Eclipse sviesos

Generatorius, apšvietimas, garso aparatūra, akumuliatorius bei kitos elektrinės sistemos dalys ir jų remontas
hariu
Dalyvis
PranešimaiCOLON 118
UžsiregistravoCOLON 2008 04 02, 13:17
AutomobilisCOLON ECLIPSE GSX
SkypeCOLON hariu111
MiestasCOLON KAUNAS
CONTACTCOLON

Eclipse sviesos

Neperskaitytas pranešimas hariu » 2008 04 07, 20:12

Sveiki noriu tokio klausimelio paklausti,
Pas mane amerikonas Eclipse GSX galiniuose stopiuose visos lempokes dvieju kontaktu dedasi, bet nesuprantu nuspaudi stapdy sviecia viskas gerai bet jai ijungi avarini tada stabdziu nematyti nes tos macios lempukes ir posukiam ir stabdziam skirtos. Ar cia visiems amerikonam taip yra ar cia pas mane nesamones kaskokios, prieki taip pat kur posukiai dvieju kontaktu lempukes ir vienas gabaritam o kitas pusukiams. kaip patartumet pasidaryti kad viskas butu normaliai. Dekuj labai :wink:

Vartotojo avataras
horn
Dalyvis
PranešimaiCOLON 463
UžsiregistravoCOLON 2005 08 27, 03:00
AutomobilisCOLON Eclipse 2g GS-T
SkypeCOLON edgarask.
MiestasCOLON Sostinė (dzūkijos)

Re: Eclipse sviesos

Neperskaitytas pranešimas horn » 2008 04 13, 22:45

hariu rašėCOLONSveiki noriu tokio klausimelio paklausti,
Pas mane amerikonas Eclipse GSX galiniuose stopiuose visos lempokes dvieju kontaktu dedasi, bet nesuprantu nuspaudi stapdy sviecia viskas gerai bet jai ijungi avarini tada stabdziu nematyti nes tos macios lempukes ir posukiam ir stabdziam skirtos. Ar cia visiems amerikonam taip yra ar cia pas mane nesamones kaskokios, prieki taip pat kur posukiai dvieju kontaktu lempukes ir vienas gabaritam o kitas pusukiams. kaip patartumet pasidaryti kad viskas butu normaliai. Dekuj labai :wink:
O tai problema kame?? Juk nevazineji avarini isijunges... Cia normalu, nes tai amerikai skirtas auto.. Problema tik ta, kad sunku euro standarta gaut, kol nera bent keliu europai tinkanciu lempu pvz.: posukiu priekiniuose sparnuose, geltonu posukiu gale + priesrukines, priekyje gabaritu BALTU salia trumpuju sviesu...
Parduota 96m. Eclipse 2G, 2.0 GST, raudona a/t.
Parduota 98m. Eclipse 2G, 2.0 GST, bordo m/t.
Parduota - 92m. Eclipse 1G, 2.0 GS, raudona m/t.

exbebras
Dalyvis
PranešimaiCOLON 145
UžsiregistravoCOLON 2008 04 16, 20:22
AutomobilisCOLON Protone
MiestasCOLON Vilnius

Re: Eclipse sviesos

Neperskaitytas pranešimas exbebras » 2008 04 16, 21:50

pas amerikonus taip jau padaryta seip reik perjungt posukius per kita rele
Autoelektriko paslaugos, diagnostika....

BUTTON_POST_REPLY