patirtis remontuojantis

Neperskaitytas pranešimas MasteriX » 2008 08 04, 17:51

na cia buvo tevuko masina. jis man ja atidave, paskui skolinosi ir uzlenke nutruko dirzas. na kai zinau kaip jis vazineja tai ten ir ta masina isiskleist gali. nes jo kita masina tai tvarkau ir tvarkau jau nervina kai vis uzdyka. gerai kad detales nors nusiperka. bet jam tai langai nebeveikia. dabar sunkiai kuriasi, tuoi starteri suvarys nes kai pasuka rakteli tai kol neuzsikuria tol suka ...
zodziu baisu.

Vartotojo avataras
Karys
Dalyvis
PranešimaiCOLON 1057
UžsiregistravoCOLON 2008 02 07, 11:26
AutomobilisCOLON Galant 96
MiestasCOLON Kaunas

Re: Patirtis remontuojantis

Neperskaitytas pranešimas Karys » 2008 08 04, 19:35

Tai reikejo nulupt pinigus ir paciam tvarkytis :wink: taip sakant koks tevukas taip ir elgtis su juo reik ;)
EX Peugeot 405 1.9TD 67kw - nuo kalno, vejui is nugaros 130 isspausdavo...
EX Galant 96 1.8 SOHC 16v 93kw
EX Dodge Intrepide 97 3.5 V6 DOHC 24v 160kw
NOW Renault Laguna 98 3.0 V6 DOHC 24v 140kw
AutoServisai.com Lietuvos autoservisu katalogas

Vartotojo avataras
FireBird
Dalyvis
PranešimaiCOLON 61
UžsiregistravoCOLON 2007 08 27, 10:00
AutomobilisCOLON Galant GTi
MiestasCOLON Kaunas

Re: Patirtis remontuojantis

Neperskaitytas pranešimas FireBird » 2009 02 02, 08:15

Mindaugelis rašėCOLONNu tai cia tas angaras toks, is priekio tokia kaip pilaite :) ten yra parduotuve neva tai japonisku daliu, ane? :) jei tas tai jo ten geruliniai :lol: Kazkokios dalies ieskojau.. ai filtro tepalo uzsukau pas juos, sako tuoj paziuresim, girdziu is kabineto skambina Lirostai, uzmete 20lt sako po pietu gausim :lol: :lol:
Oj pamenu, kaip man jie ten bure :D Nuvaziavau kazkada, nes apsukos sokinejo, kazka jie ten padare, jos nebesokinejo, bet 100 Lt nulupo, nu dar galima kentet, bet pradejo jie man aiskint kad del itempto mases laido, kuris eina nuo akumo iki kebulo - gali kompas pareit! Taip bande mane itikint pirkt nauja akumuliatoriu :D Pasiunciau as juos toli, jau 5 metai vazineju su tuo paciu akumuliatorium ir prie -15 ir prie -25 jis man veikia, o itemptas laidas, kai tarp akumo ir kebulo judesio nera - nulis emociju. Kompa aisku keiciau po poros metu, bet tikrai ne del to. Daugiau as pas juos nieku gyvu nevaziavau, beje apie Trunda ir mano atsiliepimai neblogi. :)
Mitsubishi GALANT GTi `1991 [4G63]
Honda Accord i-CTDi `2004

BUTTON_POST_REPLY